رونوشت: Stephen Kaufer در “چهره ملت”

در زیر متن مصاحبه با مدیر عامل شرکت مشاورین Stephen Kaufer که پخش پنج شنبه, 5 جولای سال 2020 در “رویارویی با ملت است.”


مارگارت برنان: تعطیلات تابستان به نظر می رسد بسیار متفاوت در این فصل است. فاصله کوتاه راه سفر بازدید از پارک های ملی و یا برای برخی از دیگر نیازی نیست در همه. برای یک نگاه چگونه آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد سفر ما می دانیم که شما حداقل به فکر کردن در مورد آن, مشاورین مدیر عامل Stephen Kaufer ما می پیوندد از خانه اش در نیوتن ماساچوست بود ، صبح به خیر به شما.

مشاورین مدیر عامل STEPHEN KAUFER: صبح به خیر به شما.

مارگارت برنان: پس از سفر قرار بود صعود به بالا در این تابستان. در حال حاضر ما این خوشه در جنوب و در غرب است. آنچه که انجام می دهند به مصرف کنندگان است که شما در حال تماشای?

KAUFER: آره. بنابراین اگر شما نگاه کنید در ترافیک در سایت ما صدها میلیون ها نفر از بازدید کنندگان در Tripadvisor هر ماه. شما نگاه کنید در بالا جستجوها و من فکر می کنم پنج یا شش از 10 چند هفته پیش تمام شد فوق العاده در جنوب سواحل است. تگزاس و آریزونا و فلوریدا, مکان های بزرگ برای رفتن اما روشن باشد. همه در حال حرکت اساسا تا شمال دور از تمام این نقاط داغ است که کاملا قابل فهم با توجه به نگرانی های ایمنی که نه نفر از ده مسافران بگویید ما مهم هستند.

مارگارت برنان: ما شنیدن رئیس جمهور در ادامه به شناور این ایده دادن یک پتانسیل اعتبار مالیاتی به آمریکایی ها اگر آنها را به یک تعطیلات. ما نمی دانیم که کنگره را که تا. اما می خواهم بدانم در صنعت سفر اگر شما فکر می کنم و یا اگر شما در حال شرط بندی بر روی نیاز است ؟

KAUFER: من فکر می کنم هر کس در صنعت سفر است واقعا نگران این لغزش به عقب است که ما در حال حاضر دیده می شود آمریکا و چه چیزی بهترین را برای صنعت مسافرت حداقل نظر من این است که واقعا همه گیر تحت کنترل است. و نیست که در مورد یک اعتبار مالیاتی برای کسی که به تعطیلات. این واقعا در مورد رهبری از دولت فدرال ما از دولت و دولت از دولت های محلی همه گفتن مردم به انجام چیزهای اساسی است که همه نیاز به انجام به نگه داشتن همه ما امن است. که چیزی است که به سفر رفتن دوباره در این کشور است.

مارگارت برنان: ایمنی و اولویت شماره یک است که شما در حال دیدن در مصرف کنندگان که به دنبال سفر و به کتاب چیزی در حال حاضر ؟ منظور من چگونه می توانم به شما ارائه می دهیم که به کسی که در طرف دیگر از صفحه نمایش کامپیوتر?

KAUFER: بله پس ما خواسته است. خواسته ما صدها یا هزاران نفر از مردم و آنها گفتند: نه از 10 گفت: ایمنی مهم ترین چیزی که که آنها به دنبال زمانی که برنامه ریزی این سفر بعدی. بنابراین ما رفت و به عنوان مشاورین مانند سفر برتر هدایت شرکت گفت: “چگونه ما می تواند کمک به مسافران ما واقعا درک جزئیات در مورد آنچه باعث می شود یک هتل و یا رستوران و یا چیزهایی را برای آنها امن? بنابراین ما رفت و به همه کسب و کار, هشت میلیون به علاوه کسب و کار در سایت ما و گفت: بیا – بیا به ما بگویید به همه مخاطبان است که در سایت ما همه چیز را که شما به عنوان یک فرد کسب و کار در حال انجام برای کمک به نگه داشتن مهمانان خود را امن است. و تا به امروز نزدیک به 50 ، 000 کسب و کارهای مختلف آپلود شده اند برخی از اطلاعات در حال حاضر. و این فقط یک برنامه است که راه اندازی شد هفته گذشته بنابراین ما انتظار داریم بسیاری از بسیاری دیگر.

مارگارت برنان: ما می دانیم آمریکایی – متفاوت American airlines در حال رفتن به دولت برای دریافت کمک های اضطراری. ما شاهد شرایط جدید مذاکره فقط این هفته است. و من تعجب می کنم اگر شما در حال دیدن آمریکایی ها باید اعتماد به نفس رفتن و خرید بلیط هواپیما از چند ماه ، آنها با اعتماد به نفس هواپیمایی که قصد ندارم به ورشکسته ؟

KAUFER: من فکر نمی کنم آنها نگران هواپیمایی ورشکسته اما آنها باقی می ماند در مورد سلامت خود نگران. و به درجه ای است که کل کشور می توانند با هم به عنوان بسیاری از اروپا انجام داده است و واقعا یک تلاش هماهنگ برای درمان همه امن – انجام همه چیز آنها می توانید مطمئن شوید که هر کس احساس امنیت زمانی که آنها سفر–

مارگارت برنان: اما آنچه که – به چه معنا است ؟ معنی این ماسک ها نوع از سحر و جادو راه حل برای کسب و کار به ارائه اعتماد به نفس ؟ آیا این به معنی سپر چهره? آیا این به معنی چیزی خاص مانند چگونه شما در واقع اعتماد ایمنی اندازه گیری است ؟

KAUFER: من شخصا کمتر نگران شدن در هواپیما اگر من یک ماسک و من می دانم که هر مسافر دیگر با پوشیدن ماسک خود را. که من شخصا احساس امن برای رفتن به یک محل اگر آن محل است در حال حاضر کانون از coronavirus. پس دوباره با دولت توصیه با رئیس جمهور ما با تمام رهبران ملی گفت: این چیزی است که هر آمریکایی از هر سیاسی اجبار باید انجام شود من فکر می کنم که یک راه فوق العاده ای واقعا کمک به شروع – شروع روند نزولی در موارد. اگر شما نگاهی به آنچه در ماساچوست انجام شده است. ما یک جمهوری خواه فرماندار چارلی بیکر, رهبری, علم که نگاه باز دولت پس از ما به وضوح در زمان مراقبت از–

مارگارت برنان: آره.

KAUFER: –coronavirus را در صدها نفر در حال حاضر و او را باز بسیار به آرامی.

مارگارت برنان: OK. به خوبی ما را ببینید. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم, Stephen Kaufer از مشاورین. ما حق بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de