تام بردی “بود ناراضی ترین QB در فوتبال’ در سال گذشته می گوید گوینده برنامه ورزشی Al Michaels

پس از ترک میهن پرستان جدید انگلستان برای خلیج تمپا Buccaneers در ماه گذشته تام بردی به تدریج برداشته درب بیش از او تصمیم به ترک حق رای دادن است که پیش نویس او دو دهه پیش.

از میل به اثبات خود را در یک محیط متفاوت برای اولین بار در 20 سال گذشته به اعتراف به این که فشار از جلسه رفیع استانداردهای او و میهن پرستان مجموعه پس او تدوین شد و در سال 2000 NFL Draft بردی اشاره کرده بودند عوامل مختلف در بازی.

رئیس در میان آنها بود که شش بار قهرمان سوپر باول بود دیگر هیچ مبارک در Foxborough ماساچوست است.

صحبت کردن در NBC Sports’ ناهار صحبت با مایک Tirico در چهارشنبه پنج شنبه شب فوتبال بازی بازی caller Al Michaels نشان داد در ماه نوامبر بردی او گفته بود “بیشتر ناراضی 8-0 کارفرمایی در فوتبال است.”

گفتگو صورت گرفت جلوتر از میهن پرستان’ جاده بازی در برابر Baltimore Ravens. جدید انگلستان نورد به مریلند با 8-0 رکورد, اما آن را به اندازه کافی برای بردی برای پنهان کردن نارضایتی خود را.

“من فکر می کنم بیشتر آشکار چیزی که ما شنیده از تام است و ما رفت و در midseason بازی در بالتیمور در یکشنبه شب در اوایل ماه نوامبر و [the Patriots] بودند شکست نخورده” مایکل گفت Tirico. “و ما صحبت شد به بردی و بردی به ما گفت:” من بیشتر ناراضی 8-0 کارفرمایی در فوتبال است.'”

میهن پرستان از دست 37-20 به 5-2 کلاغ و با پیروزی چهار نهایی خود را در هفت فصل به طور منظم بازی ها قبل از از دست دادن در صفحه اصلی به تنسی تیتان در کنفدراسیون فوتبال آسیا کارت های وحشی ،

مایکل نظرات آمد تنها چند ساعت پس از بردی بستری او احساس 2019 کمپین را ثابت خواهد بود سال آخر خود را در انگلستان حتی اگر میهن پرستان وارد فصل گذشته به عنوان مدافع عنوان قهرمانی پس از شکست لس آنجلس قوچ در سوپر باول LIII.

ظاهر می شود در این Howard Stern Show در Sirius XM صبح روز چهارشنبه کهنه کارفرمایی توضیح داد که او می دانست که او در مسابقه در انگلستان نزدیک به در حال اجرا.

“من فکر نمی کنم وجود دارد, نهایی, تصمیم نهایی تا زمانی که این اتفاق افتاد اما من می خواهم بگویم که من احتمالا می دانست که قبل از شروع فصل گذشته بود که من در سال گذشته و من می دانستم که آن را فقط—ما زمان رو به پایان است,” او توضیح داد.

“من می دانستم که در پایان سال من میخوام تبدیل شدن به یک عامل رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای من.”

بردی امضا دو سال قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار با Bucs, بعد از ورزش این بند که به او اجازه تبدیل شدن به یک عامل آزاد در پایان فصل است. 42 ساله امضا کرده بود دو سال تمدید با پرستان قبل از شروع فصل گذشته اما معامله شد voidable پس از یک سال.

در همان مصاحبه با سه بار MVP نیز تحت فشار قرار دادند در شایعات یک شکستگی در رابطه بین او و میهن پرستان مربی لایحه Belichick تا به حال انگیزه خود تصمیم به ترک انگلستان است.

“من فکر می کنم او [Belichick] بسیاری از وفاداری” او گفت استرن.

“من و او تا به حال بسیاری از مکالمات که هیچ کس تا به حال شده است ضروری و نه باید آنها بود. بسیاری از اشتباه فرضیات ساخته شده در مورد رابطه ما و چگونه او در مورد احساس من. من می دانم که واقعا چه احساس می کند در مورد من.

“من قصد ندارم برای پاسخ به هر شایعه یا فرض ساخته شده غیر از آنچه مسئولیت خود را به عنوان مربی این است که به بهترین بازیکن برای این تیم نه تنها برای کوتاه مدت اما در دراز مدت به عنوان به خوبی.”

در 19 فصل به فصل در انگلستان جدید بردی برنده بی سابقه شش سوپر کاسه و در زمان پرستان به عنوان NFL بازی نه بار به طور کلی برنده شرق آسیا گذشته 11 مستقیم فصل.

سابق میشیگان فارغ التحصیلان را پیدا خواهد کرد در مجموع وضعیت های مختلف در خلیج تمپا به عنوان Bucs آخرین ساخته برگشتی در فصل 2007.

Tom Brady, New England Patriots
تام بردی #12 از میهن پرستان جدید انگلستان به نظر می رسد در کنفدراسیون فوتبال آسیا کارت های وحشی بازی حذفی برابر تنسی تیتان در ورزشگاه ژیلت در ژانویه 4 در Foxborough ماساچوست است. بردی سمت چپ پرستان پس از دو دهه آخر ماه.
آدم Glanzman/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de