در زیر متن مصاحبه با HHS وزیر الکس آذر که پخش یکشنبه, مارس 1 سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: ما می خواهیم نگاهی دقیق تر به رشد ترس بیش از COVID-19 معمولا به عنوان coronavirus. هفته گذشته سازمان جهانی بهداشت گفت: خطر جهانی از گسترش ویروس در حال حاضر بسیار بالا است. اینجا در ایالات متحده وجود دارد در حال حاضر 71 مورد از coronavirus و در سراسر جهان مرگ و میر است که تقریبا 3000. نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد اقتصاد جهانی است. در اینجا در ایالات متحده بازار سهام در زمان خود بزرگترین ضربه در هفته گذشته پس از بحران مالی 2008. ما امروز شروع با بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. خوب به شما در اینجا.

وزیر الکس آذر: خوشحالم که به اینجا. با تشکر از شما برای داشتن من.

مارگارت برنان: بنابراین ما فقط به حال اول مرگ در آمریکا در خاک ایالات متحده آمریکا را در ایالت واشنگتن. چه ما در مورد چگونه به آن را حذف قرارداد شد و چه مقدار از آن گسترش یافته است?

SEC. آذر: بنابراین این فرد و ما فقط می خواهید برای ابراز همدردی قطعا برای خانواده اش و برای همه کسانی که رنج می برند از coronavirus این فرد در بیمارستان در کالیفرنیا – کردن – در واشنگتن است. ما نمی دانیم که چگونه او قرارداد این ویروس نشده است. و به همین دلیل ما و دولت واشنگتن مستقر هستند وجود دارد سعی کنید برای ردیابی که او تا به حال تماس با و چگونه او ممکن است بدست ویروس. به همین دلیل ما آن را در حال حاضر بالقوه جامعه مورد به این معنی که ما لازم نیست که قابل تشخیص اتصال به هر گونه سفر به کره جنوبی و یا چین و یا هر گونه دیگر نهفته منطقه است.

مارگارت برنان: بنابراین در این نقطه, شما نمی دانم اگر این فرد آمد در تماس با هر کسی. او فقط نشان داد تا بیمار در بیمارستان است ؟

SEC. آذر: ما هیچ شواهدی که تا کنون ایجاد یک اتصال برای کسی که در سفر به منطقه نهفته. و بنابراین ما نمی دانیم که چگونه او قراردادی ویروس. این واقعا چیزی است که ما انجام می دهیم. که پایه مسدود کردن و مقابله در حال حاضر از بهداشت عمومی است که ما در حال رفتن برای ردیابی افرادی که با او در تماس با. ما قصد داریم برای ردیابی موارد دیگر. وجود دارد یک خانه سالمندان می فرستد که بیماران به این بیمارستان است. و مواردی وجود دارد که در خانه سالمندان است. اما چه کسی به چه کسی ؟ ما نمی دانیم نشده است.

مارگارت برنان: رئیس جمهور دیروز هنگامی که او صحبت میکرد با اشاره به این مرگ و میر به عنوان یک زن. آن است که یک مرد است.

SEC. آذر: آن – بله.

مارگارت برنان: چگونه است که یک اشتباه و مانند آن ساخته شده است ؟ چرا که مردم بسیار عصبی هستند در حال حاضر. و گرفتن برخی از این حقایق اساسی حق بر اعتماد عمومی است.

SEC. آذر: خوب, من می دانم که. این یک حرکت سریع وضعیت. ما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد و تا اواخر شب بسیار ارل – در اوایل صبح کار با دولت واشنگتن و بهداشت عمومی و نادرست ثبت شده است که این فرد بود. این چیزی است که رئیس جمهور بود در جریان است. آنها عذرخواهی کرد برای نادرست جلسه بر روی آن است. اما آن را بسیار سریع در حال حرکت وضعیت. بدیهی است که ما پشیمان خطا.

مارگارت برنان: با توجه به اینکه آن است که بسیار سریع در حال حرکت و چه در حال پیش بینی های خود را در حال حاضر ؟ چگونه بسیاری از آمریکایی ها انتظار دارید به پایین آمدن با این ویروس ؟

SEC. آذر: بنابراین آنچه که بینندگان خود را نیاز به دانستن است که خطر به طور متوسط آمریکایی ها همچنان پایین است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن آن کم است. ما بیشتر انتقال از موارد در ایالات متحده است. ما بهترین نظام سلامت در جهان در اینجا. این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما نمی توانیم پیش بینی که چگونه بسیاری از موارد ما را اما از ما بیشتر است و ما باید در جامعه بیشتر موارد. آن را به سادگی تنها یک ماده از ریاضی.

مارگارت برنان: خوب شما باید یک شماره با شما كار به منظور مطمئن شوید که شما عرضه کافی چیزهایی مانند تست کیت درست است ؟ بنابراین–

SEC. آذر: ما – ما نمی–

مارگارت برنان: –چگونه ما در کمبود ؟ شما ممکن است بخواهید به من بگویید این شماره اما شما باید یکی در سر خود را–

SEC. آذر: هیچ ما نمی–

مارگارت برنان: – شما با استفاده از برنامه ریزی است.

SEC. آذر: هیچ نداریم. ما – ما نمی – ما استفاده نمی کند – به دلیل آن است که ناشناخته های اپیدمیولوژیک گسترش این ویروس در یک بسیار توسعه یافته سیستم مراقبت های بهداشتی است که در آن با در تهاجمی ترین مهار اقدامات در تاریخ ایالات متحده است. معلوم نیست چگونه است که گسترش یافته است. از نظر تست کیت ما در حال حاضر تست شده بیش از 3,600 مردم برای ویروس. ما در حال حاضر 70 – قابلیت در – در این زمینه به آزمون 75,000 مردم است. و در هفته آینده یا دو ما باید یک رادیکال گسترش و حتی فراتر از آن تست که در دسترس است.

مارگارت برنان: در ایالت واشنگتن در مکان هایی که اعلام کرده اند شرایط اضطراری حتی تعطیل, مدارس منظورم این است که آنها طرح ریزی شماره های خود را.

SEC. آذر: ممکن است آنها را پیش بینی از شماره های خود را, اما ما نه. ما را تهاجمی بهداشت عمومی اقدامات است. این است آنچه ما تماس جامعه کاهش مراحل. بنابراین با توجه به ماهیت این بیماری و با توجه به آنچه ما یاد بگیرند از این در زمینه تحقیقات دولت و دولت های محلی را از اقدامات مناسب برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

مارگارت برنان: بنابراین در فرانسه آنها تعطیل موزه لوور. آنها در حال گفتن مردم نمی بوسه نمی لرزش دست. آنها در حال بسته شدن مدارس برای یک ماه. کانادا وزیر بهداشت گفت: مردم خود شروع به جمع آوری مواد غذایی است. در ایالات متحده وجود دارد تعطیلی به ما فقط گفته در واشنگتن و اورگان. آنها اعلام وضعیت اضطراری وجود دارد. و CDC این هفته گفت: “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

SEC. آذر: ممکن است. ممکن است. که–

مارگارت برنان: چه معنا است ؟ منظورم این است که آمریکایی ها از شنیدن این که آنها نگران هستند. وجود دارد حدود 2 درصد مرگ و میر.

SEC. آذر: و من – من که مردم نگران هستند و آن – است که چرا ما در حال کاملا شفاف در مورد آنچه ما می دانیم و همچنین طیف گسترده ای از حالات بالقوه می تواند باشد. و به همین دلیل ما می گویند ممکن است, اما همچنین ممکن است با مهاجم مهار و کاهش مراحل. در حال حاضر این مهم است که مردم به درک ما در حال ارائه مشاوره به هر نوع خاص اقدامات در ایالات متحده مانند محدودیت های مسافرتی و یا بسته شدن. ایالتی یا محلی بهداشت عمومی ادارات که مقدم از پاسخ ممکن است تصمیمات خود را به انجام این کار است. اما در این مرحله ما به اندازه کافی نیست در ایالات متحده است که نشان می دهد آن دسته از اقدامات است. اما ما در حال گرفتن هر یک از آنها را از جدول. طیف گسترده ای از گزینه همیشه روی میز است.

مارگارت برنان: در یک بحران شما نیاز به اعتماد عمومی است. یک بازرس کل این هفته اعلام کرد که آنها به دنبال این شکایت توسط یک افشاگر اطلاعاتی که آژانس خود را نمی ارائه آموزش های کافی و یا تجهیزات به آن دسته از کارگران که رفت و به دریافت و خوش آمدید آمریکایی که شده بود تخلیه از ووهان چین. و کسانی که کارگران تست شده برای این ویروس پس از آنها تا به حال که تماس بگیرید. آیا شما شخصا نگاه به این اتهامات?

SEC. آذر: بله ما هستند – ما به دنبال این اتهامات. من شخصا در انجام این کار است. اول–

مارگارت برنان: بنابراین شما می توانید می گویند که این چیزی است که با نوک انگشتانش کردن گسترش در غرب ساحل ؟

SEC. آذر: که کاملا مورد نیست. بنابراین اول ما را به حفاظت از کارکنان ما بسیار جدی است. دوم, ما می خواهیم به مطمئن شوید که جداسازی و قرنطینه روش به دنبال دارد به عنوان مناسب. ما درک whistleblower آوردن به جلو هر گونه نگرانی. ما به شدت به دنبال هر – اگر – برای دیدن اینکه آیا این اعتبار برای نگرانی. اما آنچه که مردم آمریکا باید – نیاز به دانستن است که ما در حال حاضر به خوبی گذشت بیش از 14 روز پس از هر HHS کارکنان در تماس با این افراد درگیر. آنها نه هیچ کس علامتی. هیچ کس یک بیماری است. حتی اگر این اتهامات ثابت شود درست وجود دارد و گسترش این بیماری از این. و ما ارائه داده اند, حتی اگر آن است که پزشکی نشان داد ما ارائه شده برای تست هر HHS کارمندانی که اگر آنها می خواهم که قطعه اضافی از ذهن است. ما می خواهیم به انجام این کار برای کارکنان.

مارگارت برنان: موارد وجود دارد از coronavirus در مکزیک و کانادا است. دیروز رئیس جمهور گفت که او در نظر دارد و به دنبال بسته شدن مرز جنوبی.

SEC. آذر: خوب–

مارگارت برنان: چه تصمیم خواهد گرفت که ؟ آیا شما به دنبال ؟

SEC. آذر: که یکی از بالاترین اولویت مناطق است که ما به دنبال در حال حاضر به دلیل مکزیک تنها یک زن و شوهر از موارد. کانادا اپیدمیولوژی شبیه به ایالات متحده در حال حاضر. چه رئیس جمهور ساخت هر چند روشن است که ما همیشه به دنبال محدودیت های مسافرتی, مرز, حمایت. ما را هر چه اقدامات مناسب و لازم برای حفاظت از مردم آمریکا است. اما ما نمی بینی انجام می دهند که در هر زمان به زودی.

مارگارت برنان: آیا شما انتظار می رود کمبود دارو به عنوان برخی از سناتورهای برجسته نگرانی وجود دارد می تواند به دلیل اختلال در عرضه زنجیره ای است ؟

SEC. آذر: ما بسیار نگران در مورد معاشرت با زنجیره تامین ما با چین در خاص است. ما – FDA رفته و مشغول به کار فعالانه با تولید کنندگان مواد مخدر وجود دارد و 20 مواد مخدر که کل مولکول یا یک عنصر حیاتی از مولکول ساخته شده است به طور انحصاری در چین است. و بنابراین ما در حال کار به شدت با – با تولید کنندگان برای تعیین اگر وجود دارد هر گونه کمبود. ما آگاه هستند از یکی از مواد مخدر است که بسیاری از, بسیاری از تعویض در شرایط درمانی که کلاس در دسترس است که ممکن است در کمبود برای یک دوره کوتاه از زمان. اما–

مارگارت برنان: چه مواد مخدر است ؟

SEC. آذر: –من قادر به این دلیل که این اطلاعات محرمانه تجاری است که فرستاده شده به طور داوطلبانه به ما, من قادر به بحث در مورد آن. اما این دارو در یک کلاس که در آن بسیاری وجود دارد, بسیاری از, بسیاری از گزینه های در دسترس. این یک داروی عمومی. بسیار در دسترس است.

مارگارت برنان: همه حق است. آقای وزیر با تشکر از شما برای وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im