AES نیروگاه در پورتوریکو تولید 300,000 تن زغال سنگ خاکستر سمی حاصل از زغال سنگ سوخته برای تولید برق در هر سال. ساکنان این جزیره طبعا نمی خواهید به نزدیکی عناصر سمی به طوری که آنها تصویب قانون “منع سپرده و دفع خاکستر زغال سنگ یا زغال سنگ احتراق باقی مانده در پورتوریکو.”

علاوه بر این قانون مانع از خاکستر از ذخیره در این جزیره بیش از 180 روز.

تا جایی که زغال سنگ خاکستر رفتن ؟ مقدار زیادی از آن — ده ها هزار تن — باعث می شود راه خود را به سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا

رادیو فردا دنبال یک کشتی باری این شرکت می سی سی پی به عنوان آن را تخلیه خاکستر ذغال سنگ به Jacksonville, Florida. از آنجا خاکستر گرفته شده است به Chesser جزیره دفن زباله در Folkston, گرجستان, به گزارش محلی پورتوریکو روزنامه نگار Abner دنیس و عمر آلفونسو.

وکیل و فعال اموزش سانتیاگو است که مبارزه با AES برای ارائه بهتر پادمان در دفع زغال سنگ خاکستر هشدار جوامع در فلوریدا و در جای دیگر که در آن خاکستر بود که دفع: “آنها نباید اجازه واردات سمی خاکستر ذغال سنگ به جوامع خود.”

سانتیاگو ادعا کرد که مردم در جامعه از میرامار در Guayama پورتوریکو شده اند تحت تاثیر منفی قرار گرفتن در معرض خاکستر و همچنین به عنوان کسانی که در دیگر جوامع اطراف گیاه است.

“مردم نمی خواهند این خاکستر ذغال سنگ زباله به رفتن در هر نقطه دیگری است. آن سمی است. ما می دانیم این قراره انجام آسیب هر جا می رود به غیر از زیرنویس-C دفن زباله” سانتیاگو گفت: با اشاره به محل های دفن زباله به طور خاص تعیین شده به خانه خطرناک مواد زائد جامد. او نگرانی های به اشتراک گذاشته شده است پورتوریکو ساکنان که به نگرانی در مورد حمل و نقل از ذغال سنگ و خاکستر.

قرار گرفتن در معرض به خاکستر مربوط به دکتر اسوالدو روزاریو, استاد زیست شیمی در دانشگاه پورتو ریکو.

“هنگامی که شما نگاه در آنچه که آن را ساخته شده از چه عناصر کلیدی, مواد شیمیایی تشکیل می دهند که خاکستر — شما در پیدا کردن چیزهای وحشتناک مانند آرسنیک و سلنیوم و کروم-6, وانادیم. بسیاری از این سمی و سرطان زا, مواد,” او گفت:.

فلزات در خاکستر ذغال سنگ به خصوص مضر هستند با توجه به ماهیت سوزاندن زغال سنگ. “این فلزات نمی رایت کردن. آنها نمی تبخیر” روساریو توضیح داد. “اما از طریق فرایند سوزاندن شما متمرکز شده اند آنها را — و آن را خطرناک تر از مواد به دور از.”

روساریو گفت: قرار گرفتن در معرض می تواند منجر به مشکلات تنفسی سطوح بالاتری از سرطان پوست و خارش است.

مطالعات متعدد نشان داده اند خطرات.

در دسامبر 22, 2008 خاکریز پاره در تنسی ولی قدرت گیاه ریخته و بیش از یک میلیارد گالن زغال سنگ خاکستر. Elmer لاو استخدام شد و به عنوان یک پاک کردن کارگر است و بخشی از جریان دعوی در دادگاه علیه این شرکت که او را استخدام کرد.

لاو گفت که “در سلامت کامل” هنگامی که او وظیفه تمیز کردن نشت بدون لازم دنده محافظ.

“آن نگاه مانند آن سفید بود و آن را رس و آن را تند و زننده گل” لاو, همسر, دانا گفت. گفت: “آن گل در آن خاکستر ذغال سنگ بر او.” لاو رفته بود از یک فعال و سالم به وزن فقط 112 پوند و تجویز چند دارو.

دولت اوباما در پاسخ به نشت نفت در سال 2015, ایجاد جدید مقررات فدرال برای خاکستر ذغال سنگ سازی که شامل نظارت در نزدیکی آب های زیرزمینی و همچنین دفع.

با این حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست رئیس سابق صنعت زغال سنگ لابی Andrew Wheeler مقررات در حال تضعیف شده است. ویلر کاهش یافته است رادیو فردا’ درخواست برای مصاحبه.

جینا مک کارتی که رهبری این سازمان زمانی که مقررات اجرا شد گفت که هزاران تن از خاکستر ذغال سنگ در آینده به سرزمین اصلی ایالات متحده از پورتوریکو نگرانی خود را عنوان می کند دولت فعلی را تضعیف قوانین و مقررات.

“ما در برخورد با آلودگی بود که تاثیر مستقیم بر انسان” او تاکید کرد. “Rulemaking قرار است برای محافظت از مردم است. آنچه که من اسمش را یک عقبگرد و تضعیف حمایت متمرکز شده است بیشتر در ساخت صنعتی آلاینده مجبور به پرداخت برای پاک کردن خود از آلودگی و خیلی کمتر در مورد حفاظت از جوامع محروم است که دولت قرار است به محافظت می کند.”

AES در پاسخ به ایسنا با بیانیه ای تاکید سازمان حفاظت محیط زیست را خاکستر ذغال سنگ طبقه بندی.

“امروز ما نیروگاه ارائه نزدیک به یک چهارم از پورتوریکو را به انرژی الکتریکی است که حیاتی برای رفاه این جزیره را به مردم و اقتصاد است. بدون این برق مردم پورتوریکو خواهد رنج می برند و تعداد بیشتری از خاموشی که تاثیر و بیمارستان و مدارس و خانه ها” بیانیه ای گفت:.

“ما با رعایت تمام محلی و فدرال و مقررات و همچنين سازمان حفاظت محیط زیست طبقه بندی زغال سنگ خاکستر به غیر از مواد خطرناک. در واقع, آن است که یک جزء اصلی در بسیاری از سیمان و بتن های تولید شده در ایالات متحده است. ما همچنان به کار با پورتوریکو در انتقال آن به سبزتر انرژی در حالی که حفظ سیستم ایمنی و قابلیت اطمینان است.”

یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست در دفاع از سازمان در برابر اتهامات از برش مقررات بیان کرد در بیانیه ای که “اکثریت 2015 قوانین در محل باقی می ماند و در حال اجرا در برنامه.” در این بیانیه مشخص شده یک لیست از پیشنهادات سازمان حفاظت محیط زیست ساخته شده است از جمله بهبود دسترسی به اطلاعات در دسترس عموم و پرداختن به زیرساخت نیاز دارد از زباله های خطرناک امکانات مدیریت در میان دیگر نظارت مورد نیاز است.

بیانیه کامل از سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو:

اکثریت 2015 قوانین در محل باقی می ماند و در حال اجرا در برنامه. سازمان حفاظت محیط زیست CCR پیشنهادات باعث می شود تغییرات به اجرای زیرساخت های آب و پیشرفت ملت (WIIN) عمل می کنند, پاسخ به, دادخواست, آدرس دادخواهی و اطمینان از نرم و صاف پیاده سازی با استفاده از درس های آموخته شده. سازمان حفاظت محیط زیست طرح های پیشنهادی عبارتند از:

  • بهبود و پیاده سازی و افزایش اطلاعات در دسترس عموم: بر اساس تجربه با اجرای 2015 قاعده سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد ارتقای شفافیت مورد نیاز برای تسهیلات به پست انطباق اطلاعات آنلاین در دسترس عموم وب سایت. این پیشرفت در نظر گرفته شده به اطلاعات آسان تر برای مردم به درک و ارزیابی و به اطمینان حاصل شود که تسهیلات مربوطه اطلاعات مورد نیاز توسط مقررات است فورا در دسترس است.

  • پرداختن به تاسیسات زیربنایی نیاز: سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد همچنین آدرس امکانات’ نیاز به ایجاد زیرساخت های لازم برای توقف استفاده از impoundments (بسته شدن) خواهد شد که مورد نیاز بسیاری از سطح impoundments در کوتاه مدت. به عنوان در دادگاه براده برخی از آب و برق قادر به بلافاصله بس از قرار دادن wastestreams را در سطح impoundments بدون ایجاد اختلال قابل توجهی به طور بالقوه برای عملیات کارخانه و ارائه برق به مشتریان خود از آنها به دلیل عدم تکمیل ساخت و ساز از جایگزین ظرفیت برای مدیریت این ضایعات در واحدهای که با 2015 استانداردهای فنی. در دسامبر 2019 سازمان حفاظت محیط زیست روش های ارائه شده برای امکانات برای درخواست زمان بیشتری برای توسعه و تکمیل متناوب ظرفیت خود را برای مدیریت wastestreams (هر دو خاکستر ذغال سنگ و غیر خاکستر ذغال سنگ) قبل از آنها برای جلوگیری از دریافت زباله و شروع به بستن از خود سطح impoundments.

  • اجرای WIIN عمل مورد نیاز: یکی دیگر از اصلاحیه پیشنهادی به خاکستر ذغال سنگ مقررات در پاسخ به WIIN عمل می کنند. در سال 2016 به کنگره داد متحده قدرت را به کار گیرند و اجازه برنامه های ارائه شده آنها به عنوان محافظ به عنوان استانداردهای فدرال. این WIIN عمل نیز به سازمان حفاظت محیط زیست اقتدار به پیاده سازی یک فدرال مجوز برنامه در غیر شرکت کننده متحده است. در دسامبر 2019 سازمان حفاظت محیط زیست امضا یک پیشنهاد برای ایجاد یک دولت فدرال اجازه برنامه برای دفع CCR در سطح impoundments و محل های دفن زباله. سازمان حفاظت محیط زیست استفاده کرده است درس های آموخته شده از سال های بسیاری از پیاده سازی زباله های خطرناک و دیگر اجازه برنامه برای طراحی کارآمد, کارآمد, فدرال CCR فرایند اجازه.

  • متحده ممکن است, اما لازم نیست که برای توسعه و ارائه یک CCR مجوز (“و یا دیگر سیستم قبل از تصویب”) برنامه به سازمان حفاظت محیط زیست برای تصویب. این برنامه ندارد به یکسان به زمان CCR قانون موجود در عنوان در 40 کد از مقررات فدرال (CFR) قسمت 257 فرعی D اما باید حداقل “را به عنوان محافظ به عنوان” CCR قانون است. پس از تایید دولت اجازه برنامه عمل “به جای” فدرال CCR قانون است. این امر شامل آب های زیرزمینی نظارت مورد نیاز است. به عنوان ارائه شده در زیر WIIN عمل سازمان حفاظت محیط زیست ممکن است استفاده از آن اطلاعات جمع آوری و مقامات اجرای تحت RCRA بخش 3007 و 3008 به اجرای CCR قانون یا مجوز مقررات.

  • در پاسخ به دادخواهی از 2015 قوانین: هر دادگاه جهت سازمان حفاظت محیط زیست است و سفت کردن مقررات با تغییر طبقه بندی فشرده-خاک اندود و یا خاک رس به صف سطح impoundments از “صف” به “unlined.” این تغییر نیاز این واحد به مقاوم سازی برای دیدار با کامپوزیت یا جایگزین کامپوزیت بوش الزامات در قوانین و مقررات و یا نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im