آرامگاه جارو جشنواره: چین می پردازد ‘مجازی’ احترام به اجداد


مردم در چین در حال ادای احترام خود را به اجداد مرده دیجیتالی به عنوان کشور همچنان به صورت شیوع کروناویروس.

این Qingming جشنواره, همچنین شناخته شده به عنوان آرامگاه جارو روز است که معمولا زمانی که مردم به زیارت قبرها از دوستان و خانواده sprucing تا منطقه و ارائه به روح خود را.

اما نگرانی دیگری شیوع دولت به مردم توصیه می شود برای دور ماندن و حفظ اجتماعی فاصله.

که منجر به برخی از گورستان اجازه می دهد مردم را به آمدن به عنوان طولانی به عنوان آنها به رزرو یک اسلات در حالی که دیگران منع بازدیدکننده داشته است به طور کامل.

اما دیگر شرکت ها و مکان دفن را تبدیل به تکنولوژی مدرن به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای خانواده ها به ادامه سنت صد ساله است.

Li Quanxi رسمی در پکن امور مدنی اداره گفت: “ما می خواهیم به تشویق مردم برای تبدیل سنت های اجتماعی در میان شیوع کروناویروس.”

چه Qingming جشنواره?

Qingming جشنواره یکی از مهمترین رویدادهای مهم در تقویم برای بزرگداشت اجداد که دیگر با شما.

مردم پاک قبر و سوزاندن موارد مانند joss چوب و کاغذ ارائه – گاهی اوقات بسیار بزرگ آنهایی که – به افتخار مرده و انتقال پول و کالاهای دیگر به عزیزان در زندگی پس از مرگ.

آرامگاه فراگیر دوره می افتد بین 28 مارس و 12 مارس.

ساخت ارائه های آنلاین

آن است که کاملا ناشناخته برای ادای احترام خود را آنلاین اما با گسترش Covid-19 وجود دارد در حال حاضر افرادی که هیچ گزینه ای دیگر است.

“ابر آرامگاه فراگیر” اجازه می دهد تا مردم را به “عملا” پاک کردن قبرها و ارائه شده به ارواح.

  • در تصاویر: ووهان بخشی از بازگشایی

یک وب سایت ارائه این خدمات است آسمانی گورستان. در سطح, این وب سایت به نظر می رسد مانند هر معمول سایت خرید, اگر چه آن را نیز اجازه می دهد تا مردم به خود را دارند یادبود سالن برای عزیزان خود را پس از خانواده و دوستان شما می توانید عضویت.

بستگان می تواند نور یک شمع و سوزاندن پول و ارائه اشیاء مانند برنج چینی شراب و آبجو. حتی وجود دارد یک گزینه به صورت آنلاین آرامگاه تمیز کردن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مراسم تشییع جنازه شرکت فو شو صار یوان بین المللی خود را راه اندازی آنلاین آرامگاه گسترده خدمات در 12 مارس. این عمل در بیش از 30 شهرستانها چینی. در آن هفته اول وب سایت خود را تا به حال در مورد 87,000 بازدید کنندگان است.

جورج چن که پدربزرگ و مادربزرگ به خاک سپرده شد در شانگهای بازدید از مقبره خود را در هر سال خواهد بود اما مارک در سال جاری آرامگاه جارو روز آنلاین در حال حاضر.

او گفت: Shanghai Daily: “سنت های قدیمی در حال عمیقا ریشه دارد اما آن را کاملا قابل درک است چرا که این دوره ویژه. من پرداخت مجازی احترام و بازدید از صحنه هنگامی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.”

کسی به انجام آن را برای شما از طریق livestream

در حالی که در نظر گرفتن بخشی در “ابر آرامگاه فراگیر” معنا می کنید برای ارسال ارائه می کند عبارتند از: فیزیکی تمیز کردن یک دوست در یک مقبره.

بنابراین برخی از دفن لکه های در حال حاضر ارائه اقوام یک فرصت به تماشای یک عضو از کارکنان تمیز کردن قبر از طریق جریان زندگی می کنند. دیگران به شما ارسال خواهد شد عکس از تمیز قبر.

یک گورستان در شانگهای است ارائه بسته های که در آن یک “نوکر رفت و برگشت” شروع می شود از به عنوان کمی به عنوان 35 یوان (£4).

Babaoshan سالن مراسم تشییع جنازه در پکن نیز ارائه می دهد زندگی می کنند جریان خدمات.

ژو Weihua معاون مدیر سالن گفت: چینی خبرگزاری ایسنا که پخش زنده می تواند تبدیل به یک آینده روند.

“کمک به مشتریان رفت و برگشت مقبره و برگزاری آنلاین یادبود فعالیت نه تنها پاسخگوی تقاضا در این ویژه دوره اما نیز ارائه می دهد گزینه های بیشتر برای مردم را به یاد مرحوم خود اعضای خانواده در آینده است.”

آنچه در مورد ووهان?

چین گزارش 3,199 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با 2,559 از کسانی که در ووهان که در آن موارد برای اولین بار ثبت شد در اواخر سال گذشته.

این شهر هنوز هم در یک مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به در 8 مارس و دولت اعلام کرده است که گورستان بسته باقی خواهد ماند تا 30 آوریل است.

ووهان مدنی وزارت امور گفت: آن را “متحد ترتیبات برای سازماندهی کارکنان در گورستان به برگزاری یک مراسم جمعی به پرداخت ادای احترام به مرحوم”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de