سفر آخرین: پرتغال نگهداری می شود خاموش راهرو لیست به عنوان پنج کشور جدید اعلام کرد

  • آیا من می توانم بازدید اسپانیا ؟ آخرین مشاوره
  • نقشه برداری: کدام مناطق اسپانیا در حال دیدن یک دوم شیوع?
  • ماسک صورت قوانین در مورد علاقه خود را در اروپا مقصد تعطیلات
  • ‘این پوچ Covid-19 قوانین که در واقع ساخته شده فرودگاه بیشتر متمدن’

بritain است که برای حفظ آن سفر بان کی مون در پرتغال مجبور انگلستان گردشگران داخلی به قرنطینه به مدت 14 روز در خود بازگشت.

Grant Shapps حمل و نقل, منشی, روز جمعه اعلام کرد که دولت را رد کرد و پرتغال پیشنهاد برای اضافه شدن به “امن” لیست 74 کشورها و مناطق معاف از بریتانیا شده است.

اسپانیا همچنان در لیست وجود مانند پرتغال با داشتن رو افزایش Covid-19 شیوع بیماری که مجبور مقامات منطقه ای به معرفی محدودیت های محلی.

در جولای 28, پنج کشور جدید اضافه خواهد شد به لیست. آنها اسلوونی اسلواکی و لتونی و استونی و سنت وینسنت و گرنادین.

اعلام شده است به احتمال زیاد به تحریک خشم در پرتغال است که در هر سال استقبال دو میلیون انگلیسی به Algarve حسابداری برای یک پنجم آن از گردشگری درآمد.

در مقاله ای برای دیلی تلگراف پس از اصل ممنوعیت سفر تصمیم پرتغالی سفیر بریتانیا متهم باعث “بسیار زیاد” و به طور بالقوه “ماندگار” آسیب به کشور و ادعا کرد که تصمیم خود را بر اساس نامشخص علم است.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

آلمان برای تست همه از بازگشت مسافران از در معرض خطر کشور

Health وزیران از آلمان‘s متحده توافق کرده اند که به نیاز مردم از بازگشت در معرض خطر کشور را به یک coronavirus آزمون در فرودگاه و یا به صورت دو هفته قرنطینه به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از موج جدیدی از عفونت.

هر کسی که نمی تواند نشان می دهد منفی نتیجه آزمون مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز در برلین وزیر بهداشت Dilek Kalyci به خبرنگاران گفت: پس از جلسه هیئت دولت وزیران.

  • ادامه مطلب: برلین بازگشایی شد – اما مبارزات آن فرقه-وضعیت باشگاه صحنه هستند به مراتب بیش از

چه اتفاقی می افتد اگر من اسپانیا تعطیلات لغو شده است?

یک سوال بسیاری از شما درخواست می شود در حال حاضر.

در اینجا این است که ما مصرف کننده متخصص نیک روند راهنمای جدید به مرور از عدم اطمینان در اسپانیا بیش از چند هفته آینده.

کوانتاس بازنشسته آخرین 747

سانتس اتحاد خداحافظی به آن آخرین 747 به عنوان پرچم استرالیا حامل بازنشسته آن jumbojets.

کوانتاس است که نه تنها به عنوان Telegraph Travel مورد نوشت: هفته گذشته است.

747 بود با کوانتاس برای نزدیک به 50 سال

اعتبار:
AFP

نروژ تحمیل قرنطینه محدودیت در اسپانیا

Norway خواهد reimpose 10 روز قرنطینه در همه ورود بین المللی از اسپانیا از روز شنبه پس از افزایش عفونت در حالی که آن را به سهولت محدودیت در افرادی که بیشتر از شهرستانهای سوئد از دولت گفت: در روز جمعه.

انگلستان مواجه شد همان تصمیم گیری است و تصمیم به اضافه کردن هر گونه محدودیت به اسپانیا سفر می کند.

Retuers گزارش:

ساکنان اروپا, اتحادیه اروپا, اقتصادی منطقه و یا کشورهای شنگن با کمتر از 20 تایید مورد در هر 100,000 نفر در طول دو هفته گذشته قادر به وارد نروژ بدون نیاز به رفتن به قرنطینه.

آخرین اطلاعات از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) نشان داد COVID-19 عفونت در اسپانیا افزایش یافته است به 30.9 در هر 100 ، 000 نفر.

اسپانیایی وزارت خارجه را بلافاصله در پاسخ به خبر درخواست برای نظر.

Olaug Bollestad نروژ, وزیر کشاورزی و مواد غذایی اعلام کرد که این تصمیم دولت گفت: نروژی ها باید سخت فکر می کنم قبل از سفر به خارج از کشور به عنوان کشورهای مشخص شده “سبز” می تواند به سرعت به نوبه خود “قرمز”به معنی یک نیاز برای قرنطینه.

وجود دارد حدود 12000 نروژی ها در تعطیلات در اسپانیا با توجه به نروژ پخش عمومی NRK.

‘از نظر اخلاقی من را خوشحال شده’

تیاو سر از پیشرو Latin America tour operator نوشته شده در مورد تجربیات خود را در سراسر این بیماری همه گیر.

لوکا Newbold, مدیر لاما سفر گفت: شرکت مسترد بیش از £2million ارزش از دست رفته سفر که برخی از او باور نمی کند او از نظر قانونی مسئول است.

نوشتن در یک پست وبلاگ گفت:

در این covid غرب وحشی من باید تعجب اگر ما را ساخته اند حق تماس در ارائه بازپرداخت و اگر شرکت هایی که شده بسیار کمتر انعطاف پذیر خواهد شد در یک موقعیت بهتر یک بار این وضعیت است. اما از نظر اخلاقی من نمی خواهد شده اند به این تصمیم.

ما باید همیشه اجرا لاما سفر بر اساس حق انجام می دهند و مشتریان ما این است که ما خدمت کرده است و به عنوان یک کسب و کار, بنابراین من نمی توانم تصور کنید که با تغییر که در حال حاضر ما واقعا بهره مند شوند. وجود دارد ممکن است توان مالی کوتاه مدت به دست آوردناما من فکر می کنم ما می تواند انجام این کار آسیب زیادی به آنچه لاما سفر می ایستد و آنچه مشتریان انتظار دارند که این امر می تواند بد تصمیم گیری کسب و کار.

در پست خود او نیز در مورد “خوابی” از بازگرداندن مشتریان از آمریکای جنوبی و احتیاط از سرگیری تعطیلات در منطقه است.

خواندن کامل پست در اینجا.

‘هیچ مقدار از آفتاب است که ارزش آن’

Lucy Aspden پدر و مادر به علت سفر به اسپانیا در ماه آینده برای تعطیلات به عنوان آنها همیشه انجام می شود. اما چه چیزی آنها را از نگرانی بیش از یک افزایش در موارد ؟

او می نویسد:

بنابراین هیچ تعجبی نداشت که به عنوان به زودی به عنوان دولت اجازه برای سفر به اسپانیا به recommence بدون هیچ گونه خطر از قرنطینه محدودیت در انتهای هر خانم و آقای Aspden هدر رفته هیچ زمان در تامین امنیت پرواز و خروج در اوایل ماه اوت برای تقریبا یک ماه از آفتاب است.

اما در حال حاضر به عنوان تاریخ خروج رشد می کند و نزدیک به عنوان نشانی از نگرانی به ویژه از محلی شیوع ویروس پدید آمده در کوستاس بیشتر نگران کننده در کاتالونیا و بارسلونا – البته منصفانه فاصله از پدر و مادر من’ معشوق جنوبی محله است. “من نه عصبی هستم محتاط” پدرم اصرار دارد اما سرفصل های اخیر را تا حدودی ضعیف قبل از تعطیلات روح.

دفعات بازدید: داستان کامل.

نقشه برداری: که در آن در اسپانیا دیده می شود افزایش عفونت

دفعات بازدید: داستان کامل.

فرانسه معتقد بسته شدن مرز با اسپانیا

France است و با توجه به بستن مرز خود را با اسپانیا در روز جمعه پس از موارد از coronavirus افزایش یافت و در سه اسپانیایی مناطق نزدیک به مرز است.

امانوئل پاکسازی فرانسه رئیس جمهور انتظار می رود به اعلام این اندازه گیری برای اطمینان از این Covid-19 عفونت نیست و در سراسر به فرانسه.

گردشگران از فرانسه به طور معمول سر جنوبی به اسپانیا در این زمان از سال از طریق کاتالونیا و یا مناطق دیگر به صرف تعطیلات خود را.

کاتالونیا آراگون و ناوار که تمام مرز فرانسهاند دیده می شود بالاترین افزایش در coronavirus موارد در هفته های اخیر.

وجود دارد 547 موارد coronavirus شناسایی شده در آراگون و کاتالونیا با هم در روز پنج شنبه.

فرانسه و اسپانیا دیدار در پیرنه

اعتبار:
گتی

یک کارت پستال از لانزاروته

Stringent قوانین نگه داشته عفونت نرخ پایین در جزایر قناری که در آن گردشگران در حال حاضر بازگشت به حالت عادی از تعطیلات می نویسد: ایزابلا شریف.

اکثر مردم من به صحبت می کنند در لانزاروته سهم نگرانی در مورد خطرات ناشی از استقبال از بازگشت بازدید کنندگان خارجی هم هیجان زده به بازگشت به کار. صنعت گردشگری به ارمغان می آورد در 35 درصد از تولید ناخالص داخلی در قناری; در سال 2019 Lanzarote دریافت تقریبا 3 میلیون بازدید کننده. بیش از یک (افسانه) شام در ال Risco در beachy روستای Famara هکتور فرناندز Manchado مدیر عامل Turismo Lanzarote, صرفا چقدر مهم است به “تعادل سلامت و امنیت” که “تعطیلات [درباره] شادی و آزادی است.” امید است که در ماه دسامبر (به طور معمول فصل بالا) فعالیت های توریستی در قناری را به 60 درصد از آنچه در آن بود در سال 2019.

دست sanitising ایستگاه یک طرفه سیستم های QR-کد منوها فاصله جداول و ماسک صورت در حال حاضر این اطمینان هنجار در مناظر موزه ها, رستوران ها, کافه ها و فرودگاه ها. ماسک اجباری هستند هر زمان که شما را در جزایر قناری و نمی تواند حفظ 1.5 متر فاصله (و در همه جا در در بسیاری از دیگر مناطق اسپانیایی).

زمانی که من دیدن تنها 10 درصد از لانزاروته هتل بازگشایی پست-مستند هر چند حدود 50 درصد انتظار می رود به بازگشت در ماه اوت و سواحل خوش آرام به اندازه کافی به گسترش است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

هیترو پنجه نرم می کند با مسافران بیش از فاصله اجتماعی

ثانیهeathrow به یاد مسافران نیست برای رسیدن به پروازهای خود را بیش از سه ساعت قبل از خروج برای جلوگیری از “تراکم مسائل”.

پس از تصاویری از ازدحام در فرودگاه لندن به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی نشان مردم بسته بندی شده “دوست ساردین” یک سخنگو گفت:

“برخی از مسافران در حال ورود چند ساعت پیش از پروازهای خود را که لازم است و باعث شده است برخی از ازدحام مسائل.

“برای جلوگیری از این مسافران توصیه می رسند هیچ زودتر از دو ساعت قبل از کوتاه-مسافت پرواز و سه ساعت برای مسافت های طولانی سفر.

“تیم ما در حال کار بر روی پشتیبانی در صورت امکان, اما ما می دانیم که نقطه وجود دارد در این سفر که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست. همین دلیل است که پوشش صورت الزامی در پایانه های آنها به عنوان کمک به کاهش خطر انتقال در فرودگاه.”

اسپانیا تعطیلات در معرض خطر به کشور و پنجه نرم virus

تیاو قصد دارد هزاران نفر از گردشگران داخلی در معرض خطر هستند به اسپانیا همچنان به گریبان با افزایش عفونت کروناویروس.

در روز پنج شنبه تتنا یک شهر 32,000 در منطقه مورسیا قرار داده شد در مستند پس از افزایش موارد مرتبط به یک کلوپ شبانه در حالی که کاتالونیا و مالاگا نیز دیده می های اخیر افزایش می یابد.

لی هانت مدیر عامل Deben سفر گفت: این سفر در صنعت مورد نیاز هدایت روشن از وزارت امور خارجه.

“ما بدون دریافت مشاوره از شرکت های هواپیمایی و یا تور اپراتورهای اما تعجب نیست کسانی که سفر نگران هستند,” او گفت:. “ما نیاز به اقدام قاطع از دولت بریتانیا و اگر Covid موارد در برخی از مناطق همچنان به افزایش خارجه قطعا باید در برابر توصیه های سفر به آن مناطق.”

آنی بنت تلگراف سفر به اسپانیا متخصص گوید این درست نیست این کشور نزدیک شد دوم مستند. “در حال حاضر وجود دارد جدا شیوع محلی اقدامات,” او گفت:.

تعطیلات نگرانی از سقوط ‘پل هوایی’

Tاپراتورهای ما هشدار داده اند این تاثیر از بین بردن سفر دالان به کشور گرفته شده از ‘green’ لیست قرار می گیرد و در ‘red’. این دولت است که با توجه به نقد و بررسی آن اقدامات قرنطینه بیش از آخر هفته.

کری مدال طلا مدیر عامل لوکس اپراتور Abercrombie & کنت گفت:

“پل هوایی شد و تاسیسات مورد نیاز ما – در حالی که نه تنها تزریق پول نقد به یک ویران صنعت سفر آن را یک گام ضروری در بلند کردن خلق و خوی ملت است. این خواهد بود یک ضربه ویرانگر به یک در حال حاضر شکننده صنعت.

“با دولتی راهنمایی ما می توانید سفر قابل اجرا در به چالش کشیدن این وضعیت است. اپراتورهای تور هواپیمایی و دولت های خارجی در حال انجام بیشترین تلاش خود را به اطمینان حاصل شود این است که آیا قادر است.”

سام بروس از بنیانگذاران خیلی بهتر ماجراهای که منجر, تورهای گروهی کوچک در تنظیمات تکرار احساسات:

“ما بسیار آگاه از خطر است که این اتفاق ممکن است به عنوان ما باز شده تا ما در خارج از کشور ماجراهای دوباره. برای مقابله با آن ما مطمئن ساخته شده است که ما قرار داده ایم برخی از سیستم های خوب در محل به سرعت واکنش نشان می دهند و انعطاف پذیری به هر گونه تغییر. ما فقط تشویق دولت به سعی کنید و به هر کس به اندازه توجه کنید که ممکن است در مورد هر گونه تغییرات برنامه ریزی شده است که ما را تحت تاثیر قرار مشتریان به طوری که ما شانس بهتری برای حمایت از آنها و آنها از بازگشت به خانه دوباره.”

در عکس: تابستان می یابد راه

یکاواسط همه سردرگمی و نگرانی از, سفر در اروپا, بسیاری از را قادر به لذت بردن از چیزی است که از یک تعطیلات تابستان.

گردشگران لذت بردن از ورزشهای آبی در کرت

اعتبار:
AFP

یک زن و شوهر قدم زدن در امتداد یک خیابان اصلی در پالما مایورکا

اعتبار:
AFP

پاریس جلوتر رفته است با آن ساحل شهری جشنواره با وجود همه گیر

اعتبار:
AFP

انگلیسی بسته بندی بیمه مسافرتی مدارک برای سفر بعدی

بritish گردشگران داخلی در حال برنامه ریزی برای ترک این اواخر به کتاب سفر در این سال با توجه به تحقیقات جدید.

یک نظرسنجی که توسط Hotels.com دریافتند که یک پنجم از انگلیسی ها را ترک خواهد کرد به عنوان کمی تا یک هفته قبل از تایید یک دور شو.

خبر می آید به عنوان عدم اطمینان همچنان بیش از محدودیت های مسافرتی و قرنطینه.

این بیماری همه گیر است به شکل مسافر رفتار از راه های دیگر هم گفت: سایت اسکان با شش در 10 گفت: آنها بسته خواهد شد دست خود را sanitiser و نزدیک به نیمی سفر با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. بیش از نیمی چاپ و بسته سفر خود را بیمه اسناد و مدارک.

پنیر چدار تنگه غارها به بازگشایی

Cheddar تنگه و غار است دوباره باز به عموم در دوشنبه جاذبه اعلام کرده است.

بازدید کنندگان قادر خواهد بود تا یک بار دیگر کشف گاف غار همراه با موزه ماقبل تاریخ.

جنوب-غرب جاذبه گفت که تعداد بازدید کننده محدود خواهد شد, اجتماعی, فاصله باید حفظ شود و کارکنان را می پوشند PPE.

“ما خوشحال هستیم که قادر به شروع به استقبال بازدید کنندگان در یک محیط امن و کنترل شده به شیوه ای” گفت: رئیس عملیات سیمون تاونسند.

گاف غار در پنیر چدار تنگه

اعتبار:
istock

در شماره: اسپانیا و coronavirus

Sدرد است شاهد یک دم شلاق از coronavirus موارد است.

در اینجا این است که چگونه این کشور دیده می شود عفونت ظهور و سقوط:

چین می بیند مسافرت هوایی و تقاضا بازگشت

Cهینا می گوید تعداد روزانه پروازهای مسافری در حال بازگشت به قبل از همه گیر سطح کشور را در تلاش برای بازگشت به حالت عادی.

ملی حمل و نقل تنظیم کننده گفت: روز جمعه تعداد روزانه پروازهای مسافری حال بازگشت به حدود 80 درصد از پیش COVID سطحنشان می دهد بهبود در صنعت حمل و نقل هوایی پس از coronavirus اپیدمی خرد تقاضای سفر.

روزانه حمل و نقل هوایی تعداد مسافر را بهبود نزدیک به 70 درصد از سطح دیده می شود در سال گذشته حمل و نقل هوایی داخلی دولت چین (CAAC) گفت.

ترافیک هوایی در سراسر جهان یافت کسری عادی جلد در نیمه اول سال به عنوان جهان رفت و به مستند.

صاحبخانه می گویند: “شب بخیر’ به Travelodge در Covid ردیف

Owners از خواص با استفاده از Travelodge نام تجاری در حال عصبانی بودن مجبور هتل زنجیره ای و صندوق های تامینی به صاحبان قبول شیب دار اجاره کاهش است.

الیور گیل گزارش:

ده ها تن از Travelodge صاحبخانه به صحرا بودجه هتل های زنجیره ای راه اندازی یک رقیب اپراتور به نام شب بخیر.

در یک ضربه بزرگ به Travelodge را در صندوق های تامینی صاحبان 80 هتل را امضا جدید اجاره با شب خوب تلگراف می دهد.

این خیر نام تجاری با توجه به به طور رسمی اعلام کرد که بعد از آن در روز جمعه راه اندازی خواهد شد در تاریخ 1 ژانویه سال آینده در رابطه با مدیریت شریک هتل ها ایجاد کرد.

منابع صنعت گفت: اکثر صاحبخانه را بازگشت به قبل از Covid نظر اگر چه برخی از از دست دادن-ساخت سایت نیاز به مذاکره مجدد شرایط است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

آنچه را که قانون در صورت ماسک زمانی که من در تعطیلات ؟

Fآس ماسک در حال حاضر اجباری در تمام مغازه ها در انگلستان است اما همان درست است از اروپا ؟

تلگراف سفر تام Mulvihill به نظر می رسد به قوانین در صورت ماسک در مقصد تعطیلات مورد علاقه خود را.

نگاهی به کرواسی برای مثال…

کرواتی دولت است ramping تا ماسک صورت قوانین زیر افزایش coronavirus عفونت در اطراف پایتخت در زاگرب و در این کشور شرق. ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در بسیاری از فضاهای سربسته از جمله حمل و نقل عمومی و مغازه ها. مشتریان لازم نیست به آنها را می پوشند در رستوران ها و کافه ها اگر چه خدمت کارکنان می پوشند باید حفاظت کافی.

دفعات بازدید: داستان کامل.

تاسمانی به بازگشایی استرالیا گردشگران

یکراه از اسپانیا و دیگر کشورها همچنان به حقه بازی خود محدودیت های مسافرتی.

استرالیا که دیده است یک تازه افزایش coronavirus عفونت در حال آماده سازی برای بازگشایی آن جزیره تاسمانی به گردشگران داخلی است.

ایسنا جزئیات:

استرالیا در جنوب کشور جزیره تاسمانی را از ماه آینده شروع به پذیرش گردشگران از مناطق دیگر کشور است که دیده می شود مهم دوره با هیچ تازه موارد coronavirus, دولت, مقامات گفت.

تاسمانی است که ثبت یک مورد از جامعه انتقال در 77 روز را قبول گردشگران از استرالیای غربی و جنوب استرالیا متحده و همچنین Northern Territory – هیچ یک از آن ثبت کرده اند که جامعه انتقال در بیش از 90 روز است.

سیاست جدید آغاز می شود که در تاریخ 7 اوت شامل سختگیرانه تر تست در فرودگاه ها و بررسی سفر از کشورهای دیگر از جمله نیو ساوت ولز و کوئینزلند به پایان خواهد رسید در ماه آینده.

تاسمانی برتر پیتر Gutwein گفت: سفر نمی رزومه در کوتاه مدت از کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا است که مبارزه با افزایش coronavirus موارد به بیش از 7400 واحد به عنوان جمعه

تاسمانی شده است عمدتا جدا از ویروس

اعتبار:
گتی

مورسیا شهر اول برای رفتن به مستند

Good صبح امروز خبرنگار ما در مادرید آخرین جدید مستند در مورسیا.

یک شهر در جنوب شرقی اسپانیا بسته بود توسط مقامات در روز پنج شنبه پس از 55 افرادی که ملاقات در یک نوار آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مقامات در تتنا در مورسیا است که 32,000 نفر بودند تست 300 نفر بودند که در نوار در زمان شیوع در روز چهارشنبه.

هیچ کس می توانید وارد کنید و یا ترک شهر و بازدیدکننده داشته است به مراقبت از خانه ها ممنوع, مقامات گفت.

آخرین موضعی مستند آمد و به عنوان یک افزایش در coronavirus موارد در سراسر اسپانیا در هفته های اخیر باعث شد نمرات از گردشگران داخلی به لغو در آخرین لحظه های توریستی, مقامات گفت.

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im