Tour de France 2020 تیم ها و سواران — موقت startlist جزئیات

همانطور که با تمام WorldTour مسابقات هر یک از 19 تیم را تشکیل می دهند که بالا پرواز از دوچرخه سواری حرفه ای دریافت دعوت و در مورد Tour de France همه تیم ها قرارداد برای مسابقه.

در علاوه بر این به WorldTour تیم مسابقه برگزارکنندگان ASO دست کلمات نقاط به نرم افزار-قاره تیم Arkéa-Samsic, B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM و مستقیم کل Énergie.

از 22 تیم که خود را برای شروع 107 نسخه از این سفر پنج Ag2r La Mondiale Arkéa-Samsic, Cofidis راه حل Crédits, Groupama-FDJ و مستقیم کل Énergie — هستند ،

در حالی که در حال اجرا این مسابقه هنوز به تایید و پس از عدم قطعیت است که احاطه دنیای ورزش به دنبال جهانی coronavirus همه گیر تیم ها شروع کرده اند به خود را اعلام longlists از سواران آنها امید را در خط شروع در در اوت 29.

بین در حال حاضر و شروع تور, Telegraph Sport خواهد شد به روز رسانی هر یک از تیم خط به عنوان و زمانی که آنها نشان داد. تا زمانی که کل شروع peloton خواهد شد که شامل 22 هشت مرد تیم تایید همه سواران که انتظار می رود برای شروع و یا نام یک longlist اعلام کرد که تیم ملی را در ظاهر جسورانه زیر.

UCI WorldTour تیم

Ag2r La Mondiale (Fra): رومن Bardet (Fra) فرانسوا Bidard (Fra)جفری بوچارد (Fra) Clément Champoussin (Fra), Mikaël Cherel (Fra)Clément Chevrier (Fra), Benoît Cosnefroy (Fra), سیلوان Dillier (Swi) اکسل Domont (Fra), Julien دوال (Fra), Mathias فرانک (Swi), Tony Gallopin (Fra)بن Gastauer (لوکس), Alexandre Geniez (Fra), دوریان Godon (Fra), الکسیس Gougeard (Fra), Jaakko Hanninen (Fin), Quentin Jaurégui (Fra), Pierre Latour (Fra), Lawrence Naesen (Bel), Oliver Naesen (Bel), Aurélien پرت-Peintre (Fra), Nans پیترز (Fra)هری Tanfield (GB), Stijn Vandenbergh (Bel), Andrea Vendrame (Ita), Clément Venturini (Fra) الکسیس Vuillermoz (Fra)لری Warbasse (US).

آستانه (Kaz): Alex Aranburu (Spa), Zhandos Bizhigitov (Kaz), Manuele Boaro (Ita), هرناندو Bohórquez (Col), Rodrigo کنتررس (Col), Laurens د Vreese (Bel), فابیو Felline (Ita), Daniil Fominykh (Kaz), Omar فریل (Spa), Jakob Fuglsang (Den), یوگنی Gidich (Kaz), جوناس Gregaard (Den), Dmitriy Gruzdev (Kaz) هوگو Houle (Can) یون Izagirre (Spa), گرکا Izagirre (Spa), Merhawi کودوس (Eri), میگوئل انجل لوپز (Col) آلکسی Lutsenko (Kaz)به Davide Martinelli (Ita) یوری Natarov (Kaz) وادیم Pronskiy (Kaz), Óscar رودریگز (Spa), لوئیس لئون سانچز (Spa), Nikita Stalnov (Kaz), هارولد تجدا (Col), Davide Daisy Hidalgo (Ita) الکساندر ولاسوف (Rus), Artyom Zakharov (Kaz).

بحرین-مک لارن (Brn): Yukiya Arashiro (Jpn), Phil باوهاوس (Ger) پللو بیلبائو (Spa), Grega خاک رس (Slo), Santiago Buitrago (Col), اروس Capecchi (Ita), دامیانو کاروسو (Ita) مارک کاوندیش (GB), پسرم, Colbrelli (Ita), Scott Davies (GB), فنگ Chun-kai (Twn), Iván گارسیا (Spa), Marco Haller (Aut), هاینریش Haussler (Aus), کوین Inkelaar (Hol), Mikel Landa (Spa), Matej Mohoric (Slo), Domen نواک (Slo), علامت پدون (Ukr) هرمان Pernsteiner (Aut), لوکا Pibernik (Slo), Wout Poels (Hol)مارسل Sieberg (Ger), Dylan Teuns (Bel)آذر Tratnik (Slo), رافائل وللس (Spa), Stephen Williams (GB) فرد رایت (GB).

بورا-Hansgrohe (Ger): Pascal Ackermann (Ger) اریک Baska (Svk), چزاره بندتی (Ita), Maciej Bodnar (Pol), Emanuel Buchmann (Ger), Marcus Burghardt (Ger) Jempy دراکر (لوکس) ماتئو Fabbro (Ita), پاتریک, Gamper (Aut), اسکار Gatto (Ita), فلیکس Grosschartner (Aut), Lennard Kämna (Ger), پاتریک کنراد (Aut), Martin Laas (Est), Rafal Majka (Pol), Jay مک کارتی (Aus), گرگور Mühlberger (Aut), Daniel Oss (Ita), Pawel Poljanski (Pol), Lukas Pöstlberger (Aut), Juraj ساگان (Svk), پیتر ساگان (Svk), ماکسیمیلیان Schachmann (Ger), Ide شلینگ (Hol), Andreas Schillinger (Ger), Michael Schwarzmann (Ger), Rudiger Selig (Ger).

CCC تیم (Pol): خواهد بارتا (US), پاتریک Bevin (NZ), Josef Cerny (Cze), Víctor de la Parte (Spa), Alessandro De Marchi (Ita), Simon Geschke (Ger), کمیل Gradek (Pol), Jan Hirt (Cze), جوناس کخ (Ger) پاول Kochetkov (Rus), Jakub Mareczko (Pol), Fausto Masnada (Ita), کمیل Malecki (Pol), میشل Paluta (Pol), سرژ Pauwels (Bel)جوی Rosskopf (US), Szymon Sajnok (Pol), Michael Schär (Swi), Matteo Trentin (Ita), آتیلا Valter (Hun), Greg ون Avermaet (Bel), رالیتسا ون Hoecke (Bel), Nathan ون Hooydonck (Bel), Guillaume ون Keirsbulck (Bel), Francisco Ventoso (Spa), Lukasz Wisniowski (Pol), Ilnur Zakarin (Rus), Georg زیمرمن (Ger).

Cofidis راه حل Crédits (Fra): پیت Allegaert (Bel), فرناندو Barceló (Spa), Natnael Berhane (Eri), دیمیتری Claeys (Bel) سیمون Consonni (Ita), نیکولا Edet (Fra), Eddy Finé (Fra) ناتان هاس (Aus), Jesper هانسن (Den), Jesús Herrada (Spa), خوزه Herrada (Spa), ویکتور Lafay (Fra), Christophe لاپورت (Fra), Mathias لو Turnier (Fra), سیریل Lemoine (Fra), Guillaume مارتین (Fra), Luis Ángel Maté (Spa), Marco Mathis (Ger) امانوئل مورن (Fra), Anthony پرز (Fra), Pierre-Luc Périchon (Fra), Stéphane Rossetto (Fra), Fabio ساباتینی (Ita), Damien Touzé (Fra) کنت Vanbilsen (Bel), Julien Vermote (Bel), الیا ویویانی (Ita)به Attilio ویویانی (Ita).

Deceuninck-سریع گام (Bel): Julian Alaphilippe (Fra), Shane Archbold (NZ), جاو Almeida (Por), Kasper Asgreen (Den), Andrea Bagioli (Ita), Davide Ballerini (Ita), سام بنت (Irl), Mattia Cattaneo (Ita), Rémi Cavagna (Fra), Tim Declercq (Bel), خشک Devenyns (Bel), Remco Evenepoel (Bel), Ian پادگان (آمریکا) آلوارو Hodeg (Col), Mikkel Frolich اونوره (Den), فابیو Jakobsen (Hol), باب Jungels (لوکس), Iljo Keisse (Bel) جیمز ناکس (GB) ایو Lampaert (Bel), Michael Morkov (Den)فلوریان Sénéchal (Fra), Pieter Serry (Bel), Stijn فولادهای (Bel), Jannik Steimle (Ger) رو به zdeněk فتح میلیمتری دوچرخه سوار چک (Cze), Bert Van Lerberghe (Bel), Mauri Vansevenant (Bel).

وزارت آموزش و اول (US): Sean بنت (US), Alberto Bettiol (Ita), استفان Bissegger (Swi), Jonathan Caicedo (Ecu) هیو Carthy (GB) سیمون کلارک (Aus), مگنوس Cort (Den), لاوسون Craddock (US), میچل Docker (Aus), روبن Guerreiro (Por), Kristoffer Halvorsen (و نه), Sergio Higuita (Col), Moreno Hofland (Hol), Alex Howes (ما) Tanel Kangert (Est), ینس Keukeleire (Bel), سباستین Langeveld (Hol), دانیل مارتینز (Col), Lachlan مورتون (Aus), Logan اون (ما) Neilson Powless (US), جوناس, Rutsch (Ger), تام اسکالی (NZ), Rigoberto Urán (Col), جولیوس ون دن برگ (Hol), Tejay ون Garderen (US), Sep Vanmarcke (Bel) لوئیس Villalobos (Mex), James Whelan (Aus), Michael Woods (می تواند).

Groupama-FDJ (Fra): Bruno Armirail (Fra), William کلاه سر گذاشتن (Fra), Alexys برونل (Fra), Mickaël Delage (Fra), Arnaud Démare (Fra), Antione دوشن (Can), Kilian Frankiny (Swi), David Gaudu (Fra), Kevin Geniets (Hol), Jacopo گوارنیری (Ita), Simon Guglielmi (Fra), Ignatas Konovalovas (Ltu), Stefan کونگ (Swi), متیو Ladagnous (Fra), اولیویه لو Gac (Fra), Fabian Lienhard (Swi) توبیاس Ludvigsson (Swe), والنتین Madouas (Fra), رودی Molard (Fra), تیبو Pinot (Fra), سباستین رایشنباخ (Swi), Anthony Roux (Fra) مارک Sarreau (Fra) مایل Scotson (Aus), رومن Seigle (Fra), Ramon Sinkeldam (Hol), بنیامین توماس (Fra), Léo وینسنت (Fra).

Ineos Grenadiers (GB): آندره Amador (Crc) لئوناردو Basso (Ita), اگان برنل (Col)ریچارد Carapaz (Ecu), Jonathan Castroviejo (Spa), Owain Doull (GB), Eddie دانبار (Irl), کریس فروم (GB), فیلیپو Ganna (Ita), Tao Geoghegan هارت (GB), میشل Golas (Pol), Ethan Hayter (GB), سباستین Henao (Col), Vasil Kiryienka (Blr بازنشسته Jan 30) مسیحی زانو (Ger), میشل Kwiatkowski (Pol), جیانی Moscon (Ita), Jhonatan Narváez (Col) سالواتوره Puccio (Ita), Brandon Smith ریورا (Col), Carlos Rodríguez (Spa), Luke Rowe (GB), پاول Sivakov (Rus), Iván Sosa (Col), Ian Stannard (GB) بن سویفت (تیم آسمان) گراینت توماس (GB), دیلن ون Baarle (Hol)کامرون Wurf (Aus).

اسرائیل شروع تا ملت (Isr): Matteo Badilatti (Swi), رودی Barbier (Fra), Jenthe Biermans (Bel) و ماتیاس Brändle (Aut) الکساندر Cataford (Can), Davide Cimolai (Ita), kaysbar (GB), Itamar آینهورن (Isr), آندره Greipel (Ger)بن Hermans (Bel), Hugo Hofstetter (Fra), Reto Hollenstein (Swi), Dan مارتین (Irl), تراویس McCabe (US), Daniel ناوارو (Spa), Krists Neilands (Lat), مرد Niv (Isr), James Piccoli (Can), Nils Politt (Ger), Mihkel Raim (Est) الکسیس Renard (Fra), مرد Sagiv (Isr), پاتریک شلینگ (Swi), روری ساترلند (Aus), نورمن Vahtra (Est), تام ون Asbroeck (Bel), Mads Wurtz اشمیت (Den), Rick Zabel (Ger).

ادم تنومند و بدقواره-Visma (Hol): George بنت (NZ), Koen Bouwman (Hol), Laurens, De Plus (Bel), تام Dumoulin (Hol)پاسکال Eenkhoorn (Hol) توبیاس فاس (و نه), Robert Gesink (Hol), Dylan anuncios en soria (Hol) کریس هارپر (Aus), Lennard Hofstede (Hol), Amund Grondahl یانسن (و نه), Steven Kruijswijk (Hol), Sepp Kuss (US), تام Leezer (Hol), Bert-Jan Lindeman (Hol) پل Martens (Ger) تونی مارتین (Ger), Christoph Pfingsten (Ger) پریموز Roglic (Slo)تیمو Roosen (Hol) مایک Teunissen (Hol), Antwan Tolhoek (Hol), Wout ون Aert (Bel)تاکو van der هورن (Hol), Jos van امدن (Hol), جوناس Vingegaard (Den), Maarten Wynants (Bel).

Lotto-Soudal (Bel): Sander سوی شمال آسمان (Bel), Steff Cras (Bel), Jasper د Buyst (Bel), Thomas De Gendt (Bel) جان دومین (Ger)استن Dewulf (Bel), Jon Dibben (GB), Caleb Ewan (Aus), Frederik Frison (Bel), Philippe گیلبرت (Bel)کوبه Goossens (Bel), Carl Fredrik هاگن (نه) آدم هانسن (Aus), متی هولمز (GB), Rasmus Hockeyallsvenskan (Den), Roger Kluge (Ger), نیکولاس, Maes (Bel), Tomasz Marczynski (Pol), Rémy Mertz (Bel) استفانو Oldani (Ita), Gerben Thijssen (Bel), Tosh Van der سند (Bel), Brian van Goethem (Hol), Brent ون Moer (Bel) آسیب Vanhoucke (Bel), Lukaku Wallays (Bel), Tim Wellens (Bel).

Mitchelton-اسکات (Aus): Edoardo Affini (Ita), Michael Albasini (Swi), Jack Bauer (NZ), سام Bewley (NZ), Brent Bookwalter (US), Esteban چوس (Col)لوقا Durbridge (Aus), Alex ادمونسون (Aus), Tsgabu Grmay (Eth), جک Haig (Aus) لوکاس همیلتون (Aus), Michael هپبورن (Aus), Damien Howson (Aus), Daryl Impey (SA) کریستوفر Juul-جنسن (Den)الکساندر Konychev (Ita), کامرون مایر (Aus), لوکا Mezgec (Slo), Mikel Nieve (Spa), برنابا اوج (Hun), نیک شولتز (Aus) کلوم Scotson (Aus), Dion اسمیت (NZ) رابرت Stannard (Aus), آدام یاتس (GB), Simon Yates (GB), آندره Zeits (Kaz).

Movistar (Spa): Juan Diego آلبا (Col), خورخه Arcas (Spa), هکتور Carretero (Spa), داریو Cataldo (Spa), گابریل Cullaigh (GB), Iñigo Elosegui (Spa), Imanol Erviti (Spa), Juri Hollmann (Ger), Johan Jacobs (Swi) ماتئو Jorgenson (US), Lluís Mas (Spa), انریک Mas (Spa), سباستین مرا (Spa), Mathias Norsgaard (Den), نلسون اولیویرا (Por), Antonio Pedrero (Spa), ادوارد Prades (Spa), یورگن Roelandts (Bel), José Joaquín Rojas (Spa), Einer روبیو (Col), Sergio Samitier (Spa), ادواردو Sepúlveda (ارگ) مارک سولر (Spa), آلبرت تورس (Spa), آلخاندرو والورده (Spa), کارلوس ورونا (Spa), Davide Daisy Hidalgo (Ita).

NTT Pro دوچرخه سواری (SA): کارلوس barbero از (Spa), Samuele Battistella (Ita), Edvald Boasson هاگن (Nor), Victor Campenaerts (Bel)استفان د Bod (SA) نیکلاس Dlamini (SA), بنیامین Dyball (Aus), انریکو Gasparotto (Ita), Amanuel Gebreigzabhier (Eri), رایان گیبونز (SA), Michael Gogl (Aut), Shotaro Iribe (Jpn) بن شاه (ما) روم Kreuziger (Cze), Gino Mäder (Swi), Louis Meintjes (SA), Giacomo Nizzolo (Ita)بن اوکانر (Aus), دومنیکو Pozzovivo (Ita), Reinardt Janse van Rensburg (س)ماتئو Sobrero (Ita), Andreas Stokbro (Den), Dylan ساندرلند (Aus) جی تامسون (SA), Rasmus پنجه (و نه), Michael Valgren (Den)حداکثر ولسچید (Ger), Danilo Wyss (Swi).

Sunweb (Ger): Soren Kragh اندرسن (Den), Asbjorn Kragh اندرسن (Den), Thymen Arensman (Hol), Nikias Arndt (Ger), Tiesj Benoot (Bel), Cees بولو (Hol)آلبرتو Dainese (Ita), Nico Denz (Ger) علامت Donovan (GB) نیلز Eekhoff (Hol), فلیکس صفرا (Aut), چاد Haga (US), Chris همیلتون (Aus), زندانی هیندلی (Aus), مارک Hirschi (Swi)حداکثر کانتر (Ger) Wilco Kelderman (Hol) مایکل ماتیوز (Aus), Joris Nieuwenhuis (Hol), سام Beinlich (Hol), Casper پدرسن (Den) رابرت قدرت (Aus), نیکلاس روشه (Irl), Martin ماهی قزل آلا (Ger), Michael Storer (Aus) فلوریان لک لک (Ger) Jasha Sütterlin (Ger), Martijn Tusveld (Hol), ایلن ون وایلدر (Bel).

بازحمت حرکت کردن-Segafredo (US): Julien برنارد (Fra) جیانلوکا Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita) را کلارک (Aus), نیکولا Conci (Ita), Koen de Kort (Hol), Niklas به عنوان مثال (Den), Kenny Elissonde (Fra)الکساندر کمپ (Den), Alex Kirsch (لوکس), Emils Liepins (Lat) خوان پدرو لوپز (Spa), Bauke Mollema (Hol), Jacopo Mosca (Ita), Matteo Moschetti (Ita), رایان مولن (Irl) آنتونیو وینچنزو نیبالی (Ita), وینچنتزو وینچنزو نیبالی (Ita), Mads پدرسن (Den), ریچی پورته (Aus), Charlie Quarterman (GB), کیل Reijnen (US), میشل سمپوزيوم (لوکس), Quinn سیمونز (US), Toms Skujins (Lat), Jasper Stuyven (Bel) ادوارد Theuns (Bel).

امارات متحده عربی تیم امارات متحده عربی (امارات متحده عربی): آندرس Camilo Ardila (Col), Fabio Aru (Ita), Mikkel Bjerg (Den), تام Bohli (Swi), سون اریک Bystrom (Nor), Valerio کونتی (Ita), Rui Costa (Por), الساندرو Hlb (Ita), David de la Cruz (Spa), جو Dombrowski (US), Davide Formolo (Ita), فرناندو Gaviria (Col), Sergio Henao (Col), الکساندر کریستوف (Nor), Vegard خطر Laengen (و نه), مارکو Marcato (Ita), Brandon McNulty (US), یوسف محمد میرزا (امارات متحده عربی), خوان سباستین Molano (Col) Cristian Camilo مونز (Col) ایوو اولیویرا (Por), Rui اولیویرا (Por), Jasper Philipsen (Bel), Tadej Pogacar (Slo), Jan Polanc (Slo), ادوارد Ravasi (Ita), Alexandr Riabushenko (Blr), Maximiliano Richeze (ارگ), Oliviero Troia (Ita), دیگو Ulissi (Ita).

کلمات نوشته: ProContinental تیم

Arkéa-Samsic (Fra): برنده Anacona (Col) Warren, Barguil (Fra), Franck Bonnamour (Fra) توماس Boudat (Fra) Maxime Bouet (Fra), Nacer Bouhanni (Fra), بنیامین Declercq (Bel), Anthony Delaplace (Fra), Élie Gesbert (Fra), Donavan Grondin (Fra), Thibault Guernalec (Fra), رومن هاردی (Fra), Benoît Jarrier (Fra), رومن Le Roux (Fra), کوین Ledanois (Fra), Matis Louvel (Fra) دن McLay (GB) کریستف Noppe (Bel), Lukasz Owsian (Pol), لوران Pichon (Fra), Dayer Quintana (Col), Nairo Quintana (Col), Alan Riou (Fra), دیگو, رزا (Ita), Clément Russo (Fra), Connor سویفت (GB)فلوریان Vachon (Fra), برام Welten (Hol).

B&B هتل ها-حیاتی مفهوم p/b KTM (Fra): Frederik Backaert (Bel) سیریل Barthe (Fra)کریس Boeckmans (Bel) Maxime کم (Fra), Maxime Chevalier (Fra), Bryan Coquard (Fra)آرنود Courteille (Fra), Bert De Backer (Bel), Jens Debusschere (Bel), Adrien Garel (Fra), Cyril گوتیر (Fra), یوهان, Le Bon (Fra), Jérémy Lecroq (Fra), Julien Morice (Fra) جاستین Mottier (Fra), لوکا Mozzato (Fra), Quentin Pacher (Fra), کوین رضا (Fra), پیر رولان (Fra). سباستین Schönberger (Aut), Tom-Jelte Slagter (Hol), جوناس ون Genechten (Bel), آرتور Vichot (Fra).

مجموع مستقیم Énergie (Fra): لئوناردو Bonifazio (Ita), نیکولو Bonifazio (Ita), متیو Burgaudeau (Fra), Jérémy کابوت (Fra), لیلیان Calmejane (Fra), رومن Cardis (Fra), ژروم پسر عموی (Fra), Marlon Gaillard (Fra), Damien Gaudin (Fra), Fabien Grellier (Fra), Jonathan Hivert (Fra), Pim Ligthart (Hol) فلوریان Maitre (Fra), Lorrenzo Manzin (Fra), پل Ourselin (Fra), Adrien پتیت (Fra), Simon Sellier (Fra), رومن Sicard (Fra) جولین سیمون (Fra) جفری Soupe (Fra), مهار Taaramae (Est)نیکی Terpstra (Hol), Anthony Turgis (Fra)دست ون Gestel (Bel).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im