یک حزب محافظه کار MP بود که به طور گسترده ای محکوم برای صحبت کردن در کنار راست ترین سیاستمداران در یک کنفرانس شده است مواخذه توسط حزب است اما اجتناب تعلیق.

دانیل Kawczynski شد در این مراسم که در رم در کنار ویکتور اوربان مجارستان نخست وزیر و ماتئو Salvini از ایتالیا. این Shrewsbury and Atcham MP محکوم شد توسط هیئت نمایندگان از یهودیان و خداوند ترشی دولت امریکا پس از هولوکاست مسائل.

مسلمان شورای بریتانیا گفت: “محافظه کاران” ادعا می کنند نه تحمل نژادپرستی “واقعا مسخره” و گفت که آقای Kawczynski باید به حال شلاق برداشته شود.

یک سخنگوی محافظه کار گفت که ظاهر خود را غیر قابل قبول بود و MP شده بود مواخذه.

“دانیل Kawczynski شده است به طور رسمی هشدار داد که حضور خود در این رویداد قابل قبول نیست به ویژه در نور از دیدگاه برخی از کسانی که در حضور, که ما آن را کاملا محکوم است و او است که انتظار می رود تا خود را به استانداردهای بالاتر,” او گفت:.

“دانیل را پذیرفته است و این عذر خواهی کرد.”
Salvini ضد مهاجرت تندرو


اعتبار: ALBERTO PIZZOLI/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

MP شده بود را محکوم کرد در روزهای منتهی به ملی محافظه کاری کنفرانس اما تلاش برای توجیه مقاصد خود و حمله به منتقدان در نامه ای به روزنامه های محلی منتشر و در روز همایش.

پس از رسمی هشدار مبارزه با یهودی ستیزی به نام برای آقای Kawczynski به یک عذرخواهی چیزی دفتر خود نیست که برنامه فوری برای انجام.

یک MCB سخنگوی اضافه شده: “جدی سوال باید پرسید در مورد اینکه چرا این اجازه داده شد در وهله اول چرا حزب در حال حاضر احساس می کند آن را غیر قابل قبول بود و به همین دلیل آن را احساس می کند تنها با کف دست زدن در مچ دست کافی است.

“Kawczynski باید شلاق برداشته می شود و به عنوان یک تحقیق کامل اگر محافظه کاران می خواهند به ادعا حداقل در این مورد یک “تحمل صفر’ سیاست در همه اشکال نژادپرستی است.”

اندرو Gwynne کار سایه جوامع وزیر انتقاد آقای Kawczynski قبلا تماس منتقدان “هیستریک” و برای عدم ایجاد یک عذرخواهی.

“در امتناع از تعلیق دانیل Kawczynski محافظه کاران هستند condoning تصمیم خود را برای ایستادن شانه به شانه با فاشیست و مشروعیت بخشیدن به اسلام هراسی و ضد یهودی و همجنسگرا ستیزی را ترویج می کنند,” او اضافه شده است.

آقای Salvini ضد مهاجرت تندرو در حالی که شخص سخنران Ryszard Legutko است یک قانون و عدالت MEP که در این گزارش شرح داده شده هوموفوبیا به عنوان یک “کاملا ساختگی مشکل”.

همچنین در خط بود ماریون Marechal خواهرزاده از راست مارین لوپن. Ms Marechal توصیف کرده است فرانسه به عنوان تبدیل شدن به “کوچک زاده از اسلام”.

آقای Kawczynski لهستانی-متولد Brexiteer بود, نوشته شده به Shropshire ستاره گفت: او را سرپیچی از کسانی که “شانس” او در سخنرانی خود در این کنفرانس بدون در نظر گرفتن.

“واضح است که آقایان اوربن و Salvini نیست به هر کس سلیقه,” او نوشت.

“اما آنها نشان دهنده جدی ایده ها و نگرانی هایی که برخی از آنها به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از شهروندان از انگلستان است.

“آنها قطعا ثابت electorally جذاب در کشورهای خود را دارند و حق دارند به صحبت می کنند در یک کنفرانس در موضوع حاکمیت ملی که آنها را متعهد به دفاع و, که حساب برای محبوبیت خود را با رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de