بالا WH مشاور می گوید سیا رسمی تصمیم گرفت در برابر توجیهی مغلوب ساختن پیشی جستن در روسیه اینتل

واشنگتن — مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: ارشد حرفه ای افسر سازمان سیا که در گزارش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد تصمیم نمی شفاهی مختصر او در اطلاعاتی در مورد یک طرح برای ارائه آموزي با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در افغانستان گفت: او فاقد اعتماد به نفس در صحت اطلاعاتی است.

“رئیس جمهور و حرفه ای سازمان سیا briefer تصمیم گرفت به او مختصر بود زیرا نبرد اطلاعات” اوبراین گفت: در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت که او “یک افسر برجسته.”

اوبراین در جمع خبرنگاران در کاخ سفید پس از مصاحبه که افسر سازمان سیا که به عنوان رئیس جمهور briefer که او نمی شناخت تصمیم گرفت نه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از فضل عملیات “چرا که او نمی باید اعتماد به نفس در هوش که آمد.”

“ما خام هوش تاکتیکی و هوش هر روز صدها قطعه از هوش می آیند در هر روز هزاران قطعه از هوش می آیند در یک هفته,” او گفت:. “او ساخته شده است که تماس بگیرید و شما می دانید آنچه که من فکر می کنم او درست ساخته شده تماس بگیرید, بنابراین من قصد دارم به انتقاد از او. و دانستن این واقعیت است که من می دانم در حال حاضر من ایستاده پشت که تماس بگیرید.”

آقای تهمت مصرف هوش هر دو از طریق رئیس جمهور روزانه مختصر روزانه خلاصه نوشته شده و در فرد هوش جلسات آمده و تحت بررسی پس از نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده تا به حال هوش نشان می دهد یک نظامی روسیه جاسوسی واحد ارائه شده پرداخت پول نقد به طالبان مرتبط سربازان برای کشتن نیروهای ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اوبراین و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe گفت: نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند در عملیات هدف قرار دادن سربازان آمریکایی به دلیل هوش بود و نه تایید شده توسط جامعه اطلاعاتی. اما این بار و آسوشیتد پرس گزارش این هفته اطلاعات موجود در آقای تهمت نوشته شده هوش جلسات.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه رئیس جمهور از جریان شده “در آنچه که متاسفانه در حوزه عمومی است.”

“او شده است در جریان” او گفت: “اما این تغییر نمی کند این واقعیت است که وجود دارد هیچ اجماع بر این هوش است که هنوز هم هنوز تایید نشده است.”

اوبراین به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور در حال حاضر “به طور کامل آگاه از این وضعیت است.” اما او اشاره کرد که پس از ایالات متحده دریافت خام هوش در نعمت ایالات متحده و نیروهای ائتلاف ساخته شده بودند آگاه حتی اگر هوش نبود تایید.

“وزارت دفاع آمد و گفت: به عنوان به زودی به عنوان ما تا به حال این اطلاعات ما مطمئن ساخته شده است که ما تا به حال تاکتیک در جایی که ما در زمان اقدامات حفاظتی به بعد نگاه ما سربازان و ملوانان نیروی هوایی و تفنگداران دریایی در افغانستان است. که گزارش نشده. که درست انجام شد,” او گفت:. “در اینجا در کاخ سفید هنگامی که ما تا به حال این خام هوش ما شروع به یک بین فرایند به دنبال در گزینه های به طوری که اگر هوش معلوم می شود تایید, اگر می تواند آن را تایید, پس از آن ما می خواهم گزینه های برای رفتن به رئیس جمهور برای رسیدگی به روسیه وضعیت است.”

این موضوع مطرح شده سوالات میان دموکرات ها و جمهوری خواهان که در حال درخواست از کاخ سفید برای ارائه آنها را با اطلاعات بیشتر در عملیات از جمله آنچه آقای ناروا می دانستند و هنگامی که. کاخ سفید در عین حال دارای متنبه نیویورک تایمز برای گزارش خود را در هوش و انتقاد ناشناس رسمی که به بیرون درز اطلاعات به مطبوعات است.

اوبراین به خبرنگاران گفت که او معتقد است که سازمان سیا در زمینه یک “جنایت گزارش” با وزارت دادگستری در مورد نشت.

“این مهم اتهامات و اگر آنها تایید من می توانم به شما تضمین می کنند که رئیس جمهور را قوی عمل” او گفت:. “ما در حال کار برای چندین ماه بر روی گزینه برای رئیس جمهور ایالات متحده در صورتی که این uncorroborated به عنوان وزارت دفاع خواستار آن uncorroborated شواهد معلوم می شود درست است. آن را در حال حاضر ممکن است غیر ممکن است برای رسیدن به پایین از این به دلیل برخی از دولت رسمی در جایی تصمیم به نشت اتهامات قبل از ما تا به حال فرصتی برای رسیدن به انتهای آن است.”

مقامات کاخ سفید ملاقات با آمریکا و آمریکا به طور جداگانه در این هفته به بحث در مورد روسیه فضل هوش اگر دموکرات ها که با حضور خود در جلسه روز سه شنبه گفت: آنها نمی شنوند از کلید مقامات در جامعه اطلاعاتی و یا یادگیری چیزی جدید.

کاخ سفید در حال انتظار برای برگزاری یک جلسه با اصطلاح “باند هشت” — رهبران مجلس نمایندگان و سنا و رهبران مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته — در کاپیتول هیل در پنجشنبه ارشد مقامات دولت گفت: CBS News.

باله گومز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de