در زیر متن مصاحبه با انجمن بیمارستان های آمریکا مدیر عامل ریچارد پولاک که پخش یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: ریچارد Pollack ما می پیوندد از مرکز شهر واشنگتن بود ، صبح به خیر به شما.

انجمن بیمارستان های آمریکا مدیر عامل ریچارد پولاک: صبح به خیر. و اجازه دهید من فقط می گویند در ابتدا من فقط می خواهم به رسمیت شناختن باور نکردنی کار که در بیمارستان های ما توسط پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی. تعهد و تلاش خود را آنهایی هستند که همه ما باید بسیار قدردانی.

مارگارت برنان: و من فکر می کنم هر کس در این کشور خواهد با شما موافقم در آن نقطه ، من می خواهم به شما بپرسید اگر چه در مورد آنچه که ما نیاز به دانستن و آنچه که کنگره باید با تمرکز بر گرفتن به کسانی که پزشکی کارگران است.

پولاک: آره.

مارگارت برنان: وجود حدود 110 میلیارد دلار وعده داده شده در این قوانین اضطراری. چه که پزشکان و بیمارستان ها در سراسر کشور ؟ آن است که به اندازه کافی برای پاسخگویی به این نیاز دارید ؟

پولاک: آره, آن را شروع و آن را بسیار خوب شروع می شود. انجمن پزشکی آمریکا آمریکا انجمن پرستاران و ما بیمارستان انجمن همه گفت که ما نیاز به یک حداقل از 100 میلیارد دلار است. و ما امیدواریم که که بسته را تحویل ما کمک که نیاز به ابزار و منابع مورد نیاز به طوری که ما می تواند همچنان به پاسخ دادن به این بحران است. این یک وضعیت بی سابقه ای است که در آن ما در حال ورود به آبهای ناشناخته. کنگره رهبری در سنا طرف به ویژه سناتور – سناتور مک کانل و سناتور شومر بسیار توجه به این مهم است. ما به امید دیدن قانون فراهم می کند که ما با کمک و وقتی که می آید به افزایش ظرفیت–

مارگارت برنان: آره.

پولاک: –وقتی که می آید به پرداخت اضافه کاری و از همه مهمتر وقتی که می آید برای کمک به ما با جریان نقدی برای حفظ عملیات ما. ما می توانید ببینید بیمارستان در این وضعیت نیز هست زیرا آنها فقط نمی باید از این منابع است.

مارگارت برنان: کاخ سفید و آکادمی آمریکایی جراحان علنا به نام آمریکایی ها و بیمارستان ها به برنامه ریزی مجدد اعمال جراحی الکتیو به دلیل آنها نمی خواهند به پایمال کردن بیمارستان و آنها می خواهند به صرفه جویی در تجهیزات برای کسانی که بدترین سناریو مورد. آیا شما در حال حاضر پشتیبانی که از آنجا که من می دانم که شما نمی حمایتی که برای مدتی تماس بگیرید ؟

پولاک: که کاملا درست نیست. ما از دستورالعمل ها که قرار داده شد و توسط دولت فدرال در اطراف مفهوم عمل جراحی انتخابی. و ما را در بر داشت که در اکثر موارد در سراسر کشور که مورد است. گاهی اوقات وجود دارد کمی سردرگمی بین آنچه که در نظر گرفته عمل جراحی انتخابی. چیزهایی هستند که وجود دارد – ممکن است انتخابی که در واقع نجات غریق–

مارگارت برنان: خوب پس شما–

پولاک: –مانند تعویض دریچه قلب.

مارگارت برنان: آیا شما فکر می کنم–

پولاک: اما تردیدی نیست که–

مارگارت برنان: آیا شما فکر می کنید هر چند–

پولاک: –ما را متوقف کرده اند انجام می دهند که در بسیاری از مناطق.

مارگارت برنان: –آنچه شما می گویید بیش از حد مبهم? آیا شما فکر می کنم وجود دارد نیاز به دستورالعمل های خاص مجموعه گفت: بیمارستان های جلوگیری از این نوع از اعمال جراحی الکتیو جراحی پلاستیک برای مثال جایگزینی زانو?

پولاک: آنها در حال حاضر در خارج وجود دارد.

مارگارت برنان: آیا این نوع از ویژگی های خوب دولت و حوزه ها چه گفت: شما باید قادر به آن را خواستار شد. آیا شما می خواهید دولت فدرال به ارائه وضوح بیشتر بر روی آن ؟

پولاک: دولت فدرال در حال حاضر آن را انجام داده. مراکز مدیکر و مدیکر خدمات مدیکر و مدیکید خدمات قرار داده اند از دستورالعمل. ما از این دستورالعمل ها.

مارگارت برنان: OK. پس چگونه فراموش بيمارستان و سپس تعیین کند که چه کسی می تواند مورد نیاز تجهیزات پزشکی چیزهایی مانند هواکش? در آن است – وجود دارد یک روند ؟ وجود یک راهنما در این یا آن شانس از قرعه کشی ؟

پولاک: از نظر فن های ما – ما در حال رفتن به نیاز بیشتر. وجود دارد یک عرضه است. بسیاری از مردم آنها را داشته باشد اما فاصله وجود داره و ما در حال رفتن به نیاز بیشتر. اما فوری ترین چیزی که ما نیاز است که تجهیزات حفاظت فردی: ماسک لباس های عینک که نوع تجهیزات برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی قهرمانان هستند که در خط مقدم. این چیزی است که ضروری ترین در حال حاضر. اگر ما نمی محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران این سیستم را به طور کامل سقوط. این چیزی است که لازم است. و به همین دلیل در واقع ما نیاز به دفاع تولید عمل شاغل در تهاجمی به شیوه ای. این فوق العاده است که مردم در حال افزایش ،

مارگارت برنان: آره.

پولاک: – ما باید تهاجمی تر در گرفتن آن منابع به خط مقدم.

مارگارت برنان: راست.

پولاک: آنها ممکن است در جریان است ،

مارگارت برنان: راست ، و است که چرا من از دکتر Fauci در مورد آن است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم آقای پولاک. ما خواهد شد و برگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de