به روز رسانی خودکار

67 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Southampton خود را تغییر دوم این مسابقه به عنوان آرمسترانگ بر می آید Boufal.

این است که به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک وقت اضافه و ضربات پنالتی بازی از نوع….

در ضمن Vertonghen خروج در تصاویر

زمان به سر

اعتبار:
گتی ایماژ

خوشحال نیست

اعتبار:
گتی ایماژ

قطعا خوشحال نیست

اعتبار:
ایسنا

64 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

CHANCE!! که به معنای مارک Vestergaard??? جایگزین یک رایگان هدر که Lloris راهنمایی بیش از. Dier shuffles سراسر به علامت پرستاران مرد برای گوشه بعدی به عنوان Dier سران روشن است.

63 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Southampton هنوز هم در بالا با در اختیار داشتن آمار در 73%. آنها تا به حال 12 عکس به اسپرز 4 که پنج شده اند در هدف حریف خود را در یک.

آنها در حال بازی مانند آنها باید یک برنامه مشخص در حالی که تاتنهام نیست. گوشه به ساوتهمپتون…

60 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Mourinho زنگ تغییرات در این نیمه به عنوان Alli در بر می آید برای Ndombele به اضافه کردن یک کمی بیشتر جرقه در وسط زمین.

57 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Sچگونه من یک فوتبالیست به دنبال بیشتر از دست داده و در افکار خود نسبت به Vertonghen. دوربین همچنان به تمرکز در بلژیک روی نیمکت که به نظر می رسد کاملا سوخته و اشک. نگاه یک مرد که می داند که او روز شماره در باشگاه ؟

54 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

یکnd آن وجود دارد. Vertonghen با استفاده نسبتا جدید جایگزینی حکومت خروج, مراحل کردن زمین پشت دروازه عمیق در فکر و trudges به آرامی به ستاره شرق.

در جای خود می آید جوان پرتغال هافبک Gedson Fernandes.

52 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Despite تا حد زیادی ناامید کننده تیم تلاش از تاتنهام امشب شما همیشه می توانید تعداد پسر به تلاش برای نگه داشتن. در سمت چپ او اسلوب یک با دقت اشاره کردن عبور از جایی سمت راست بر روی سر از مورا در وسط اما هم تیمی اش سر هدف است. تغییر ورودی برای تاتنهام بیش از حد.

50 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

CHANCE! دوست داشتنی تر از بازی Saints. بیشتر بدون زرق و برق دفاع از اسپرز. آنها خوش آمدید این حمله بر روی آنها و Boufal واقعا باید بهتر از کشیدن گسترده ای که از او فراهم آزادی شمال لندن در سمت راست از جعبه.

47 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Rادموند به موصوف افزود که scuttles در امتداد لبه از جعبه. آن می رود گسترده ای در سمت راست که در آن Højbjerg پرواز آن را در سراسر. هیچ چیز انجام می دهند اما این حرکت قابل بازیافت است و این بار از سمت چپ و Højbjerg می شود و سران بیش از. نیز وجود دارد یک فشار اب زیر کاه در آن وجود دارد بیش از حد از Dane.

46 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Ward-Prowse به روز رسانی… تورم در زانو خود را و مشکوک به آسیب رباط اما در اوایل روز و هیچ چیز تایید آن باید تاکید کرد.

چه چیزی می تواند به تاتنهام تنها با یک شات در هدف تمام بازی جمع اوری اینجا ؟ می تواند ساوتهمپتون فشار در سطح دیگری ؟

نگرانی برای وارد پراوز

این هافبک به نظر می رسد در آشکار درد پس از آنچه به نظر می رسید مانند یک بی ضرر مقابله با Sessegnon

اعتبار:
گتی ایماژ

پرستاران مرد برگ این زمینه بر روی یک برانکارد

اعتبار:
گتی ایماژ

HT تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Once دوباره چیزی برای جدا کردن این دو طرف است. اما این یک خوش شانس scoreline برای اسپرز واقعا که واقعا نمی کردم رفتن و تنها در زمان سرب از طریق اولیه خود هدف از Stephens. پرستاران ارزش هر بیت از خود اکولایزر اما جدی به دنبال آسیب به وارد پراوز گرفته درخشش خاموش تا حدودی.

45+2 دقیقه – تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

بednarek ساخت خود یک دیوار دفاعی در این شب این زمان پرتاب خود را در راه برای متوقف کردن پسر شدن چه باید آسان به ضرب گلوله کشته شده.

45+1 دقیقه – تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

You می دانم زمانی که شما در انجام تمام کار سخت و سپس کرک آسان قسمت? ردموند را فقط به انجام دقیقا همان است که. او آثار خود را در فضا بر روی لبه جعبه مایکروسافت کردن قطعا بی علاقه شکلک در روند. اما شوت او در به نوبه خود به شدت انتقاد کرد بالا و گسترده است. سر در دست مسائل.

45 دقیقه – تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Understandably بازی غوطه ور کمی پس از آن آسیب توقف.

اسپرز در مقابله طریق مورا در سمت چپ اما Bednarek آرام به عنوان دوست دارید bides وقت خود را بر روی لبه جعبه قبل از سیخ زنی در مقابله با.

اما در اینجا آنها می آیند دوباره 3 بر 2 اما آن را در این زمان که بیهوده dallies بیش از حد طولانی است. چهار دقیقه زمان اضافه شده به بازی می شود.

39 mins – تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

Ward-Prowse آینده بر روی یک برانکارد و با Vestergaard در جای خود. به نظر می رسد مانند یک آسیب به زانو راست و راه درآمدهای آمد کردن به هم تیمی خود را پیش بینی نیست و به دنبال خوب است.

هافبک بود شروع به لذت بردن از خود را در حق این شب است. در کوتاه مدت خبر بد برای ساوتهمپتون شانس امشب. اما همچنین یکی دیگر از آسیب به اضافه کردن به گرت سوتگیت را طولانی مصدوم لیست.

37 دقیقه تاتنهام 1 1 ساوتهمپتون

تیاو اوج آن گل را آرام به عنوان وارد پراوز پایین می رود در, درد, در حاشیه. به نظر می رسد بی ضرر به اندازه کافی به عنوان او می رود برای جلوگیری از Sessegnon. او میپرد روی یک پا و سپس پایین می رود. اما برانکارد و اکسیژن است و چندین پزشکان در حال رسیدگی به این بازیکن. نشانه های نگران کننده.

هدف!!! تاتنهام 1 ساوتهمپتون 1 (بلند 34 دقیقه)

یک. به طور کامل. سزاوار. اکولایزر.

ردموند به نظر می رسد تبدیل شده اند خود نشانگر راه اشتباه در جعبه اما به عنوان دور از هدف, او هنوز هم می شود اما شوت او به دور است.

آن را به اندازه کافی قوی نیست به ضرب و شتم دروازه بان اما Lloris تنها موفق به دفع کردن حمله حریف ترک طولانی نسبتا آسان تبدیل کار در پست دور.

28 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

64% در اختیار داشتن ساوتهمپتون می گوید زیادی در مورد چگونگی این بازی این است که پیشرفت هنوز به ما میده برای همه concered تاتنهام باید از همه مهم هدف است. لیورپول و چلسی تنها دو تیم برای پیروزی اسپرز در ورزشگاه از آنجایی که خوزه مورینیو در زمان بیش از. ساوتهمپتون در حال رفتن به نیاز به اضافه کردن خود را به آن شرکت اگر آنها می خواهند به ماندن در جام حذفی.

از یک ستاره شرق…

اعتبار:
ایسنا

به یکی دیگر از

اعتبار:
ایسنا

28 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

Moura, تریر-esque حاضر به رغم از دست دادن اختیار داشتن توپ در جعبه. پشتکار خود می پردازد خاموش به موجب یک کرنر به دست آورد. بالا بوت از هم تیمی سرفه کردن استفاده کردن مجموعه قطعه هر چند.

25 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

Southampton کار توپ در اطراف به سادگی دوباره. وارد پراوز می فرستد سانتر از سمت راست که در آن وجود دارد مقدار زیادی از پرستاران پیراهن کمین. آن یکی را پیدا کند اما آنها کسب یک گوشه. می آید به هیچ چیز متاسفانه.

متضاد احساسات از آن OG

اعتبار:
ایسنا

22 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

Tonight نشان دهنده یک فرصت بزرگ برای Sessegnon. او در پس از مشعل به مسابقه پایین سمت چپ. اما محصول نهایی وجود ندارد و صلیب خود را نتواند به انتخاب کردن یک پیراهن سفید به جای تنها برتراند.

20 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

ثانیهآن نوار! ساوتهمپتون نگاه بسیار خطرناک با توپ. وارد پراوز موضوعات توپ را به جعبه ها را از نزدیک اطراف زمین فوتبال. همه در انتظار Lloris به بیرون آمدن و فاصله اما او نمی روم موصوف افزود: برای جمع آوری و ساقه سخت است. منتظره ای در قالب انسان آن توپ به عقب میره.

مدت کوتاهی پس از آن Lloris parries یک برد بلند تلاش است که فقط evades کمین طولانی است. پر رو بار از تاتنهام حافظ.

18 دقیقه – تاتنهام 1 ساوتهمپتون 0

Tonight نشان دهنده Stephens’ 100 ظاهر برای ساوتهمپتون. یک هدف این بود که چگونه او برنامه ریزی شده به آن علامت من مطمئن هستم.

ساوتهمپتون در تلاش برای تجدید قوا پس از آن اوایل ، نه کار نشده است.

هدف!!!! تاتنهام 1 (Stephens og 12 دقیقه) ساوتهمپتون 0

Sتلخه که آخرین پست. در برابر اجرای بازی تاتنهام را پشت سر هم به زندگی است. شکلک پخش توپ بیش از بالا به Sessegnon به جعبه. استفن می شود اولیه بلوک در اما توپ squirms به Ndombele که شاخه از لبه جعبه.

آن را قدرتمند تلاش اما از دست رفته هدف گسترده ای از چپ پست قبل از انحراف خاموش تاسف پوشیده شده است. در طبقه تغییرمسیر از آن. سخت در بازدید کنندگان است. خانه طرفداران اهمیتی نمی دهند یک نقطه.

10 دقیقه – تاتنهام 0 0 ساوتهمپتون

Safe می گویند اسپرز را napped راه خود را از طریق بسیاری از این باز ده دقیقه. همه کمی پیاده روی از خانه تیم و بازدید کنندگان دیگر چشم از هدف به عنوان برتراند گالوپ به جلو و نیروهای Lloris به هوشمند صرفه جویی با پاهای خود را.

7 دقیقه تاتنهام 0 0 ساوتهمپتون

Crucial سختی از Lloris برای منحرف کردن توپ به گوشه ای با کمین در پشت پست. گوشه ای می آید به چیزی جز آن را روشن و شروع به از ساوتهمپتون اینجا.

4 دقیقه تاتنهام 0 0 ساوتهمپتون

یکlert! اولین شات از این بازی است. Dier میدارد کردن در جعبه است که کنترل فورا دارای توپ و توپ به در-عجله Sessegnon. متاسفانه برای صفحه اصلی, طرفداران شات بیشتر از یک پاس به عقب نگاه به آن و کان به راحتی موجب صرفه جویی در.

تا انتهای دیگر تیز به دنبال درآمدهای توپ به ارمغان می آورد پایین در جعبه اما شوت او در نوبه خود است راست, در Lloris.

2 دقیقه تاتنهام 0 0 ساوتهمپتون

Ndombele دزد توپ در خط میانی به بالا بردن زود هنگام تشویق از خانه حامیان اما او نمی تواند موضوع را از طریق تصویب اسپرز دفاع. ساوتهمپتون در ضمن با استفاده از یک فشار بالا از خارج.

1 دقیقه تاتنهام 0 0 ساوتهمپتون

Southampton در خود تغییر نوار (همان یکی از آنها عینک در شکست لیورپول در آخر هفته) ما در جریان است. تاتنهام طبعا در سنتی خود را سفید کیت صفحه اصلی.

لگد کردن لحظه های دور

تیاو بازیکنان در زمین, مورینیو با خیال راحت در ستاره شرق….

تغییرات

Tottenham چهار تغییرات از 11 آغاز شده است که پیروزی بر منچستر سیتی هفته گذشته – بلژیک Eric Dier, Tanguy Ndombele و رایان Sessegnon همه از شروع. Dele Alli در میان جایگزین در حالی که روز یکشنبه اولین گلزن استیون Bergwijn است که فاقد شرایط لازم.

فقط دو تغییر برای ساوتهمپتون به دنبال لیورپول از دست دادن. موسی Djenepo بیمار است و نتواند و Sofiane Boufal جایگزین او به طور منظم با جام, دروازه بان آنگوس کان در آینده برای الکس مک کارتی.

و در رنگ…

مدرسه قدیمی اخبار تیم

Tottenham: Lloris, Tanganga, آلدرویرلد, Vertonghen, Aurier, Dier, چشمک Ndombele, Sessegnon Moura پسر.

جایگزین: Gazzaniga, سانچز, Cirkin, Skipp, Alli پروت, Fernandes.

ساوتهمپتون: Gunn, برتراند, Bednarek Stephens, Hojbjerg, Romeu بخش-Prowse ، Boufal ردموند طولانی موصوف افزود.

جایگزین: لوئیس Vestergaard Adams, Vokins, Obafemi, Smallbone آرمسترانگ.

هیچ زمستان خورشید فقط رتبهدهی نشده است

Wآنکه امثال لیورپول (ارشد) بازیکنان دامان تا خورشید در آب و هوای گرم خود را برای اواسط فصل شکستن هیچ گونه شانس و اقبال برای تاتنهام و ساوتهمپتون بازیکنان به عنوان آنها زمین تا در تاتنهام ورزشگاه در نهایت به حل و فصل این جام حذفی دور چهارم کراوات.

آن Sofiane Boufal اواخر اکولایزر که همه را مجبور به آن را تمام انجام دوباره (و قطع این تیم مربوطه زمستان می شکند در نیم) با پرستاران مرد به ثمر رساند به لغو Heung-min را هدف فقط قبل از ساعت خوانده شده را علامت. اتفاقا این اولین بار است که یک جام حذفی کراوات بین تاتنهام و ساوتهمپتون رفته و به پخش پس از 1994-1995 زمانی که تاتنهام برنده 6-2 در دور پنجم پخش…بعد از 1-1 قرعه کشی. تصور کنید هدف این هیجان اگر تاریخ تکرار می شود امشب.

اسپرز موفق به کسب هشت از خود گذشته نه بازی های خانگی برابر ساوتهمپتون با تمام بازی های آینده در لیگ برتر آنها برنده 2-1 برابر پرستاران در اوایل این فصل است. ساوتهمپتون در ضمن از دست داده اند و فقط یکی از آنها گذشته 11 دور حذفی مسابقات جام جهانی, از دست دادن 1-0 در دور ساندرلند در ماه فوریه 2014.

Something’s gotta give امشب اگر چه که در زمان عادی فوق زمان و یا مجازات.

خوزه مورینیو ساخته شده است که هیچ راز تمایل خود را برای برنده شدن در این رقابت در فصل اول خود را در شمال لندن است و تمایل باید از طریق انتقال به بازیکنان خود اما رالف Hasenhuttl طرف فقط از دست دقت در همان زمین در ماه سپتامبر و در این رقابت نیز نشان دهنده استقبال از سخت خرد کردن از لیگ برتر است.

اخبار تیم های دریافتی…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im