رونوشت: Neel Kashkari در “چهره ملت”

در زیر متن مصاحبه با نیل Kashkari رئیس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو مینیاپولیس که پخش پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: ما به نوبه خود در حال حاضر برای نیل Kashkari, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو مینیاپولیس. او همچنین رهبری وزارت خزانه داری 2008 TARP برنامه. او به ما می پیوندد از مینیاپولیس. با تشکر از شما برای پیوستن به ما. واضح است که شما می دانید چه یک بحران است و چگونه به حرکت یک. من می خواهم به شما بخواهید در مورد شغل بحران در حال حاضر به خاطر 16 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری پس از این محدودیت رفت و به جای توجه به این ویروس. سنت لوئیس فدرال رزرو می گوید ما می توانید ببینید 47 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود. که در آن است پیش بینی خود را از پایین ؟

بانک فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل KASHKARI: ما فقط نمی دانم. من شده است گوش دادن به برنامه این صبح مارگارت و ما فقط نمی دانم مسیر ویروس. که برای تعیین چه مدت خاموش شدن نیاز به محل و در نهایت چگونه بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را و چگونه به سرعت می توانید آنها را به بازگشت به کار هنگامی که اقتصاد نوبت پشت در. بنابراین وجود دارد طیف گسترده ای از برآورد که چگونه گسترده و یا چگونه بالا و نرخ بیکاری در حال رفتن به, اما این همه در رانده شده توسط ویروس و چگونه موثر ما در سیستم بهداشت و درمان است که به ابتلا و کنترل آن.

مارگارت برنان: بنابراین این برآورد یا پیش بینی از یک V-شکل اقتصاد است که اقتصاد فقط رفتن به نوبه خود حق بازگشت در زمانی که مردم بازگشت به کار بیش از حد خوش بینانه است ؟

KASHKARI: من فکر می کنم تا. من – من – شما می دانید آن می تواند فوق العاده اگر برخی از درمان های جدید توسعه داده شد در چند ماه آینده است که مردم می تواند اعتماد به نفس را به بازگشت به کار که آنها می تواند به درمان و سپس به طور بالقوه ما را به شکل V بازیابی. اما قرض گرفتن برخی از – محرومیت برخی, بهداشت و درمان, معجزه مانند که به نظر می رسد مانند ما و دوباره می شیم مراحل مختلف نورد شعله ور شدن یو پی اس که ما شنیده از مهمان خود را از واشنگتن است. بخش های مختلف اقتصاد برگشتی شاید برگشتی دوباره. این می تواند یک راه سخت است که ما باید جلوتر از ما تا زمانی که ما رسیدن به هر یک موثر در درمان یا واکسن. آن سخت است برای من برای دیدن یک V-شکل بازیابی تحت این سناریو.

مارگارت برنان: خوب به نظر می رسد مانند کنگره و دولت دست کم گرفت میزان درد صاحبان کسب و کار کوچک هستند. وجود دارد که پیش بینی 350 $میلیارد دلار کنار گذاشته می شود خسته شده و به همین دلیل است که کنگره در حال صحبت کردن در مورد اضافه کردن یکی دیگر از 250 میلیارد دلار. آنها در حال مبارزه با آن حداقل. چه خواهد شد تاثیر بود اگر کنگره را ندارد که بسته های بزرگتر این هفته ؟

KASHKARI: خوب, من فکر می کنم آن را بسیار مهم است. یک – بسیاری از کسب و کارهای کوچک می گویند آنها می خواهند به نگه داشتن کسب و کار خود را با هم. آنها می خواهند برای حفظ کارکنان خود را به کار گرفته است که واقعا مهم است به طوری که ما نمی باید حتی بیشتر از زیان کار است. به طوری که خوب است. بانک ها در تلاش هستند تا گام در کسب و کارهای کوچک در حال تلاش برای انجام بخشی خود را. اما ما می دانیم که 350 میلیارد دلار در حال رفتن برای دیدار با نیازهای در تمام کسب و کارهای کوچک در آمریکا است. پس از آن به پایان خواهد رسید که اول بیا اول خدمت که تا پایان گرفتن کمک و که در حاشیه سمت چپ. من خوشبین هستم. من فکر می کنم کنگره خواهد آمد با هم به ارائه پشتیبانی بیشتر برای کسب و کارهای کوچک. اما پس از آن دوباره ما نمی دانیم که چگونه اگر این حمایت در حال رفتن به اندازه کافی طولانی است چرا که اگر ما نیاز به مراحل مختلف خاموش شدن ناگهانی برای چند ماه آینده و یا تا زمانی که ما یک درمان یا واکسن آنها در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر از آن است.

مارگارت برنان: راست. و – و تغذیه است که بخشی از این استراتژی این دلیل که ما مفصل در این هفته وجود دارد حدود 2.3 تریلیون دلار در وام های که فدرال رزرو است که شما بخشی از موضوع می تواند برای کسب و کار به دولت و دولت های محلی. گفت: شما در گذشته بحران که اشتباه بود مرتب کردن بر اساس بیش از حد کوچک و بیش از حد ترسو. این زمان در اطراف وجود دارد به اندازه کافی پول بودن پرتاب این مشکل ؟

KASHKARI: من فکر می کنم وجود دارد این است که در شرایط از آنچه فدرال رزرو می تواند انجام دهد. من فکر می کنم ما رئیس است که بسیار تهاجمی است. او آموخته شده از تجربه ما در سال 2008 و کل فدرال رزرو است که به عنوان مهاجم به عنوان امکان پذیر است. که کار درست را انجام دهید. من فکر می کنم کنگره نیز بسیار تهاجمی است. اما دوباره آن را به عقب می رود به پیشرفت ویروس. اگر ما در حال رفتن به تنگنای اقتصادی تا زمانی که ما یک واکسن پس از آن این خواهد بود تا کنگره را به نگه داشتن به آینده را به ارائه پشتیبانی به مردم آمریکا است. ما نمی توانیم تعطیل اقتصاد برای 18 ماه اما ما نیاز به پیدا کردن راه های گرفتن افرادی که سالم هستند که در کاهش خطر بازگشت به کار و سپس ارائه کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر که در حال رفتن به نیاز به قرنطینه و یا جدا برای آینده قابل پیش بینی. این یک چالش واقعی برای همه ما است.

مارگارت برنان: شما همکار جیمز بولارد از سنت لوئیس فدرال رزرو با ما بود در هفته گذشته و او گفت که این پاسخ نهفته است به طور کامل در فن آوری است. آن را تست و نظارت مردم قبل از آنها راه رفتن به کارفرمای خود را به یک آزمون و پوشیدن یک نشان. منظورم این است که خود را – راهنمایی شما در اینجا بیش از حد ؟

KASHKARI: من آن را دوست دارم اگر که امکان پذیر است. من به صحبت برخی از کارشناسان بهداشت و درمان که – که می گویند که این یک فانتزی است که ما در حال رفتن به قادر به تست دهها میلیون نفر از مردم هر روز که به سادگی وجود دارد و نه تجهیزات وجود ندارد زنجیره تامین. من امیدوارم که آنها در اشتباه هستید. که یک نگرانی واقعی. من فکر نمی کنم ما باید همه از ما تخم مرغ تنها در جرم-تست سبد خرید. ما باید سعی کنید که کار می کنند. ما همچنین باید سرمایه گذاری به طور کامل در واکسن به طور کامل در درمان. اما پس از آن من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به هوشمند در مورد چگونه ما شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد با کسانی که در پایین ترین خطر تا زمانی که ظرفیت و تست و کسانی که واکسن و درمان های آنلاین آمده. من فکر می کنم ما نیاز به یک all-of-the-بالاتر از رویکرد زیرا ما نمی دانیم که در آن ما و دوباره می شیم دستیابی به موفقیت.

مارگارت برنان: بسیاری از آمریکایی ها در این ماه به حال تعلیق پرداخت وام مسکن خود را. آنها فقط نمی تواند پرداخت به دلیل آنچه که خود واقعیت است. و من می دانم Jay Powell رئیس فدرال رزرو گفت: آنها در حال تماشای با دقت وام مسکن کنندگان. چه درجه ای از خطر در اینجا است که ما به دنبال در برخی از نوع از مسکن بحران, بحران مالی ؟

KASHKARI: ما می دانیم که در نهایت اگر این می رود به اندازه کافی بلند این ضرر و زیان رول به بخش بانکی است. مردم نمی پرداخت وام مسکن خود را. کافی شاپ خود را پرداخت نمی کند صاحبخانه. صاحبخانه پس از آن نمی تواند پرداخت وام مسکن بانک. و پس از آن به پایان می رسد تا نورد به بخش بانکی است. در حال حاضر بانک ها به خوبی با حروف بزرگ نسبت به جایی که آنها در سال 2006. اما اگر این می رود به اندازه کافی بلند آن می تواند pro – تولید گونه های در بخش بانکی است. و سپس فدرال رزرو و کنگره و وزارت خزانه داری را به مرحله مطمئن شوید که بانک صدا هستند. بنابراین این چیزی است که من فکر می کنم همه ما در حال تماشای بسیار نزدیک است.

مارگارت برنان: وقتی به شما می گویند به اندازه کافی بلند است زمانی که شما نگران?

KASHKARI: من – من با تمرکز بر 18 ماه آنجا که ما به دنبال در سراسر جهان است. به عنوان آنها آرامش اقتصادی و کنترل ویروس شعله به بالا و دوباره. و باعث می شود که حس بصری از آنجا که بسیاری از مردم این بیماری اما آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم. بنابراین شما نمی دانید که گسترش بیماری که نیست. بنابراین ما می تواند این امواج از شعله ور شدن یو پی اس, کنترل, شعله ور شدن یو پی اس و کنترل تا زمانی که ما در واقع یک درمان یا واکسن. من فکر می کنم همه ما باید با تمرکز بر 18 ماه استراتژی برای سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد ما. اگر آن را به پایان می رسد تا کوتاه تر از آن است که فوق العاده است. ما باید آماده برای بدترین سناریو.

مارگارت برنان: همه حق است. نیل Kashkari با تشکر از شما برای بینش خود را. ما خواهید بود در یک لحظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im