رونوشت: اسکات Gottlieb در “چهره ملت”

سی بی اس آمریکا | No comments

در زیر متن مصاحبه با سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb توسط CBS News’ مارگارت برنان که پخش سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: خوش آمدید به چهره ملت است. ما در حال حاضر به وست پورت و سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb. خوب به شما با ما.

دکتر اسکات GOTTLIEB: با تشکر از شما.

مارگارت برنان: ما شنیده از FDA است که آنها داده اند اضطراری با استفاده از مجوز برای آزمایش آنتی ژن به کشف COVID-19 طوری که هر ماده ای است که باعث می شود سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی علیه آن. چه قابل توجه است این مجوز? چگونه این کار می کند ؟

دکتر GOTTLIEB: خوب, من فکر می کنم این نوع از فن آوری است که یک بازی واقعی تعویض و این آزمون مجاز توسط FDA تحت رهبری جف Shuren که اجرا می شود که دستگاه های مرکز در 24 ساعت از دریافت نرم افزار. آنچه در آن است و آن را بسیار سریع آزمون است که می تواند مورد استفاده در مطب دکتر. پزشکان در حال حاضر حدود 40 ، 000 از این صوفیه ماشین های در حال حاضر نصب شده در دفاتر خود را. و شما ساده بینی گرد و خاک و آزمون خود را اسکن برای آنتی ژن که این ویروس تولید می کند. در این آزمون حدود 85 درصد حساس است. بنابراین اجازه دهید می گویند صد مردم به مطب که COVID-19, 85 از آنها در حال رفتن به قادر به آزمایش مثبت با این تست بسیار به سرعت. آن را ارزان تست. آن را احتمالا حدود پنج دلار آزمون و شما می توانید یک نتیجه در عرض پنج دقیقه. برای دیگر 15 و پزشکان در حال رفتن به یک شاخص از سوء ظن است که بیمار ممکن است COVID-19 و ارسال کردن یکی از روش PCR-بر اساس آزمایش که حدود 24 ساعت به این نتیجه بازگشت. اما برای کسانی که 85 بیماران که شما می توانید صفحه نمایش از حق دور شما در حال گرفتن یک نتیجه سریع و شما می توانید شروع به اقدام بلافاصله. این شرکت گفته است که آنها در حال رفتن به قادر به تولید حدود 200000 از این آزمون شروع از حق دور. اما در چند هفته آنها را قادر به تولید تا 1.5 میلیون در هفته است. بنابراین این به طور چشمگیری گسترش می یابد آزمایش ما ظرفیت زمانی که پزشکان قادر به اجرای این آزمون در دفاتر خود را.

مارگارت برنان: به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید آنها را اجرا کنید. چقدر متفاوت است این نوع تست از آنچه که ما شنیده ام زیادی در مورد که در آن کشورهای در حال تلاش برای به دست آوردن ظرفیت و آنها به دنبال شما می دانید معرف و سواب پنبه? آیا این حل این چالش ؟

دکتر GOTTLIEB: آن کمک می کند تا حل این چالش است. منظورم هر آزمون پارادایم کمی متفاوت دارای جوانب مثبت و منفی. PCR-بر اساس آزمایش که در آن ایالات متحده تلاش کرده اند برای دریافت تست لوازم, کسانی که دقیق تر اما آنها نیز نیاز به زمان بیشتر و هزینه آنها بیشتر به انجام. بازپرداخت حدود یک صد دلار است. شاید اگر شما انجام این کار در مقیاس شما می توانید هزینه را به پنجاه دلار است. وجود نقطه از مراقبت مبتنی بر سیستم مانند ابوت ماشین که کاخ سفید در حال استفاده و یا GeneXpert که بسیار قابل اعتماد. آن را کمی طولانی تر برای به دست آوردن یک نتیجه. حساسیت خود را نه به عنوان خوب به عنوان روش PCR-بر اساس ماشین آلات به غیر از GeneXpert که بسیار دقیق است. این آنتی ژن بر اساس آزمون نیست به عنوان قابل اعتماد به این معنی که آنها نه به عنوان حساس است. به طوری که آنها در حال رفتن به از دست برخی از بیماران که COVID. اما در دست یک دکتر که در حال حاضر دارای یک شاخص از سوء ظن است که بیمار ممکن است به این بیماری و در صورتی که منفی تست و آنها هنوز هم فکر می کنم بیمار ممکن است آلوده آنها را ارسال یک روش PCR-based test. آنها اجازه می دهد تا شما را به طور چشمگیری گسترش تست. و آنها بسیار ارزان است. آنها بسیار آسان برای انجام. و اکثر پزشکان این دستگاه در حال حاضر در دفاتر خود را. آنها با استفاده از آنها را برای گلودرد و آنفولانزا. چالش این است که برای رفتن به چه هدایت از CDC و بهداشت عمومی آژانس در مورد چگونگی تست پزشکان در دفاتر خود را. اگر تبدیل بیش از یک مورد مثبت در دفتر پزشکی خود را بدان معنی است که شما باید انجام دهید تمیز کردن عمیق و قرنطینه خود پرسنل پرستاری و دفتر خود را, پزشکان نمی خواهید به تست. و که باعث تاسف خواهد بود به دلیل وجود یک پایه نصب این آزمون در حال حاضر در محل. بنابراین CDC بیرون با دستورالعمل در مورد چگونه پزشکان می توانید به حفاظت از دفاتر و حفاظت از کارکنان خود و همچنین تست در جامعه است. چرا که اگر ما نمی تواند انجام دهد که پس از آن ما در حال رفتن به دسترسی به آزمون. و چالش نخواهد بود این سیستم عامل است. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ظرفیت برای انجام آزمون. چالش تبدیل خواهد شد که در آن می تواند شما را به گرفتن تست ؟

مارگارت برنان: شما گفت که این می تواند دقیق تر از سیستم تست کاخ سفید در حال حاضر با استفاده از. اجازه بدهید از شما بپرسم در مورد این مشاوران که تست مثبت در کاخ سفید است. ما سه مقامات پزشکی در دولت ایالات متحده در حال حاضر در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض. آنها در کاخ سفید که یک قلعه است. اما این ویروس هنوز از آن ساخته شده در داخل. من می خواهم به بازی برای شما چه رئیس جمهور تهمت و گفت: در این هفته زمانی که او نشان داد یکی از معاون رئیس جمهور پنس مشاوران آزمایش مثبت است.

[کلیپ آغاز می شود]

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: او آزمایش مثبت از آبی است. این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است. آزمون کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و پس از آن چیزی اتفاق می افتد. و ناگهان او آزمایش بسیار تازگی و آزمایش منفی است. و پس از آن من حدس می زنم برای برخی از این دلیل او آزمایش مثبت است.

[کلیپ به پایان می رسد]

مارگارت برنان: رئیس جمهور به نظر می رسد شک ارزش تست در محل کار. شما چه نظر ؟

دکتر GOTTLIEB: خوب, من فکر می کنم تست است و ارزش در یک محل کار به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با مکان های که در آن وجود دارد افرادی که در معرض خطر آلوده شدن. بنابراین شما فکر می کنم در مورد افرادی که کار در یک کارگاه و یا در یک فروشگاه مواد غذایی است. دستگاه – آنتی ژن-بر اساس تست هایی که ما در حال صحبت کردن در مورد اینجا بود که فقط تایید شده است که در واقع کمتر حساس تر از یک ماشین است که کاخ سفید با استفاده از. آنها با استفاده از یک ابوت پلت فرم. اما این تخت پلت فرم نیز منفی کاذب به این معنی که گاهی اوقات بیماران – مردم در حال رفتن به ویروس. اما در این آزمون در حال رفتن به می گویند که آنها نمی. وجود ماشین که دقیق تر از آن ابوت ماشین مانند GeneXpert. آنها را کمی طولانی تر به انجام آزمون. به همین دلیل کاخ سفید ترجیح ابوت دستگاه است که آن را می دهد در نتیجه پنج تا 15 دقیقه. GeneXpert حدود 45 دقیقه است. و بنابراین من فکر می کنم به همین دلیل آنها ترجیح می دهند که پلت فرم. اما این است که چرا ما نیاز به تست کردن در جامعه. این است که چرا ما نیاز به بسیار دقیق آزمون اگر ما در حال رفتن به آزمایش افراد بدون علامت. در تنظیمات از مطب دکتر که در آن کسی است علامتی با استفاده از یک آزمایش است که حساسیت بسیار بالا ممکن است خوب به این دلیل که دکتر رفتن به اجرای یک تاييدی به هر حال. اما در تنظیمات که در آن شما در حال آزمایش افرادی که بدون علامت که کاخ سفید در حال انجام است و شما در حال تلاش برای گرفتن که – آن دسته از افرادی که هیچ نشانه شما می خواهید بسیار حساس آزمون برای این نوع از یک هدف. و این چیزی است که ما باید با استفاده از در اشتغال تنظیم نیز هست.

مارگارت برنان: ما صحبت های زیادی در مورد remdesivir. ما مصاحبه مدیر عامل این شرکت است که باعث می شود که مواد مخدر در هفته گذشته. او به ما گفت که در آن زمان دولت خواهد بود تصمیم گیری که این دارو می شود و در آن. اجرای این هفته بسیار پر هرج و مرج. دیروز HHS خود را نشان داد طرح جدید برای توزیع. چه می کند این نشان می دهد به شما در مورد چگونه همه چیز کار خواهد کرد در آینده با داروهای دیگر و یا به طور بالقوه یک واکسن?

دکتر GOTTLIEB: خوب, من فکر می کنم ما نیاز به یک سیستم در محل. اگر دولت برای تحت کنترل گرفتن از عرضه این نوع از درمان و آنها لزوما باید انجام دهید این است که آنها تصمیم به انجام این کار آنها نیاز به یک سیستم خوب در محل برای تخصیص. در اینجا در این مورد جلعاد به یک و نیم میلیون دوز به دولت فدرال است. آنها توزیع شده در ابتدا حدود 4000 نفر در شهر نیویورک است که در شهرستان است که من با آن آشنا باشد. من فکر می کنم آنها باید تلاش کردیم که فشار به عنوان بسیاری از دوز به عنوان سریع که ممکن است به دلیل بیشتر عرضه به بازار آمدند. وجود دارد هیچ دلیلی برای ذخیره کردن آن و یا بر روی آن نگه دارید. و بنابراین امیدوارم زمانی که آنها شروع به تامل درمانی بعدی وجود خواهد داشت و بیشتر درمان در پاییز و یا واکسن و چگونه آنها اختصاص دهد که آنها در حال رفتن به یک سیستم بهتر در محل بر اساس بالینی نیاز است.

مارگارت برنان: همه حق است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای بینش خود را دکتر Gottlieb.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>