بالا دادستان در Mueller تیم نوشتن کتاب در روسیه بررسی

نیویورک — یک بالا دادستان ویژه مشاور رابرت مولر در کتاب آینده این سقوط حدود دو سال رسیدگی به اتهام روابط بین روسیه و کمپین 2016 از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خانه تصادفی روز دوشنبه اعلام کرد که اندرو Weissmann را “که در آن قانون به پایان می رسد: در داخل مولر بررسی” منتشر خواهد شد سپتامبر 29. Weissmann اغلب هدف از انتقاد از تهمت هواداران خواستار کتاب دقیق حساب مولر تیم پروب و در جریان آن جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“من احساس کردم لازم بود برای ضبط این قسمت در تاریخ ما به عنوان دیده می شود و تجربه خودی” او در بیانیه ای گفت. “این داستان از ما تحقیق چگونه دموکراسی ما مورد حمله قرار گرفت توسط روسیه و چگونه کسانی که چشم پوشی و نادیده گرفته شده است که حمله به تضعیف توانایی ما برای کشف حقیقت است. تعهد من به عنوان یک دادستان شد و به دنبال حقایق که در آن آنها led با استفاده از تمام ابزار در دسترس است و مصمم با یورش رئیس جمهور قدرت های منحصر به فرد برای تضعیف ما کار می کنند.

“من عمیقا افتخار از کار ما انجام داد و از تعداد بی سابقه ای از مردم ما مجرم شناخته و به اعدام محکوم شده و در رکورد سرعت. اما حقیقت سخت است که ما اشتباهات. ما می تواند انجام داده اند بیشتر است. ‘که در آن قانون به پایان می رسد” اسناد انتخاب ما ساخته شده خوب و بد برای همه برای دیدن و قضاوت و از یادگیری است.”

Weissmann که مشغول به کار به عنوان یک FBI مشاور عمومی تحت مولر به دست آورده شهرت به عنوان یک دادستان در حال بررسی جرایم سازمان یافته در شهر نیویورک و خود را برای رهبری یک نیروی کار به دنبال رسوایی انرون. او شهرت به صورت تهاجمی و با تجربه و ماهر در توسعه همکاری شاهدان. تحت Mueller, Weissmann رهبری مورد برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort که التماس گناه به اتهام توطئه در سال 2018 است.

این Mueller گزارش منتشر شده در مارس 2019, هیچ توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه به نکته نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. اما آن را نیز نمی رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تا به حال مانع عدالت. تحقیقات انجام منجر به بیش از 30 کیفرخواست از جمله Manafort سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن و دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست راجر سنگ که حکم برای هفت جنایت جنایت شد, تبدیل هفته گذشته توسط رئیس جمهور.

مولر که صحبت علنی در مورد تحقیقات خود را پس از او به شهادت قبل از کنگره در ماه جولای 2019, در دفاع از خود کاوشگر در نظر قطعه در واشنگتن پست روز شنبه از کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور تصمیم به رفت و آمد سنگ را از جمله. مولر خود را نوشت و بررسی شد و از “اهمیت” و گفت: “سنگ “باقی مانده یک جنایت کار محکوم و به درستی چنین است.”

اوباما سناتور لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: یکشنبه او تماس مولر به نظر می رسد قبل از خود پنل به سوالات در زمینه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de