سفر آخرین: Ryanair را لغو پروازها به مقصد اسپانیا با وجود قرنطینه بازگشت

  • آیا من می توانم بازدید اسپانیا ؟ آخرین مشاوره
  • 30 کشور در واقع شما می توانید بازدید
  • چه نوع از شکنجه منطق شامل جزایر اسپانیا در قرنطینه قوانین ؟

Ryanair در حال برنامه ریزی برای اجرای یک برنامه کامل از پرواز به اسپانیا با وجود دولت بریتانیا تصمیم به اعمال شوک محدودیت های غیر ضروری سفر به این کشور است.

کم هزینه هواپیمایی رئیس امور مالی نیل Sorahan روز دوشنبه گفت که حامل تا به حال “هیچ برنامه ای برای کاهش ظرفیت در میان مدت” بین انگلستان و اسپانیا است.

روز شنبه, انگلستان به طور ناگهانی اعمال دو هفته قرنطینه در تمام مسافران پس از رسیدن از اسپانیا پس از یک افزایش در coronavirus موارد خروج از برنامه های تعطیلات از میلیون ها نفر از انگلیسی ها در ژنده پوش.

Sorahan به رویترز گفت: “من فکر می کنم [تصمیم] است تاسف بسیار ناامید کننده است. من هیچ شکی ندارم که ما دیگر موضعی شیوع و ما باید به اندازه کافی انعطاف پذیر برای مقابله با آنها را به عنوان آنها بوجود می آیند در آینده تعداد هفته ها و ماه.”

اسپانیا بود که در لیست اولیه از ‘سفر دالان’ اجازه می دهد برای از سرگیری تعطیلات از روز 10 ژوئیه اما دولت بریتانیا گفت که محدودیت شده اند دوباره به راه افتادند به “محدود کردن هر گونه پتانسیل گسترش به انگلستان”.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

Jet2 به نگه داشتن پروازها در حال اجرا به اسپانیا

Ryanair است که نه تنها در برنامه ریزی برای حفظ آن برنامه به اسپانیا در حال اجرا در چهره تازه محدودیت های مسافرتی. رقیب خطوط هوایی کم هزینه Jet2 گفت: آن را نیز نگه داشتن عامل خدمات خود را از انگلستان است.

یک سخنگو گفت: “ما هنوز عامل پرواز و تعطیلات به چهار مقصد در سرزمین اصلی اسپانیا (Costa de Almeria, Alicante, مالاگا و Murcia)که باز هستند و در واقع به دور از مناطق که تحت تاثیر افزایش موارد Covid-19.

Jet2 یکی از بزرگترین خطوط هوایی تعطیلات

اعتبار:
ایسنا

“در نور روز مشاوره از بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع (FCO) ما در حال بررسی گزینه ها برای مشتریان با توجه به سفر به این چهار مقصد است.”

Tهی افزود: “ما همچنین در ادامه به عملیات پرواز و تعطیلات به ما مقصد در جزایر بالئارس و جزایر قناری به عنوان برنامه ریزی شده. چون FCO توصیه های سفر به این مقصد بدون تغییر باقی می ماندما معمول شرایط و ضوابط اعمال می شود.

“مثل همیشه توصیه ما به مشتریان برای خرید مناسب بیمه مسافرتی قبل از سفر.”

می تواند فرانسه و آلمان بود بعدی ؟

France و آلمان شناسایی شده اند نیز ممکن است اضافه شده به انگلستان را قرنطینه لیست.

چارلز Hymas گزارش:

ترس در حال رشد است که کشورهایی مانند فرانسه و آلمان می تواند به عضویت اسپانیا در انگلستان قرنطینه لیست به عنوان دولت هشدار داده و آن را مشابه گیری سریع در پاسخ به Covid-19 خوشه.

یک تلگراف تجزیه و تحلیل نشان می دهد بسیاری از کشورهای در دولت لیست “امن” مقصد تعطیلات باید مثل اسپانیا دیده می شود Covid-19 میزان بروز شدت افزایش می یابد در هفته گذشته به پست-مستند قله.

وزیر امور خارجه در فرانسه و آلمان هم هشدار داده بود که ممکن است جدید و مستندات آنها به عنوان ترس دوم امواج Covid-19.

صنعت سفر روسای گفت reimposing قرنطینه در اسپانیا می تواند به “کشتن” خارجی تعطیلات تابستان امسال به عنوان بیشتر خانواده ها تصمیم گرفت در برابر رفتن به خارج از کشور در همه به دلیل خطر ناخواسته خود انزوا و تنها چند روز به مدارس بازگشت در بیش از یک ماه است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de