بالا ما سلامت رسمی در تضاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus ساخته شده بود در یک آزمایشگاه

بالا ما سلامت رسمی Anthony Fauci گفته است که هیچ شواهد علمی برای حمایت از ادعای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که جدید کروناویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

Dr Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است یکی از پیشرو کارشناسان پزشکی کمک به راهنمای ما در پاسخ به این ویروس بسیار مسری است که جاروب در سراسر کشور است.

Dr Fauci تناقض ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده که جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده در یک آزمایشگاه در شهر ووهان در مصاحبه منتشر شده در پنج شنبه شب توسط National Geographic.

“اگر شما نگاهی به تکامل این ویروس در خفاش ها و آنچه در خارج وجود دارد در حال حاضر (شواهد علمی) بسیار به شدت متمایل به سمت این می تواند نه به طور مصنوعی و یا عمدا دستکاری” Fauci گفت: این مجله.

“همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که این ویروس) تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد, گونه,” او گفت:.

به خوبی در نظر گرفته شده در زمان اصلاح شده و یا مغایر با رئیس جمهور در کاخ سفید جلسات و یا در مصاحبه مطبوعاتی در مورد مسائل مانند زمان مورد نیاز برای توسعه یک واکسن و احتمال است که coronavirus را در بر می گیرند.

سازمان بهداشت جهانی نیز روز دوشنبه گفت که واشنگتن تا به حال ارائه شده هیچ چیز به حمایت از “نظری” ادعا می کند که یک ووهان آزمایشگاه بود به سرزنش برای شیوع.

“ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت ایالات متحده مربوط به ادعا منشاء ویروس – بنابراین از نظر ما این می ماند نظری” که شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan گفته مجازی جلسه.

دانشمندان بر این باورند که ویروس قاتل شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, ظهور در چین در اواخر سال گذشته احتمالا از یک بازار در ووهان فروش حیوانات عجیب و غریب برای گوشت است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده مهم از چین را مدیریت شیوع ادعا به اثبات آن آغاز شده در ووهان آزمایشگاه.

و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز یکشنبه گفت: “شواهد زیادی” حمایت کردن که ادعا می کنند اگر چه جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در هفته گذشته گفت: این امر در ادامه به بررسی اینکه آیا شیوع بیماری های ناشی از تماس با حیوان آلوده و یا یک آزمایشگاه حادثه.

چین به شدت رد پیشنهادات آزمایشگاه بود منبع.

“مانند هر مبتنی بر شواهد سازمان ما خواهد بود بسیار مایل به دریافت هر گونه اطلاعات است که وانمود به منشاء ویروس” Mr Ryan گفت و تأکید کرد که این یک قطعه بسیار مهم از بهداشت عمومی اطلاعات برای آینده کنترل.

“در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعاتی در این زمینه” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر