Coronavirus مستند آمد ظاهر از هیچ جا. یک هفته ما به درک درستی از شستن دست ما و بعد از ما به سختی اجازه داده است. ما در حال حاضر به کار آموزش کودکان و آرامش تمام از خانه.

تغییر ناگهانی به زندگی احساس می تواند طاقت فرسا است. اما ممکن است برای استفاده از این دوره را به نفع خود: بدون رفت و آمد وجود خواهد داشت زمان بیشتری را در روز خود را برای چیزهای دیگر. شما هنوز هم می توانید نگه دارید در رفتن با بسیاری از چیزهایی که شما قبل از انجام با ترفند به آنها را آنلاین.

خوانده شده در یک راهنمای کامل از نحوه دریافت از طریق مستند دوره و جرات ما می گویند آن شاید حتی از آن لذت ببرید.

چیزهایی که زمانی که شما در خانه خسته

شما می توانید یک نوشیدنی در میخانه رفتن به سینما و یا تمرین در ورزشگاه پس چگونه بر روی زمین شما صرف این ساعت های طولانی? این می تواند زمان را در نهایت به یکی از این سرگرمی شما شده است به معنی: یاد بگیرند که به بازی ساز (آگاه از همسایگان خود را خواهد شد که در خانه های خود را) و یا پخت (اگر شما می توانید پیدا کردن مواد تشکیل دهنده در مغازه ها).

حتی اگر شما نمی توانید در همان اتاق به عنوان دوستان خود را, شما هنوز هم می توانید زمانی را به صحبت با یکدیگر. مجازی شام احزاب در حال حاضر یک چیز: انتخاب یک ظرف برای طبخ در هر خانه و خوردن آن هم در مقابل یک وب کم. نویسنده ما آن را محاکمه و نشاط خوبی به عنوان شما می توانید در این قطعه.

اگر شما می خواهید برای دیدن دوستان خود و انجام کاری فرهنگی با هم شما می توانید انجام دهید مجازی باشگاه کتاب. با تمام این مدت در خانه وجود دارد هیچ بهانه ای برای اتمام این ماه کتاب.

اگر شما با استفاده از خود-جداسازی به عنوان یک فرصت به خوبی منزوی کردن خود این می تواند درخشان زمان به گرفتن بر روی همه تلویزیون و کتاب شما از دست رفته. فرهنگ ما تیم کشیده اند با هم یک راهنمای جامع از آنچه را به ارزش وقت خود را در اینجا.

  • ادامه مطلب: آنچه که به سازمان دیده بان آنلاینمجازی نوشیدنی با دوستان در بلژیک


اعتبار: شاتر

بهترین مجازی فعالیت

حتی اگر تقریبا تمام آجر و ملات فعالیت های در حال حاضر بسته طیف وسیعی از فعالیت های در حال حاضر باز کردن آنلاین. موزه ها در حال ارائه آنلاین viewings و ارکستر انجام می دهند زنده نمایش آنلاین.

نویسنده ما است و خلاصه تا بهترین فعالیت های روزانه در ارائه برای آنلاین رایگان در اینجا. اگر شما ولع مصرف برخی از معمول شما می توانید آنها را به یک جدول زمانی روزانه: مجازی تمرین در 8 صبح مجازی موزه تور در موقع ناهار ،

چگونه به نگه داشتن بچه ها سرگرم

آن را سخت به اندازه کافی نگه داشتن خود را سرگرم و بدون خروج از خانه اما آن را به یک توپ دیگر تمام بازی هنگامی که شما به کودکان. با مدارس و زمین های بازی بسته و روز لغو آن را برخی از خلاقیت به در حالی که دور ساعت.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید در خانه و یا در باغ اگر شما یک. شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول و یا کیت های خاص برای پر کردن زمان وجود دارد مقدار زیادی از ایده های سرگرم کننده برای نگه داشتن بچه ها سرگرم است.

اگر فرزندان خود را در حال قوی کردن دیوار آن ممکن است کمک به تایر آنها را کمی. جو فتیله, نام دیگر بدن مربی است که منجر به یک “PE درس” هر روز هفته در 9 است که به صورت زنده در کانال یوتیوب. ما نویسنده سعی کردم از اول در روز دوشنبه.
بن و اسحاق Rickett دنبال P. E. با جو تمرین تناسب اندام با جو فتیله


اعتبار: مارتین Rickett/PA

چگونه به صفحه اصلی مدرسه بدون رفتن دیوانه

صفحه اصلی تحصیل دشوار است اما حتی سخت تر زمانی که شما فقط باید سه روز اطلاع و در حال تلاش برای کار از خانه خود را در همان زمان. بسیاری از والدین در حال پیدا کردن ریاضی تغییر کرده است از آنجایی که آنها در مدرسه و در حال مبارزه برای به دست آوردن فن آوری به کار می کنند.

بهترین کاری برای انجام این است که یک طرح روشن قبل از شما رفتن. فکر می کنم در مورد که در آن در خانه شما آموزش چه زمان درس و کدام مرجع مسئول خواهد بود. برخی از کشورها در اروپا بسته مدارس قبل از انگلستان به طوری که آنها می تواند به ما ارائه برخی از مشاوره. نویسنده ما در هلند توضیح می دهد که همه چیز را از او بخواهد او می دانست که قبل از او آغاز شده و در این قطعه.

  • بیشتر بخوانید: چگونه به homeschool فرزندان خود را

چگونه برای ورزش در خانه

صرف وقت بسیار در داخل خانه به خوبی ممکن است شما را کمی بی قرار است. خبر خوب این است که شما نمی نیاز به یک ورزشگاه به ورزش: در واقع شما حتی نمی نیاز به هر گونه تجهیزات. شما هنوز هم می تواند انجام ورزش قلبی خارج با یک پیاده روی اجرا و یا چرخه و شما می توانید با اضافه کردن مقاومت به آموزش در خانه با چند حرکت اساسی.

شما یا می تواند ساخت تمرین خود را با انتخاب از برخی از تمرینات ساده مانند squats lunges و بحران.

اگر شما می خواهید شخص دیگری برای انجام این کار ذهنی برای تمرین خود را وجود دارد بسیاری از شرکت های ارائه آنلاین تمرینات است که شما می توانید به دنبال شما در اتاق جلو.

  • ادامه مطلب: بهترین خانه تمرین ورزش را امتحان کنید در حال حاضرتلگراف نویسنده Boudicca فاکس-لئونارد ورزش در خانه


اعتبار: کلارا Molden

راهنمایی برای در حال اجرا و راه رفتن در مستند

خبر خوب این است که شما هنوز هم می توانید بیرون بروید و برای یک پیاده روی اجرا و یا چرخه. خبر بد این است که شما را مجبور به رفتن به تنهایی و یا با کسی که از خود و خانواده خود را در حال اجرا و دوچرخه سواری گروه خواهد بود برای هم بودن. شما باید اقامت دو متر از هر کسی که شما روبرو می شوند زمانی که شما بیرون بروید.

خود را با استفاده از اختصاص یک سفر روزانه در خارج از منزل به ورزش خواهد خلق و خوی خود را بدون پایان. اگر شما یک دونده راه رفتن را هنوز ارائه مزایای روحی و جسمی. اگر شما یک مبتدی هستید سعی کنید به هدف برای 30 دقیقه پیاده روی پنج بار در هفته می گوید: جوانا هال خالق برنامه ورزشی Walkactive. حتی اگر شما را مدیریت فقط 10 دقیقه است که هنوز هم شما را احساس بهتر است. یک راهنمای کامل برای راه رفتن و در حال اجرا در زمان coronavirus را می توان در اینجا یافت نشد.

بسیاری از نژادها متاثر شده اند: این ماراتن در لندن, پاریس, بارسلونا و رم لغو شده اند و یا به تعویق افتاد و حتی فروتن 5K Parkrun خاموش است برای هم بودن. اگر شما شده است آموزش برای یک رویداد است که به تعویق افتاده است, شما ممکن است به rejig طرح خود را کمی به مطمئن شوید که شما خواهد شد در بهترین حالت خود را برای تاریخ جدید است.

وجود یک پوشش نقره ای: با این همه وقت اضافی برای آماده سازی شما حتی شانس بیشتری برای شخصی بهترین. مهم ترین چیز این است که نمی دهد تا: اجازه ندهید که آموزش های خود را به هدر. برای یک راهنمای کامل برای نگه داشتن فاصله خود را آموزش اینجا را کلیک کنید.

بهترین تماس تصویری تکنولوژی برای معاشرت و کار

تجارب گذشته با تماس های ویدئویی ممکن است شما را با احتیاط از تلاش این شرکت برای مجازی نوشیدنی با دوستان است. به نظر می رسد هرگز به کار آن را ندارد ؟ خط crackly یا تصویر را نگه می دارد برش و یا برای برخی از این دلیل آن را نمی بار بر روی تلفن خود را.

وجود دارد بسیاری از برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد ساخت تماس تصویری راحت تر و بهتر از قبل. آن را در حال حاضر بسیار آسان برای انجام است که حتی با 93 سال سن ملکه با استفاده از تکنولوژی.

اگر شما می خواهید چیزی ساده به استفاده از, شما ممکن است بخواهید به استفاده از زوم. اگر شما می خواهید چیزی کمی اضافی و سپس سعی کنید Houseparty که اجازه می دهد تا تماس گیرنده به بازی در برابر یکدیگر.

  • ادامه مطلب: بهترین تماس تصویری و نرم افزار کنفرانس

مشاوره برای انجام کار در فروشگاه مواد غذایی

بر اساس قوانین جدید خرید ملزومات مانند غذا و دارو یکی از معدود باقی مانده دلایل شما خواهد شد اجازه خروج از خانه است. اگر شما به دنبال دستورالعمل به طور کامل آن را نیز یکی از این چند بار که شما را در تماس با دیگران است که به طور بالقوه یک منبع عفونت است.

است که چرا دولت این است که درخواست از مردم برای فروشگاه به ندرت به عنوان آنها می توانید: سعی کنید برای خرید مواد غذایی به چند روز گذشته به جای ظاهر در داخل و خارج به طور مداوم.

هر یک سوپر مارکت است راه خود را از نگه داشتن مردم امن: Morrisons قرار داده است تا perspex سپر در وسیله جدا کردن تا اپراتورها و خریداران و Waitrose استخدام کارکنان برای به اجرا درآوردن فاصله از دو متر بین مردم در مغازه. ما به عنوان خوانده شده راهنمای کامل برای هر سوپر مارکت اقدامات.
اختصاصی NHS بررسي فايلهاي در Waitrose


اعتبار: Paul کودکان/ایسنا

مردم نیز خواست به فروشگاه مسئولانه و خرید بیش از نیاز آنها. برخی از سوپر مارکت ها را به اعمال محدودیت های بالا در مقدار از آیتم های مردم را می خرید در حالی که دیگران باید در کنار ساعت برای سالمندان و افراد معلول و بیمه خدمات درمانی کارگران است. همه به ویژه سوپر مارکت خرید ساعت و سوپر مارکت سهمیه بندی را می توان در اینجا یافت نشد.

اگر شما نیاز به خود منزوی و می توانید به مغازه ها, Xanthe خاک رس است برخی از مشاوره در مورد چگونه برای ایجاد وعده های غذایی خوشمزه از چیزهایی که در گنجه خود را در اینجا.

و البته چیزهای معمول اعمال می شود زمانی که شما خرید مواد غذایی: دو متر دورتر از هر کسی که در خانواده دست نزنید و صورت خود را هنگامی که شما در خارج از خانه و شستن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما به خانه.

مشاوره برای صاحبان حیوان خانگی

آن است که هنوز مشخص نیست که آیا حیوانات خانگی می تواند تحت تاثیر Covid-19. یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا کردهاند پس از آزمایش مثبت برای عفونت در هنگ کنگ وجود پرسش های جدی در اطراف آن مورد است. سگ 17 سال داشت و تا به حال هیچ نشانه ای ندارند بنابراین این احتمال وجود دارد که آن را به سادگی در اثر سن است.

اما حتی اگر حیوانات خانگی نمی تواند گرفتن coronavirus آنها هنوز هم می تواند گسترش آن است. این ویروس می تواند از انسان به انسان در کت خود را فقط مانند در هر سطح. است که چرا مردم در حال حاضر توصیه به نگه داشتن گربه خود را در داخل خانه و برای پیاده روی سگ خود را در یک دسته سه تایی.

اگر شما می توانید راه رفتن سگ خود را به هر دلیلی ممکن است شما می خواهید به تحریک و آنها را در راه های دیگر با بازی نشان می دهد ما دامپزشک پیت Wedderburn.

  • ادامه مطلب: می توانید گربه گرفتن coronavirus می توانم پیاده روی سگ من در مستند?سگ ها و گربه ها می توانند حامل ویروس خود را در خز

چگونه به ماندن ذهنی سالم

ماندن در داخل, اختلال در روال و زمان دور از عزیزان می توانید همه باعث مشکلات روحی و روانی. چیزهایی که می تواند حتی سخت تر زمانی که تمام این چیزهایی که آمده در یک بار مانند در حال حاضر.

بهترین توصیه این است که برای ادامه زندگی به عنوان به طور معمول به عنوان شما می توانید. آیا قطع ارتباط با دوستان از آنجا که شما نمی توانید آنها را ببینید — حلقه یا تماس تصویری آنها را به جای. اگر شما نمی توانید به رفتن به ورزشگاه را متوقف کند ورزش: انطباق کار خود را به آن را مناسب برای صفحه اصلی به جای. وارد شدن به یک روال منظم کمک خواهد کرد.

این وضعیت می تواند احساس کاملا خسته کننده باشد. ما ساکن روانشناس دکتر لیندا بلر است که در اینجا برای کمک به با دوز روزانه از آرامش است که می توان در اینجا یافت نشد.

یک راهنمای کامل برای مراقبت از سلامت روان خود را در مستند می توان در اینجا یافت نشد.

می توانید من را در باغ ؟

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به برخی از خصوصی فضای سبز استفاده می شود تنها توسط اعضای خانواده خود را, سپس, کاملا, پیش بروید و بیرون بروید. به یاد داشته باشید به استفاده از همان cautiousness که شما به طور معمول: آیا دعوت هر کسی خارج از خانواده خود را به باغ و شستن دست های خود را هنگامی که شما به عقب بر گردیم در داخل.

شما همچنین می توانید هنوز استفاده از پارک های عمومی به عنوان طولانی به عنوان شما هدایت روشن از ورزشگاه و زمین های بازی باقی می ماند و دو متر دورتر از افراد خارج از خانواده خود است. اگر شما در گروه های بزرگ شما ممکن است پراکنده توسط پلیس.

اسم حیوان دست اموز گینس فکر می کند که زمان بیشتری را در خانه می تواند یک فرصت عالی برای انجام یک کمی از کار خود را به فضای سبز به عنوان او جزئیات در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im