تاتنهام مقابل آرسنال در لیگ برتر: چه زمانی است, kick-off, امروز, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

آنچه در آن است ؟

در دربی شمال لندن به عنوان میزبان تاتنهام آرسنال در تاتنهام ورزشگاه.

زمانی که در آن است ؟

یکشنبه, جولای 12.

چه زمان و پا زدن ؟

ساعت 4.30 بعد از ظهر.

چه کانال تلویزیون است ؟

آسمان ورزشی لیگ برتر و Sky Sports رویداد اصلی از 4.15 pm.

بیشتر بخوانید: چگونه به تماشای لیگ برتر بازی رایگان

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

Eric Dier چهار بازی محروم شد بلافاصله شروع می شود به این معنی او نتواند اسپرز’ سفر به بورنموث در پنج شنبه شب به عنوان به خوبی به عنوان بازی های خود را برابر آرسنال نیوکاسل و لستر.

بیشتر به دنبال…

آنچه در آخرین رده بندی?

آنها چه گفت ؟

خوزه مورینیو تصمیم به نگه داشتن وکیل او در Dier چهار بازی محروم شد در ترس از دریافت یک مجازات خود اما تاتنهام گفت: بعید است به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

Dier تحویل داده شده است این تحریم پس از صعود به ایستادن زیر مهمیز’ جام حذفی خروج به نوریچ در ماه مارس به مقابله با یک فن بود که استدلال با برادر خود.

مورینیو گفت: “بدون واکنش. من ترجیح می دهم بدون واکنش. من قصد ندارم به پاسخ اگر من پاسخ من می خواهم به در مشکل است و من نمی خواهم به. بنابراین هیچ اظهار نظر در آن است.”

در درخواست تجدید نظر ممکن است او افزود: “من فکر نمی کنم اگر شما درخواست تجدید نظر شما خطرات دیگر. حداقل بیایید شروع فصل آینده بدون تعلیق. همه ما می دانیم که چگونه آن را با این نسخهها کار در این فا تصمیم گیری.

“شما دسترسی داشته باشند اگر شما می خواهم به رکورد موفق تجدید نظر و ناموفق تجدید نظر. من فکر نمی کنم من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به تجدید نظر شود.”

بهترین شانس است ؟

  • تاتنهام به پیروزی 6/4
  • قرعه کشی 5/2
  • آرسنال به پیروزی 9/5

آنچه که ما پیش بینی?

این بازی باید برنده برای هر دو تیم در نبرد برای اروپا مدرک تحصیلی. هر دو طرف نشان داده اند متناقض فرم پس از راه اندازی مجدد. به طور معمول شما می خواهم بانک در خانه استفاده در دربی اما با طرفداران – و بنابراین هیچ جو – واقعا 50/50.

پیش بینی نمره: تاتنهام 2 آرسنال 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im