سفر آخرین: یونانی تعطیلات راه اندازی مجدد در معرض خطر به عنوان موارد افزایش

  • نقشه برداری: 23 کشور شما می توانید ببینید در واقع در حال حاضر
  • چشمه های معدنی بازگشایی امروز; در اینجا قوانین جدید
  • آیا من می توانم بازدید یونان در حال حاضر ؟
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه

ثانیهolidaymakers به دلیل سفر به یونان این هفته در حال رشد نگران است که این کشور را به بازگشت به مستند آن را به عنوان تجربه یک افزایش در coronavirus موارد است.

پرواز مستقیم از انگلستان به مقصد تعطیلات محبوب هستند با توجه به رزومه کاری روز چهارشنبه اما مقامات در حال حاضر با توجه به از سرگیری سختگیرانه تر مستند اقدامات است. انگلستان مسافران گرفته اند به رسانه های اجتماعی به درخواست خود شرکت های هواپیمایی و تور اپراتورها که آیا سفرهای خود را تحت تاثیر قرار خواهد شد.

اما نوئل Josephides از اپراتور Sunvil گفت: آن را “کسب و کار به طور معمول” است. “شده است وجود دارد افزایش تست در مرزهای زمینی و, به عنوان یک نتیجه بیشتر موارد یافت شده و متوقف در مرزهای زمینی. پروازهای بی ریا,” او گفت:.

در حال حاضر وجود دارد بیشتر فعال عفونت در یونان بیش از هر نقطه دیگر در طول همه گیر – 2,236 فتح کرد گرفته شد مردم در یونان شناخته شده به این ویروس در حال حاضر.

روز جمعه 60 نفر تایید شدند که قرارداد این ویروس کمترین روزانه تعداد از آوریل 21; روز یکشنبه به شماره افتاده بود به 31. بیش از 100 مورد جدید گزارش شده در دو هفته گذشته بوده است در میان گردشگران ورودی.

سخنگوی دولت Stelios Petsas رسانه های محلی گفت: “ما از ابتدا می دانست که زمانی که ما به تدریج افتتاح این کشور دروازه به جهان ما را وارد حوادث است.”

او اضافه کرد که او “مصمم به حفظ اکثریت از بیهوده و بیمعنی چند.”

آخرین اخبار را دنبال کنید.

به روز رسانی خودکار

سفارش در حال حاضر برای تمدید گذرنامه’

یک تاخیر در زمان پردازش از گذرنامه های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد مجموعه ای به تشدید مبارزه با تروریسم در اروپا.

امی جونز گزارش:

میلیون ها نفر از انگلیسی ها که گذرنامه هستند و با توجه به پایان می رسد در سال آینده هستند که خواست برای درخواست یک گذرواژه جدید در حال حاضر به عنوان بخشی از یک پله تا از تلاش ها برای آماده شدن برای پایان Brexit دوره گذار است.

گردشگران داخلی سفر به مقصد اروپا از ژانویه 1 خواهد شد نیاز به شش ماه اعتبار در سفر خود اسناد و مدارک است که به احتمال زیاد به علت رم تمدید در انگلستان ادارات گذرنامه.

تخمین زده می شود که حدود پنج میلیون شهروندان بریتانیا باید گذرنامه که معتبر هستند برای کمتر از یک سال بدین معنی که باید قانون در حال حاضر به منظور سفر در سال جدید است.

کسانی که نمی تمدید در زمان خواهد شد “نه قادر به سفر به کشورهای اتحادیه اروپا” و همچنین نروژ و سوئیس است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

چگونه توی kickstarted پروازهای بیش از آخر هفته

Tui دوباره شروع عملیات خود را در تعطیلات آخر هفته با پرواز ترک ایبیزا و پالما از گاتویک لندن و بیرمنگام و منچستر.

سارا مارشال بود و در یکی از اولین خدمات. او می نویسد:

در هیئت مدیره این تجربه بسیار آشنا اگر چه پروازی مجلات و بالا اصطکاک نقاط’ حذف شده اند و loitering برای لوس دلسرد شده است. ماسک های اصلی تغییر; آنها نمی خواهد اجازه دهید شما بدون یک. توصیه می شود برای تغییر پوشش چهره هر چهار ساعت پس اگر شما قصد ورود در فرودگاه های اولیه شما نیاز به بسته چند.

دفعات بازدید: داستان کامل.

توی می گوید که تنها مسافرت ایمن تفریحی و هتل ها

اعتبار:
توی

مرکز Parcs بازگشایی اما استخرهای نگهداری بسته

Centre Parcs باز کرده است آن سایت را به بازدید کنندگان امروز برای اولین بار از ماه مارس.

این گروه در آن گفت: “نمی توانید صبر کنید برای استقبال از مهمانان ما و کارکنان به عقب” با ظرفیت کاهش می یابد در سراسر پارک. استخر و چشمه های معدنی بسته خواهد شد برای اولین بار چهار هفته.

“در خط با دولت هدایت شما خواهد شد برخی از تغییرات به راه ما همه چیز را یک بار ما بازگشایی,” مرکز Parcs گفت. “تیم ما از کارشناسان به بررسی همه چیز ما حق را به کوچکترین جزئیات به مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن شما و کارکنان ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

“ما می دانیم که بسیاری از شما به دنبال به جلو به برخی از زمان خانواده دور زیر مستند و هدف ما این بود که همیشه به ما باز جنگل ها به عنوان به زودی به عنوان ما احساس آماده برای انجام این کار. به عنوان ما مطمئن هستیم شما خواهد شد انتظار می رود زمانی که ما برای اولین بار باز برخی از امکانات در دسترس نخواهد بود اما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم, ما خواهد شد. ما قصد داریم به نقد و بررسی دولت دستورالعمل به صورت منظم و باز کردن امکانات اضافی به عنوان و هنگامی که ما می دانیم که ما آماده هستند.”

اخبار از سراسر جهان

Good صبح, در اینجا برخی از آخرین عناوین به عنوان سفر رزومه در سراسر اروپا است.

  • Magaluf دستياران خشم به عنوان, مست, انگلیسی گردشگران داخلی ‘پوشیدن بدون ماسک” و “پرش از روی اتومبیل’
  • ترس از شیوع کروناویروس در بالیوود پس از مشخصات بالا ستاره آزمایش مثبت
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می پوشد یک ماسک در عمومی به عنوان Covid-19 rampages در سراسر ایالات متحده
  • اولین نگاه در داخل دنیای دیزنی فلوریدا پس از چهار ماه وقفه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im