سفر آخرین: ‘غیرقابل اجرا’ پل هوایی می تواند منجر به گردشگری عذر

  • مقصد برای اولین بار مجموعه ای از “پل هوایی” از انگلستان نشان داد
  • آیا نامزدها برای ‘پل هوایی’ تعطیلات ؟
  • تاریخ های کلیدی: هنگامی که مقصد بازگشایی به گردشگران ؟
  • گوش دادن به ما با نام تجاری جدید سفر پادکست

تیاو واقعیت است که تنها پنج کشور اروپایی (فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و یونان و آلمان) پیشنهاد شده است به عنوان پتانسیل پل هوایی در اولین مرحله از آرامش انگلستان قرنطینه قوانین منجر به واکنش شدید در سراسر صنعت است.

پل چارلز سخنگوی کمپین گروه سرکوب شده که نشان دهنده 400 از بزرگترین سفر و کسب و کار مهمان نوازی در بریتانیا استدلال “این بسیار دشوار است برای محدود کردن آزادی مردم را از جنبش وقتی که می آید به سفر در اروپا به دلیل ماهیت منطقه شنگن. آن را قادر به پرواز به یک کشور و سپس حرکت در اطراف با ماشین بدون مرز جلوگیری از حرکت از کشوری به کشور به خصوص در حال حاضر به عنوان آنها باز است.”

او افزود که این سیستم غیرقابل اجرا خواهد بود و می تواند منجر به “گردشگری عذر.” به عنوان مثال, وجود خواهد داشت هیچ چیز برای جلوگیری از کسی که پرواز را به سویل و ساخت درایو کوتاه به یک تعطیلات در ساحل Algarve و نه کسی فرود در کلن قبل از پایان دادن به در آمستردام برای آخر هفته.

“من فکر می کنم دولت متوجه است که آن را سخت تر از آنها فکر می کنم برای ایجاد این دالان با چنین باریک معیارهای” مشترک آقای چارلز نیز اجرایی کامپیوتر مشاوره. “من فکر می کنم دولت است که بدون شک باید به گسترش تعداد دالان های آن را در ابتدا ایجاد شده است.”

دولت با توجه به اعلام این کشورها در درجه پلی لیست این آخر هفته که تلگراف نشان داد اوایل این هفته. اصلی لیست تا به حال حدود 10 کشور در اروپا به نام در دو مرحله است. چارلز فکر می کند که شماره می تواند افزایش به 20 یا 30 درخواست برای کشورهایی است که می تواند شامل به استثنا و نه قاعده.

برای مثال, آن را حس می کند نه اجازه می دهد تا سفر به کشورهای با بالا مورد اعداد مانند سوئد اما برای ایجاد قوانین دلخواه خود در مورد دیگر کشورهای اروپایی است که همه باید پایین تر R تعداد از ما معنی ندارد و نه خواهد بود قادر به ای اداره.

چارلز به این نتیجه رسیدند: “ما باید به رفتن دوباره ما نمی تواند نشستن هنوز و امید که اقتصاد میدارد تا با انجام هر چیزی. ما باید به مدیریت بازیابی. در حالی که البته سلامت مهم است و باید اولویت شماره یک به همان اندازه ما رو به رفتن گرفتن اقتصاد در حال حرکت و اجازه می دهد تا سفر دوباره البته با برخی از محدودیت.”

به روز رسانی خودکار

بزرگترین میدان rigger به کروز از بریتانیا در سال آینده

With بادبان مواج در باد, بزرگترین میدان-تقلب کشتی خود را از اولین سفرهای خود را از بریتانیا در سال آینده.

طلایی افق انجام خواهد داد تا به 272 مسافر در هفت سفر دریایی از هارویک و دو از گلاسکو در شروع ممکن است. دور بریتانیا سفر را ببینید کشتی مهار کردن Cowes در جزیره موجود زنده برای سنتی regatta نمایش آتش بازی. اروپای شمالی برنامه های سفر شامل دانمارک, ایسلند از fjords نروژی و بالتیک.

کشتی را از ویژگی های یک و دو-ردیف, رستوران, سه میله سه استخر و آبگرم

Designed به عنوان یک ماکت از فرانسه دوم پنج-masted پوست درخت ساخته شده در سال 1913 طلایی افق خواهد بود طراحی شده توسط آن 35 بادبان برای حدود 70 درصد از زمان با یک موتور ،

این 530ft کشتی در اصل طراحی شده به عنوان پرواز گیر برای ستاره کلیپرز ناوگان شامل دو لایه رستوران سه میله سه استخر – از جمله 18 فوت شیرجه استخر پوشا دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و ورزش های آبی پلت فرم.

جزئیات دیو راهب گزارش کامل.

بزرگترین داستان از دیروز

  • پرتغال مجموعه به از دست بر روی اولین پل هوایی معاملات
  • انگلستان اقامت فروش برای تابستان
  • مرکز Parcs اعلام بازگشایی اما استخرهای بسته باقی خواهد ماند
  • برمودا مسخره به مسافت طولانی هوایی پل: در اینجا چیزی است که سفر به این جزیره را مانند