سفر آخرین: اسپانیا بازگشایی اما جزایر بالئارس اعمال شب زنده داری ممنوعیت

 • تاریخ های کلیدی: زمانی که مقصد در سراسر جهان بازگشایی به گردشگران ؟
 • کدام کشور است که به احتمال زیاد نامزد برای ‘پل هوایی’ تعطیلات تابستان امسال ؟
 • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
 • گوش دادن به ما با نام تجاری جدید سفر پادکست

Sدرد امروز بازگشایی مرزهای خود به جهانگردان اروپایی – 10 روز زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده – و در آخرین لحظه تغییر طرح انگلیسی ها را نمی خواهد نیاز به خود منزوی پس از ورود.

مدیترانه تابستان مورد علاقه در ابتدا حاضر به لغو محدودیت به انگلیسی, مگر اینکه آن را امن متقابل تنظیم برای ورود به انگلستان اما به نظر می رسد که سخت تحت فشار برای افزایش آن کتک صنعت گردشگری.

همه چیز را نمی توان به کسب و کار به عنوان معمول است. قایق احزاب در حال حاضر ممنوع در تمام جزایر بالئارس از جمله مایورکا, ایبیزا, Menorca و Formenteraبا هیچ نشانه ای از زمانی که آنها خواهد شد و اگر تا کنون قادر به بازتولید.

مقررات جدید به عنوان جزایر بیرون آمدن از مستند نیز تاثیر شب زنده داری های محلی کسب و کار: میله ممکن است باز بماند گذشته 10pm و باید پایبند به سخت اجتماعی فاصله. کاباره ها و دیگر سالن های با ظرفیت بیش از 300 نفر مجاز به باز کردن در داخل فضاهای هر چند آنها می تواند صندلی تا 100 نفر در تراس و خارج.

دشوار مقررات جدید قرار داده شده است در محل توسط دولت محلی به منظور ایجاد ‘هنجار جدید در پست-مستند عصر و محدود کردن گسترش coronavirus.

برخی از صاحبان کسب و کار بر این باورند که این قوانین جدید نیز در بخشی به خلاص شدن از شر این جزایر از حزب خود شهرت که در آن مشروبات الکلی-سوخت گردشگری ارائه شده مشکلات در گذشته است. بالئارس دولت تکذیب این ادعا با وجود بیان کرد در گذشته که می خواست آن را به نام تجاری جدید خود را برای یک نوع جدید از توریستی از جمله خانواده است.

در حالی که انگلیسی ها در حال حاضر قادر به ورود به اسپانیا آزادانه و بدون quarantining خود یک معامله متقابل برای ایجاد یک به اصطلاح “پل هوایی” است و در عین حال زده می شود معنی انگلیسی گردشگران را مجبور به ماندن در خانه به مدت دو هفته خود را در بازگشت به بریتانیا است.

تلگراف می داند که دولت بریتانیا در مذاکرات با کمتر از 10 عمدتا کوتاه-مسافت مقصد از جمله اسپانیا برای ساخت پل هوایی.

یک لیست از حدود ده بالقوه کشورها از جمله پرتغال و یونان و فرانسه – که در نظر گرفته شده برای موافقت نامه های دو جانبه که به معنی انگلیسی گردشگران داخلی می تواند پرواز از تاریخ 4 ژوئیه بدون مواجهه با 14 روز قرنطینه در هنگام ورود خود را و یا بازگشت.

به دنبال اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد در زیر.

به روز رسانی خودکار

عربستان سعودی

منt هنوز تحت مستند اما عربستان سعودی این است که به دنبال به آینده با برنامه ای برای شروع یک گردشگری صندوق توسعه با سرمایه گذاری اولیه از 4 میلیارد دلار (£3.2 میلیارد دلار) وزارت گردشگری امروز اعلام کرد.

گردشگری توسعه صندوق حمایت خواهد کرد شاهزاده محمد بن سلمان موجود چشم انداز 2030 برای تنوع بخشیدن به اقتصاد به دور از وابستگی به نفت و در آغوش گردشگری.

عربستان سعودی است که دوباره موقعیت خود را برای گردشگری

اعتبار:
گتی

منn ژانویه تلگراف سفر را Gill چارلتون یکی از اولین زن گردشگر را وارد کنید بعد از مرز محدودیت برداشته شد سال گذشته است. وجود دارد که او در بر داشت یک فوتی و فوری آمیزه ای از شگفتی کهن در یک ملت است که در نظر گرفتن گام های بلندی به مدرنیته.

جزئیات کامل حساب کاربری در اینجا.

هاوایی مردم محلی snitching در مسافران که دست انداختن قرنطینه

Volunteers در حال ردیابی کردن افرادی که شکستن هاوایی‘s دو هفته قرنطینه منظور در مسافران.

سابق خبرنگار تلویزیون قرار داده مهارت های خود را برای استفاده با کشف سرنخ ها از رسانه های اجتماعی و استفاده از اطلاعات برای شناسایی کسانی که نادیده گرفتن قانون است. او تاسیس یک گروه به نام هاوایی قرنطینه Kapu شکن که پیدا کرده است حدود 45 نفر بودند که پس از آن بازداشت شد.

با توجه به گردشگری هاوایی hub:

“به عنوان یک جزیره دور افتاده در جامعه ما ساکنان به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 بحران است. هاوایی فرماندار David Ige خواسته است که شما به تعویق انداختن سفر خود را به هاوایی به ما این فرصت را برای رسیدگی به این بحران بهداشتی’

 • ادامه مطلب: آیا من می توانم دیدار ما ؟ آخرین مشاوره به انگلیسی ها هشدار داد ممکن است آنها ممنوع شود تمام تابستان

موارد افزایش در آفریقای جنوبی به عنوان مستند برطرف

South بود آفریقا اعلام کرده است نزدیک به 5000 مورد جدید رکورد روزانه. کشور – یک تلگراف سفر خواننده های مورد علاقه – دارای شرکت ثبت شده در مجموع 92,000 موارد تایید شده است که حدود 30 درصد از تمام موارد در سراسر قاره آفریقا است.

حتی به عنوان موارد افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa این هفته اعلام کرد یک شل شدن بیشتر از چیزی که بود یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران در میان آخرین کسب و کار به بالا و در حال اجرا دوباره به آفریقای جنوبی احساس درد همه گیر اقتصادی تاثیر است.

بهداشت و درمان کارگران در کیپ تاون بیمارستان شد هفته گذشته در اعتراض به عدم PPE

اعتبار:
گتی

بut آن را به دنبال برای یک مدت طولانی صبر کنید قبل از گردشگران خارجی می تواند بازگشت. پس از یک جلسه از آفریقای جنوبی بخش گردشگری در مه 27, گزارش شده است که گردشگری داخلی نمی رزومه کامل تا دسامبر سال 2020و گردشگری بین المللی نمی رزومه در آفریقای جنوبی تا مارس سال 2021.

“بر اساس COVID-19 اپیدمی انتظار می رود مسیر فاز اول برای بازیابی بخش خواهد بود محور گردشگری داخلی و به دنبال آن منطقه نمونه گردشگری و بین المللی گردشگری در سال آینده” را تایید کرد وزیر گردشگری Mmamoloko Kubayi-Ngubane ماه گذشته.

 • ادامه مطلب: در داخل آفریقای جنوبی قرنطینه هتل هنوز تحت سخت مستند

ویکتوریا به تمدید وضعیت اضطراری پس از سنبله در Covid-19 موارد

تیاو ویکتوریا دولت استرالیا اعلام کرده است آن را گسترش وضعیت اضطراری به مدت حداقل چهار هفته و تا سطح شیب دار آن پلیس اجرای lockdown قوانین پس از سنبله در Covid-19 موارد است.

افزایش نیز وادار همسایه جنوبی و استرالیا به تجدید نظر در تصمیم خود به بازگشایی داخلی آن مرز در حالی که کوئینزلند اعلام کرده همه بیشتر ملبورن یک Covid-19 کانون.

دیروز کوانتاس لغو بسیاری از پروازهای بین المللی تا اواخر اکتبر پس از دولت وحی که در آن مرزهای بین المللی به احتمال زیاد باقی می ماند بسته تا 2021.

آیا من می توانم در حال حاضر بازدید از اسپانیا ؟

Sort از.

بله شما مجاز به وارد کردن بدون اینکه به خواسته خود جدا اما شما نمی خواهد جست و خیز 14 روز در قرنطینه مورد نیاز پس از بازگشت به انگلستان است.

و کسانی که امید به مبادله Blighty برای بارسلونا هنوز چند چهره دیگر موانع است. خارجه در ادامه به توصیه در برابر همه اما سفر ضروری است – بنابراین شما بعید است برای پیدا کردن بیمه اگر شما تصمیم به آن را نادیده بگیرد.

Oliver Smith همه آخرین مشاوره در بازدید از اسپانیا.

خوش آمدید به اسپانیا!

تیاو برای اولین بار خارجی ورود به trickling به اسپانیا به عنوان کشور امروز آسانسور سفر خود را از محدودیت.

مسافران می رسند مادرید آدولفو سوارز فرودگاه Barajas پس از پرواز از پاریس

اعتبار:
ایسنا

اجتماعی فاصله نشانگر در محل صندلی و کف

اعتبار:
ایسنا

دیروز داستان بالا

ثانیهقبل از اینکه یک روکش:

 • انگلیسی ها مجاز به ورود به کشور اسپانیا با هیچ قرنطینه
 • جدید Covid-19 شیوع در پرتغال را تهدید می کند پل هوایی
 • کشتی در آمریکا لغو شد تا اواسط ماه سپتامبر
 • پاسپورت انگلستان پرونده قرار می دهد تعطیلات در معرض خطر
 • ایرلند گسترش 14 روز دوره قرنطینه تا ژوئیه 9
 • دیزنی لند کالیفرنیا کارکنان می خواهند به تاخیر بازگشایی
 • برخی از بسته های تعطیلات قیمت ها به نصف کاهش یافته است
 • انگلستان فرودگاه تست می تواند اجازه ورود به جست و خیز قرنطینه

خواندن این وبلاگ را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de