اخبار سفر: یونان در نظر دوم مستند پس از گردشگران را افزایش موارد

  • نقشه برداری: 23 کشور شما می توانید ببینید در واقع در حال حاضر
  • آیا من می توانم بازدید یونان در حال حاضر ؟
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه
  • گوش دادن به جدید ما سفر پادکست

Greece می تواند به معرفی برخی از مستند اقدامات پس از این کشور دیده می شود سنبله در Covid-19 موارد پس از بازگشت از گردشگری است.

در حال حاضر وجود دارد بیشتر فعال عفونت در یونان بیش از هر نقطه دیگر در طول همه گیر – 2,205 مردم در یونان شناخته شده به این ویروس در حال حاضر.

روز جمعه 60 نفر تایید شدند که قرارداد این ویروس کمترین روزانه تعداد از آوریل 21. بیش از 100 مورد جدید گزارش شده در 10 روز گذشته بوده است در میان گردشگران ورودی.

انگلیسی گردشگران داخلی هستند و با توجه به بازگشت به یونان از 15 ژوئیه با انگلستان از سرگیری پروازهای در آن تاریخ است. اما مقامات یونانی در حال حاضر با توجه به معرفی سختگیرانه تر مستند اقدامات بالقوه از اوایل فردا (جولای 13).

سخنگوی دولت Stelios Petsas رسانه های محلی گفت: “ما از ابتدا می دانست که زمانی که ما به تدریج افتتاح این کشور دروازه به جهان ما را وارد حوادث است.”

او اضافه کرد که او “مصمم به حفظ اکثریت از بیهوده و بیمعنی چند.”

این می تواند به معنای سخت تر مرز چک پله بازرسی در کافه ها و رستوران ها و به طور بالقوه معرفی محدودیت های مسافرتی از کشور با نرخ های بالاتر از عفونت است.

در جولای 14, بلغارستان عبور از مرز به یونان باید اثبات کند که آنها باید آزمایش منفی در گذشته 72 ساعت پس از کشور ثبت یک رکورد روزانه 330 عفونت های جدید در روز پنج شنبه هفته گذشته.

به دنبال آخرین به روز رسانی سفر زیر.

به روز رسانی خودکار

ویرجین آتلانتیک را به پرده £1bn بسته نجات

Virgin اقیانوس اطلس را در این هفته پرده £1 میلیارد نجات توافق پایان ماه از عدم اطمینان به آینده از سر ریچارد برانسون شرکت هواپیمایی گزارش الیور گیل.

Shai ویس ارشد اجرایی گرفته تا یک برنامه چهار ساله است که اجازه خواهد داد که حامل برای زنده ماندن حتی اگر پرواز به آمریکا بازگشت نیست تا 2021.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

ایرلندی PM: انگلیسی ها هنوز هم قرنطینه در هنگام ورود

Micheál مارتین, ایرلند Taoiseach شده است صحبت کردن با Andrew Marr امروز صبح در مورد مسافرت های بین المللی و پیشنهاد کرد که بازگشایی مدارس و بیمارستان ها مهم تر بود به دولت خود نسبت به تشویق غیر ضروری در سفرهای خارج از کشور.

او گفت که ایرلند خواهد بود “بسیار محتاط” در مورد ارائه مشاوره به شهروندان برای سفر و تایید کرد که استرالیایی بازدید از ایرلند هنوز هم موضوع را به قرنطینه.

مایکل مارتین صحبت شد در Andrew Marr این نشان می دهد صبح

اعتبار:
گتی

یکsked چه بریتانیا نیاز به انجام برای دریافت بر روی سبز “لیست” آقای مارتین اضافه شده:

“خوب من فکر می کنم در سرکوب ویروس کلیدی است. ما تماشا می کنیم گزارش که در بخش های خاصی از انگلستان وجود دارد هنوز هم مشکلات و مناطق مجبور به رفتن به مستند و….

“همه ما مشترک در مواجهه با این موضوع و این چالش است. و به همین دلیل در سفر مشاوره ما گفتن مردم به سفر غیر ضروری شود. زیرا اولویت ما این است که به مدارس ما باز نسبت به پایان ماه اوت نیز رایگان در بیمارستان ظرفیت برای مقابله با غیر Covid بیماری و به تلاش و فعالیت بیشتر وجود دارد.

“بنابراین من فکر می کنم احتیاط این است شعار در اینجا.”

او افزود که بعد از این ماه ایرلند را به پرده ارشاد در مسافرت های بین المللی برای شهروندان خواهد شد که رئوس مطالب آن کشورهای امن تر برای بازدید بر اساس مداوم انتقال Covid-19. این “متریک” متمرکز خواهد شد در مکان های که در یک مشابه و یا موقعیت بهتر نسبت به ایرلند.

چیزی که ما را یاد دیروز ؟

Yesterday در جهان از سفر:

  • بی اساس پرتغال سفر بان کی مون را علت “آسیب پایدار’
  • Jet2 تعلیق پروازها به مقصد اسپانیا از اسکاتلند بعد از پل هوایی حمله
  • بلژیک قرار می دهد لستر در “منطقه قرمز” لیست
  • توی برای پوشش هزینه های اگر شما گرفتن coronavirus در تعطیلات
  • کرواسی باعث می شود ماسک صورت اجباری در فضاهای داخلی
  • یک سوم از مشاغل در ادینبورگ فرودگاه تحت تهدید

در حال حاضر با امروز اخبار سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de