چگونه بازی های المپیک, جدول مدال کار می کند ؟

المپیک مدال میز است یک لیست از کشور, رتبه بندی را رسما به رسمیت شناخته شده توسط کمیته بین المللی المپیک. آن را به عنوان غیر رسمی وجود ندارد و شرکت در حکومت چگونه آن را دستور داده است اما اجماع عمومی این است که آن را در رتبه تمام ملل و با مدال طلا به دست آورد, نه مجموع مدال از همه رنگ.

اگر تعداد مدال طلا برنده برابر است با یک کشور دیگر تعداد مدال نقره در نظر گرفته شده و پس از آن تعدادی از مدال برنز. اگر آنها هنوز هم گره خورده است پس از طلا و نقره و برنز برابر رتبه بندی داده می شود و آنها ذکر شده بر اساس حروف الفبا.

که معمولا در صدر جدول ؟

در یک کلمه: امریکا است. ایالات متحده در صدر جدول توزیع مدال در 17 از 27 بازی های المپیک آنها را به رقابت در آنها را تحریم مسکو بازی در سال 1980).

چگونه می توانم به تیم گیگابایت تاریخی کرایه?

آن شده است یک کیسه مخلوط در طول سال برای انگلیسی ها مشروط. آنها یک نیروی غالب در اوایل روز از بازی های المپیک و حتی مدیریت به بالای جدول برای تنها زمان در بازی های لندن در سال 1908.

همه چیز پس از آن حل و فصل را به اواسط جدول حد وسط برای یک دوره قابل توجهی تا فاجعه آتلانتا 1996 زمانی که آنها موفق به کسب فقط یک مدال طلا به پایان رسید و 36 در رده بندی است.

که شوکه کننده بود کاتالیزور برای سرمایه گذاری جدی و مدال رفته اند از قدرت به قدرت بوده است.

چه انگلیسی, چشم انداز توکیو ؟

وجود دارد برخی از پیشنهادات است که انتظارات باید کاهش تا حدودی برای توکیو بازی ها در این تابستان. با توجه به تجزیه و تحلیل اطلاعات ورزشی شرکت Gracenote بریتانیا می تواند بزرگترین افت در مدال از هر ملت از ریو چهار سال پیش.

بریتانیا شد اولین کشور تا کنون به نفع خود بیشتر مدال بلافاصله پس از میزبانی بازی های المپیک زمانی که آنها برنده 67 شامل 27 طلا به پایان دوم در ریو مدال رده بندی است.

اما Gracenote پیش بینی است که می تواند به طور چشمگیری افت فقط 42 مدال با 13 طلا, این زمان در اطراف. کسانی که پیش بینی محل بریتانیا هفتم در رده بندی کلی.

آیا Gracenote ثابت می کند صحیح باقی مانده است دیده می شود با بریتانیا با داشتن سابقه بیش از انتظارات در اخیر بازی های المپیک است. شده است وجود دارد چیزی از تغییر فرهنگ در ورزش بریتانیا دور از برنده مدال در همه هزینه ها پس از آخرین بازی های المپیک است. تیم گیگابایت شعار پیش از توکیو بازی “مدال و بیشتر”.

شانس چه هستند?

برای کسب بیشترین مدال در بازی های المپیک توکیو:

  • ایالات متحده – 1/10
  • چین – 6/1
  • بریتانیا – 10/1
  • ژاپن – 14/1
  • آلمان – جایگزین 50/1
  • کره جنوبی – 66/1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de