بالا Coronavirus مشاور در انگلستان می شود علائم COVID-19 روز پس از انتشار عاقلانه گزارش به گسترش بیماری

نیوزویک | No comments

انگلستان را بالا coronavirus مشاور نیل فرگوسن گفت: او تا به توسعه علائم COVID-19. این می آید تنها چند روز پس از او و همکارانش منتشر عمده گزارش در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در 7 صبح به وقت تهران صبح روز چهارشنبه به فرگوسن در توئیتر خود نوشت: “آه. توسعه کمی خشک اما سرفه مداوم دیروز خود جدا شده حتی اگر من احساس خوب است. سپس توسعه یافته و تب بالا در 4 صبح امروز است. وجود دارد بسیاری از COVID-19 در وستمینستر.”

سه نشانه اصلی است از COVID-19 مداوم سرفه و تب و تنگی نفس. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند مردم نمایش هر یک از این علائم به “ماندن در خانه به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی.”

فرگوسن از امپریال کالج لندن در انگلستان منجر شد و نویسنده این گزارش تاثیر غیر دارویی مداخلات (NPIs) برای کاهش COVID19 مرگ و میر و بهداشت و درمان تقاضا است.

این گزارش نگاهی به استراتژی های مختلف را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. به این نتیجه رسیدند که تنها گزینه قابل دوام بود و سرکوب که در آن مردم خود را منزوی بیماران قرنطینه و اجتماعی فاصله اجرا شده است. این استراتژی تهاجمی استفاده می شود چین و اعتقاد بر این است که کمک کرد تا کشور را coronavirus تحت کنترل است.

سرکوب استراتژی با هدف متوقف کردن گسترش ویروس برای خرید زمان بیشتر برای توسعه درمان های واکسن و برای آماده سازی خدمات بهداشتی و درمانی.

قبل از گزارش دولت از هر دو ایالات متحده آمریکا و انگلستان شده بود به دنبال استراتژی های کاهش که شامل کاهش گسترش به جای متوقف کردن آن است. این به این معنی که اجازه می دهد این ویروس به گسترش است اما در مراتب کندتر نرخ معنی خدمات بهداشتی غرق شده نیست و به این معنی که در نهایت ایمنی ساخته شده است در سراسر یک جمعیت و در نتیجه کاهش موارد است.

این گزارش نشان داد که حتی با موثر ترین استراتژی های کاهش, هنوز هم وجود دارد بین 1.1 و 1.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

این گزارش همچنین هشدار داد اقدامات لازم برای جلوگیری از coronavirus پخش خواهد نیاز به در محل برای 18 ماه یا بیشتر—و یا تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود. “اپیدمی سرکوب تنها استراتژی مناسب در زمان فعلی. اجتماعی و اقتصادی اثرات این اقدامات است که مورد نیاز برای رسیدن به این هدف سیاست خواهد بود عمیق” این گزارش به این نتیجه رسیدند.”

فرگوسن علائم آمده است که به تعدادی از جدید کروناویروس موارد را افزایش می دهد در سراسر ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب وجود دارد در حال حاضر تقریبا 6,500 موارد در سراسر کشور با 114 کشته و 17 بازیافت.

statista, covid19, coronavirus, recoveries
یک نمودار نشان می دهد که تعداد موارد تایید شده و بهبود از COVID-19 تا کنون.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>