سفر آخرین: بدون بازپرداخت اگر محلی مستند خرابه تعطیلات خود را انگلیسی ها هشدار داد

  • گردشگران داخلی تنها می تواند بازدید 25 74 ‘سفر راهرو’ کشور
  • من از رفتن به خارج از کشور در تابستان امسال – اما چه می شود اگر همه چیز به اشتباه است ؟
  • نقاب فریاد می زند و ارزان شکلات: اولین نگاه در داخل بازگشایی برج آلتون
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه

بritish مسافران هشدار داده شده است که ممکن است قادر به ادعای بازپرداخت برای تعطیلات از دست داده و به محلی مستند منطقه ای قرنطینه قوانین و یا نیاز به خود منزوی در بازگشت.

سفرهای خارج از کشور امکان پذیر خواهد بود یک بار دیگر از این آخر هفته پس از دولت نشان داد برنامه های خود را برای “سفر دالان” اما با تعدادی از کشورهای حفظ انواع محدودیت ورود انگلیسی ها در معرض خطر بودن یک قربانی از اختلال.

الکس نیل مدیر عامل شرکت داوری برطرف گفت که او انتظار ندارد برای دیدن یک سقوط در تعطیلات مربوط به شکایت بیش از تابستان است. “ما انتظار داریم که برای دیدن بیشتر از لغو ارائه دهندگان اما حداقل در آن شرایط مصرف کنندگان باید دریافت پول خود را,” او گفت:.

“آنچه نیست که ساخته شده است به اندازه کافی روشن به مردم رزرو در حال حاضر این است که آنها تحمل تمام خطر است. اگر محلی مستندات تعطیلات قرنطینه قوانین و یا مطلع شدن از نیاز به خود منزوی در انگلستان توقف شما را از رفت و آمد و سپس شما بسیار بعید است که قادر به بازپرداخت.”

در روزهای اخیر اسپانیا تحمیل کرده است دو محلی مستندات در پاسخ به افزایش میزان عفونت یکی در اسپانیا و دیگری در کاتالونیا در حالی که لستر در انگلستان نیز بوده است موضوع به بیشتر محدودیت.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

شرکت هواپیمایی رایان ایر برای پرواز 500 انگلستان مسیرهای این تابستان

Ryanair می گوید آن را ارائه 500 مسیرهای به و از انگلستان از امروز آن را به عنوان رمپ تا آن پرواز می روم در پی دولت در کاستن از محدودیت های مسافرتی.

به خطوط هوایی کم هزینه نگهداری تعدادی از کلید پروازهای عملیاتی در سراسر این بیماری همه گیر اما بازگشت به آسمان به صورت جدی به هفته گذشته است. در حال حاضر آن را می گوید آن را به پرواز بیش از 500 مسیرهای این تابستان.

دارا بردی از شرکت هواپیمایی گفت: مسیرهای شامل اسپانیا و ایتالیا و یونان. او گفت: “پس از بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی, انگلیسی گردشگران داخلی در حال حاضر می تواند به جلو نگاه به برنامه ریزی خوبی سزاوار تابستان گریز در کمترین کرایه و جدید بهداشت و درمان اقدامات که Ryanair نورد است برای محافظت از سلامت و رفاه مردم آن را به عنوان آن رمپ تا عملیات تابستان امسال است.”

این شرکت هواپیمایی که با ارائه 15 درصد خاموش 500,000 صندلی برای سفر در ماه اوت و سپتامبر رزرو قبل از نیمه شب روز پنج شنبه.

هفته گذشته شرکت هواپیمایی رایان ایر مدیر عامل شرکت مایکل اولری گفته تلگراف سفر به اعتقاد او, انگلیسی, خانواده ها در سفر بودند صرف نظر از قرنطینه محدودیت.

تئاتر بازگشایی در میلان

Mایلن یکی از اولین شهرهای اروپا برای رفتن به مستند. در حال حاضر نرمال است شروع به بازگشت.

در اینجا تماشاگر با پوشیدن ماسک نشستن قبل از به نمایش در لا اسکالا. تئاتر در مرکز شهر بازگشایی شد و پس از چهار ماه از بسته شدن.

La Scala تئاتر میلان

اعتبار:
AP

افراد جوان به احتمال زیاد حداقل به خارج بیمه مسافرتی

Mسنگ از یک در ده انگلیسی ها نمی خرید بیمه مسافرتی هنگامی که از رفتن به خارج از کشور با توجه به مقایسه بازار است.

مقایسه سایت گفت: کسانی که بین 18 تا 24 ساله هستند به احتمال زیاد حداقل را پوشش میدهد. پاتریک Ikhena, سر, سفر در comparethemarket.com گفت: اخبار “در مورد” با توجه به احتمال coronavirus مربوط به اختلال در این تابستان.

“این مهم است که توجه داشته باشید بسیاری از ارائه دهندگان اعلام کرده اند که آنها بعید است که به پوشش برای Covid-19 مربوط به ادعا می کند از جمله لغو,” او گفت:.

“اگر شما در حال برنامه ریزی برای از بین برود آن را به ارزش چک کردن با ارائه دهنده بیمه خود را به درک آنچه که سیاست خود را پوشش برای شما. برای مثال آیا سیاست خود را پوشش شما برای یک سفر راهرو’ مقصد که در آن یک کشور ممکن است محدود UK ورود.”

او گفت: آن را هنوز هم ممکن است برای پیدا کردن “جامع پوشش” برای سفر در این سال است.

“اگر چه برخی از محدودیت های مسافرتی برداشته خواهد شد از جولای 10, قبل از سفر, آن است که همیشه بهتر است برای بررسی هر گونه محدودیت در محل در مناطق محلی به عنوان شما را مجبور به رعایت محدودیت های برخی از کشورها” او گفت:.”این ممکن است شامل خود منزوی و یا ارائه جزئیات خود را به مقامات محلی.”

یونان پرواز به سر تا اواسط جولای

Good صبح, در اینجا برخی از کلید داستان از دوشنبه که شما می توانید اطلاعات در مورد اینجا.

  • تعطیلات به یونان خواهد بود که ممکن است این تابستان با پروازهای مستقیم به راه اندازی مجدد از جولای 15
  • PM انتظار دارد که کشورهای بیشتری به استقبال انگلیسی ها در هفته های آینده – در حال حاضر در حدود 25 کشور هیچ محدودیتی در انگلستان گردشگران داخلی
  • اما شرکت های هواپیمایی و تور اپراتورها هنوز لغو صدها تعطیلات تابستان به دلیل کاهش تقاضا
  • موزه لوور به بازگشایی شد و شما در واقع ممکن است یک نگاه اجمالی از مونا لیزا اگر شما سر وجود دارد در این تابستان
  • بسیاری از انگلستان هتل ها در صورت بسته شدن مگر اینکه قوانین در چشمه های معدنی و استخر آرام هستند
  • ویلز محدودیت های مسافرتی در نهایت کاسته شده است

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im