اگر شما مطمئن نیستید چه چیزی برای انجام با لباس ناخواسته سابق خود را پشت Torchy را Tacos ممکن است راه حل. رستوران های زنجیره ای پرتاب شده است “شور تک آهنگ” ولنتاین حزب که در آن کسانی که نیاز به بسته شدن می سوزاند خود را شریک زندگی سابق لباس خود را همراه با غم و اندوه.

این رویداد برگزار خواهد شد در Austin, تگزاس, در فوریه 12th, دو روز قبل از تعطیلات اختصاص داده شده به عشق. شرکت کنندگان تشویق می شوند تا به همراه سابق خود لباس برای Torchy مسهل اتش. زنجیره ای گفت: از آن خواهد شد مطمئن شوید که به دور از این لباس در یک “شیوه ای امن.”

“مهمان می تواند با پیوستن به سرگرم کننده و با استفاده از این رویداد به دریافت بیش از آن پیر سابق و جشن همه عشق واقعی: tacos” یک سخنگوی شرکت گفت: CBS News.

برای پاداش دادن به کسانی که با شجاعت به اجازه رفتن به گذشته Torchy خواهد شد و به شرکت کنندگان یک “تاکو عشق” پیراهن “…چون اجازه دهید صادقانه tacos خود را شکستن نیست قلب” این شرکت نوشت: در آزادی مطبوعات.

روند اخبار

رستوران های زنجیره ای است که مکان در تگزاس و اوکلاهما, لوئیزیانا, آرکانزاس و کلرادو است که هیچ غریبه ای به چشم نواز تبلیغات. در ماه ژانویه آن را به ارزش یک سال رایگان tacos به خانواده اولین نوزاد متولد شده در Austin در سال 2020 است. و در طول South By Southwest جشنواره در مارس 2019, Torchy را کاهش کیسه های tacos با چتر نجات پایین به تماشاچیان زیر.

Torchy را Tacos است که نه تنها فست فود زنجیره ای به ارائه روز ولنتاین ارتقاء برای تک. برگر کینگ اعلام کرد آن را به مردم رایگان Whooper در فوریه 14th, اگر آنها را در یک عکس از سابق خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de