اخبار سفر: Jet2 تعلیق پروازها به مقصد اسپانیا از اسکاتلند بعد از پل هوایی حمله

  • نقشه برداری: 23 کشور شما می توانید ببینید در واقع در حال حاضر
  • بیش از 100 ‘red لیست” کشورهای کمتر Covid نرخ از مقصد تایید شده توسط دولت
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه
  • گوش دادن به جدید ما سفر پادکست

Jet2 است به حالت تعلیق پرواز همه از اسکاتلند به اسپانیا, در پاسخ به 14 روز در قرنطینه حکومت باقی می ماند که در محل برای هر کسی که بازگشت به اسکاتلند از اسپانیا.

هر کسی از بازگشت به اسکاتلند از کشور اسپانیا در حال حاضر به رفتن به انزوا برای 14 روز پس از Nicola Sturgeon تایید او نمی خواهد در عین حال اجازه یک پل هوایی با این کشور است.

اسپانیا و صربستان شدند به سمت چپ خاموش قرنطینه معافیت لیست اعلام شده توسط اولین وزیر در اوایل این هفته به دلیل نگرانی در مورد شیوع Covid-19.

پرواز های از گلاسکو و ادینبورگ فرودگاه شده است به حالت تعلیق تا 25 ژوئیه با توجه به خطوط هوایی است.

به دنبال آخرین به روز رسانی سفر زیر.

به روز رسانی خودکار

ولز مسائل ‘توریستی وعده’

Vایسیت ولز منتشر کرده است تصویری درخواست گردشگران ورودی به یک تعداد انگشت شماری از وعده برای اطمینان از سالم و امن بازدید:

مستند به ما داده است این شانس را به کم کردن سرعت. به مکث. برای درک این گوشه از جهان است که ما در خانه تماس بگیرید.

آن را به ما یادآوری از چیزهایی که برای ما گرامی… Ein فرض a n byd — جامعه ما و جهان ما.

و در حال حاضر ما تعهد به نگاه پس از آن همه چیز:

برای محافظت از زیبایی که در اطراف ما. برای گفتن داستان است که ما را شکل. برای مراقبت از کسانی که زندگی می کنند و اینجا را ببینید.

به عنوان ما شیب انگشتان ما در دریا گرد و غبار ما راه رفتن در چکمه و یا مجموعه ای را در یک ماجراجویی حماسی بیایید یک وعده با هم — برای انجام چیزهایی است که یک تفاوت بزرگ را.

Addo. خود را وعده به ولز.

یک سوم از مشاغل در ادینبورگ فرودگاه تحت تهدید

یکجلسه یک سوم از 7000 شغل در فرودگاه ادینبورگ در معرض خطر هستند.

مدیر ارتباطات ادینبورگ فرودگاه گوردون رابرتسونبه بی بی سی گفت این فرودگاه را تا سال 2019 سطح از کسب و کار برای چند سال و “نه به هر نوع نرمال تا 2021”.

افزونگی در حال مذاکره در مشورت با اتحادیه های کارگری.

“ما استخدام 750 مردم وجود دارد و این فرودگاه حدود 7.000 مردم به عنوان یک کل و ما فکر می کنم وجود خواهد داشت تا به یک سوم از دست دادن شغل در سراسر که پس از آن یک زمان بسیار چالش برانگیز” آقای رابرتسون گفت: رادیو بی بی سی اسکاتلند.

هیچ جریمه صادر شده برای نقض قوانین قرنطینه بعد از ورود از خارج از کشور

Yesterday اجباری قرنطینه کاهش یافته بود در سراسر بریتانیا برای ورود از 75 کشور شد اما آن را تا به حال واقعا اجرا?

با توجه به جدید پلیس ارقام که نشان می دهد که نه تنها یک فرد بوده است جریمه توسط پلیس در انگلستان و ولز برای نقض قوانین قرنطینه بعد از ورود از خارج از کشور.

14-روز خود جداسازی سیاست بریتانیا در ورود بار یک تعداد انگشت شماری از معافیت معرفی شد و در تاریخ 8 ژوئن با نقض مجازات جریمه از بین £100 و 1000 پوند.

از چهره های ملی و روسای پلیس اسلامی را شامل نمی شود جریمه داده شده توسط مرزی نیروی صادر کرد و سه مجازات است.

کرواسی باعث می شود ماسک صورت اجباری در فضاهای داخلی

Croatia امروز اعلام کرد که با پوشیدن ماسک صورت خواهد بود واجب در بسته ترین فضاهای عمومی از هفته آینده به تعداد Covid-19 موارد همچنان به افزایش است.

تعدادی از عفونت های جدید رسیده 140 امروز بالاترین ثبت شده تا کنون در یک روز. اکثر موارد در پایتخت زاگرب و در شرق این کشور گزارش رویترز.

ملی مدنی حفاظت اداره گفت که از دوشنبه ماسک صورت خواهد بود واجب برای هر دو کارکنان و مشتریان در مغازه ها و همچنین برای کارکنان در کافه ها, رستوران ها و دیگر مکان های که در آن وجود دارد و تماس نزدیک با مشتریان است.

در بهار سال کرواسی با موفقیت محدود از گسترش این بیماری در اوایل ماه ژوئن تعداد موارد جدید کاهش یافته بود به فقط چند روز و گاهی اوقات هیچ کدام. اما تعداد موارد جدید افزایش یافت در هفته های اخیر با بسیاری از سرزنش گسترش در تجمعات مانند عروسی.

کرواسی تا کنون ثبت نام 3,672 موارد این ویروس و مرگ و میر 118.

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کشتی کروز است که فرستاده شده به اوراق?

منt شناخته ماکسیم که “هیچ چیز ساخته شده توسط انسان اعطا شده است چنین جاودانگی به عنوان یک کشتی”. درست است – مگر اینکه یک بحران وجودی بر خلاف هر گونه دیگر رخ کروز میباشد.

سابق Cunard بوش سیلوانیا ساده و انتظار فرآیند برش در Alang هند

Nا درو گریم است و دارای حق اعمال درو خود را در یک ناوگان از کشتی های کروز است که برای آن ساعت شنی به تخلیه قبل از موعد مقرر.

این چیزی است که اتفاق می افتد به کشتی های کروز که در حال ارسال به گیریم.

یک گزارش از کانال

Our خبرنگار آدریان پلمی دهد به روز رسانی در سفر خود در سراسر کانال.

بلژیک قرار می دهد لستر در “منطقه قرمز” لیست

Leicester اتحاد پیوست یک تعداد انگشت شماری از شهرهای اروپا قرار می گیرد در دولت بلژیک را “قرمز-منطقه” لیست ،

این بدان معنی است که هر کسی پس از رسیدن در این کشور که به تازگی بازدید لستر خواهد بود گفت: به محل خود را در یک دو هفته ای قرنطینه اجباری.

آن است که تنها انگلستان شهرستان را شامل می شود در بلژیک لیست. شهرهای دیگر در لیست هستند در پرتغال یا اسپانیا.

نشانه انتظار می رود که بنا در اطراف فرودگاه بروکسل امروز گفتن مسافران به اطلاع مقامات اگر آنها شده اند در این شهر قبل از ورود.

در اوایل این هفته به دولت اعلام کرد که تعدادی از coronavirus موارد در این شهرستان پایین بود.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: عوام در روز سه شنبه هفت روز عفونت نرخ کاهش یافته بود از 135 به 117 مورد در هر 100,000 نفر است.

یک “زمان خاص” به ونیز

Our خبرنگار Annabel فنویک الیوت فقط فرود آمد در ونیز, و او است پیدا کردن آن خوش و آرام.

اولین نگاه در داخل دیزنی لند فلوریدا پس از چهار ماه وقفه

Walt دیزنی جهان تأثیر حیاتی در فلوریدا گسترده صنعت گردشگری قرار داده خواهد شد برای تست این آخر هفته به عنوان Orlando resort دوباره باز می شود خود پارک برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

در میان قایق از روش های جدید سازگاری و مقررات ایمنی و بهداشت مجلس ماوس است که دیده می شود به عنوان پتانسیل نجات دهنده از آفتاب دولت ویروس-آمار اقتصاد که دچار یک رکود پس از ظهور Covid-19.

دیزنی لند فلوریدا بازگشایی این آخر هفته

Orlando باقی می ماند در حالت عمیق توریستی افسردگی و نیاز فوری به یک اقتصادی turbo boost با وجود سایر پارک ها و جاذبه های یونیورسال اورلاندو و سی ورلد بازگشایی بیش از یک ماه پیش. تنها در این هفته یکی از پیشرو های محلی, هتل های زنجیره ای — روزن گروه هتل ها – خود را اعلام کرد اولین دور از زوائد آن به علت ادامه داد: عدم تقاضا است.

خواندن این گزارش را از زمین که در آن رویاها به حقیقت می پیوندند در اینجا.

در هیئت مدیره توی اولین پست-مستند پرواز

توی بریتانیا بزرگترین ارائه دهنده پرواز و فلاپ معافیت تعیین می شود برای صرفه جویی در تابستان ما با راهاندازی این تعطیلات آخر هفته.

Fچراغ به ایبیزا و پالما را به کار گیرند از گاتویک منچستر و بیرمنگام از امروز (11 جولای) با بیشتر مسیرهای منطقه ای و خروج وعده داده شده در هفته آمده است. یونان باز خواهد شد از جولای 15, و ترکیه به دنبال در ماه اوت است.

ما نویسنده سارا مارشال است که در هیئت مدیره توی اولین پرواز پس از مستند

Our خبرنگار Sarah Marshallشد در هیئت مدیره.

Jet2 روشن تعلیق پروازهای

یک سخنگوی Jet2 گفت:

“مشتریان ما شده اند مشتاقانه در انتظار وضوح در مورد جایی که آنها می توانید از سفر به اسکاتلند برای برخی از زمان و بر اساس تقاضای ما در حال تجربه آن را روشن است که آنها آماده هستند برای خود بسیار مورد نیاز و به خوبی سزاوار تعطیلات.

“از آنجا که از محدودیت های مسافرتی است که هنوز هم در جای خود به اسپانیا به عنوان یک نتیجه از این هفته اعلام شده توسط دولت اسکاتلند ما تصمیم گرفته شده برای recommence پروازهای ما و تعطیلات از برنامه های ادینبورگ و گلاسکو فرودگاه به سرزمین اصلی اسپانیا جزایر بالئارس و جزایر قناری در 25 جولای سال 2020 است.”

این شرکت اعلام کرد که مشتریان ارائه می گردد بازپرداخت و یا فرصتی برای rebook.

توی برای پوشش هزینه های اگر شما گرفتن coronavirus در تعطیلات

TUI که رزومه عملیات امروز اعلام کرد که آن را به پوشش هزینه های پزشکی آزمون, تمدید اقامت در هتل و پروازهای خانه برای گردشگران داخلی اگر آنها گرفتن Covid-19 در حالی که در تعطیلات بسته.

این ‘Covid-19 پوشش’ ارائه خواهد شد به هر توی مشتری تا پایان سال است.

پوشش شامل هزینه بازگشت به وطن, اگر پزشکی مورد نیاز توریستی و اگر آنها باید خود جدا توی پوشش هزینه تمدید اقامت و قیمت جدید پرواز بازگشت به خانه در صورت نیاز.

این می آید به عنوان توی انگلستان بزرگترین تعطیلات شرکت اعلام کرد که آن را راه اندازی مجدد تعطیلات به هفت مقصد جدید از جولای 25: منورکا, بندر مالاگا, Alicante, رئوس, Zakynthos Fuerteventura و Gran Canaria اضافه شده به فهرست خود را.

امروز توی اتحاد kickstarted تعطیلات به بالئاریکس و قناری, خروج از گاتویک بیرمنگام و منچستر.

ویلز اولین وزیر را تحسین بازگشت گردشگری

Firdt وزیر علامت Drakeford مورد ستایش قرار داد شده مرحله به مرحله بازگشت گردشگری در ولز:

علامت Drakeford بازدیدکننده داشته است خود شامل اسکان امروز

اعتبار:
گتی

“این بحران تا به حال تاثیر عمیقی بر بازدید کننده اقتصاد – در زمانی که کسب و کار ما باید تجربه شده است مشغول, عید پاک, آنها تبدیل مهمانان دور. ما در حال حاضر با احتیاط بازگشایی گردشگری در ولز در مرحله راه که به کسب و کار و کارکنان و بازدید کنندگان و جوامع اعتماد به نفس برای موفقیت در بازگشایی.

“ما به دنبال به جلو به استقبال بازدید کنندگان برای ولز و برای دیدن مردم از ولز بازبینی مکانهای مورد علاقه خود را دوباره و کشف امکانات جدید.

“در طول تابستان ما می خواهیم مردم را به بازدید از ولز با خیال راحت – به دنبال پس از خود و سلامت; حفاظت از این سرزمین زیبا و با ترک هیچ اثری در پشت; مراقبت از روستا چسبیده به مسیر و خروج از دروازه به عنوان آنها یافت می شود و نگه داشتن سگ در آگهی. اجازه دهید همه ما را در آغوش ولز فضاهای باز و اجتناب از مناطق شلوغ, هر کجا که ما می توانیم.

“ما می توانیم لذت بردن از بهترین از ولز با انتخاب کسب و کارهای محلی و خرید ویلز تولید و ساخت یک تفاوت به اقتصاد محلی و تجربه فرهنگ و زبان ولز و احترام جوامع که آماده هستند به استقبال ما است.”

ناهار گوش دادن

Looking برای برخی از الهام این ناهار?

ما با سابق Paralympian و مجری تلویزیون Ade Adepitan ما با نام تجاری جدید پادکست کارت پستال. شما می توانید گوش دادن به قسمت زیر دانلود کنید.

اتمام Ade را در عکس ذکر شده در این قسمت در اینجا.

پرنس چارلز امیدوار به بازگشت به یونان

تیاو شاهزاده ولز گفت که او امیدوار است برای دیدار با یونان پس از Covid-19 همه گیر و فرستاده او “خواسته قلبی برای مردم یونان در این زمان بسیار دشوار است”.

در نظر قطعه برای Ta Nea یک روزنامه در کشور نوشت:

“انعطاف پذیری از یونان و مردم شده است و من امیدوارم که این کشور را یک بار دیگر ظهور با تجدید نیرو و خوش بینی.

“وقتی که لحظه ای می آید و جهان ساخته شده است که راه خود را از طریق به چالش کشیدن این بار من و همسرم انجام این کار امید به دیدار یونان و همه شما را دوباره.”

شاهزاده ولز و دوشس کورنوال در کرت در سال 2018

اعتبار:
گتی

Charles توصیف یونان به عنوان “سرزمین پدربزرگ من” و او به یاد می آورد که چگونه اولین سفر خود را وجود دارد بیش از پنج دهه پیش تا به حال سمت چپ “زنده تصور” او.

وی با اشاره به جوان مردم “بیشتر در معرض خطر فوری و طولانی مدت اثرات این بحران”. بین المللی خود را با هدف اعتماد به کمک 4,000 افراد جوان در یونان به اشتغال و توسعه کسب و کار خود و یا بهبود فرصت های خود را و رسیدن به پتانسیل کامل خود را با 2023.

ادامه مطلب: چگونه یونان نقل مکان کرد و به سرعت و قاطعانه به حفظ Covid-19

FCO به روز رسانی قزاقستان سفر توصیه های پس از شیوع پنومونی

تیاو خارجی است به روز شده در توصیه های خود می گویند, انگلیسی, مسافران هستند “منوط به شرایط ورود” هنگام سفر به قزاقستان پس از شیوع بیماری های ناشناخته بیماری ذات الریه.

چین نیز با صدور هشدار در مورد ویروس ناشناخته پس از 1,772 نفر از رمز و راز بیماری از ابتدای سال است.

قزاقستان مقامات را تحت فشار قرار دادند در برابر چین گزارش کرد و گفت این ادعا “به واقعیت مربوط نمی شوند”.

خانه های تعطیلات در ولز بازگشایی

یکs از امروز تعطیلات محل اقامت در ولز بدون امکانات مشترک می تواند بازگشایی شده است.

این می آید پس از ماه از مستند شرح داده شده توسط اعضای ویلز صنعت مهمان نوازی به عنوان یک “rollercoaster”.

Ruaridh MacDonald, اجرا می شود که a self-catering accommodation آژانس کلبه شرکت در Monmouthshire به بی بی سی گفت:

“ما متوجه آن حیاتی برای نگه داشتن در تماس با صاحبان و مهمانان و در راه خنده دار ساخته شده است این شرکت قوی تر و تقویت ارتباط ما با مهمان,” او گفت:.

“آن بوده است rollercoaster از نظر حرکت صدها نفر از رزرو و بازپرداخت… ما صحبت کرده ام به صدها و صدها نفر از مهمانان است.”

‘دست sanitiser در کریستال بطری و مقدار زیادی از فضای اطراف استخر’

Oتو نویسنده کریس Schalkxاست بازدید بانکوک swankiest هتل.

من پشت در بانکوک بزرگترین Dames ارجمند ماندارین شرقی که دوباره باز او درب آخر هفته گذشته پس از سه و نیم ماه وقفه. از آن شده است دقیقا 160 روز از من گذشته پا به آن شکوه گل-festooned لابی در آن زمان هنوز gleefully غافل از این بیماری همه گیر ظروف سرباز یا مسافر است که در مورد به شکل میگیرد. به عنوان آخرین اقامت در هتل قبل از شهر رفت و به مستند در ماه مارس آن را تنها احساس اتصالات آن را من در پست اول-مستند ماندن بیش از حد.

پس از تبادل ویس (تایلندی پستال ژست – تماس طولانی قبل از آن را اجباری) و خوش آمدید-پشت با-amiable کارکنان من خواسته به صندلی روی یکی از مبل های نارسایی لابی برای پر کردن در سلامت فرم اظهارنامه. کنار من یک کوسن دوزی با ‘لطفا نگه داشتن فاصله خود را’ به من یادآوری می کند که در آسیا همه چیز حتی اجتماعی فاصله است انجام شده و با وقار.

ماندارین اورینتال بانکوک

اعتبار:
کریس Schalkx

Read گزارش کامل اینجا کلیک کنید.

خبرنگار ما طول می کشد یک کشتی به فرانسه

Telegraph سفر را آدریان پل است رقص در کشتی به پاریس, برای اولین بار از زمان کاهش مستند اقدامات و از سرگیری سفر. دنبال به روز رسانی در اینجا.

یورواستار ورود قطره ای در انگلستان آسانسور قرنطینه

Yesterday انگلستان برداشته قرنطینه در همه تازه واردان است. در اینجا چند عکس از صحنه های در St Pancras بین المللی که در آن یورواستار ورود trickled در.


اعتبار:
گتی


اعتبار:
گتی


اعتبار:
گتی

تعطیلات را به حالت عادی با وجود Covid می گوید: توی ارشد

بritish گردشگران می توانید انتظار تجربه “90 درصد از نرمال” به عنوان پرواز و تعطیلات راه اندازی مجدد برای بریتانیا بزرگترین تور اپراتور.

اندرو Flintham مدیر عامل توی انگلستان و ایرلند شمالی گفت: گردشگران داخلی نیاز به آماده برای برخی از تغییرات به عنوان عملیات به تدریج شروع دوباره اما او با اعتماد به نفس آنها را لذت بردن از سفر خود را.

در حالی که انگلیسی جدید قرنطینه قوانین معنی مسافران دیگر نمی خواهد نیاز به خود منزوی در هنگام بازگشت به, و یا بازدید از انگلستان برخی از کشورها هنوز هم وجود دارد خارجی coronavirus مقررات را در نظر بگیرید.

از روز دوشنبه Balearic دولت حکم داده است که در صورت ماسک باید فرسوده در جزایر آن در همه زمان ها به غیر از در سواحل و استخرها در حالی که انجام فعالیت های ورزشی است. هر کسی شکستن قانون در فضاهای عمومی خطرات دریافت 100 یورو جریمه.

مسافران پس از رسیدن به ایبیزا باید برای پر کردن در بهداشت و درمان بررسی اشکال پیش از ورود و باید درجه حرارت خود را به نمایش در فرودگاه.

خانواده منتظر در فرودگاه هیترو قبل از عزیمت به اسپانیا برای تعطیلات

اعتبار:
دیوید Dyson

وداع با Travelodge?

Up به 40 Travelodges می تواند بسته به عنوان صاحبخانه طرح به جای آنها را با یک سرویس آپارتمان شرکت پس از اینکه مجبور به قبول اجاره کاهش الیور گیل گزارش.

صاحبان سایت های در حال مذاکره با Room2 بخشی از خانواده-اموال متعلق به شرکت Lamington گروه است که به دنبال راه اندازی کم هزینه نسخه از آن “hometel” مفهوم است که ترکیبی از خدمات آپارتمان با برخی از افزودنی فایرفاکس معمولا در بر داشت در یک هتل.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

تا 40 Travelodges می تواند خاموش

اعتبار:
گتی

بهترین مکان برای لذت بردن از, اجتماعی دور, موسیقی زنده, خارج از منزل

یکs صنعت موسیقی در انتظار راهنمایی بیشتر در داخل gigging موسیقی زنده بازگشت به فضای باز و در برخی موارد در پشت درهای بسته از رانندگی در موسیقی تورهای با نام های بزرگ مانند Kaiser Chiefs به اپرا در Glyndebourne و انگلیسی ملی اپرا رانندگی در شب در کاخ الکساندرا.

پس چه حوادث در دسترس هستند چگونه کار می کنند و چه کسی در حال پخش است ؟

انگلیسی اپرای ملی راه اندازی ENO درایو و زنده در کاخ الکساندرا برای سه هفته اول ماه سپتامبر است. وجود دارد خواهد بود 12 اجرای یک 90 دقیقه کوتاهتر از نسخه پوچینی را La bohème با خوانندگان و نوازندگان فاصله مطابق با دستورالعمل دولت. بلیط منتشر خواهد شد در هفته های آینده.

نیز وجود دارد Utilita زندگی می کنند از رانندگی در یک سری از درایو زنده در کنسرت در سراسر 12 خصوص تبدیل, هوای آزاد, مکان از Filton فرودگاه در بریستول به سلطنتی کوهستانی مرکز در ادینبورگ. عمل انجام خواهد شد به 300 خودرو در شب از جمله خیابان بیورن دوباره و KT Tunstall.

جزئیات بیشتر در اینجا.

برنامه های تعطیلات در بی نظمی و بد آب و هوا را در خود نگه دارد…

منf شما تا به حال متوجه شده که آب و هوا است که به دنبال خوشبو برای بسیاری از کشور طی هفته آینده یا دو.

در اینجا بهترین آلن … تعطیلات در انگلستان اگر شما می خواهم به جای اجتناب از زحمت سفر خارج از کشور.

ما گرد انگلستان بهترین سایت های آلن …

انگلیسی گردشگران داخلی از جیب چپ پس از ورود در اسپانیا برای پیدا کردن هتل ها بسته

بritons وارد در اسپانیایی تفریحی آخر هفته گذشته برای پیدا کردن هتل خود را بسته بودند; سپس آنها را به حال مشکل با تماس با شرکت از آنها رزرو شده بود از طریق.

پل دیویساز Lincolnshire فروخته شد یک خانواده شکستن به رفت و آمد مکرر از سالو در کاستاریکا دردا توسط loveholidays است و در میان مشتریان چند که شکایت به که است ؟ .

آقای دیویس شریک زندگی خود را و پسر بودند و برخی برای اولین بار انگلیسی ها برای ورود به اسپانیا در روز شنبه پس از کشور معافیت از وزارت امور خارجه هشدار در برابر همه اما سفر ضروری و گنجاندن آن در دولت بریتانیا در لیست مقصد معاف از قرنطینه اقدامات است.

زمانی که خانواده از آن ساخته شده به 4R رجینا Gran hotel آنها دریافتند دروازه شد padlocked,

خواندن آنچه بعدی اتفاق افتاده است.

ملکه به صرف تابستان در ارتفاعات اسکاتلند

تیاو ملکه سفر خواهد کرد تا به ارتفاعات اسکاتلند به صرف تابستان خود را در Balmoral قلعه به عنوان او می کند به طور سنتی در هر سال.

او شده است خود منزوی در قلعه ویندسور با شاهزاده فیلیپ, هر چند معلوم نیست که آیا او را در سفر خود را و یا اگر دوک ادینبورگ خواهد شد پیوستن به.

صحبت کردن در ITV سلطنتی ویرایشگر کریس کشتی گفت:

“درک ما این است که او را به Balmoral جایی که او به صرف هر تابستان در ارتفاعات اسکاتلند.

“هنگامی که او می رود یک موضوع بسیار بحث است.”

“من فکر می کنم حتی اگر این طرح است برای او را به رفتن آنها را نقد و بررسی آن و نگه داشتن آن به طور مداوم تحت بررسی با توجه به وضعیت کنونی.”

ملکه صرف مستند در قلعه ویندسور

بی اساس پرتغال سفر بان کی مون را علت “آسیب پایدار’

تیوی سفیر پرتغال را متهم بریتانیا باعث “بسیار زیاد” و به طور بالقوه “ماندگار” آسیب به کشور خود با آن سفر بان کی مون به عنوان او ادعا کرد تصمیم خود را بر اساس نامشخص علم است.

نوشتن برای تلگراف مانوئل Lobo Antunes گفت که “هیچ تلاش” خود را به پنهان کردن ناامیدی در دولت بریتانیا تصمیم به حذف پرتغال از یک لیست از 74 مکان معاف از انگلستان 14 روز در قرنطینه.

پرتغال شده است و در سمت چپ یک لیست از مقصد این است که گردشگران داخلی می توانید در این تابستان

اعتبار:
گتی

He گفت: این مرکب ناهنجاری که در آن پرتغالی ها در جزایر مادیرا و آزور داده شده بود پاک سلامت از لایحه توسط وزارت امور خارجه بریتانیا در عین حال هنوز هم موضوع را به انگلستان قرنطینه.

نظرات خود را تشدید دیپلماتیک با بریتانیا پس از شیوع کروناویروس در داخل و اطراف لیسبون منجر به انگلستان گردشگران داخلی بودن محروم از تمام پرتغال حتی اگر آن محبوب ترین مقصد پرتغال است برخی از بالاترین نرخ در اروپا است.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

فرودگاه تجربه بهبود یافته پس از Covid-19

Oتو نویسنده Annabel فنویک الیوت است که به ونیز امروز. او را به پیدا کردن فرودگاه تجربه بهبود یافته از این بیماری همه گیر.

و او است که با توجه به استقبال قطعه از اطمینان قبل از بلند شدن…

دنبال به روز رسانی خود را در اینجا.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است ؟

یک دوباره کلاه از آنچه رخ داده در جهان از سفر دیروز:

  • واکنش در برابر ‘مجنون’ کروز بان به عنوان دیگر تعطیلات محدودیت سهولت
  • ایتالیا می رود به تمدید وضعیت اضطراری
  • استرالیا اسکی بسته و تنها پس از چهار روز از باز کردن
  • هیچ جریمه صادر شده برای نقض قوانین قرنطینه بعد از ورود از خارج از کشور

در حال حاضر با اخبار امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net