تریسی مورگان در حال گذراندن قرنطینه انجام سکسی Coronavirus Role-Playing — به طور جدی

در حالی که بیشتر و بیشتر مردم در حال تلاش برای ایجاد یک وضعیت بد در حالی که در قرنطینه به دلیل coronavirus کمدین تریسی مورگان پیدا کرده است یک راه به نوبه خود از قرنطینه به پایه ای برای برخی از نقش بازی کردن است.

در ظاهر در ان بی سی امروز نشان می دهد میزبان هدی قطب نما خواسته مورگان آنچه که او انجام شده است در قرنطینه و آن را به سرعت رفت و از احساس مانند یک زندگی واقعی نشان می دهد صبح مصاحبه به احساس مانند یک قسمت از 30 راککلاسیک ان بی سی طنزهای مورگان ستاره دار به عنوان غیر قابل پیش بینی کمدین تریسی جردن.

مورگان گفت: قطب نما که او و همسرش صرف مقدار زیادی از زمان در اتاق خواب و در حالی که خود منزوی. “من و همسرم شده اند قرنطینه در اینجا مانند سه هفته. پس او باردار سه بار. هر هفته او را حامله,” او گفت:.

مورگان همچنین اجازه قطب نما می دانم که برخی از صمیمی تر جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دقیقا او و همسرش در حال انجام در اتاق خواب خود را. “ما در حال roleplaying بسیاری در حال حاضر. او در حال بازی با یک جوان قبل از ازدواج که پدر بزرگ شما با coronavirus و من دانشمند که کشف درمان,” او گفت: قطب نما. “و او را از انجام هر کاری برای نجات پدر بزرگ او را به زندگی من معنی هر چیزی است.”

یکی فقط می توانید تصور کنید Liz Lemon نیاز به مقابله با جک Donaghy در این مورد از طریق FaceTime.

مورگان ساخته شده و برخی دیگر quips به مورد کوروناویروس در طول مصاحبه. صحبت کردن در مورد یک باغ وحش برانکس ببر که مبتلا به کروناویروس مورگان گفت که او می خواهد به تمام حیوانات خانگی خود را تست در حال حاضر بیش از حد. “من قصد دارم برای به دست آوردن تمام حیوانات خانگی من تست شده است. من من کوسه ها تست شده است. من من مارماهی مارماهی تست شده است. من فقط خریداری 600 پوند silverback گوریل. من میخوام او را به نیویورک پروتستان و تست شده,” او گفت:.

tracy morgan
بازیگر تریسی مورگان و مگان Wollover حضور در ویژه نمایش فیلم “آنچه مردان می خواهند” توسط پارامونت پیکچرز در کرسبی خیابان هتل در فوریه 04, 2019 در شهر نیویورک است.
جیم Spellman/WireImage/گتی

او همچنین گفت که یک زن کشیده تا در کنار او را در حالی که رانندگی و سخنرانی او را برای پوشیدن یک ماسک و دستکش. “او گفت:” شما نمی کردم دستکش های خود را در. شما نمی کردم ماسک خود را در. آه من تلن’.'” او همچنین گفت که با ماسک و دستکش او “در نهایت احساس می کند مانند یک جراح است.”

نسبت به پایان این مصاحبه مورگان نشان داد و تحسین خود را برای پزشکان و سایر پاسخ دهندگان برای اولین بار است که به ادامه کار در طول همه گیر جدی در یک لحظه. “پدرم به من گفت:” زمانی که شما متولد شد که پزشکان کشیده شما را از مادر خود پزشکان می تواند کاهش یافته و شما در سر خود را.’ بنابراین من به آنها احترام از آن روز” او گفت:. “آنها در حال مبارزه در خط مقدم. من آنها را دوست دارم. من صرف زمان زیادی را در بیمارستان و من می دانم که آنچه که در آن وجود دارد و من می دانم که این مردم—آنها سخت کار می کنند به مراقبت از شما. من بسیار افتخار از آنها. آنها قهرمانان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im