توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک: تاریخ جدید برای تایید 2021


Breaking news

توکیو بازی های المپیک شروع خواهد شد در 23 ژوئیه 2021 و اجرا خواهد شد و تا 8 مرداد ماه و پس از آن به تعویق افتاد برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک را (IOC) هیات اجرایی در روز دوشنبه به تصمیم.

بازی های المپیک هنوز هم می شود به نام توکیو 2020 با وجود وقوع در 2021.

بازی های پارالمپیک در اصل با توجه به شروع در 25 آگوست سال 2020 شرکت محل را بین 24 مرداد و 5 شهریور 2021.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: “من مطمئن هستم که کار با توکیو 2020 کمیته سازماندهی توکیو شهری, دولت, دولت ژاپن و همه ما سهامداران ما می تواند این چالش بی سابقه.

“نوع بشر در حال حاضر می یابد خود را در یک تونل تاریک. این بازی های المپیک توکیو 2020 می تواند یک نور در انتهای این تونل است.”

بین المللی پارالمپیک, کمیته رئیس جمهور اندرو پارسونز افزود: “زمانی که بازی های پارالمپیک انجام می گیرد در توکیو در سال آینده آنها خواهد بود فوق العاده ویژه نمایش بشریت متحد به عنوان یک جشن جهانی نوروز از انسان انعطاف پذیری و پر شور ویترین ورزش.

“با توکیو 2020 های پارالمپیک 512 روز دور اولویت برای تمام کسانی که درگیر در جنبش پارالمپیک باید به تمرکز بر ایمن ماندن با دوستان و خانواده خود را در طول این بی سابقه و زمان دشوار است.”

تصمیم برای به تعویق انداختن هر دو واقعه گرفته شده برای محافظت از سلامت ورزشکاران و همه درگیر و برای حمایت از مهار این Covid-19 ویروس.

این تاریخ جدید نیز را در نظر گرفت بقیه جهانی تقویم ورزشی پس از مردان فوتبال قهرمانی اروپا به تعویق افتاد به تابستان 2021.

برگزارکنندگان امیدوارم که تاخیر خواهد اجازه می دهد زمان کافی برای پایان روند تحصیلی که به دنبال همان کاهش اقدامات برنامه ریزی شده برای سال 2020 است.

آن را قبلا تایید شده است که همه ورزشکاران در حال حاضر واجد شرایط و سهمیه بندی مناطق در حال حاضر اختصاص داده شده بدون تغییر باقی خواهد ماند.

بلیط خریداری خواهد بود معتبر موکول حوادث و یا بازپرداخت می تواند درخواست شود که تاریخ جدید شد مجموعه برگزارکنندگان قبلا تایید شده است.

در 24 مارس نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت که این بازی برگزار خواهد شد را “تکمیل فرم” و بعد از تابستان 2021.

این اولین بار است که در بازی های المپیک’ 124-سال تاریخ مدرن است که آنها به تعویق افتاده اند هر چند آنها لغو شد در مجموع در سال 1916 به دلیل جنگ جهانی اول و دوباره در سال 1940 و 1944 برای جنگ جهانی دوم. جنگ سرد تحریم تحت تاثیر بازی های تابستانی در مسکو و لس آنجلس در سال 1980 و 1984 بود.

توکیو 2020 سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری گفت که او تا به حال پیشنهادی از 23 جولای تا 8 آگوست قاب زمان به کمیته بین المللی المپیک و باخ موافقت کرده بود پس از رایزنی با فدراسیون بین المللی ورزش.

“یک مقدار مشخصی از زمان مورد نیاز برای انتخاب و صلاحیت ورزشکاران و خود را برای آموزش و آماده سازی و اجماع بود که برگزاری موکول بازی در طول تعطیلات تابستان در ژاپن ترجیح داده می شود,” موری گفت.

“از نظر حمل و نقل تنظیم داوطلبان و ارائه بلیط برای کسانی که در ژاپن و خارج از کشور و همچنین به عنوان اجازه می دهد برای Covid-19 وضعیت ما فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای برنامه ریزی مجدد بازی به یک سال بعد از برنامه ریزی در تابستان 2021.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im