تاتنهام مقابل اورتون, لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

21 دقیقه: تاتنهام 0 اورتون 0

Lucas Moura اجازه می دهد تا یک پاره! خوب کم رانندگی از 25 متری یا نیست در همه دور از بودن بسیار مورد نیاز بازکن.

18 mins: تاتنهام 0 اورتون 0

Fیا یک دوم تقسیم وجود دارد اسپرز نگاه مانند آنها زمانی که آنها در واقع خوب به عنوان آنها آن را به جلو به سرعت و پسر اجرا می شود در دفاع کردن داخل کانال چپ با کین کمین خطرناکی در داخل… اما پسر ورقه پای خود را بیش از و ما در سال 2020 است.

16 mins: تاتنهام 0 اورتون 0

Richarlison در آینده برای برخی سخت و چالش است. Dier در مورد جغ او است و تنها خنثی آنجا که چشمک می کند آن را برای اولین بار! Dunno اگر اسپرز حساب Richarlison می تواند مجروح خارج از مسابقه و یا باعث یا اگر او منحرف از بازی اگر او چند توده یا چه. اما او deffo به کار گرفته تقریبا.

پیر بگیرید و یاد دهید

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو و اورتون مدیر کارلو آنچلوتی

اعتبار:
NMC استخر

11 mins: تاتنهام 0 اورتون 0

Pre-match مورینیو پرسیده شد که چرا او ساخته شده یک زن و شوهر از تغییرات به دلیل از دست دادن به شفیلد یونایتد? “نه. اگر من قرار بود به تغییر بازیکنان به دلیل بازی در برابر شفیلد یونایتد من را تغییر دهید 11 بازیکن است.”

هر چه اتفاق افتاده به خوزه? بازیکنان استفاده می شود به اجرا از طریق دیوارهای آجری برای او. چگونه است که نوع نگرش رفتن به انگیزه?

8 mins: تاتنهام 0 اورتون 0

Gعود کهنه و قدیمی فارسی هافبک نبرد تا آنجا که من می توانید ببینید که تا کنون. مقدار زیادی از جنگ اگر نه بسیاری از ابریشم.

4 mins: تاتنهام 0 اورتون 0

Lo Celso ارائه آن Dier می شود تا بهترین و باعث می شود برخی از تماس. منجر به یک گوشه. که بیش از حد پاک است یا نیمی پاک و اسپرز نگه دارید تا فشار.

همه تاتنهام تا کنون… کین است اما از طریق مایل آفساید.

1 دقیقه: تاتنهام 0 اورتون 0

Spurs و Aurier به دنبال مشغول کردن حق و آنها برنده freekick بالا تا زمین. Aurier خوبه رفتن در این جهت!

اوایل freekick برای اسپرز.

گری نویل در Eric Dier

“من فکر می کنم اریک با ویژگی های فیزیکی بیشتر از یک مرکز نیمه. یک شخصیت بزرگ اما من همیشه تعجب اگر او می تواند در بازی مدرن هافبک و دریافت که توپ در نیمه نوبه خود.” مقدار زیادی در Dier را ورق امشب به عنوان او و دفاعی خود را به همکاران مقابله با کالورت-Lewin و Richarlison.”

یکnyhow. سوت. زانو است. فوتبال.

بازیکنان تحسین بیمه خدمات درمانی

یکs چه خیالی جمعیت. چه عجیب و غریب کمی از کشور ما هستند.

کارلو آنچلوتی در اورتون برنده دو در دو

“دادن اعتبار به بازیکنان است. آنها را خوب انجام شده. در فوتبال شما باید برای حرکت از مشکلات است. ما در حال حاضر در یک شکل خوب و روح خوب است. ما به خوبی نشان می دهد فوتبال امشب.”

ما در ورزشگاه سپس

منt دهم نقش 11th, یا, که آسمان را دیو جونز می گوید. زمان برای اقدام “در مسابقه کوره در رفته برای فوتبال اروپا.”

جالب از گری

این باعث می شود شما فکر می کنم

عشق یک در ضربات پنالتی

We را به لیگ برتر در دوم من قول می دهم. من مطمئن هستم که Mourninho هنوز در حال لذتبخش تند و با مزه. سیمون ایستوود در شبکه های آکسفورد, Alex باس برای پومپه. لیورپول loanee بن وودبورن فقط جمع خود را از نقطه پنالتی به دور سادگی. بسیار خوب شلیک تا کنون – شش از شش ضربه سخت و درست است.

شرم پورتسموث را در کامرون McGeehan خود را نجات داد – می توانید خود را حافظ خود را نجات دهد بیکن ؟

هیچ….

و کامرون Brannagan پا کرده است تا به صورت آکسفورد یونایتد به تمرین صفحه اصلی خود را با قلم آن را کامل در ضربات پنالتی به صورت آکسفورد و آنها در حال رفتن به ومبلی است.

بیایید به PL ثابت در حال حاضر.

فوتبال 1 Coronavirus 0

نه واقعا مخلوط

یکctually.

به هر حال! قلم در آن بازی!

آکسفورد ادعا

تیاو بزرگ جیم روزنتال در میان خود تالارهای طرفداران اما بقیه کیسه مخلوط من می گویند. ببر Tim Henman ریچارد ‘ریچارد’ برانسون و Timmy پتک.

آکسفورد و پومپه هستند

منn لیگ یکی بازی نیمه در تلویزیون در حال حاضر آن را 2-2 در agg و آنها را به وقت اضافی.

همانطور که برای طرف اورتون

Tom دیویس در می آید برای آنتونی گوردون برای بازدید کنندگان خود را مهم و هیجان انگیز Richarlison رتبه خوب برای شروع است. غنی خاموش بود قبل از این ساعت در برابر لستر فقط چند روز پیش است اما پاک کردن خوب است.

دو تغییرات برای اسپرز

یکs توبی آلدرویرلد می آید و به دفاع و هری چشمک دوباره به هافبک.

این باشگاه رکورد امضای Ndombele به حل و فصل برای نیمکت برای من فکر می کنم بازی چهارم در یک ردیف ؟

تیم تاتنهام مقابل اورتون

Tottenham Hotspur: Lloris, Aurier, آلدرویرلد, Dier, دیویس, چشمک سیسوکو, لوکاس مورا, Lo Celso, پسر کین. Subs: Vertonghen, سانچز, Lamela, Gazzaniga, Bergwijn, Ndombele, Skipp, Fernandes, Cirkin.

اورتون: Pickford, Coleman, کین, Hiram, Digne, Iwobi دیویس آندره گومز, Sigurdsson, Richarlison, کالورت-Lewin. Subs: Baines مینا Sidibe, Bernard Stekelenburg, کین, Branthwaite, Baningime گوردون.

داور: گراهام اسکات (آکسفوردشایر)

دوشنبه شب فوتبال

finds تاتنهام بازی اورتون در لیگ برتر است. ما باید این تیم اخبار را برای شما در 7 بعد از ظهر و سپس لگد کردن برای این دستگاه ها است 8ساعت زمان انگلستان.

این بازی نشان داده خواهد شد که در آسمان ورزشی لیگ برتر و در آسمان ورزش اصلی رویداد. و یا شما می توانید البته به دنبال آن در اینجا به صورت رایگان با ما.

ما Merseyside, فوتبال, مرد, Chris Bascombe بود در میان کسانی که صحبت کردن به تافی کاپیتان سایپا کلمن به تازگی و آن را برای تلفن های موبایل مانند کلمن است فقط در مورد به اندازه کافی از داشتن مناسب فصل که واقعا به هر مقدار. در اینجا چیزی است که کریس نوشت:

سایپا کلمن بیمار است از اورتون غلط dawns. که توضیح می دهد که چرا در میان خود به شور و شوق آشکار برای وعده های اولیه از کارلو آنچلوتی سلطنت وجود دارد تا حد احتیاط به عنوان هیجان.

“من نمی خواهم به داشتن این مکالمات سال پس از سال زمانی که شما یک مناسب و معقول اجرا از فرم” گفت: کلمن.

“شما نمی خواهید به صحبت کردن بعد از چند خوب بازی گفت: “آه ما به خوبی انجام می دهند’. من می خواهم ما سازگار باشد. من می خواهم از باشگاه به بازگشت به چالش کشیدن برای لیگ قهرمانان مکان است.”

بیشتر در مورد که در اینجا سایپا کلمن خسته از غلط dawns در اورتون: “من می خواهم از باشگاه به چالش کشیدن برای لیگ قهرمانان اماکن’

همچنین در این منجر به این بازی مورینیو نشان داد که او هنوز هم آن را کردم. نه لزوما مدیریت تیم های فوتبال, اما انتخاب یک انتخاب دیس برای رقیب.

خوزه مورینیو بازدید در ‘مشکل’ آرسنال بیش از پست های رسانه های اجتماعی است که تا به حال حفاری در تاتنهام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de