تاتنهام مقابل آرسنال در لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

  • تاتنهام مقابل آرسنال آغاز و در ساعت 4:30بعد از ظهر در آسمان ورزش لیگ برتر
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)
  • باکاری سانیا نفوذ روشن است در زرادخانه اما تاتنهام به نظر نمی رسد به دانستن آنچه که خوزه مورینیو می خواهد

به روز رسانی خودکار

ترکیب اولیه شروع

تدی شرینگهام و *squints* این پسر


اعتبار:
گتی ایماژ

یک عمل زندگی می کنند عکس از تدی شرینگهام و chap بالاتر آواز ‘A Whole New World’ از علاءالدین. شیمی چیزی است که باعث می شود عملکرد بسیار ویژه.

من می توانم به شما منتقل توپ

کشویی دنده از ضربه خاموش

به من بگویید شاهزاده خانم در حال حاضر زمانی که شما تاریخ و زمان آخرین خود را اجازه مربی تصمیم می گیرید

من می تواند چشمان خود را باز

یک سری از گوشه و کنار

بیش از جوب و تحت

در بلژیک سوار

یک کل جدید تاتنهام

جدید و فوق العاده,نقطه نظر

اما زمانی که من راه را تا اینجا

این کریستال روشن

که Eric Dier در حال آمدن است تا از پله ها به ما حمله سریع بیابان را اجرا کنید!

گرانیت جاکا پیام به طرفداران

س ، uite یک راه هوشمندانه برای رسیدن قبل از مسابقه مصاحبه با بازیکنان در مستند جهان است. فقط از آنها بخواهید برای Facetime و یا فیلم های ویدئویی گفت: معمول است. در اینجا گرانیت جاکا قدرتمند کلمات:

من می دانم که چقدر مهم است برای شما بچه ها. برای طرفداران. اما برای ما بیش از حد. ما شده ایم تمرینات خیلی سخت این یک بازی بزرگ ما می خواهیم به شما سه نقطه.

در دربی شمال لندن

ثانیهello همه! چه بازی ما باید برای لذت بردن از امروز. دو شهرستان رقبای دو باشگاه در حال گذار دو مدیران با خیلی افتضاح را به حرکت و بازی با حتی بیشتر در آن است. هر کس که برنده این بازی شانس فوتبال اروپا در فصل آینده بازنده به طور موثر می تواند نوشتن آن را خاموش. هر دو نیاز به پول است.

از نظر شکل آن است که به وضوح آرسنال که به این بازی آمده با استفاده و بدون فن به غرش در تاتنهام واقعا وجود دارد نه هر گونه سود به این بازی در حال بازی در تاتنهام. ورزشگاه درخشان زرق و برق دار و جدید اسپرز’ اجرای برنامه هستند ،

من در مورد نوشت: اسپرز’ مشکلات تاکتیکی به طور خاص عشایری هری کین و چگونه خود را سرگردان باعث شکل مشکلاتی که در اثر دیگر بخش های این تیم در این مقاله اینجا:

  • باکاری سانیا نفوذ روشن است در زرادخانه اما تاتنهام به نظر نمی رسد به دانستن آنچه که خوزه مورینیو می خواهد

به عنوان شما می خواهم تصور کنید که من می خواهم پیشنهاد دادن که اندکی قبل از خواندن این مسابقه لگد کردن. این است که هر دو مدیر در حال انجام هر چیزی جادویی و یا اشتباه اما متفاوت روش های آشکار در چه تیم های در واقع بازی. Arteta به طور مداوم خود بازیکنان فریاد آنها را به مطبوعات, حرکت, عبور, مقابله با, مطبوعات, مطبوعات, مطبوعات در حالی که مورینیو نشسته به دنبال اذیت در صندلی خود را گاهی اوقات گرفتن تا به زاری در مورد تصمیم داور. مربیگری خود را انجام داده است در طول هفته و بازیکنان اعتماد به انجام طرح Arteta باعث می شود مطمئن شوید که هیچ کس فراموش نقش خود را.

این جدول به نظر می رسد مثل این:

منt کمی شبیه یکی از آن Football Manager موجب صرفه جویی که شما فکر می کنید غیر واقعی است در آن زمان به عنوان زرادخانه شیب از چهار نقطه آنها میخ برای سال های بسیاری از. مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای.

Kick off است که در 4:30بعد از ظهر و بلافاصله بعد از این بسیار هیجان انگیز کریستال پالاس مقابل استون ویلا بازی است که در حال حاضر در آسمان ورزش. این بازی نیز در آسمان ورزش, کانال است که در حال حاضر هرگز ما تلویزیون و iPads اما شما می توانید به دنبال عمل به حق در اینجا در این liveblog اگر شما ترجیح می دهم. چرا هر دو ؟ تصمیم با شماست دوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im