توکیو المپیک تقریبا قطعا به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس که جهان را فلج کرده با توجه به عمده صحاف.

این بازی ها برنامه ریزی شده برگزار می شود در توکیو بین تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9 اما سرنوشت خود را به نظر می رسد به طور فزاینده ای در شک و تردید به عنوان جنگ جهانی برای مهار ویروس.

اروپا را شرط بندی ارز Betfair است کوتاه, قیمت به تعویق افتاد به 3/100 و از دوشنبه, شانس که نشان داد احتمال بازی نمی خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده است در بیش از 97 درصد است.

برای قرار دادن شکل به زمینه های المپیک اول شد شانس-نه به جلو بروید—است که می گویند این بازی به تعویق افتاد و یا برگزار شده در کشور به غیر از ژاپن بود که مردها از آنها رفتن به عنوان برنامه ریزی شده—کمتر از یک ماه پیش. در فوریه 28, ایرلندی oddsmaker برنج قدرت منتقل شانس در لغو 2020 المپیک به 4/6.

تنها پنج روز پیش شانس در بازی پیش رفتن و به تعویق افتاد هر دو در ایستاده بود 10/11.

“رویدادهای ورزشی در سراسر جهان شده اند غلت از تقویم در روزهای اخیر اما بسیاری تصور می کردند که بازی های المپیک به مراتب به اندازه کافی در آینده به دست نخورده توسط همه گیر” Oddschecker سخنگوی پیت وات گفت نیوزویک روز دوشنبه.

“با این حال با برخی از دولت ها در سراسر جهان نشان می دهد که زندگی روزمره را مختل خواهد شد تا یک سال و حتی برخی از پاییز حوادث شروع به ترس خود وجود است.”

به غیر از دو جنگ جهانی بازی های المپیک هرگز لغو شد پس از آنها شروع به خود را مدرن پوشش در سال 1896 اما تعویق به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر در میان همه گیر.

در زمان نوشتن بیش از 1100 موارد coronavirus گزارش شده در ژاپن با 41 کشته و 235 نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

به عنوان نمودار ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد بیش از 15,400 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 353,000 موارد در سطح جهانی با بیش از 100,000 بازیافت.

Statista Coronavirus World Map March 23, 2020
یک نقشه ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد بیماری در سراسر جهان از مارس 23.

روز دوشنبه نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعتراف کرد این بازی می تواند به تاخیر افتاد در پی شیوع کروناویروس به وضعیت کنونی “کافی نیست.”

در یک سخنرانی در پارلمان ژاپن اذعان کرد برای اولین بار در بازی های المپیک می تواند به تعویق افتاد اگر آنها نمی تواند برگزار شد و در آن “فرم کامل” با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“در صورتی که دشوار می شود ممکن است ما هیچ گزینه ای جز در نظر گرفتن تعویق انداختن بازی ها,” او گفت:.

که تنها چند ساعت قبل از توکیو کمیته سازماندهی رئیس Yoshiro موری شناور امکان تعویق انداختن بازی ها, بازی نشان می دهد به تأخیر انداختن این رویداد یکی از طرح های احتمالی برگزار شد و با توجه به این که یک تصمیم خواهد بود ساخته شده در چهار هفته.

سابق, ژاپنی, نخست وزیر هشدار داد که ضربه مالی به تعویق انداختن بازی بود یک مسئله مهم برای هر دو کمیته بین المللی المپیک (IOC) و توکیو را سازماندهی بدن اما اذعان سازمان آگاه بودند از نصب, انتقاد از ورزشکاران و کمیته ملی المپیک.

روز یکشنبه کانادا این کشور برای هشدار دادن به آن را نمی خواهد ارسال آن ورزشکاران برای بازی های المپیک, مگر اینکه آنها به تعویق افتاد, یک سال به دلیل بیماری همه گیر.

“در حالی که ما می دانیم ذاتی پیچیدگی های اطراف به تعویق افتادن هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی ورزشکاران ما و جامعه جهانی” این کمیته المپیک کانادا در بیانیه ای گفت. “این نه تنها در مورد ورزشکار سلامت—آن است که در مورد سلامت عمومی است.”

مدت کوتاهی پس از کانادا, اعلان, استرالیا کمیته المپیک (AOC) هشدار داد که ورزشکاران خود را به آماده شدن برای بازی های المپیک برگزار می شود, در سال آینده.

AOC اجرایی مت کارول گفت: این سفر از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مبارزه با کروناویروس آن را نزدیک-و در غیر ممکن است برای استرالیا به جمع آوری یک تیم ملی در زمان.

“ما ورزشکاران مستقر در خارج از کشور, آموزش در مکان های مرکزی در سراسر استرالیا به عنوان تیم و مدیریت برنامه های خود را,” او در بیانیه ای گفت. “با سفر و محدودیت های دیگر این می شود یک وضعیت غیرقابل دفاع.”

استرالیا موضع تکرار شد توسط نیوزیلند کمیته ملی المپیک در حالی که بریتانیا, وزیر ورزش Nigel Huddleston اضافه شده صدای خود را به کر در روز دوشنبه.

“درست است که کمیته بین المللی المپیک به طور جدی در نظر تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک,” او گفت:.

“سلامت و ایمنی ورزشکاران, ورزشی, طرفداران و مقامات با توجه به کار در این بازی کاملا برتر. ما خوش آمدید IOC ساخت یک تصمیم قطعی به زودی به وضوح برای همه کسانی که درگیر است.”

روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک نشان داد آن را داده بود به خودی خود یک مهلت چهار هفته به تصمیم گیری بر سرنوشت این بازی در پی فشار از ورزشکاران و کمیته ملی المپیک.

“در سراسر جهان رو به وخامت وضعیت […] هیئت اجرایی امروز آغاز گام بعدی در IOC را سناریو-برنامه ریزی” المپیک بدن حاکم در بیانیه ای گفت.

“این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی است.”

Tokyo 2020, coronavirus
یک مرد با پوشیدن یک ماسک عبور آرم توکیو 2020 المپیک بازی های نمایش داده شده در Tokyo Metropolitan Government ساختمان در 19 مارس ،
Kazuhiro Nogi/خبرگزاری فرانسه/گتی

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im