رونوشت: کریس جانسون در “اطلاعات مهم”

سی بی اس آمریکا | No comments

در این قسمت از “اطلاعات مهم” میزبان مایکل Morell صحبت می کند با Chris Johnson, عضو ارشد در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی مطالعات و ارشد سابق چین تحلیلگر در آژانس اطلاعات مرکزی در مورد چین داخلی دست زدن به COVID-19 خود را پس از آن پیام از تلاش های دولت فعلی ایالات متحده-چین روابط. جانسون توضیح می دهد که چگونه Xi Jinping رهبری تحت تاثیر هر دو داخلی و دیپلماتیک پاسخ توسط پکن به وقوع. او همچنین توضیح می دهد که برخی از احتمال کوتاه مدت اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. جانسون و Morell ارزیابی دولت از روابط بین چین و ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان آن را به احتمال زیاد مسیر. “اطلاعات مهم” را وقف آینده چند قسمت به آشنایی با اصول و امنیت ملی پیامدهای COVID-19.

دانلود, نرخ و عضویت اینجا هستید:: iTunes, Spotify و Stitcher.


نکات برجسته:

  • پکن سرکوب اطلاعات: “یک سیستم مانند چین و یا واقعا هر استبدادی سیستم – هرگز انگیزه به گزارش خبر بد تا زنجیره ای ، منظورم این است که ما فقط می دانیم که این یک مشکل مزمن برای – حتی به صورت دموکراتیک اما قطعا برای استبدادی دولت. و این رویکرد که در چین گرفته شده در شرایط استفاده از تمرکز قدرت در دست ساخت خود را “رئیس همه چیز’ به عنوان او اغلب به و فقط ایجاد یک نوع فراگیر حس ترس در میان مقامات در سراسر کشور – که قطعا نمی وضعیت کمک کند.”
  • Xi سیاسی ایستاده: “من فکر می کنم که چگونه من می خواهم خود را مشخص مرتب کردن بر اساس موقعیت است که من می خواهم بگویم آن شده و منجر به بحران…اما من فکر نمی کنم که آن را اساسا می شود در راه خود را از تمایل و توانایی به هر دو به دنبال و دریافت یک دوره سوم در سال 2022…[H]e بنا خود را تحکیم قدرت و همه این چیزهایی که انجام می شود در این ایده است که او طلوع در این عصر جدید – هوشمند گروهی از مردم با انگیزه در رهبری می تواند سعی را که در. من نمی بینم که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی; اما من فکر می کنم این ممکن است پنجره.”
  • آزمایشگاه حادثه در مقابل مرطوب بازار منشاء نظریه: “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به پیدا کردن قطعی اثبات است. و آن تغییر نمی کند این واقعیت است که این چیزی که بدست و در حال حاضر جهانی و از بین بردن زندگی در همه جا.”

مایکل MORELL:
کریس خوش آمدید به هوش مهم است. آن است که همیشه خوب به شما در نشان می دهد.
کریس جانسون:
عالی بود بازگشت. مایکل با تشکر از شما.
مایکل MORELL:
از شما بسیار سپاسگزارم برای موافقت در آمد و بحث در مورد چین و COVID 19. وجود دارد من فکر می کنم مقدار زیادی از زمین را پوشش اینجا. بنابراین اجازه دهید شروع کنید. و من فکر می کنم آن است که همیشه خوب برای شروع در آغاز. و اجازه بدهید شروع با گفتن من می دانم که شما یک متخصص پزشکی, اما آنچه شما را در بحث در مورد ریشه های این ویروس ؟ ما چه می دانیم ؟ آنچه ما نمی دانید ؟ و مهمتر از چین, کارشناسان دیدگاه شما چیست حس چرا این سوال این است که اینقدر مهم است ؟
کریس جانسون:
آره من فکر می کنم متاسفانه هیچ یک از ما هستند کارشناسان پزشکی و به طور فزاینده ای احساس گاهی اوقات مجبور به بازی در تلویزیون و یا در یک پادکست.
اما من فکر می کنم وجود دارد به نظر می رسد به یک اجماع جهانی است که این بیماری شماره یک نیست ساخته دست انسان. و دو رو است که یک bioweapon. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه اختلاف که در جامعه علمی و یا حتی در دولت و جامعه است. و این بیانیه توسط مدیر ملی اطلاعات در ذهن من فقط با قرار دادن بسیار جدی در دوره نقطه علامت تعجب در آن است. بنابراین من فکر می کنم این دیگه سوال نداره که.

بنابراین این چیزی است که ما نمی دانیم. چه ما نمی دانیم, من فکر می کنم دقیقا همان جایی که آن را از آمد. و در اینجا بدیهی است که این بحث به نظر می رسد بین: آن را از بازار در ووهان و یا می تواند از آن به بیرون درز کرده اند از این ووهان موسسه ویروس شناسی? و در آن نمره از آنچه که من می توانید ببینید که وجود دارد به نظر می رسد هیچ روشن اجماع و حداقل برخی از اطلاعات من حدس می زنم شما می توانید می گویند در هر دو طرف سکه است. و که گفت: من کاملا مطمئنم که هیچ تفنگ سیگار کشیدن در موضوع ” آیا آن نشت از آزمایشگاه?’

چرا که در برآورد من اگر دولت تا به حال که اطلاعات آنها احتمالا پیدا کردن برخی از راه برای گرفتن آن را به داخل فشار دهید. و بنابراین من فکر نمی کنم ما می بینیم که. شده اند وجود دارد این اتهامات در مورد فشار است. شما می دانید به نظر خود من این است که آن را مانند به نظر می رسد جامعه اطلاعاتی در حال انجام بهترین خود را برای انجام آن کار عینی و راه آن قرار است به انجام آن است.

اما واضح است که رئیس جمهور می کند در اینجا به نظر می رسد برای دیدن برخی از استفاده سیاسی در قادر بودن به ادعا این است که ممکن است در مفید آمده است برای او پایین جاده در این موضوع شما می دانید, ‘مهم است و مهم نیست؟’ من حدس می زنم ما می گویند به نظر خود من است که ممکن است تا حدودی از مسیر با عقل متعارف است’،’ اما واقعا من فکر می کنم پس از رفتن به آزمایشگاه سناریو به نظر می رسد در ذهن من به پارس تا درخت اشتباه. من فکر می کنم بهتر است سوال این است که چگونه دولت آن را به کار گرفته و من امیدوارم که رسیدگی خواهد شد که به عنوان مسئول آنها در ذهن من در برخی از سطح آن است. و با توجه به دیگر مسائل مربوط به آزمایشگاه سناریو من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به پیدا کردن قطعی اثبات است. و آن تغییر نمی کند این واقعیت است که این چیزی که بدست و در حال حاضر جهانی و از بین بردن زندگی در همه جا.

مایکل MORELL:
اجازه دهید من را وادار به دست زدن به سوال دوم اما فقط یک سوال در مورد منبع. بنابراین این مرطوب بازارهای متداول و رایج آنها در چین و چگونه یک معامله بزرگ می شود آن را به خلاص شدن از آنها ؟

کریس جانسون:
آنها بسیار رایج در چین و آنها در سراسر کشور است. آنها در خدمت به عنوان یک منبع غذایی برای مردم است. و من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار دشوار است برای خلاص شدن از آنها. اما دولت می تواند آن را انجام دهد اگر آن را می خواستم. منظورم یکی از چالش های, متاسفانه, این است که با فرهنگ چینی وجود دارد بسیاری از دارویی قرار اضافی منافع درک شده به به خوردن برخی حیوانات عجیب و غریب و…. آن بوده است خیلی مشکل است. ما را دیده اند و دولت در واقع حرکت برای فشار به این. خواهیم دید که اگر آنها در واقع قادر به انجام این کار است. من فکر می کنم این امر می تواند بسیار عظیم تغییر برای بسیاری از چینی ها اگر آنها را انجام داد.

مایکل MORELL:
پس بیایید حرکت می کند و سپس به دست زدن. بنابراین شما می دانید در اوایل هفته و پس از آن بعد از آن چه دولت چین دریافت درست است ؟ چه آنها اشتباه است ؟ چیزهایی وجود دارد که آنها در تلاش بودند برای پوشش ؟ وجود دارد هنوز هم چیزهایی که آنها در حال تلاش برای پوشش دادن ؟ شما می توانید نوع راه رفتن ما از طریق آن ؟

کریس جانسون:
اطمینان حاصل کنید. همانطور که اشاره کردم یک لحظه پیش من فکر می کنم این است که واقعا چلیپا از موضوع است. و من فقط به چند نکته در اینجا: برای اولین بار است که یک سیستم مانند چین و یا واقعا هر استبدادی سیستم – هرگز انگیزه به گزارش خبر بد تا زنجیره ای ، منظورم این است که ما فقط می دانیم که این یک مشکل مزمن برای – حتی به صورت دموکراتیک اما قطعا برای استبدادی دولت.

و این رویکرد که در چین گرفته شده در شرایط استفاده از تمرکز قدرت در دست ساخت خود را “رئیس همه چیز’ به عنوان او اغلب به و فقط ایجاد یک نوع فراگیر حس ترس در میان مقامات در سراسر کشور – که قطعا نمی وضعیت کمک کند. و البته این همه شروع به دم راست در آستانه سال جدید چینی است که کریسمس و شکرگزاری و سال جدید همه پیچیده به یکی. برای چینی ها آن را فوق العاده مهم است. و با پینگ داشتن شده است به یک سری از این جلسات و سخنرانی ها در حفاظت در برابر اشکال مختلف در معرض خطر اگر شما یک محلی رسمی و شما ببینید این شیوع, شما می دانید, از آمدن به بازی به قلمرو خود را, شما در حال رفتن به امید آن می رود.

و من فکر می کنم ما قطعا شاهد تعداد زیادی از آن.
و مهم ترین جنبه, من فکر می کنم چیزی است که ما را دیده اند در حال حاضر که من اسمش بسیار ناخوشایند شش روز از تاریخ 14 ژانویه 20th باشد که این اسناد است که ما دیده ایم در مطبوعات آن را بسیار روشن است که آنها می دانستند که آنها تا به حال یک مشکل بزرگ یک وضعیت بسیار خطرناک در دست خود. و در عین حال آنها نمی هشدار یا خود را عمومی یا واقعا جامعه جهانی است. و آنها همچنان اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ به محل و غیره.

و بنابراین به درجه ای وجود دارد یک تفنگ سیگار کشیدن از نظر حزب کمونیست چین و مجرمیت در این همه در ذهن من است که آن را نه نشت و یا بالقوه نشت از ووهان موسسه ویروس شناسی. بنابراین من فکر می کنم که واقعا جایی که تمرکز باید – در صورتی که جایی که ما در حال رفتن به رفتن و قرار است که تاکید.
در شرایط از آنچه که آنها حق است, آن را در واقع به نظر من این مستند از ووهان به نظر می رسد به سمت راست بوده است و ثابت کرده است که یک استراتژی موثر در کشورهای دیگر. من فقط با گوش دادن این روز در واقع به هفته گذشته پادکست با اولیور بلانچارد. و شما می دانید که او به نظر می رسید به این صورت که از منظر اقتصادی وجود دارد بدون شک در آن مشغول به کار است و این بحث باید بیش از. و من با آن موافقم.
در شرایط از آنچه که آنها ممکن است در تلاش برای سرپوش, شما می دانید, من حس است آن را کمتر از یک شماره خاص از پوشش تا نسبت به, بلکه یک جستجو از جان گذشته برای تغییر روایت درست است. آنها می خواهند برای تغییر روایت از “این جایی که این چیز سرچشمه گرفته و پس از آن foisted آن را بر روی جهان و ناشی از یک فاجعه جهانی’ به ‘چین یک همکار قربانی این ویروس است و در حال حاضر از طریق مختلف و چند جانبه به معنی تاکید چند جانبه – تلاش برای نشان دادن جهان است که می تواند کمک و حمایت شده است.’ و من مطمئن هستم که ما بحث در مورد وضعیت بین المللی بعد.

مایکل MORELL:
بنابراین آیا شما باور دارید در مورد اعداد است که در حال بیرون آمدن از چین امروز ؟

کریس جانسون:
آره این سوال دشوار. پاسخ کوتاه این است: هیچ.
شما می دانید که من حس است آن را فقط stupefying به فکر می کنم که یک کشور از 1.4 میلیارد دلار می تواند به شما می دانید که چند مورد. اما من هم فکر نمی کنم آن را با شما می دانید 10x یا 20x یا چیزی شبیه به آن. شما می دانید که من حس است وجود دارد بسیاری از چالش ها با همان پویا من برجسته زودتر با, اگر شما در محلی قلمرو و شما بوده ام پاک برای مقدار X از روز آخرین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است نشان می دهد سنبله در موارد.
و بنابراین تنها مکان های که در آن شما را دیده ام کسانی که مرتب از خوشه تا حد زیادی مکان هایی که به اصطلاح وارداتی موارد مثل باد از شرق با روسیه, برای مثال, استان هیلونگجیانگ و در گوانگدونگ با برخی نگرانی ها در مورد مردمی از آفریقا است. شما می دانید وجود دارد باید بیش از آن است. اما به نظر می رسد در ذهن من است که آن را بسیار موثر بوده است. و آنها پیش از بازی. وجود دارد بدون شک در مورد آن در ذهن من است.

مایکل MORELL:
بنابراین سیاست. چگونه چگونه شما را توصیف — یک زن و شوهر از چیزهایی — یکی این است چگونه یازدهم بازی های برگزار شده است این سیاسی در خانه و اگر این را تضعیف کرده است او را در هر راه اساسی. و وجود دارد در ذهن خود کریس یک سناریو که در آن این می تواند او را ؟

کریس جانسون:
آره. عالی گنجینه. و در بسیاری از حدس و گمان و نظریه پردازی است.
من فکر می کنم که چگونه من می خواهم خود را مشخص مرتب کردن بر اساس موقعیت است که من می خواهم بگویم آن شده است dented از بحران. و من دوباره به آنچه که من در دندانه دار.

اما من فکر نمی کنم که آن را اساسا می شود در راه خود را از تمایل و توانایی به هر دو به دنبال و دریافت یک دوره سوم در سال 2022. و چرا من می گویند که ؟ چند دلیل. اما من فکر می کنم شما می دانید من رویکرد به تجزیه و تحلیل چینی سیاست داخلی — اصل اول در ذهن من همواره نگاه به پرسنل. و این شاخص کلیدی چگونه یک رهبر است مراتب. و در اینجا من فکر می کنم Xi استفاده کرده است بحران بسیار با موفقیت از نظر قرار دادن کلید متحدان خود را در موقعیت مهم است.

بنابراین اگر ما فقط نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در استان هوبئی است که در آن شیوع داشت majorly متمرکز شده است او یک پسر بود که همراه با یکی دیگر از اعضای ارشد جنبش و جایگزین او با یکی از متحدان خود. و نیز در در این شهر حزب secretaryship ووهان. بنابراین کسانی که قطعا تحولات مهم.

او همچنین با ارسال یکی از برترین و آینده مقامات پایین وجود دارد به نوعی نظارت بر امور ، بنابراین شما می دانید که او با استفاده از شبکه خود من فکر می کنم بسیار موثر و در حال حاضر این افراد در صورتی که کمک و ووهان هوبئی به ترتیب بیرون آمدن از این نسبتا خوب آنها میخوای پرواز تا از صفوف رهبری است.

منظورم این است که قطعا حزب جدید. منشی جوان به یک ضربه بزرگ در دفتر سیاسی در سال 2022. اگر او قادر به مدیریت آن و پس از آن شاید حتی بیشتر جالب توجه است او نیز در هفته های اخیر به نظر می رسد که گرفتن سخت تر بر روی قانونی و دستگاه امنیتی چین است. و این بسیار مهم است زیرا در آخرین کنگره حزب در سال 2017 — این یکی از شما می دانید نوع از کلید اهرم قدرت است که او واقعا نمی توانید کنترل کامل. که کل دستگاه است که اساسا نظارت سابق متحد یکی از رهبران سابق.
آن را به یک منطقه همانطور که اشاره کردم که او واقعا سفت خود را گرفتن. و در حال حاضر ما می بینیم او را به آرامی انجام می دهند که. و این مهم به دو دلیل.

یکی چرا که او آن را اولین بار. دو اگر شما نگران در مورد شما می دانید در آینده بعد از افکت گذاری و سپس شما می دانید که سرویس های امنیتی چیزی است که شما می خواهید به خوبی اداره کند ، راست. بنابراین شما می دانید در مجموع من فکر می کنم که بدان معنی است که که او را خیلی خوب انجام می دهند.

اما من فکر می کنم وجود یک پاشنه آشیل اینجا. شما می دانید شما خواسته در مورد ‘می تواند او را پایین آورده است؟’ در ذهن من ضعف یا آسیب پذیری او است — در آخرین کنگره حزب او گفت: همه ما است که چین وارد این عصر جدید, حق, سوسیالیسم تحت رهبری او. و که قرار بود به همراه افزایش یافته است, حکومت, شما می دانید, یک عملکرد صاف از کشور یک اقتصاد مبتنی بر دانش. و شما می دانید اساسا یک مجانبی افزایش به superpowerdom. اگر شما نگاه به عقب بر بحران شما باید بگویم عینی که وجود دارد برخی از دوره -, و آنها ممکن است مداوم که در آن چین نگاه بسیاری بیشتر شبیه به یک کشور جهان سوم. دوباره که افزایش ابرقدرت.

و من فکر می کنم این است که یک آسیب پذیری های بالقوه خود را به دلیل این است که در آن ایدئولوژی را در آن می آید. شما می دانید که او بنا خود را تحکیم قدرت و همه این چیزهایی که انجام می شود در این ایده است که او طلوع در این عصر جدید – هوشمند گروهی از مردم با انگیزه در رهبری می تواند سعی را که در. من نمی بینم که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی; اما من فکر می کنم این ممکن است پنجره.

مایکل MORELL:
جالب است. و پس از آن انتظار می رود شما کریس هر دراز مدت پیامدهای سیاسی از COVID در چین ؟

کریس جانسون:
آره من فکر می کنم که سخت ترین چیز برای دیدن. من حدس می زنم که یکی از جهش بلافاصله به ذهن خواهد بود که آن را احتمالا می تواند و باید بی درنگ یک ارزیابی مجدد در جریان اطلاعات در سیستم است. و قدرت گرفتن است که ما را دیده اند از چین و به خصوص شما می دانید این “رئیس همه چیز” که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد مگر اینکه آن را امضا شده توسط او. و شما می دانید او خیلی کامل میز. اما متاسفانه حدس من این است که من انتظار می رود در واقع مخالف خواهد شد که بیشتر سفت کنترل سیاسی.

مایکل MORELL:
OK. بنابراین اقتصاد: آنچه ما دیدن در چین در حال حاضر که همه چیز در حال باز کردن در حال حاضر است که مردم در حال رفتن به محل کار ؟ ما شاهد موارد شیوع موارد در برخی مناطق ؟ ما شاهد زندگی بازگشت به حالت عادی و یا فقط مردم رفتن به کار زندگی اقامت نوع غیر طبیعی است ؟ بنابراین آنچه ما شاهد از نظر همه که بازی کردن ؟

کریس جانسون:
آره من فکر می کنم فقط در مورد موضوع من برای پیدا کردن آن بسیار جالب است, شما می دانید, و به درستی وجود دارد بسیار قوی فرض است که وجود دارد خواهد بود یک موج دوم دقیقه, شما می دانید که آنها شروع به از سر کار و فعالیت وجود دارد. من مطمئن هستم که وجود داشته است, شما می دانید, خوشه های کوچک در اینجا وجود دارد و با موارد و…. اما به نظر می رسد به کار نسبتا خوبی است. و به طوری که واقعا اتفاق افتاده است. و من فکر می کنم که بسیار مهم و در واقع آن است که اتفاق افتاده است تا کنون.

در گسترده تر اقتصادی روند منظورم این است که در ذهن من, من فکر می کنم وجود دارد اساسی تنش که رهبری است دست و پنجه نرم کردن با حق در حال حاضر. یکی از اولین بار است که به وضوح تنش بین شیوع بیماری و کنترل کار از سرگیری راست. و در ذهن من دوم این است که این ایده از آنچه به آنها تماس بگیرید محافظت در برابر ریسک مالی. این است که این کمپین آنها بوده است و در چند سال گذشته به د-خطر مالی سیستم سنتی خود را در مقابل محرک راهکار درست است که به باز کردن تمام شیپور خاموشی لا 2009.

مایکل MORELL:
و د-خطر است در مورد کاهش سطح بدهی در پایان.

کریس جانسون:
درست است. درست است. صاف کردن منحنی در بدهی و یا حداقل رام رشد آن است. آنها باید خود را به آنها متواضع جاه طلبی است.

اما در اولین تنش و من فکر می کنم شما می دانید که آنها در حال تلاش به وضوح به تغییر به کار سرگیری اما این بیماری همه گیر مسائل کنترل نگه گرفتن در راه راست. و به طوری که مرتب کردن بر اساس بسیار خسته کننده تلاش های خود را فکر می کنم. و در دوم من فکر می کنم ما فقط در حال حاضر شاهد برخی از نشانه هایی که سنتی محرک راهکار ممکن است — من نمی خواهد می گویند برنده شدن اما شما می دانید متمایل به یک طرف است.
ما دیده ایم برخی از اظهارات پس از یک دوره طولانی رک و پوست کنده از آنها چه من در نظر بسیار عاقلانه شما می دانید نسبت به آنچه در دولت های دیگر انجام داده اند. شما شروع به دیدن برخی از ایده های شل تر سیاست های پولی و شاید بیشتر اعتبار در جریان است. و به طوری که شما می دانید باید بسیار دقت شود.

و پس از آن من فقط فکر می کنم وجود دارد سه مسائل بزرگ. برای اولین بار است که استفاده از ظرفیت شرکت های گیر کرده است در مورد در حال اجرا بین شما می دانید که بالا 70s و کم 80 درصد است. و دیگر که می رود به Q2 قطعا بیشتر و سخت تر می شود که من فکر می کنم برای آنها برای رسیدن به هر چیزی غیر از رشد منفی برای همه سال 2020 است. و بدیهی است که بسیار در مورد آنها.
و این درست است به خصوص در بخش خصوصی چون بر خلاف شرکت های دولتی, آنها فقط تمایلی به رفتن به ظرفیت کامل مگر اینکه حس وجود خواهد داشت تقاضا برای محصول خود را. و بنابراین من فکر می کنم بزرگ.

دوم این است که چه چیزی برای انجام با رشد هدف است که در یک بحث بدیهی است که در حال حاضر به عنوان ما در حال آماده شدن برای این مقننه در جلسه ماه آینده رخ می دهد.

و پس از آن من فکر می کنم یکی از آخرین است – وجود دارد برخی از بحث است که بسیار جالب توجه بیش از چه نوع محرک آنها باید انجام شود. شما می دانید, آن را از نوع مشابه به بحث ما در اینجا در کشور ما است.
همانطور که اشاره کردم سنتی راهکار برای رفتن کل گراز در پروژه های زیربنایی پل ها به هیچ جا, ملک, شما می دانید, ساختمان این نوع از چیزی. برخی این استدلال این است که یک نمونه بحران مالی است. این بیشتر از یک اقتصادی آنوریسم شما می دانید و به این ترتیب دولت باید تفکر متفاوت است. و وجود دارد بسیاری از بحث در مورد ما باید توزیع مستقیم پول نقد به شرکت های کوچک و متوسط و افراد است.

نکته جالب این است که من شنیدن که تبدیل شدن به چیزی از ایدئولوژیک مسئله در بحث و که بیشتر عناصر محافظه کار از حزب گفت: “هیچ هیچ هیچ. که به نظر می رسد مانند دولتهای غربی. ما در حال تلاش برای نشان دادن مزایای منحصر به فرد از سیستم ما در اینجا. و آخرین چیزی که ما باید انجام دهند این است که تقلید از آنها.’

مایکل MORELL:
بنابراین این این جلسه قانونی است که آنها در حال حاضر به نام. خواهد شد که کمک به روشن شدن این همه سوال ؟ و ما یک حس که در آن سیاست های اقتصادی پس از رفتن که ؟

کریس جانسون:
برای اطمینان حاصل کنید. ما به رشد هدف خواهد بود که بسیار مهم است. و خط روند وجود دارد در حال حاضر شما می دانید اجماع نظر است که آنچه آنها را اعلام آن کم خواهد شد و احتمالا بالاتر از سه درصد است. و حتی است که می تواند به عنوان بلند پروازانه. یک ایده جالب است و می تواند آنها اعلام مرتب کردن بر اساس از چند سال رشد هدف ؟ بنابراین برای سال 2020: آیا اعلام یک خاص برای سال 2020 اما خالص هدف برای 2020/2021. یک هدف این است که می گویند پنج درصد است. که به آنها مقدار زیادی انعطاف پذیری بیشتر. به طوری که به نظر می رسد برای بدست برخی از برخی از کشش.

ما همچنین بسیار مهم مالی کسری کلاه. توجه زیادی را به خود معطوف داشته است. اجماع نظر به نظر می رسد آن را از حدود 2.8 در سال گذشته به حدود 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال است. اما برخی از, البته باید گفت خیلی بیشتر از آن خوب خواهد بود. و البته برای ما security geeks, شما دریافت بودجه دفاعی نیز هست. و از آن خواهد شد بسیار جالب برای دیدن آنچه انجام می دهند با این تعداد. شما می دانید یکی فرض با توجه به شوک اقتصادی باید آن را به خوبی زیر که در آن بوده است در چند سال گذشته است.

مایکل MORELL:
و هر چیز دیگری که در این جلسه قانونی را به ما بگویید ؟

کریس جانسون:
من فکر می کنم شما می دانید که همیشه وجود دارد یک فرصت زمانی که آنها نگه سالانه جلسه قانونی برای پرسنل تغییرات عمدتا وزرا تغییرات — گمان می کنم که ممکن است. من را دیده اند که می دانید وجود ندارد بسیاری از شایعات که در مورد. اما البته ما هنوز یک ماه یا بیشتر قبل از آنها در واقع تشکیل جلسه در این نشست است. طوری خواهد بود که ارزش تماشای نظر از اینکه آیا شما می دانید برخی از مردم می تواند پاسخگوی بحران و همیشه فرصت های جدید وجود دارد.
و سپس در مرحله دوم شده است وجود دارد برخی از پیشنهاد و برخی از نگرانی من فکر می کنم, و به درستی در کاخ سفید است که چین ممکن است سعی کنید به استفاده از آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید ‘COVID آرامش’ به فشار در مناطق خاص — هنگ کنگ که یکی تایوان و جنوب دریای چین و هنگ کنگ شما می دانید که آنها در حال رفتن به عقب و جلو در مورد این امنیت ملی قانون. می تواند چینی مقننه سعی کنید به فشار از طریق این قانون با استفاده از این این زمان ؟ من فکر می کنم که بعید است اما آن را می تواند رخ دهد.

مایکل MORELL:
بنابراین چین و جهان, اولین, سوال, آیا چینی ها این را به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن نفوذ در جهان است ؟

کریس جانسون:
قطعا. آره فکر کنم. و این چیزی است که من با اشاره به زودتر با این ایده تلاش برای تغییر روایت درست است. و من فکر می کنم این مهم است به تمرکز بر روی که به جای برخی از آنچه باید به عنوان یک جهانی کمپین دروغ چون دومی در ذهن من نشان می دهد اعتماد به نفس و قدرت, و شما می دانید, تلاش برای, تلاش برای فشار خاص دستور کار است.

من فکر می کنم آنها از جان گذشته. منظورم اینه که حس من این است که اگر شما در حال نشستن در گروه تبلیغات و شما در حال گرفتن دستورالعمل از شی جینپینگ و او به شما گفتن شما می دانید ” نگاه شما رو برای پیدا کردن یک راه برای تغییر جهانی روایت در اینجا ما در حال مرگ شما می دانید ما به دنبال مانند منبع جهانی همه گیر.’ و شما در حال فکر کردن ” چگونه بر روی زمین من رفتن به انجام این کار؟’

و سپس شما ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است در اروپا است. آنچه اتفاق افتاده در ایالات متحده است. و من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که وجود دارد چیزهایی که نمی شد به خوبی در آن مکان به خصوص با توجه به این که شما می دانید ما در مورد خاص ما تا به حال حداقل دو ماه مسلما آگاه است که این می تواند یک مشکل بزرگ است که کمک زیادی به آنها. و بنابراین من فکر می کنم آنها قطعا به دنبال استفاده از این به عنوان یک فرصت برای یک بار دیگر نشان می دهد منحصر به فرد هیبت باید ما می گویند خاص خود حکومت ،

مایکل MORELL:
پس چه هستند تمام مراحل آنها در حال گرفتن به سعی کنید به استفاده از آن علاوه بر تغییر در روایت?

کریس جانسون:
آره من فکر می کنم به وضوح ما شاهد برخی از تلاش در شما می دانید که این اصطلاح را می شنوید اغلب توسط ‘ماسک دیپلماسی” یا چیزهایی مانند آن. بدون شک وجود دارد, من فکر می کنم اگر ما نگاهی به کلیت اطلاعات است که آنها قطعا تلاش به نفع مکان های خاصی با هدایا و کمک های اولیه و یا تجهیزات پزشکی وجود دارد.
آنها تا به حال یک چالش واقعی هر چند از نظر واکنش به این دلیل که بسیاری از کشورها پس از جان گذشته که در آنها از خرید این تجهیزات از شرکت در چین که شما می دانید و سایه دار نیست تولید تجهیزات خوب و این باعث یک واکنش مناسب.

ما آنها دیده می شود من فکر می کنم سعی کنید بیشتر به مبارزات انتخاباتی خود را برای افزایش نقش خود را اگر نه یک نقش پیشرو در برخی از مناطق مختلف در سازمانهای چندجانبه. ما قطعا آنها دیده می شود سعی کنید مطمئن شوید که تایوان — که شده است تا حدودی از حقیقت ناخوشایند برای آنها که شما باید دموکراتیک قومی جامعه چینی است که به کار گرفته شده این ویروس بسیار خوب — مطمئن شوید که آنها نمی پشت در که. شما می دانید که یک اختلاف بین چین و استرالیا به عنوان مثال بیش از آن که مسئله در حال حاضر و مسائل دیگر. بنابراین شما می دانید که ما آنها را ببینید واقعا عامل در چند جبهه.

مایکل MORELL:
شما می دانید شما می شنوید زیادی در مورد این دروغ وجود دارد و تبلیغ است. شما می گفت: چند دقیقه پیش شما فکر می کنید که overplaying آن را کمی. چه حس خود را که در آن است و آنچه که آنها انجام می دهند ؟

کریس جانسون:
من فکر می کنم دوباره که نظر من این است که من نمی خواهم به بررسی چیزی که در ذهن من می تواند ضعف و سپس تماس با آن قدرت است. و بنابراین من فکر می کنم که بسیار مهم است.

مسئله دوم این است که این است که شما می دانید آنها به وضوح ساخت عمده فشار در اینجا و آنها آن را به کار گرفته بد. و من فکر می کنم آنچه بیشتر قابل توجه است که شما می دانید این می تواند بسیار قوی مفهوم پیامد ناخواسته, شما می دانید, مرتب کردن بر اساس راه چین است که در حال اجرا در کشور است. او احتمالا یک تلنگر نظر شما می دانید مدتی پیش تشویق دیپلمات های خود را به نشان می دهد بیشتر در مبارزه با روح. و این منجر به گرگ جنگجو دیپلمات و یک دسته کامل مانند او گردند و این مسائل بیش از توییتر سوال ریشه های این بیماری ، و شکی نیست که چیزهای که دارای نتیجه معکوس بر روی آنها.

و پس از آن من فکر می کنم شما می دانید ما دیده می شود بدون شک وجود دارد, وجود دارد برخی از چیزهایی که نگاه ترسناک شبیه به برخی از آنچه روسها انجام شد در سال 2016 در نظر رباتها در گزارش چیز غلط Facebook حساب و غیره. ارزیابی من, من نیستم, کارشناس فنی, اما ارزیابی من این است که آن را در هر نقطه در نزدیکی در مقیاس روسیه دروغ تلاش. اما چینی ها نیست به طور سنتی انجام می شود این نوع از مسائل. به طوری که کمی نگران کننده است.

مایکل MORELL:
و کریس این است که کمی خارج از موضوع است. اما شما ببینید که وجود دارد چیزی است که شما منجر به این باور است که چین ممکن است در تلاش برای تحت تاثیر قرار 2020 انتخابات در اینجا به عنوان روسها را مجبور به انجام در سال 2016 ؟

کریس جانسون:
من چیزی ندیدم که من را متقاعد کند که. منظورم این است که من فکر می کنم آنها قطعا تلاش برای, شما می دانید, تاثیر, جایی که آنها می توانید. آنها تعدادی از سیستم عامل است که استفاده از آنها سعی کنید به شما می دانید که, مدیریت, نظر در چین و قومی جامعه چینی در آمریکا ، قطعا آنها در حال تلاش برای استفاده از اهرم فشار بر جامعه کسب و کار به شما می دانید انجام کارهای خاص.
اما, شما می دانید, ما شاهد رئیس جمهور بیرون می آیند روز دیگر من اعتقاد دارند و می گویند که شما می دانید او معتقد است چینی ها می خواهند او را به از دست دادن انتخابات. من شخصا چیزی ندیدم که نشان می دهد به من که که نگرش خود را در این نقطه است.

مایکل MORELL:
اگر آنها می تواند — اگر آنها به حال یک انتخاب در اینجا که نامزد خواهد آنها را انتخاب می کنید ؟ شما می دانید با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بزرگ را بهم ریخته اینجا. اما آنها نیز کسی است که گرفته شده یک معیار به آنها راست بر روی تعدادی از مسائل شما می دانید. با بایدن آنها می خواهم ثبات بیشتر, اما آنها همچنین شما می دانید آنها نرمتر رویکرد است. بنابراین شما باید یک حس که آنها را انتخاب می کنید ؟

کریس جانسون:
احساس من این است که من فکر می کنم شاید آنها به برخی از مرتب کردن بر اساس مدرک از بیرون آمدن به عنوان یک شستشو در حال حاضر. من فکر می کنم در اوایل مسابقه در حزب دموکرات سمت خود ترجیح می شده اند برای جو بایدن زیرا آنها مقدار زیادی از آشنایی با او به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و معاون رئیس جمهور بایدن. او صرف مقدار زیادی از زمان با رئیس جمهوری چین در زمانی که شی جین پینگ معاون رئیس جمهور چین و او آماده است تا بیش از ریاست جمهوری است. و شما می دانید او یک نوع بیشتر تجارت آزاد nontariff شعار, شما می دانید, نوع, از نوع پسر.
اما پس از آن من فکر می کنم وجود یک ارزیابی زود است که او هیچ شانسی. بنابراین من حدس می زنم شما می دانید در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است نامنظم همانطور که شما اشاره او شیطان می دانیم. و ما فکر می کنم شما می دانید به طور کلی ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این پسر. و همانطور که شما اشاره صعودی برای آنها جهانی را بهم ریخته از عدم آمریکا رهبری است. و آنها قطعا شده است بهره برداری از آن است.

اما پس از آن در حال حاضر بایدن پدیدار شما می دانید آن را به نظر می رسد از این روند است. و بنابراین در حال حاضر من من حدس می زنم آنها تعجب کنید که شما می دانید چه بهترین نتیجه را برای آنها ؟ اما حدس من این است که آنها احتمالا احساس می کنم از آن خواهد شد خوب یک راه یا دیگری.

مایکل MORELL:
بنابراین اجازه دهید به بازگشت به این موضوع از آنها در تلاش برای استفاده از COVID 19 به عنوان یک فرصت برای گسترش نفوذ خود است. آیا شما فکر می کنم که آنها فکر می کنم آنها موثر بودن اینجا ؟

کریس جانسون:
من فکر می کنم آن را یک کیسه مخلوط. من فکر می کنم شما می دانید متاسفانه همانطور که من ذکر قبل از آن سیستم خود را منحصر به فرد معیارهایی که توسط آنها اندازه گیری موفقیت است. به عبارت دیگر آنها فقط باید یک راهکار خاصی و آنها واقعا نمی تواند بیش از آن است. من فکر می کنم عامل کلیدی در تمام این لحاظ اثربخشی خواهد بود قبل از اینکه این نوع از ظهور چین عصر و این نوع قوی تر و بیشتر رو به جلو متمایل به چین زمانی که آنها را به اشتباه آنها را از آنها یاد بگیرند و ما را به تنظیم رفتار خود را. آنها بسیار خوب بودند که در آن برای سال های بسیاری است. که شده است در مورد گذشته بیش از هشت سال به علاوه.

و از آن جالب خواهد بود برای دیدن در این مثال اگر آنها قادر به انجام این کار است. من خیلی دیده نشده نشانه ای از آن است. اما من فکر می کنم این مهم خواهد بود. و پس از آن من فکر می کنم دیگر چیزی از نظر اثربخشی خواهد شد که بسیار گفتن است که با توجه به شروع به سر آنها در سایر نقاط جهان وجود دارد بسیاری از پوش بک. ما آن را در اروپا است. ما آن را در اینجا, شما می دانید, و غیره. اگر اقتصاد خود را می شود بسیار خوبی جای پای بسیار زودتر از جهانی اقتصاد و آنها شروع خواستار محصول از اقتصاد است که تنها با شروع به بازگشایی خوب است که می تواند تغییر بسیاری از مردم را بسازند.

مایکل MORELL:
و شما می دانید یکی از چیزهایی که فکر می کنم این است که بازارهای در حال ظهور. و شما می دانید آنچه که در حال رفتن به یک بدهی و بحران ارز در بازارهای در حال ظهور. و صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و انجام آنها بودجه کافی برای مقابله با آن است ؟ و سپس شما شروع به دنبال در سراسر جهان و چه کسی می کند ؟ و آن را چینی ها درست است ؟ که ممکن است پایان دادن به آنها خیلی بیشتر تاثیر سپس پس از آن ماسک دیپلماسی است.

کریس جانسون:
قطعا. من فکر می کنم تا. و ما در حال حاضر شاهد تعداد زیادی از گفتگو در مورد شما می دانید لغو یا تعلیق پرداخت بدهی با آفریقا است. وجود دارد بسیاری از بحث در حال حاضر در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام با B. R. برنامه های — منظورم کمربند و جاده ابتکار برنامه های. من فکر نمی کنم آنها, آنها در حال رفتن به قادر به نوشتن کردن وام. اما آنها ممکن است قبول چیزی که اصل پرداخت بیش از هر جدول زمانی بسیار طولانی و برخی از حداقل درصد های مورد علاقه. پس از آن یک فرصت بزرگ برای آنها است.
شما می دانید من می شنوم که وجود دارد بسیاری از بحث در مورد فکر کردن در مورد آن در مورد راه آنها بازی مالی در بحران مالی آسیا در سال 1997. راست. که در آن هر کس انتظار می رود آنها را به بی ارزش و از آنها نیست. و این که یاد شد برای مدت زمان طولانی از لحاظ قدرت نرم در منطقه است.

مایکل MORELL:
و من حدس می زنم دیگر استفاده از محرک که می دانید در چین نه تنها بازار داخلی از مزایای آن بهره مند می کنید از کشیدن اقتصادهای دیگر همراه با شما.

کریس جانسون:
برای اطمینان حاصل کنید. آره منظورم این است که اگر شما نگاه کنید در قیمت کالاها در حال حاضر آنها در حال توفنده. و بنابراین اگر آنها شروع به ساخت بسیاری از پروژه های زیربنایی آنها نیاز کالا به به پس.

مایکل MORELL:
خوب. پس بیایید بیایید در پایان با با شاید جالب ترین قطعه در اینجا است که ایالات متحده-چین در ارتباط است. شما می دانید, آن را احساس می کند آن را احساس می کند به غیر از چین متخصص است که ما در یک بیت از یک مرگ مارپیچی در اینجا. چه چیزی را حس ؟

کریس جانسون:
آن را احساس می کند مانند آن به چین متخصص ،
منظورم این است که نگاه من می گویند آن را عادلانه می گویند که این قطعا یک سوار coaster غلتکی اخیر اما جهت سفر به نظر نمی رسد به خصوص بزرگ است. و به خصوص در طول هفته گذشته ما تا به حال آنچه به نظر می رسید مانند یک اسمی بس که رئیس جمهور تهمت و یازدهم تا به حال یک تماس تلفنی در حال حاضر حدود سه و نیم چهار هفته پیش.

و به نظر می رسید که ارز اساسا حول, ‘OK هر دو طرف نیاز به تن کردن این شعارهای’ شما می دانید, در, سمت, سوال منشا در کنار ما خواستار آن ووهان ویروس. و که به نظر می رسید به کار برای کمی.

و وجود دارد برخی از حدس و گمان است که دو طرف تصمیم گرفته بود برای دیدن اگر آنها نمی تواند قرار داده و از برخی از نوع از بیانیه مشترک همکاری در COVID به طور کلی. که به علاوه سه هفته و شاید یک ماه پیش در حال حاضر در این بیانیه هنوز نشده پدید آمده است. آن را ممکن است پدیدار شود اما از آن نیست.

و اگر ما نمی توانیم با هم کار کنند در چیزی به عنوان ساده به عنوان آنچه که احتمالا نسبتا anodyne بیانیه خود را در آن بالا بردن سوال در مورد چگونه ما در حال رفتن به صحبت در مورد خاردار IP مسائل و….

و پس از آن من فکر می کنم فقط به طور کلی در درون دولت ایالات متحده آمریکا از آنچه که من از دیدن و شنیدن وجود دارد به نظر می رسد دو جریان من حدس می زنم یا دو کانال در دولت. این اولین بار است که من فکر می کنم آنچه که ما ممکن است تماس, تیم مبارزات انتخاباتی. و آنها به وضوح در حال دیدن نشانه ای از رای گیری و و فقط پاسخ به تبلیغات است که آنها در حال ساخت مانند این #BeijingBiden جنبش و غيره که این اتحاد و می تواند کمک به رئیس جمهور پیروزی در انتخابات مجدد. و من فکر می کنم شما می دانید تهمت بسیار در هیئت مدیره است که جریان تفکر است.
این دیگر چیزی است که من تماس بگیرید تقریبا واشدن 2.0 اردوگاه. و در اینجا من فکر می کنم آن را عمدتا دولت hawks مانند وزیر امور خارجه مایک Pompeo مشاور امنیت ملی اوبراین و معاون او مت Pottinger این نوع از مردمی است. و در اینجا من فکر می کنم شما می دانید که قصد بازگشت به روزهای اولیه دولت زمانی که استیو Bannon بود که در اطراف وجود دارد تلاش جدی برای دریافت آن به تولید آنچه که من اسمش نوع سریعتر در حال حرکت آهسته واشدن. و شما می دانید که نوع آنچه شما واقعا می توانید در هر بازه زمانی واقع بینانه. و شما می دانید که آنها آن را قرار داده تا میله پرچم های تیم اقتصادی یا مشاوران به نظر می رسد به نوعی پیروزی از آن هیچ جا رفت.

من فکر می کنم وجود دارد یک گروه است که می بیند coronavirus و مفاهیم است که ایالات متحده به عنوان یک فرصت برای سعی کنید که دوباره. و آنها در حال کار بسیار سخت است. بنابراین واقعی سوال مهم, پس از آن من فکر می کنم می شود که تشخیص این تفاوت بین این دو اردوگاه? به عبارت دیگر برای رئیس جمهور است که آن را فقط در مورد انتخاب مجدد تلاش و غيره و یا او از داشتن نوعی از تغییر قلب در نظر او چگونه می بیند این ؟
و من می گویم که در هفته گذشته و یا بنابراین ما در حال دیدن بیشتر نشانه این است که این دو آهنگ در حال همگرایی است. به عبارت دیگر هر چه تفاوت یا تفاوت وجود دارد قبل از اینکه در حال حاضر دیگر وجود دارد. و من فکر می کنم که کمی نگران کننده است.

مایکل MORELL:
و سپس خود را ارزیابی کریس از تاثیر بالقوه طولانی مدت در این رابطه از COVID?

کریس جانسون:
آره من فکر می کنم شما می دانید, آن را نمی کند به خوبی جواب. منظورم این است که یکی از چیزهایی که واقعا چالش برانگیز بود که ما واقعا هرگز این شانس را دارید پس از فاز یک معامله تجاری توافق شد در اواخر سال گذشته ما هرگز واقعا این شانس را به دیدن اگر وجود دارد می تواند هر تاب اگر شما از آن. چون ما اساسا رفت از آن تقریبا به طور مستقیم به COVID و COVID پاسخ. و طوری ساخته شده است که همه چیز سخت تر است.
من فکر می کنم زمانی که ما در نهایت قادر به از سرگیری نوعی از عملکرد اقتصادی و تجاری گفت و گو با چینی ها همه از این خواهد بود وجود دارد به عنوان یک پس زمینه ، و بنابراین من فکر می کنم که باعث می شود کسانی که مکالمات به طور بالقوه مشکل تر است.

منظورم این است که یک نقطه روشن فکر شده است آن را به نظر می رسد که سفیر Lighthizer در USTR او واقعا به نظر می رسد که تا به حال تنها عملکرد کانال اگر شما از ایالات متحده-چین در ارتباط است. شما می دانید, وزارت امور خارجه اساسا صحبت کردن به همتای خود در وزارت امور خارجه.
و بنابراین وجود دارد به نظر می رسید که تلاش برای نوع سیلو کردن روابط اقتصادی. بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر که می توانید زنده ماندن. شما می دانید زمانی که ما به عقب بر گردیم به نوعی عادی کانال. اگر نه, من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا کثیف است. و پویایی کمپین منظورم این است که شما می دانید که چین برای, برجسته, برجسته در گذشته چندین آمریکا در مبارزات انتخاباتی. اما معمولا آن را در یک طرف و یا دیگر پس از رفتن چینی ها.
من فکر می کنم می توان آن را بسیار سخت برای آقای بایدن را به اجتناب از نیاز به گرفتن که قطار را به عنوان به خوبی. و است که می تواند همه چیز را واقعا پر از دست انداز.

مایکل MORELL:
و فقط به ما یادآوری کریس از حس خود را از جایی که ما در حال رهبری بیش از دراز مدت با چینی ها.

کریس جانسون:
شما می دانید, من فکر می کنم آن را احتمالا به سمت نوعی از شما می دانید بسیار ناراحت کننده حرکت آهسته واشدن. من فکر می کنم که واقعا به کجا داریم می رویم.

قطعا ما همچنان به دیدن یک سری از مرتب کردن بر اساس از اقدامات آینده از وزارت بازرگانی. فقط در یک هفته گذشته در تلاش برای مقابله با این موضوع از نیروهای نظامی داخلی ادغام آن را به عنوان نامیده می شود در چین, به عنوان مثال, شما می دانید, فن آوری است که می رود به notionally غیر نظامی شرکت در چین اما این شرکت ها برخی از تعامل با چینی نظامی.

شما می دانید مسلما این یک نگرانی بسیار واقعی. اما بدیهی است که آن خواهد شد که تاثیر جدی بر بسیاری از شرکت های ایالات متحده به دلیل آنها در حال حاضر خواهد شد یا نیاز به درخواست برای مجوز و یا آنها فقط ممکن است قادر به فروش این محصولات به کسانی که شرکت های چینی دیگر.

وجود این آشکار بخشنامه ای که کار می کند راه خود را از طریق این سیستم که به دنبال قطع ارتباط بین مهم خارجی سازندگان نیمه هادی مانند تایوان نیمه هادی و Huawei در چین است. بنابراین شما می توانید نوع نگاه کنید که خط روند رفتن اینجا و من انتظار دارم که برای ادامه. و من فکر می کنم اگر وجود تغییر دولت ممکن است کمی متفاوت از آن ممکن است کمی بیشتر طول بکشد اما به نظر می رسد که بسیاری از این روند در حال تبدیل شدن سخت سیمی که ناامید کننده است.

مایکل MORELL:
همه حق کریس. از شما بسیار سپاسگزارم برای پیوستن به ما. آن است که همیشه فوق العاده به شما در نشان می دهد. شما فوق العاده روشنگری. و من همچنان به تماس شما بهترین چین تحلیلگر در داخل و یا خارج از دولت است. بنابراین با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای گرفتن وقت.

کریس جانسون:
با تشکر از شما, Michael. من لذت بخش است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>