وجود دارد هیچ گفتن چه چیزی می تواند اتفاق می افتد در دالاس Metroplex اگر چه مایکل Irvin گفت: در مورد Dallas Cowboys ریختن کارفرمایی Dak پرسکات برای تام بردی واقعی بودند. شنبه شب یک مکالمه است که Irvin تا به حال با مردمی در میامی سوپر باول ظاهر و از آن ساخته شده است که جهان فوتبال را اطلاع می دهد.

Irvin شد تا قاطعانه در مورد این ادعا که او گفت که او نیاز به نشستن نوشیدنی خود در سوپر باول جمع آوری است. در حال حاضر زمان خواهد شد بگویید اگر آنها درست است.

Irvin یک سالن از شهرت گسترده ای از گیرنده که صرف کار خود را با کابوی درخشان پس از روی لئامت دادن با Miami Hurricanes, در پاسخ به FARZIN است “دیل و Keefe” روز جمعه در مورد یک سوال از کاوبوی تجارت پرسکات و امضای بردی.

“من به شما در حال حاضر در سوپر باول در میامی برخی بسیار قابل توجهی از مردم که من تا به حال مکالمات (با شد) تکیه که در همان جهت” Irvin گفت. “این تکان دهنده بود. من تا به حال یک آب میوه قره قاط در دست من و زمانی که آنها آن را به من گفت من با قرار دادن نوشیدنی و گفت: “اجازه دهید بحث کمی بیشتر در مورد این.’ من به شما قول می دهم, من در حال گفتگو با مردم, من نمی توانم به شما بگویم که در مورد همین سناریو رو به کاهش است.”

بردی را صرف نزدیک به 20 سال با میهن پرستان جدید انگلستان هدایت آنها را به نه سوپر باول ظاهر—با شش قهرمانی برنده—در حالی که با پوشیدن شماره 12 و قرار دادن خود را در میان تمام وقت نوابغ در هر حرفه ای NFL عبور دسته. می تواند او رفتن به دالاس و پوشیدن شماره 12 بود که فرسوده توسط راجر Staubach برای کابوی ؟

Irvin که بسیاری از حرفه ای NFL عبور از همکار Hall of Famer Troy Aikman معتقد است بردی به دالاس می تواند در کار می کند.

در اینجا حقایق از یک مایع وضعیت:

  • Dak پرسکات در حال ورود به یک آژانس رایگان سال به عنوان بسیاری از quarterbacks در لیگ. از برجسته ترین آنهایی که Drew Brees و تام بردی بالا-قفسه نام و Brees است به احتمال زیاد دوباره ثبت کوتاه مدت مقابله با پرستاران نیواورلئان در حالی که بردی گفت: او باز است به فرصت ها در خارج از انگلستان است. بردی تا 4 p. m. ET در 17 مارس—روز سنت پاتریک—برای قرارداد خود را به اتمام می رسد.
  • لیگ جدید توافق دسته جمعی (CBA) انتظار نمی رود که قبل از این سال رایگان آژانس به این نتیجه میرسد که بدان معنی است که تیم می تواند بازیکن در یک قیمت معقول تر قبل از خط بعدی از تلویزیون پول در ضربات. این CBA به احتمال زیاد خواهد شد را به میلیون ها دلار بیشتر به بازیکنان در دور بعدی مذاکره با تیم های.
  • دالاس کاوبویز نیاز به ارتکاب بیشتر در دراز مدت دلار به پرسکات قبل از CBA یا پرسکات می تواند تست رایگان آژانس های بازار است.

MSN.com گزارش شده است که کابوی ها علاقه مند به امضای پرسکات به یک قرارداد بلند مدت در گفتگو با ترل اونز با وجود کابوی گفت پرسکات است “مرد” رفتن به جلو.

بعلاوه کابوی ها فقط ریخته یک بار پول به استعفا در حال اجرا پشت حزقیال الیوت که برگ های اتاق کوچک برای یک مدت و دراز مدت بالا-دلار قرارداد برای پرسکات. اگر که اتفاق می افتد, آن می تواند کمی کلاه برای اتاق های بزرگ دیگر زمان نام در فهرست. اما در کوتاه مدت معامله را برای یک بازیکن مثل بردی و با یک نام تجاری جدید مربی توهین گورو مایک مک کارتی—ممکن است در کارت برای کاوبوی.

اما این Dallas Cowboys که در آن صاحب جری جونز به ندرت نقش توسط مردم افکار و به طور کلی می رود با آنچه که او فکر می کند بهترین کار را برای تیم خود. جونز eyeing یکی دیگر از سوپر باول چیزی که او دیده نشده و تیم خود را برنده در 25 سال.

به عنوان جونز به طور مستمر سنین به خود 70s تجارت Dak و امضای بردی برای شانس قهرمانی دیگری ممکن است به نظر می رسد بسیار دور از ذهن است ،

Tom Brady and Dak Prescott
Dak Prescott #4 از دالاس کابوی ها می لرزد دست با تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان پس از بازی در ورزشگاه ژیلت در 24 نوامبر سال 2019 در Foxborough ماساچوست است.
عکس کاترین رایلی/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de