توکیو بازی های المپیک 2020 به تعویق افتادن آخرین: به روز رسانی های زنده و واکنش را به عنوان نخست وزیر ژاپن و کمیته بین المللی المپیک برگزاری کنفرانس تلفنی امروز

تلگراف | No comments

  • توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد با توجه به coronavirus را تایید ارشد عضو کمیته بین المللی المپیک
  • ژاپنی PM شینزو آبه و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی در 1100 GMT
  • ایالات متحده می افزاید: صدای به تعویق تماس در حالی که نیوزیلند المپیک برگزارکنندگان به دنبال تصمیم سویفت
  • پل هیوارد: بازی های المپیک به تعویق افتادن هیچ فاجعه آن است که با تاخیر لذت را ممکن ساخته شجاع بهداشت و درمان کارگران

به روز رسانی خودکار

خاموش مراسم رله مشعل

تیوی توکیو المپیک مشعل رله شروع خواهد شد پنج شنبه به عنوان برنامه ریزی شده در شمال شرقی استان فوکوشیما اما با مشعل بدون حمل کنندگان مشعل, هیچ و کمی مراسم است.

وجود خواهد داشت یک مشعل المپیک که وارد شده در مارس 12 از یونان انجام شده در یک فانوس و حمل و نقل توسط یک وسیله نقلیه همراه چه برگزارکنندگان امید خالی خواهد بود کنار جاده و با کنجکاوی تماشاچیان تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ملی پخش NHK گزارش شده در این طرح عنوان شده است ژاپنی خبرگزاری Kyodo. کمیته سازماندهی مدیر عامل Toshiro Muto به توضیح جزئیات کامل بعد از آن در روز سه شنبه.

“من آرزو می کنم حداقل یک دونده می تواند در یک ماشین با شعله در مسیر” آکیو Oguchi که برنامه ریزی شده بود به اجرا در ناگانو منطقه گفت Kyodo. AP

‘تعویق تقریبا اجتناب ناپذیر’

Chairman از المپیک انجمن هیو رابرتسون می گوید این غیر قابل تصور است که در این تابستان توکیو بازی نمی خواهد به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هیئت ملحق خواهد شد تماس رو به رشد برای این بازی ها با توجه به شروع در جولای 24, به تعویق افتاد, با کانادا و استرالیا در حال حاضر گفت: آنها نمی خواهد ارسال یک تیم به ژاپن است.

هیئت انگلیسی پارالمپیک انجمن و بودجه بدن بریتانیا ورزشی را برگزاری یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه بعد از ظهر با کارفرمایان از تابستان المپیک و پارالمپیک ورزش برای نهایی تصمیم گیری.

اعلام رسمی از توکیو 2020 می تواند در روز دوشنبه به عنوان هیئت اجرایی در جلسه و سپس با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پس از آن.

رابرتسون گفت: امروز برنامه BBC Radio 4 سه شنبه: “ما تقریبا وجود دارد, من فکر می کنم تعویق تقریبا اجتناب ناپذیر است.

“قطعه نهایی با اره منبت کاری اره مویی است که ما تلفن تماس بعد از ظهر امروز با انگلستان, ورزش, انگلیسی پارالمپیک انجمن های ورزشی ما’ و ورزشکاران نمایندگان فقط به ناخن کاملا این پایین.

“من واقعا نمی ببینید که چگونه وجود هر گونه راه IOC می توانید دکمه پیش با شروع در ماه جولای این سال است. ما همواره گفته وجود دارد دو چیز است که برای ما واقعا مهم است در اینجا.

“اول بود حفظ رقابتی یکپارچگی بازی های المپیک زمانی که کشورهای موثر در مستند و ورزشکاران نمی تواند قطار و برخی از آنها ممکن است گرفتن coronavirus هیچ راهی وجود دارد شما می توانید حفظ که رقابتی صداقت.

“در مرحله دوم وجود دارد واقعا یک سوال جدی در مورد این که آیا این امر می تواند مناسب برای برگزاری بازی های المپیک در برابر این پس زمینه.

“برای هر دو از این دلایل آن است که من نظر شخصی که در ماه ژوئیه در مجموع غیر از استارتر اما ما فقط نیاز به انجام است که نهایی بیت از مشاوره.” PA

تیم گیگابایت رئیس اقا هیو رابرتسون

اعتبار:
PA

روسیه خواستار آرامش

Russian المپیک مقامات روز دوشنبه خواست جهانی جامعه ورزش به آرام باقی می ماند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید آینده توکیو بازی.

“وحشت است که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد در شرایط کنونی” روسیه کمیته المپیک (ROC) در بیانیه ای گفت.

“ROC خواستار همه نمایندگان جامعه ورزش به حفظ المپیک آرام به عمل سیستماتیک و سازنده در حالی که آماده شدن برای توکیو 2020 المپیک بازی ها, بازی” به آن اضافه شده است.

این بازی ها در ژاپن هستند و با توجه به شروع ماه جولای 24, اما این رشد در مقیاس جهانی coronavirus همه گیر انداخته است آینده خود را به عدم قطعیت است.

تعداد فزاینده ای از ورزش های ملی فدراسیون در روزهای اخیر به نام در این بازی به تعویق افتاد.

“ما به عنوان غیر قابل قبول هر گونه تلاش برای آوردن فشار بر سازمانهای مسئول برگزاری بازی ها و به زور آنها را به گرفتن تصمیمات عجولانه,” ROC بیانیه اضافه شده است.

روسیه شده است در مرکز یک رسوایی دوپینگ پس از 2015 آیات طولانی مدت نهادی دوپینگ مربوط به مقامات ارشد از کشور است.

ورزشکاران روسی بودند از مطالعه حذف از زمستان سال گذشته بازی در Pyeongchang یک حاکم است که گسترش به توکیو موضوع به یک تصمیم توسط دادگاه داوری برای ورزش است. AFP

توکیو 2020 المپیک شعله نمایش داده می شود را به عموم خارج فوکوشیما ایستگاه راه آهن

اعتبار:
AFP

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور با برچسب “متکبر” و “لجبازی” توسط GB ورزشکار

بritish مسیر دوچرخه سوار کلوم اسکینر دارای برچسب کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ “متکبر” و “سمج” بر سازمان رویکرد به بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک که در مواجهه فشار قوی برای به تعویق انداختن توکیو بازی ها, برنامه ریزی برای شروع در تاریخ 24 ژوئیه اعلام کرد در روز یکشنبه با تاخیر در این مراسم یکی از گزینه های خود را.

باخ گفت: تصمیم گیری در زمانی که بازی های المپیک را می توان ساخته شده “در چهار هفته بعدی”.

کانادا کشیده از بازی و نخست وزیر ژاپن روز دوشنبه اعتراف کرد تاخیر ممکن است “اجتناب ناپذیر”.

اسکینر که موفق به کسب طلا و نقره مدال در بازی های المپیک 2016 است و یک عضو از المپیک انجمن (بوا) ورزشکاران کمیسیون بود داغدار در مورد باخ در رسانه های اجتماعی ارسال در روز دوشنبه.

بritish با حداکثر سرعت دویدن ستاره دینا آشر-اسمیت که برنده 200 متر عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته گفت: کمیته بین المللی المپیک را به تاخیر ایجاد شده بیشتر عدم قطعیت برای رقبا.

Meanwhile انگلیسی, المپیک رئیس انجمن هیو رابرتسون هشدار داد بعید بود این کشور می تواند ارسال یک تیم به توکیو باید 2020 بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

“من فکر می کنم آن است که بسیار ساده است. اگر این ویروس همچنان ادامه دارد که پیش بینی شده توسط (انگلستان) دولت فکر نمی کنم به هیچ وجه ما می توانیم یک تیم” رابرتسون سابق انگلیسی, وزیر ورزش گفت: آسمان ورزشی اخبار.

“و من پایه که در دو چیز است. اولا من نمی بینم هر راه که ورزشکاران و تیم گیگابایت می تواند در آن زمان آماده شود.

“نخبگان آموزش امکانات کاملا قابل درک و کاملا به درستی بسته در سراسر کشور وجود دارد به هیچ وجه آنها می تواند انجام آماده سازی آنها نیاز به آماده شدن برای یک بازی است.

“دوم وجود دارد مناسب است از برگزاری بازی های المپیک در یک زمان مثل این.

“ما در واقع در یک فرایند که در آن ما در حال صحبت کردن به تمام ورزش ما. ما کامل خواهد شد که بیش از چند روز آینده. در پایان است که ما در حال حاضر گفت: به کمیته بین المللی المپیک که ما فکر می کنیم خود را در چهار هفته مکث کاملا درست انجام.

“ما می توانید ببینید هر راهی که این می توانید پیش بروید که همه چیز در حال تشکیل در حال حاضر است.”

پیشتر یک سخنگوی بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا خواست کمیته بین المللی المپیک به حل و فصل موضوع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ورزشکاران روبرو هستند قابل توجه عدم اطمینان در محیط فعلی… ما می خواهیم کمیته بین المللی المپیک را قطعی تصمیم به زودی به وضوح برای همه کسانی که درگیر” سخنگوی گفت.

“ورزش وزیر Nigel Huddleston, مجموعه ای از دیروز (یکشنبه) که کمیته بین المللی المپیک باید به طور جدی با توجه به تعویق انداختن بازی.” AFP

خوش آمدید

Good صبح. یک اطلاعیه است که انتظار می رود در چند ساعت آینده برای تایید است که در این سال بازی های المپیک 2020 خواهد بود به تعویق افتاد و پس از شیوع کروناویروس.

تماس برگزار خواهد شد بعد از این صبح بین ژاپن “شینزو آبه” و کمیته بین المللی المپیک در حال انتظار را در ساعت 11 صبح زمان انگلستان.

انگلیسی, المپیک رئیس انجمن هیو رابرتسون گفته Sky Sports News: “اگر این ویروس همچنان ادامه دارد که پیش بینی شده توسط دولت فکر نمی کنم به هیچ وجه ما می توانیم یک تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>