بالا ما سلامت رسمی برای هشدار دادن به سنا در بازگشایی بیش از حد به زودی

تلگراف | No comments

یک مقام ارشد بهداشتی آمریکا مجموعه ای رسمی به شهادت در روز سه شنبه قبل از آمریکا را هشدار می دهند در برابر خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی, گفته, آن می تواند منجر به “نیازی درد و رنج و مرگ” نیویورک تایمز گفت.

نظرات در آمد که در ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.35 میلیون عفونت و بیش از 80 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام در حالی که در سراسر جهان تعدادی حدود 4.1 میلیون عفونت و بیش از 285,000 مرگ و میر.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به امریکا باز دوباره ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” این روزنامه به نقل از Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی عنوان کرد و گفت در یک ایمیل.

“این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

Dr Fauci گفت: خطر در تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر خود را داشت و عمده پیام برای سنا در آموزش بهداشت, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در جلسه کاغذ گفت: اواخر روز دوشنبه.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر گفته فاکس نیوز آمریکا عبور کرده 9.30 میلیون ویروس آزمون با بیش از 394,00 انجام شده در دوشنبه.

افزایش عفونت است تحت فشار قرار دادن ما تلاش برای افزایش, تست ظرفیت با مقامات بهداشتی از جمله Dr Fauci, داشتن پرچم چالش تست کسانی که بیشترین نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>