رونوشت: برنی ساندرز “چهره ملت”

در زیر متن مصاحبه با سناتور. برنی ساندرز که پخش پنج شنبه, فوریه 9 سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: صبح بخیر و خوش آمدید به چهره ملت است. ما هنوز واقعا مطمئن نیست که دقیقا چه کسی برنده آیووا اما مهر تا کنون اهدا ورمونت سناتور برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تعداد مساوی از نمایندگان. با فقط دو روز از مقدماتی نیوهمپشایر ما CBS News میدان نبرد ردیاب نشان می دهد این دو در بالا در نیوهمپشایر ، ورمونت سناتور برنی ساندرز که برنده مقدماتی نیوهمپشایر چهار سال پیش است که در بالا بسیار با 29 درصد است. شهردار سابق پیت Buttigieg در حال اجرا است پشت سر او. او در 25 درصد است. ما باید نتایج کامل نظر سنجی ما بعد از آن در پخش اما ما با شروع این دو کاندیدا بالا. سناتور برنی ساندرز است تا برای اولین بار و به او می پیوندد ما از منچستر. صبح به خیر به شما سناتور.

سناتور برنی ساندرز: صبح به خیر, مارگارت.

مارگارت برنان: چگونه شما قصد دارید که لبه و پیروزی در روز سه شنبه?

SEN. ساندرز: ما در حال اجرا در سراسر دولت است. ما در حال صحبت کردن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم. ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه که در دستور کار ما است, است که در دستور کار صحبت می کند که برای این کار با خانواده های این کشور دستور کار است که آماده شده است را در قدرتمند منافع خاص است که تاثیر زیادی بر زندگی اقتصادی و سیاسی کشور ما. و ما در حال رفتن به مقابل نظرات ما با شهردار Buttigieg. و یکی از مناطق با کنتراست صادقانه به شما بگویم این است که آخرین شمارش او در حدود چهل میلیاردرهای که در حال کمک به مبارزات انتخاباتی خود سر از مدیران عامل بزرگ صنایع دارویی و شرکت های بیمه و غیره.

مارگارت برنان: چرا این مهم است ؟

SEN. ساندرز: همچنین از سوی دیگر – آن اهمیت فوق العاده. که دقیقا مشکل با سیاست آمریکا است. هنگامی که شما سر از شرکت های دارویی کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. شما نمی خواهید به شدت به مقابله با این واقعیت است که در برخی از موارد ما پرداخت 10 برابر بیشتر برای همین دقیق مواد مخدر به عنوان دوستان ما در کانادا و یا در اروپا پرداخت. شما در حال رفتن به در تبانی و فساد از شرکت های دارویی که ما را پاره هر روز. یک نفر از هر پنج آمریکایی ها حتی نمی تواند پرداخت هزینه داروهای تجویزی پزشکان تجویز کند. بنابراین آیا شما واقعا فکر می کنم که وقتی کسی می شود کمک از مدیران عامل شرکت های دارویی آنها در حال رفتن به ایستادن به حرص و آز و فساد که صنعت ؟ من فکر نمی کنم.

مارگارت برنان: اما–

SEN. ساندرز: اما این نه تنها در صنعت داروسازی–

مارگارت برنان: اما هنگامی که شما ایستاده است که–

SEN. ساندرز: این صنایع دیگر نیز هست.

مارگارت برنان: هنگامی که شما ایستاده بودند که در بحث مرحله روز جمعه شما گفت که دموکرات ها با هم می آیند و حمایت از یک نامزد. به شما می گویند–

SEN. ساندرز: بله. آره.

مارگارت برنان: –برنی ساندرز را حمایت پیت Buttigieg اگر او به پایان می رسد تا نامزد–

SEN. ساندرز: بدون من –

مارگارت برنان: –و یا حتی مایک بلومبرگ–

SEN. ساندرز: Absolu–

مارگارت برنان: –یک میلیاردر خود را ؟

SEN. ساندرز: من – نه من می گویند که در همه. من فکر می کنم همه از آنها خواهد شد به مراتب بهتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خطرناک ترین و فاسد جمهور در تاریخ مدرن این کشور است.

مارگارت برنان: بنابراین شما خواهد بود –

SEN. ساندرز: ما باید برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

مارگارت برنان: با عرض پوزش به روشن–

SEN. ساندرز: و آنچه که من باید–

مارگارت برنان: –شما می حمایت از هر کدام از آنها را اگر آنها تا پایان نامزد?

SEN. ساندرز: مارگارت من گفت از روز اول این کمپین که آن را کاملا ضروری است که ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. البته من پشتیبانی خواهد کرد که از حزب دموکرات نامزد شده است. اما در دموکراتیک اولیه روند من به تشخیص خودم افتراق خودم از نامزدهای دیگر. و یکی از مناطقی است که ما – من خودم فرق این است که ما مطرح کرده اند بیشتر در مبارزات انتخاباتی سهم ها بیشتر از آمریکایی ها به طور متوسط همه از 18 دلار و 50 سنت نسبت به هر نامزد در تاریخ این کشور است.

مارگارت برنان: مبارزات انتخاباتی خود را گزارش برخی تناقضات در نتیجه در آیووا به عنوان دو تن دیگر از مبارزات. مقاله نویس پگی نونان نوشت: این. “آنها نمی تواند اجرا شود و یک حزبی در یک کشور کوچک اما آنها می خواهند ما را به این باور می توانید آنها را دوباره اختراع آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.” چگونه مضر آن است که دموکرات ها نمی تواند این حق است ؟

SEN. ساندرز: صدمه زدن به آن است. و من – این واقعا باعث تاسف من به خاطر شما می دانید, من رفت و در سراسر ایالت آیووا و زیبا وجود دارد مردم خوب افرادی که مسئولیت های خود را به طور جدی. و این واقعیت است که حزب دموکرات آیوا دریافت کرده است که همه نوع از پول می تواند تعداد کسانی که رای در یک موقع است که واقعا غمگین امور.

مارگارت برنان: درست اما شما در حال حمایت از توانمندسازی از دولت ایالات متحده به بیش از کل سیستم مراقبت های بهداشتی. این فقط نوری–

SEN. ساندرز: هیچ. آن را نگه دارید – آن را نگه دارید و مارگارت.

مارگارت برنان: –به نظر می رسد مانند حزب–

SEN. ساندرز: مارگارت – مارگارت–

مارگارت برنان: –نمی تواند اجرا شود–

SEN. ساندرز: –مارگارت – مارگارت–

مارگارت برنان: –آن خود را حزبی.

SEN. ساندرز: مارگارت. مارگارت که نه یک بیانیه درست. من نه در دفاع از دولت ایالات متحده به بیش از سیستم بهداشت و درمان. آنچه من در دفاع برای گسترش مدیکر. مدیکر وجود دارد.

مارگارت برنان: راست–

SEN. ساندرز: اما من می خواهم به گسترش آن در طول چهار سال دوره–

مارگارت برنان: –خواهد بود که اداره شده توسط دولت ایالات متحده–

SEN. ساندرز: دقیقا.

مارگارت برنان: –و دولت خود را اگر شما برنده شوید.

SEN. ساندرز: فقط به عنوان مدیکر است در حال حاضر. اما — اما آن را نه تصاحب. مردم هنوز هم به همان ، آنها را به همان بیمارستان است. ما را ملاحظه ای کاهش هزینه داروهای تجویزی. هزینه هر فرد را پایین خواهد رفت.

مارگارت برنان: راست. اما چه – اما من فکر می کنم–

SEN. ساندرز: مردم خواهد پرداخت کمتر برای بهداشت و درمان.

مارگارت برنان: اما–

SEN. ساندرز: آن را بیش از.

مارگارت برنان: –این تکه از انتقاد هر چند که این سوال از شایستگی. و راست از دروازه چگونه می توانم به شما اطمینان بدهم که این حزب که بلیط شما هستند–

SEN. ساندرز: درست است.

مارگارت برنان: –در حال اجرا بر روی می توانید انجام این کار و این کار را با موفقیت در ایالات متحده در پیش است ؟ نوادا در حال حاضر–

SEN. ساندرز: خوب–

مارگارت برنان: –گفت: وقتی که می آید به خود را در قفقاز آنها کوتاه از داوطلبان. ما کمپین خبرنگار می گوید آنها کوتاه یک هزار حزبی صندلی و آنها ممکن است حتی به برگزاری دو قفقاز در یک بار. این به نظر نمی آید کارآمد است.

SEN. ساندرز: خوب خوبه که به خوبی ممکن است مورد اما بیایید به دولت ایالات متحده. من نه از صندلی های نوادا حزب دموکرات است.

مارگارت برنان: شما گفته همکار من نورا o’donnell به تازگی در CBS است که شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی مراقبت های بهداشتی خود را طرح و طرح های پیشنهادی خود را. اما من می خواهم به شما بخواهید برای برخی از وضوح در اینجا چون در ماه جولای به شما گفته واشنگتن پست “مدیکر برای همه” هزینه بین 30 تا 40 تریلیون دلار ،

SEN. ساندرز: راست.

مارگارت برنان: –10 سال. آیا شما هنوز هم اعتماد کسانی–

SEN. ساندرز: راست.

مارگارت برنان: –اعداد و برآورد?

SEN. ساندرز: مطمئن شوید که به من گفت: – جواب این است: بله. اما همه که به من گفت: آیا کسی که به شما می گوید چه چیزی است رفتن به هزینه در بهداشت و درمان است – این است که به شما گفتن حقیقت است. وجود دارد بنابراین مقدار آن خیلی بزرگ است. اگر ما چیزی, چه, بهداشت و خدمات انسانی–

مارگارت برنان: پس از آن 30 تا 40 تریلیون?

SEN ساندرز: بیش از 10 سال دوره.

مارگارت برنان: OK.

SEN. ساندرز: اطمینان حاصل کنید. منظورم این است که مشکل این است که ما در حال حاضر در حال گذراندن حدود 50 درصد از مراقبت های بهداشتی دلار در حال حاضر از دولت فدرال است. ما باید برای اضافه کردن دیگر 50 درصد است. اما در اینجا نکته اصلی این است که مردم باید قدر. اگر ما چیزی با توجه به بهداشت و خدمات انسانی ما در حال رفتن به صرف 50 تریلیون دلار است. ما صرف دو برابر سرانه در بهداشت و درمان به عنوان مردم کانادا و یا اروپا. البته ما می توانیم ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه مردم صرف کمتر از ما انجام می دهند در حال حاضر از آنجا که ما در حال رفتن برای پایان دادن به صد میلیارد دلار در احتکار می رود که به شرکت های دارویی که می رود به–

مارگارت برنان: OK.

SEN. ساندرز: — شرکت های بیمه و صدها میلیارد دلار در دولت از هزاران نفر از برنامه های جداگانه. فوق العاده پیچیده و بی فایده سیستم.

مارگارت برنان: سناتور ساندرز با تشکر از شما برای وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im