اخبار سفر: دو متر حکومت می تواند به کاهش انگلستان نقاط تعطیلات به شهر ارواح

  • تاریخ های کلیدی: زمانی که مقصد در سراسر جهان بازگشایی به گردشگران ؟
  • که نامزدها به احتمال زیاد برای ‘پل هوایی’ تعطیلات تابستان امسال ؟
  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟

بritish گردشگران داخلی برنامه ریزی سفر در انگلستان در این تابستان می تواند رسیدن به شهر ارواح اگر دو متری حکومت نگهداری می شود به عنوان کسب و کار قادر به مقابله با اجتماعی فاصله خواهد بود مجبور به بستن.

این هشدار از گردشگری داد که نشان دهنده بیش از 200 ، 000 کسب و کار در کشور است. مدیر Kurt Janson گفته تلگراف سفر که اعضای خود گفته اند که یک متر کاهش فاصله دستورالعمل خواهد بود که تفاوت بین بقا و یا سقوط.

گردشگری داد بررسی اعضای آن و در بر داشت که تاثیر به بالا خیابان ها و نقاط تعطیلات می تواند ویرانگر باشد. “یک متر فاصله معنی است که ما قادر خواهید بود برای بازگشت به بهره برداری کامل – دو متر فاصله معنی است که ما در حال از دست دادن بیش از 500 پوند در هر روز” یک سفر با قایق اپراتور گفت: گروه تجارت.

آقای Janson گفت: “شواهد سخت از گردشگری و کسب و کار مهمان نوازی است که اگر دو متری حکومت نگهداری می شود در حالی که حمایت از کسب و کار برداشته شده است, وجود خواهد داشت یک موج تعطیلی کسب و کار و زوائد آن در سراسر کشور به عنوان بسیاری از کسب و کار به سادگی نمی تواند عمل viably تحت این محدودیت.”

یک کسب و کار مهمان نوازی گفت: گردشگری داد: “این [متر] تفاوت است بین زنده ماندن به عنوان یک کسب و کار و سقوط. در رستوران ما دو متر حکومت کاهش ظرفیت ما 50 درصد است و نه یک گزینه قابل دوام برای ما است.”

گردشگری داد که درخواست از دولت برای بررسی این دو متری هدایت پیش از بازگشایی کسب و کار در جولای 4, و به جای آن به دنبال این است که دستورالعمل از یک متر.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

انواع کشتی به مجموعه بادبان در دریای مدیترانه دوباره از جولای

Good اخبار برای کسانی که می خواهید به کروز پزشکی در یک کشتی کوچک – اگر شما می توانید وجود دارد که است. انواع کشتی خواهد بود قایقرانی هفت شب سفر در 24 جولای با آنها 24-کابین MS گالیله قایق بادبانی به آب در سراسر یونان و جزایر Cyclades. این شرکت گفت: این امر به دنبال “یک به دقت طراحی شده گام به گام ایمنی و آسایش پروتکل” و که در آن انتظار برای از سرگیری خدمات در پلینزی فرانسه کاستاریکا و پاناما و دریای سرخ و سیشل بعد از این سال — Seychellois دولت کروز کشتی بان نمی شود به عروق کوچکتر.

MS گالیله از انواع کشتی

منt یک عکس متفاوت در سراسر اقیانوس اطلس با شش Holland America Line کشتی های کروز با ضربه تمدید نخواهد بود. اخبار بر همه خروج از بندر ونکوور کانادا برای باقی مانده برای سال 2020 و همچنین تعدادی از برنامه های هاوایی بوده است scrapped. در اوایل این هفته مدیر عامل کارناوال شرکت & plc, هلند امریکا شرکت مادر به تلگراف گفت که کارناوال کروز خط ممکن قایقرانی دوباره خود به مقدار پیش بینی شده مرداد 1 تاریخ راه اندازی مجدد.

یافتن تمام موضوعات کروز اخبار اینجا.

مسافران هوایی گفت: به دست آوردن چمدان به منظور مبارزه با کروناویروس تهدید

تیاو در پایان بار دست در هواپیما بود حاکی توسط دولت در روز پنج شنبه به عنوان آن را “قویا” توصیه می شود مسافران و شرکت های هواپیمایی به فروشگاه چمدان در انتظار برای مبارزه با گسترش coronavirus گزارش چارلز Hymas.

راهنمایی های جدید از بخش حمل و نقل (DfT) گفت: مسافران باید در تمام چمدان قبل از سوار شدن پروازها به دلیل این امر حداقل رساندن تماس خود را با مسافران و سرعت ورود و خروج از هواپیما.

مشاوره برای مسافران و شرکت های هواپیمایی است که دیده می شود به عنوان یک پیشرو به مردم در هوا با خیال راحت با برنامه ای که کشیده شده برای “پل هوایی” اجازه می دهد تا گردشگران داخلی برای دور زدن قرنطینه و پرواز به “کم خطر” مقصد احتمالا در اوایل ماه جولای.

دفعات بازدید: داستان کامل.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است ؟

Catch تا دیروز بزرگترین سفر اخبار زیر.

  • جزایر یونانی به صورت “پاک کردن” بدون انگلیسی گردشگران داخلی
  • Center Parcs است و تاخیر در آن تاریخ بازگشایی
  • مالدیو دوم تعطیلات U-نوبه خود می بیند برنامه ریزی برای آزمون ورود ditched
  • استون هنج باز خواهد شد و در زمان انقلاب تابستانی
  • ایسلند بازگشایی مرزهای خود – اما مردم محلی خواهد شد و تعداد بازدید کننده برای اولین بار در سال
  • بریتانیا اولین هدف ساخته شده Covid-19 رستوران در کرن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im