اخبار سفر: اتحادیه اروپا قرار می دهد 14 کشور در ‘لیست امن’ اما مانع ما

  • که کشور انگلستان اعلام یک پل هوایی ،
  • من باید کتاب تعطیلات در حال حاضر و یا صبر کنید ؟
  • تاریخ های کلیدی: زمانی که مقصد بازگشایی به گردشگران ؟
  • گوش دادن به ما با نام تجاری جدید سفر پادکست

تیوی اتحادیه اروپا اعلام کرده است 14 کشور که شهروندان می تواند اجازه به بلوک از 1 ژوئیه اما ما چین و برزیل شده اند را از لیست.

این لیست شامل استرالیا و کانادا و ژاپن و مراکش و کره جنوبی. اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده به آن اضافه خواهد شد چین هنگامی که دولت چین ارائه می دهد یک معامله متقابل اتحادیه اروپا برای مسافران است.

کنترل مرز برداشته شده است در داخل اتحادیه اروپا به این معنی که شما می توانید آزادانه بین دو کشور شد.

همچنین در لیست امن هستند الجزایر, گرجستان, مونته نگرو, نیوزیلند, رواندا, صربستان, تایلند تونس و اروگوئه. لیست خواهد بود نهایی ظهر امروز.

هر کسی که از بریتانیا به درمان خواهد شد و در همان راه به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا تا پایان Brexit روند انتقال در 31 دسامبر.

با این حال وزارت امور خارجه هنوز هم توصیه می کند در برابر سفر و هر کسی ورود به بریتانیا را به قرنطینه به مدت دو هفته. پس از مدتها در انتظار ‘پل هوایی’ اعلام می آید (انتظار می رود امروز یا فردا) اتباع بریتانیایی در نهایت می دانید که کشور آنها سفر می تواند در این تابستان.

دنبال تمام روز اخبار زیر.

به روز رسانی خودکار

ناهار بخوانید: حماسه منطقه از اسپانیا با باغ های انگور, قلعه و کوه…

… اما هیچ گردشگران است.

تیاو La Mancha. لذت بردن از خواندن.

La Mancha

اعتبار:
گتی

غیر منتظره به نوبه خود از وقایع در یونان نوید یک تابستان از عدم قطعیت

Oتو مصرف کننده متخصص نیک روندپاسخ به این خبر که یونان تمدید ممنوعیت آن در مستقیم انگلستان پرواز تا ژوئیه 15.

یونان تمدید ممنوعیت آن در مستقیم انگلستان پرواز تا جولای 15

اعتبار:
گتی

“غیر منتظره به نوبه خود از وقایع در یونان – که اتفاق افتاده است حتی قبل از تعطیلات خارج از کشور را راه اندازی مجدد – تاکید کرده است آنچه در یک وضعیت شکننده می شود مسافران هستند.

منt به نظر می رسد به عنوان اینکه آن خواهد شد یک تابستان از عدم قطعیت برای همه ما با خطر از آخرین لحظات تغییر و لغو ناشی از جهش در نرخ ابتلا به عفونت هر دو در انگلستان و یا در خارج از کشور. یک قیام از موارد در پرتغال محلی مستند در لستر و این پیشنهاد که مردم از دیدن اسکاتلند از انگلستان ممکن است به قرنطینه در هنگام ورود بیشتر روشن نمونه هایی از این نوع عوارض مواجه هستیم”

جزئیات تجزیه و تحلیل خود را در اینجا.

آژانس های مسافرتی رد به تابستان رزرو بیش air bridge, سردرگمی

Tراول عوامل را متوقف کرده اند فروش تعطیلات تابستانی برای ماه های ژوئیه و اوت به دلیل عدم وضوح بیش از دولت های هوایی پل برنامه.

تصور می شد چراغ سبز داده می شود در روز دوشنبه برای انگلیسی ها برای بازدید به 50 کشور از جمله یونان و اسپانیا و فرانسه و ایتالیا بدون نیاز به قرنطینه در خود بازگشت. اما اعلام به تعویق افتاد و روز گذشته یونان گفت: پرواز های از انگلستان نمی تواند رزومه حداقل تا ماه ژوئیه 15.

لی هانتمدیر عامل و یا Deben سفر گفت که او تمایلی به قبول رزرو با توجه به عدم قطعیت است.

“اگر کسی می خواهد به کتاب و از آنها سوال من است که من نمی تواند آگاه و راستگو پاسخ به آن نیست که حق نشستن با ما کسب و کار,” او گفت:.

“این رفتن به منجر به شکایت تبلیغ بد و در عین حال بیشتر هزینه مورد نیاز است. مشتریان ما درخواست سوالات که ما کاملا به سادگی نمی باید پاسخ یا در واقع تضمین یا اطمینان.”

خواندن گزارش کامل در اینجا.

تایلند به ممنوعیت پروازهای بین المللی

Thailand را بلند آن ممنوعیت پروازهای بین المللی فردا (1 جولای) خود را حمل و نقل هوایی تنظیم کننده اعلام کرد در روز دوشنبه.

تعجب است که کشورهای در حال باز شدن به انگلیسی گردشگران داخلی? اما کوک آن همه توضیح می دهد.

هنگامی که P&O کروز دوباره ؟

Hot در دم از اخبار که حماسه کشتی, کشتی روح ماجراجویی خواهد بود تنظیم بادبان در اولین سفر خود را این ماه نوامبر بنجامین پارکر گزارش می دهد که P&O Cruises را تحویل آخرین کشتی حداقل تا ماه اوت است.

Iona شده است با توجه به کشتی سوار در مراسم تحلیف سفر در مه, و, آلمانی, کشتی سازی ساخت آن در حال حاضر از دست رفته دو تاریخ تحویل این سال, سرزنش coronavirus بیماری همه گیر. شیوع این بیماری نیز دیده می شود لغو Ionafest جولای جشنواره-سبک تجربه پردازنده کشتی.

P&O Cruises قبلا خود را گسترش داده وقفه در عملیات تا اواسط ماه اکتبر. شما می توانید پیدا کردن زمانی که هر خط کروز است قایقرانی دوباره و همچنین به عنوان چگونه به ادعای بازپرداخت در جامع ما در اینجا راهنمایی.

آماده برای gridlock شنبه…

Tourists هشدار داده شده است انتظار می رود ترافیک سنگین در اولین آخر هفته مستند, کاهش, با جاده های مجموعه به شلوغ ترین آنها بوده است در این سال با توجه به RAC.

عجله از مسافرت داخلی است که انتظار می رود در روز شنبه به عنوان محدودیت در دور ماندن از خانه یک شبه برداشته شوند برای اولین بار در سه ماه.

گردشگری کارفرمایان خواست بازدید کنندگان به مسئول و جلوگیری از شلوغ جاذبه های گردشگری تنگه هرمز که یک دوم سنبله ویروس می تواند “فاجعه بار” برای این صنعت است.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

حماسه جدید کشتی, کشتی بادبان اولین سفر در ماه نوامبر

تیوی اولین سفر از حماسه کشتی,’ جدید کشتی برگزار خواهد شد در شروع ماه نوامبر سال 2020 اپراتور تایید کرده است.

یک تاریخ برای مراسم تحلیف کروز از روح ماجراجویی تنظیم شده است

Spirit ماجراجویی خواهد بادبان از انگلستان در سواحل جنوبی برای 17 روز سفر از نوامبر 5, رفتن به مدیترانه قبل از بازگشت به انگلستان است.

بنجامین پارکر کامل گزارش.

تعطیلات ترس به قله های منطقه می تواند به صورت مستند فرمت

یک ناگهانی سنبله در coronavirus موارد در اوج منطقه می تواند خود را ببینید, هتل بارها و رستوران ها بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی.

دو مقامات محلی حاوی بخش هایی از پارک ملی دیده می شود قابل توجهی افزایش می یابد و در موارد Covid-19 در هفته های اخیر منجر به حدس و گمان که شروع فصل توریستی تابستان می تواند بیشتر به تعویق افتاد.

تام Mulvihill کرده است.

تعجب آنچه آن را مانند به پرواز از لندن, شهر فرودگاه ؟

Wonder نه بیشتر. لندن sleekest رتبه دهی فرودگاه منتشر کرده است تصویری برای نشان دادن آنچه آن را مانند به پرواز در بعد از همه گیر عصر.

تگزاس می بیند سریعترین رشد Covid-19 موارد

“من به تصویب رسید و در ایالت تگزاس از دست داده است یک کمی از بدنام آن با تکبر راه رفتن در این هفته” می نویسد: سارا Ivens.

“معمولا پس از خود مطمئن با آن نام مورد از بزرگترین و بهترین مکان برای در, اتحادیه اروپا در چند روز گذشته تنها فهرست آن پیشرو است که سریع ترین رشد را تایید کرد Covid-19 نفر در ایالات متحده است.

تگزاس متوقف بازگشایی

اعتبار:
گتی

“پس از تعطیلات آخر هفته کشور موسیقی رقص سالن شده اند توقیف منجمد margaritas دیگر ریخته بودن در محلی Tex-Mex میخانه و اگر ما می خواهیم گوشت گاو گوشت آن را احتمالا امن تر برای کباب کردن در خانه. ضربه در همان زمان به عنوان معمول 100F گرم و مرطوب تابستان آن بسیار دشوار و خسته کننده محل خمیری بریت گیر می شود در حال حاضر.”

Read گزارش کامل اینجا کلیک کنید.

تیت به بازگشایی گالری عکس در جولای 27

تیاو تیت اعلام کرده است آن را بازگشایی تمام چهار نفر از آن گالری در جولای 27, تقریبا سه هفته پس از گالری ملی تنظیم شده است به بازگشایی درهای خود را در ماه جولای 8.

منتظر است که تقریبا بیش از

اعتبار:
گتی

Tخوردند بریتانیا تیت مدرن تیت لیورپول و تیت St Ives بسته شده اند و پس از این مستند مارس آغاز شد.

لیونل باربرصندلی از تیت گفت:

“نقش ملی ما نهادهای فرهنگی است حیاتی تر از همیشه قبل از. در طول بسته شدن تیت کارکنان اختصاص داده شده پیدا کرده اند راه های جدید و خلاق به ما اجازه می دهد تا مخاطبان را به لذت بردن از هنر در دنیای مجازی با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال. همکار من امنا خوشحال هستند که از 27 جولای عمومی را یک بار دیگر ببینید تیت مجموعه جهان پیشرو و نمایشگاه در فرد”.

این اخبار شما منتظرش بوده ام برای…

… Penny Farthing تورهای بازگشت در لندن در ژوئیه 25.

The Penny Farthing باشگاه سازماندهی سفرهای سواران تازه کار (ویکتوریا, صحنه و لباس, سواری نیز در دسترس هستند… به عنوان Penny Farthing پلو) اما خارج شده و اقدام از طریق این بیماری همه گیر.

اطلاعات بیشتر در اینجا.

Penny Farthing تورهای باز خواهد گشت ماه آینده

راس الخیمه می شود ‘سفرهای امن’ مهر

تیوی شمالی امارت در امارات متحده عربی گواهی شده به عنوان “شهر امن’ با توجه به Bureau Veritas.

امارت داده شده است حفاظت تضمین برچسب تضمین بالاترین استانداردهای ایمنی, آموزش و پروتکل های بهداشت در محل.

تعطیلات بعدی خود را به مقصد برسانید ؟

اعتبار:
گتی

Rاکی فیلیپسمدیر عامل شرکت راس الخیمه توسعه گردشگری سازمان گفت:

“سفر شروع می شود به رزومه نقش ما به عنوان یک توسعه گردشگری اقتدار است به اطمینان حاصل شود که قوی اقدامات در محل برای محافظت از سلامت و ایمنی بازدید کنندگان ما و ارائه صلح از ذهن آنها نیاز به یک واقعا تعطیلات به خوبی سزاوار.

“هدف ما این است که برای راس الخیمه به مجموعه ای از معیار جهانی برای پست-همه گیر ایمنی سفر و به مجموعه ای از استانداردها که تمام مقصد دیگر آرزوی خواهد. ما بسیار افتخار به عنوان اولین مقصد در جهان به گواهی به عنوان امن توسط Bureau Veritas و دریافت WTTC سفرهای امن تمبر و باور آن خواهد شد یک راه طولانی برای بازگرداندن اعتماد به نفس و گردشگران را به راس الخیمه. “

طاعون از ملخ در آرژانتین

یک طاعون از ملخ فرود آمد در آرژانتین است و wreaking ویران در مزارع ذرت.

نحوه دریافت بیمه مسافرتی باید شما را انتخاب کنید به چشم پوشی خارجی دفتر مشاوره

یک تعداد انگشت شماری از هاردی سفر شرکت ارسال کرده اند بی باک انگلیسی به FCO no-go مناطق برای سال Oliver Smith گزارش.

Wild Frontiers برای مثال در کسب و کار از سال 2002 تا به امثال الجزایر و پاکستان و سودان و جمهوری دموکراتیک کنگو در آن نقشه مسیر و شرکت سفرهای اغلب ویژگی های مناطق FCO نه شما اجتناب شود. پس چگونه آن را پیدا بیمه برای مشتریان خود را?

جانی Bealbyشرکت بنیانگذار توضیح می دهد:

“ما در حال اجرا است سفرهای که نقض FCO مشاوره از آنجایی که ما آغاز شده – هر چند نه به عنوان آنجا که ما با استفاده از به عنوان بسیاری از کشورها تبدیل شده اند بیشتر FCO پسند است, سال های اخیر است.

“به عنوان یک قاعده کلی کلی, بیمه استاندارد تبدیل خواهد شد به طور کامل نامعتبر لحظه ای شما ناخن خود را به یک FCO منطقه قرمز – حتی اگر شما آن را فورا. چگونه آنها آن را اثبات کند موضوع دیگری است اما این قوانین است.

“ما باید یک متخصص سفر و به طور کلی ارائه می دهد که قرار دادی بیمه بنابراین ما می توانید ببینید ریسک ، سیاست های ما باید در سه سطح: استاندارد – برای زمانی که وجود دارد هیچ تاخت و تاز به FCO خطرناک بیت بهبود یافته – برای زمانی که یک سفر صرف کمی وقت در هیچ منطقه و نخبگان – که برای تعطیلات به افغانستان و امثال ان.

“از نظر قیمت: اگر مشتریان در زیر 65, آن را هنوز هم بسیار معقول است. سپس آن را تقریبا دو برابر (به عنوان مهمترین سیاست های فراموش) برای بیش از 65s و دونفره دوباره برای بیش از 75s.”

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

هنگامی که پل هوایی اعلام می شود?

On پنج شنبه, Priti پاتل گفت: دولت اعلام خواهد کرد که اولین مجموعه از پل هوایی “در روزهای آینده”. پس از آن است که به احتمال زیاد ما می دانیم امروز یا فردا.

گروه اول از پل هوایی است که انتظار می رود به یک انتخاب مقصد محبوب با کم عفونت نرخ – یک پیشنهاد برای “re-آتش” مدیترانه توریستی اقتصاد از جولای 6, با توجه به منابع دولت.

یک بار اعلام شده است خانواده ها در نهایت قادر خواهد بود برای شروع برنامه ریزی تابستان خود را می شکند. انتظار می رود که FCO را نامحدود هشدار در برابر همه-اما-سفر ضروری در محل پس از ماه مارس را نیز برداشته شود. اما برخی از مقاصد محبوب نیز می تواند از دست, با توجه به افزایش نرخ Covid-19.

دوم مجموعه بزرگتر از کشورها خواهد شد و سپس بعد از پرده برداری کرد در ماه جولای از جمله کسب و مقصد در اروپا و “کم خطر” جزایر کارائیب که بهداشت عمومی انگلستان را شناسایی کرده است به عنوان داشتن حداقل عفونت. نیز وجود دارد که صحبت از یک مسافت طولانی “پل هوایی” اگر چه این می آید با عوارض اطراف ترانزیت در توقف بیش از کشورهایی که انگلستان ندارد یک پل هوایی با.

بنابراین کدام کشورها هستند مجموعه اعلام می شود? در اینجا ما نگاهی به.

گالری ملی به بازگشایی در جولای 8

تیاو در گالری ملی در لندن بازگشایی خواهد شد در تاریخ 8 ژوئیه با یک رژیم اجتماعی فاصله و سه راه یکی از راه های که بین آنها – را در بسیاری از کلید گالری و تمام نقاشی های نیک روند ،

گالری ملی را بازگشایی در هفته آینده

Some از این شده اند rehung به آنها را در دسترس است. ساعات کار شده کوتاه به 11am–4ساعت و تمام بازدیدکننده داشته است باید رزرو آنلاین در پیش است. این اولین بار است که عمده موزه بریتانیا اعلام بازگشایی پس از آن بسته 111 روز پیش در ابتدای مستند.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است ؟

یک روکش:

  • یونان گسترش ممنوعیت پروازهای انگلستان
  • قله منطقه می تواند به صورت مستند فرمت
  • اسپانیا parador هتل که بالاخره بازگشایی شد
  • جمهوری چک برای باز کردن مرزها به انگلیسی
  • اروتونل گزارش تعداد رکورد رزرو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net