رونوشت: چوین گفت فلوید در آن طول می کشد “مقدار زیادی از اکسیژن” به بحث

درک چوین سابق افسر پلیس است که فیلم برداری با زانو خود را در جورج فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه گفت فلوید است که “در آن طول می کشد heck از بسیاری از اکسیژن” به بحث پس از فلوید گفت افسران پلیس بودند و قصد کشتن او و که او نمی تواند نفس کشیدن, متن bodycam فیلم نشان می دهد. فلوید در نهایت nonresponsive و درگذشت و چهار افسران درگیر در مرگ او شلیک نشده است و عنوان شده است.

با توجه به متن که در زمینه Hennepin شهرستان دادگاه منطقه به عنوان بخشی از یک حرکت به رد اتهامات علیه یکی از ماموران درگیر توماس Lane, فلوید بارها و بارها گفته افسران که او نمی تواند نفس خود را در طول بازداشت. در یک نقطه فلوید گفت: ماموران که او به تازگی از بهبود coronavirus.

متن ویژگی های متفاوت به اظهارات چوین که پس از فلوید گفت که افسران بودند و قصد کشتن او را. در متن لین bodycam فیلم چوین گفت: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.” در متن J. Alexander Kueng را bodycam فیلم چوین گفت: “طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به می گویند که.”

واقعی bodycam فیلم منتشر نشده.

لین Kueng و Tou Thao تمام شده است به اتهام کمک و معاونت در جرم درجه دوم غیر عمدی قتل و درجه دوم در قتل نفس. هر سه نفر از افسران شده اند در اوراق قرضه منتشر شد. در حرکت به اخراج از اتهامات عنوان شده علیه لینوکلای استدلال خود مشتری قصد ندارد بیشتر از یک جنایت که او برگزار کردن فلوید پاها و پاها.

چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و سوم-درجه قتل نفس. او است که برگزار می شود در $1 میلیون دلار اوراق قرضه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de