“داستان اسباب بازی” بالش پر از زندگی مارها در میان آن ریخته پشت ایستگاه آتش

یک آتش نشانی گزارش شده است یکی از آن “عجیب ترین” حوادث تا کنون پس از دو بالشی پر از مارها ریخته شد در نزدیکی مقر آن.

Tyne and Wear آتش نشانی و خدمات امداد و نجات نوشت: در Facebook دو کیسه شده بود کاهش یافته خارج Farringdon جامعه ایستگاه های آتش نشانی در ساندرلنددر شمال شرقی انگلستان در حدود 6:30 p. m. روز پنج شنبه.

مقامات در ایستگاه آتش نشانی به زودی متوجه کیسه ای که روی بالشی که یکی از آنها داستان اسباب بازی-مضمون. داخل آنها دریافتند سه مارها بزرگ و یک شماره کوچکتر از مارها.

آتش خدمه فرستاده شد به Farringdon جامعه ایستگاه های آتش نشانی و منطقه مسدود شده بود در مورد مارها مطرح شده یک خطر عمومی با توجه به Facebook post.

این تیم خواهان بازگشت به بالا از پلیس و انجمن سلطنتی برای پیشگیری از ظلم به حیوانات (RSPCA) یک موسسه خیریه اختصاص داده شده به حفاظت از حیوانات در انگلستان و ولز است. آتش سوزی موتور مورد استفاده برای مسدود کردن منطقه ساندرلند اکو روزنامه گزارش شده است.

“احتمالا یکی از عجیب ترین حوادث ما تا به حال برای مقابله با در یک بار!” Tyne and Wear آتش نشانی و خدمات امداد و نجات نوشت: در Facebook اضافه کرد: “مارها و آتش نشانان در حال حاضر جدا از راه … دندان های نیش برای خاطرات بچه ها!”

در توییتر, Tyne and Wear آتش نشانی و خدمات امداد و نجات نوشت: “امشب خدمه از #Farringdon ایستگاه آتش شوکه شده بودند به کشف 2 کیسه مارها رها شده در خارج از ایستگاه.”

Kevin Burns مدیر Farringdon جامعه ایستگاه های آتش نشانی گفت: ساندرلند اکو: “همه ما بسیار آسوده هنگامی که RSPCA تبدیل شده تا برای جمع آوری این مارها که در زمان آنها را به مراقبت از خود.”

این RSPCA گفت: وجود 13 سلطنتی pythons داخل ملحفه.

RSPCA مجموعه افسر David Dawson گفت: آسمان, اخبار, یکی از مارها از آنجا درگذشت. دیگران در حال نگه داشته و با یک دامپزشک و به زودی ارسال می شود به یک متخصص خزندگان.

عضو عمومی متوجه حرکت ملحفه کنار یک سطل زباله می تواند در پشت ایستگاه آتش نشانی در “شرایط بسیار سرد” و کشف خزندگان داخل, او گفت:.

داوسون گفت: “باید به آن شده است بسیار عجیب و غریب کشف برای افرادی که آنها را در بر داشت.”

او گفت: آن را غیر معمول برای کسی که با بسیاری از pythons به رها کردن آنها را.

Dawson افزود: “خزندگان مانند مارها به طور کامل وابسته به صاحبان آنها که نیاز به ارائه آنها را با صحیح محیط زیست از جمله گرمایش و روشنایی پس از رها کردن آنها را مانند این برگ های آنها را بسیار آسیب پذیر است.”

snakes, toy story, farringdon fire station,
یک عکس از داستان اسباب بازی-مضمون کیسه مارها به اشتراک گذاشته شده توسط Tyne and Wear آتش و نجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im