Watford خانم ها نقل مکان کرد و برای پیوستن به مردان در London Colney زمین آموزش فقط بیش از یک سال پیش.

تا coronavirus محدودیت های ما آموزش دیده در شب, بنابراین اگر چه ما در واقع وجود دارد در همان زمان بود و به سهم خود در حال تغییر اتاق و یا محیط های اغذیه فروشی برخی از امکانات به اشتراک گذاشته شد. ورزشگاه بسته شد سه هفته پیش و داخل زمین یک هفته بعد.

آموزش عادی شده بود در روز شنبه – من هنوز در وظیفه بین المللی با ولز – اما روز پنجشنبه بعد از ظهر با ما پیام مدیر عامل در تیم ما برنامه ما گفتن که آموزش متوقف شد و انتظار می رود به روز رسانی.

روز بعد فدراسیون فوتبال به حالت تعلیق زنان سوپر لیگ و قهرمانی. لیگ ملی جنوب, که در آن ما بازی نمی دنبال کت و شلوار اما اسکات Duxbury به واتفورد مدیر عامل شرکت ساخته شده تصمیم گیری است که تمام فعالیت فوتبال در واتفورد – از آنهایی که کوچک سمت راست به اولین تیم از پسران و دختران و مردان و زنان خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

باشگاه تصمیم برای ما. هنگامی که ما می دانستیم که بازی در روز شنبه بود ما دریافت یک برنامه آموزش: یک بازی بعد جبران یکی. ما تا به حال که در گذشته هر زمان که بازی ها شده اند به نام خارج بسیار زیادی در این فصل با توجه به وضعیت زمین. سپس در آغاز هفته آینده ما قدرت و تهویه مربیان ارسال در روز-به-روز هفته-به-هفته طرح در حالی که ما نمی توانیم قطار.

منt سخت است چرا که شما نمی توانید تکرار تمرین تیم زمانی که شما خود را. آن را در واقع با استفاده از آنچه که شما می توانید در حال حاضر که تمام ورزشگاه بسته شده است. طرح عوامل در چیزهای مختلف: اگر شما می توانید نگه دارید از یک تردمیل انجام این کار است. اگر شما نمی تواند انجام دهد. استفاده از دوچرخه تمرینات وزن بدن – وجود دارد تمام انواع برنامه های احتمالی. ایده آل این است که برای دریافت و اجرا به عنوان آنجا که می توانید.

منf که اتفاق می افتد نیست گام بعدی این است که مفصل در این طرح حق را به اصول اولیه: شما در حال اقامت در داخل خانه و شما رو هیچ تجهیزات پس چه می توانید انجام دهید ؟ و است که می تواند یک تمرین HIIT [آموزش فاصله با شدت بالا] و یا یک مینی مدار با استفاده از فضا و ابزار شما رو در صفحه اصلی.

که بدیهی است که فرد به فرد متفاوت است. آن است که عجیب و غریب یک. من همیشه ناله و مایل یک شب آموزش – ما قطار شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه شب. این یک چیز است که می خواهند یک شب هنگامی که آن را به انتخاب خود اما هنگامی که آن را بر شما مجبور می شود کمی عجیب و غریب است. شما نمی دانید که چه چیزی برای انجام با خودتان.

من با داشتن مکالمات با یک دو ساله که هم حوصله من نوعی نمی داند چه خبر است اما همچنین نمی کند چرا که او پنج. این فقط عدم اطمینان است که مشکل است. اگر ما می دانستیم که قطعی تاریخ ما می تواند پشت ما را می تواند در برنامه ریزی و تصمیم گیری چه باید بکنید در ضمن.

Wمرغ شما نمی دانید که هنگامی که آن را برای پایان دادن به آن را مشکل تر برای من به سر من در اطراف. همه از واتفورد دختران دیگر مشاغل. من کمی متفاوت به بسیاری از آنها که در این باشگاه در استخدام من به عنوان یک مسئول بازاریابی. من برای آن پرداخت می شود و تا آنجا که من آگاه هستم که انجام خواهد شد به صورت عادی چون من را به عنوان آنجا که من می توانید از صفحه اصلی.

آن را دشوار است زیرا بسیاری از کار من شامل نوشتن برنامه برای بازی های ما و مردان – و در حال حاضر هیچ بازی. برای دیگران به آنها پرداخت می شود بر اساس هزینه های. به عنوان آنها در حال سفر و یا از آموزش و یا بازی آنها پرداخت می شود در حال حاضر.

در ضمن ما فقط زیر دولت توصیه و دستورالعمل ها. ما متفاوت از WSL که بسیاری از بازیکنان ما شغل دارند. بسیاری از آنها که گفته بودن از خانه کار می کنند اما اگر نه آنها را به نگه داشتن رفتن با خود را روز به روز زندگی می کند تا زمانی که در غیر این صورت گفته.

هلن وارد صحبت شد به کتی Whyatt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de