اخبار سفر: اسپانیا و یونان به احتمال زیاد در میان اولین پل هوایی’

 • هنگامی که مقصد بازگشایی به گردشگران ؟
 • آیا نامزدها برای ‘پل هوایی’?
 • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
 • گوش دادن به ما با نام تجاری جدید سفر پادکست

Tui اعلام کرده است از آن خواهد شد در خدمت هشت کوتاه-مسافت مقصد سفر از جولای 11, دادن اتباع بریتانیا یکی از قوی ترین نشانه در عین حال که در آن آنها خواهد شد سفر در تابستان امسال است.

بریتانیا بزرگترین تور اپراتور پرواز خواهد کرد مشتریان از گاتویک منچستر و بیرمنگام – با اقدامات ایمنی پردازنده – به جزایر یونان کرت, رودز, کوس و کورفو; اسپانیا جزایر قناری تنریف و لانزاروته و مایورکا و ایبیزا در بالئاریکس.

توی تجاری مدیر ریچارد Sofer ابراز اطمینان کرد که انگلستان باید برداشته 14 روز قرنطینه در حال حاضر اعمال شده در تمام واردان این تاریخ. “با توجه به اندازه سازمان ما بوده است قادر به حضور در هر یک از این دولت مکالمات از طریق حمل و نقل هوایی ما تیم و یا از طریق اعضای ارشد بریتانیا, کسب و کار,” او گفت:.

“ما به خوبی مطلع است که در آن کسانی که بحث هستند. بدیهی است که بسیاری از کسانی که مکالمات محرمانه اما این به ما اعتماد به نفس زیادی برای باز کردن یک برنامه به یک زن و شوهر واقعا کشورهای کلیدی با هشت کلید دروازه ما.

“ما باید اعتماد به نفس مطلق است که ما در حال رفتن به گرفتن یک نتیجه مثبت از دولت در زمان ژوئیه.”

به دنبال اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد ،

به روز رسانی خودکار

تابستان اسکی در دهه

Ski تفریحی در اروپا هستند در کسب و کار به عنوان کسانی که با ارتفاع بالا یخچالهای طبیعی را آغاز کرده اند برای استقبال از بازگشت اولین اسکی بازان و snowboarders از آنها بسته شدند قبل از موعد مقرر در ماه مارس لوسی Aspden گزارش.

وارن اسمیت, تلگراف, اسکی, تکنیک ویرایشگر و تحسین مربی اسکی ضربه دامنه در زرمات-Cervinia Matterhorn یخچال برای اولین بار دیروز.

“من برای اولین بار اسکی پس از Covid دیروز و برف بود بهترین تابستان اسکی برف پس از سال 1999 هر دو از نظر عمق و کیفیت” اسمیت به تلگراف گفت.

مشاهده این پست در Instagram

روز اولین بار در برف پس از Covid مستند. خیلی خوشحال به ساخت تبدیل می شود و در این شرایط برخی از بهترین من تا کنون دیده ام برای تابستان اسکی در @zermatt.matterhorn @cerviniavalt به دنبال به جلو به اسکی با بسیاری از آکادمی اسکی بازان در این تابستان. دیدن شما در اینجا به زودی ⛷❄️🙏🏼👍🏼😷

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط وارن اسمیت (@warrensmithski) در

سuality شرایط برف خواهد بود خبر خوش برای استراحتگاه که مشتاق به بازدید کنندگان خوش آمدید, بازگشت به کوه, آنها به عنوان تلاش برای انطباق با زندگی در این پست همه گیر سن – ببینید که در استراحتگاه دیگر در حال بازگشایی برای تابستان اسکی و اسنوبورد در اینجا.

پرتغال شیوع تهدید هوایی پل بالقوه

Portugal شهرت به عنوان یکی از کشورهای اروپایی است که بهترین کنترل Covid-19 در معرض خطر است که این کشور می بیند چند صد روزانه موارد و رو به رشد شیوع در Algarve منطقه است.

چیزهایی بازگشت به حالت عادی در لیسبون

اعتبار:
گتی

Portugal وزارت امور خارجه اصرار به افزایش است با توجه به این واقعیت است که پرتغال یک نرخ بالاتر از تست از بسیاری از اعضای اتحادیه اروپا است.

پرتغال رتبه ششم خود را تست رای: 98,700 آزمون در هر میلیون نفر جمعیت و در آن ثبت شده به مراتب پایین تر مرگ و میر و عفونت از همسایه اسپانیا.

هواپیمایی که اعلام کرده اند از سرگیری پروازهای?

یکir, سفر زمینی به توقف در سراسر جهان با صدها نفر از هزاران نفر از پروازهای لغو شده اما برنامه های در حال جریان به پرواز دوباره.

ما نگاهی به زمان از سرگیری برنامه های برخی از بریتانیا کلیدی شرکت های هواپیمایی از جمله بریتیش ایرویز, باکره, و easyJet – زمانی که آنها می خواهند برای شروع خدمات و دوباره زمانی که شما قادر خواهید بود به کتاب است.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

اندونزی فعال ترین آتشفشان فوران

اندونزی فعال ترین آتشفشان فوران کرده است, اعدام به 6km به آسمان. سازمان دیده بان ویدیو زیر.

هتل ها می تواند ایمنی علامت’

Restaurants هتل ها و بارها می تواند با توجه به یک “مصرف کننده علامت” برای نشان دادن آنها امن برای مشتریان برای رفتن به مدیر مراجعه بریتانیا گفته است.

بوریس جانسون را مورد بحث بازگشایی بخش مهمان نوازی و شل شدن دو متری اجتماعی-فاصله حکومت در انگلستان با بالا کابینه همکاران و دانشمندان امروز است.

نخست وزیر و وزیر امور خارجه را در روز شنبه بحث در مورد گام های بعدی برای مستند با مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel و افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin.

آقای جانسون خواهد شد و سپس در روز سه شنبه طرح قصد دارد به مجلس برای, میخانه ها, رستوران ها, هتل ها و آرایشگری برای بازگشایی در انگلستان از ماه ژوئیه 4 و احتمال شل شدن فاصله حکومت برای کمک به راه اندازی مجدد به اقتصاد است.

پاتریشیا یاتسکارگردان در دیدار انگلیس گفت BBC Radio 4 امروز برنامه:

“ما به دنبال انجام یک مصرف کننده خوانده شده را علامت به طوری که کسب و کار می تواند در هدایت آنها آنلاین می توانید به آنها نشان می دهد که آنها مطابق با این همه و پس از آن آنها می توانید یک مصرف کننده مارک گفت:” ما خوب به آن بروید که واقعا صفحه نمایش به مشتریان و کارکنان و اقامت محلی که این کسب و کار را درک Covid-19 و آن را به یک جای خوب به آن بروید.”

انتقاد از توی در ‘جلسات خصوصی’

Rory بلند, ویرایشگر, از کدام ؟ سفر به صحبت کردن در مورد این خبر که توی شده است در حال حاضر در دولت مکالمات در مورد هوا پل مذاکرات است.

“اگر من یک تور اپراتور در تلاش برای شناور باقی می ماند و از جان گذشته به فروش تعطیلات دوباره من خواهد بود عصبانی است که آنهم به نظر می رسد بخش خصوصی جلسه TUI در هنگام تعطیلات در خارج از کشور می توانید راه اندازی مجدد. چگونه است که رقابت عادلانه” او هنوز توییتی.

In a follow-up, صدای جیر جیر, Boland با اشاره به این که کوچکتر اپراتورهای تور گیر کرده به قانون در بازپرداخت و در عین حال نشده اند ضروری به دولت air bridge, مکالمات.

آنچه اتفاق افتاد بیش از آخر هفته ؟

Tدیگه مشغول داشتن سرگرم کننده در طول تعطیلات آخر هفته برای پیگیری در جهان سفر خبر ؟ نگران نباشید. در اینجا داستان بالا از روز شنبه و یکشنبه.

 • انگلیسی ها مجاز به ورود به کشور اسپانیا با هیچ قرنطینه
 • جدید Covid-19 شیوع در پرتغال را تهدید می کند پل هوایی
 • کشتی در آمریکا لغو شد تا اواسط ماه سپتامبر
 • ایرلند گسترش 14 روز دوره قرنطینه تا ژوئیه 9
 • انگلستان فرودگاه تست می تواند اجازه ورود به جست و خیز قرنطینه
 • برج ایفل را بازگشایی پله ها اما بدون آسانسور
 • عربستان سعودی به سرمایه گذاری £3.2 میلیارد دلار در گردشگری
 • موارد افزایش در آفریقای جنوبی به عنوان مستند برطرف

در حال حاضر اخبار امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im