تام بردی اشاره او خاطی در طول خوش آمدید آدرس به Buccaneers طرفداران

NFL quarterback تام برادی شد جدیدترین فلوریدا مرد وقتی که او امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در ماه گذشته. از آن پس او را لگد از یک پارک عمومی و وارد خانه که نبود ،

این دو حادثه به مراتب کمتر از hijinx را تشکیل می دهند که داستان با “فلوریدا مرد” عناوین. اما بردی به نظر می رسد عشق به زندگی در جنوب فلوریدا. او در وبسایت خود به تشکر از Bucs هواداران برای استقبال از او و خانواده اش وی را هیجان زده در انتظار فصل آینده و همچنین ذکر شده گرفتن لگد از یک پارک عمومی.

“من خیلی خوشحالم که در خلیج تمپا و من می خواستم برای گفتن “با تشکر از شما بچه ها” برای استقبال از من و خانواده ام را به جامعه خود را با آغوش باز خارج شدن لگد از پارک روز دیگر” بردی گفت: Krewe در یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط تیم.

بردی دوشنبه گذشته مشغول به کار بود در یک پارک در تمپا است که به روی عموم بسته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. پارک مقامات او را دیدم و از او خواست به ترک که او بدون دریافت استناد.

تمپا شهردار Jane کرچک توصیف صحنه در گزارش سی ان ان.

“ما پارک ها بسته; و بنابراین بسیاری از پارک های ما کارکنان آنها گشت زنی در اطراف فقط به مطمئن شوید که مردم انجام نمی دهد تماس های ورزشی و چیزهایی که دوست دارم و دیدم یک فرد در یکی از مرکز شهر پارک” کرچک گفت. “و او رفت و به او بگویید که آن را بسته بود و آن را تام بردی.”

در شنبه کرچک صادر عذرخواهی به بردی.

Tom Brady
تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان در گفتگو با رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی پس از AFC کارت های وحشی بازی حذفی برابر تنسی تیتان در ورزشگاه ژیلت در ژانویه 04, 2020 در Foxborough ماساچوست است.
عکس Maddie مایر/گتی ایماژ

در اوایل این ماه در حالی که به دنبال خانه بایرون Leftwich بوکانیرز توهین آمیز هماهنگ کننده بردی راه می رفت به اشتباه خانه که بیرون آورده شکستن و ورود جوک در رسانه های اجتماعی.

بردی led جدید انگلستان میهن پرستان به سوپر باول نه بار در 20 سال برنده شش عنوان. به عنوان یکی از همه زمان نوابغ او چپ انگلستان و امضا دو سال 50 میلیون دلار قرارداد با Buccaneers که باید ساخته نشده برگشتی در 12 سال—دوم-طولانی ترین خشکسالی در NFL پشت کلیولند 17 سال است.

هفته گذشته Buccaneers امضا تنگ پایان راب Gronkowski که بازی با بردی نه سال در انگلستان است. با دو جفت عقب بوکانیرز در حال حاضر مطلوب شانس نه تنها برنده NFC (7 به 1) آنها مناسب و معقول شانس برنده شدن سوپر باول (14-به-1) که برگزار خواهد شد در ورزشگاه خانگی خود.

“من خیلی هیجان زده به یک Buc. ما فوق العاده هیجان انگیز فصل پیش رو” بردی ادامه داد: در آدرس خود را به طرفداران. “من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما با هم به عنوان یک تیم شروع به اعمال ما و کار سخت برای بهبود. وجود دارد مقدار زیادی از کار را در بین در حال حاضر و شروع فصل. اما من به دنبال به جلو به دیدن شما بچه ها در ریموند جیمز در چند ماه کوتاه است. من به شما قول می دهم که.

“پس از ایمن ماندن, همه, و اجازه دهید به Bucs.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im