ببر آزمایش برای COVID-19 در شهر نیویورک باغ وحش مقامات می گویند

4-year-old female تاپیر ببر در باغ وحش شهر نیویورک دارای آزمایش مثبت برای رمان (جدید) coronavirus با توجه به نتایج حاصل از ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه در وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA). مقامات می گویند این اولین گزارش از یک ببر تبدیل شدن به آلوده به COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: نمونه برداری از ببر به نام نادیا گرفته شد و پس از چندین شیر و ببر در باغ وحش برانکس ارائه علائم بیماری تنفسی. این باغ وحش گفت: نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی در حال توسعه یک سرفه خشک و کاهش اشتها. همه آنها انتظار می رود به بهبود می یابند.

مقامات بهداشتی می گویند بزرگ گربه مریض شدم از در معرض بودن به یک کارمند باغ وحش بود که COVID-19شد اما بدون علامت. باغ وحش برانکس بسته شده است از اواسط ماه مارس برای اولین بار ببر شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری در مارس 27, با توجه به وزارت کشاورزی. دیگر حیوانات در باغ وحش در حال تجربه علائم کروناویروس, مقامات گفت.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما آزمایش گربه از فراوانی از احتیاط و اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن COVID-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus” باغ وحش در بیانیه ای گفت.

malayan-tiger-bronx-zoo.png
یک تاپیر ببر دیده می شود در یک عکسي ارائه شده توسط باغ وحش برانکس در شهر نیویورک است. جزوه / جامعه حفاظت از حیات وحش را به باغ وحش برانکس

می تواند انسان را وادار coronavirus از حیوانات ؟

USDA مطبوعاتی گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات نقش مهمی در انتقال COVID-19 به مردم” به جز اولیه شیوع در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین. علاوه بر این وجود دارد که “هیچ مدرکی وجود ندارد که هر فرد آلوده شده است با COVID-19 در ایالات متحده توسط حیوانات از جمله سگ و یا گربه است.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: “این اولین مورد از نوع خود” و “مطالعات بیشتر مورد نیاز به درک اگر و چگونه حیوانات مختلف می تواند تحت تاثیر COVID-19.”

مقامات بهداشتی توصیه شستن مکرر دست ها حداقل به مدت 20 ثانیه با آب گرم و صابون یا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده.

آسوشیتد پرس به نقل از انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به عنوان توصیه که از فراوانی احتیاط نفر بیمار مبتلا به کروناویروس باید محدود تماس با حیوانات.

باید هر حیوانی نشان دادن نشانه هایی از بیماری تنفسی بود ،

وزارت کشاورزی ایالات متحده و CDC توصیه نمی روال تست از حیوانات برای coronavirus با توجه به آزادی مطبوعات. مقامات می گویند این بیماری همه گیر است “همیشه در حال تکامل” و “عمومی و سلامت حیوانات مقامات ممکن است تصمیم به آزمون برخی از حیوانات از فراوانی از احتیاط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de