سفر محدودیت به روز رسانی: تست آنتی بادی می تواند اجازه می دهد تعطیلات به سر

تلگراف | No comments

 • بسیاری از ما تعطیلات رزرو و یا به دنبال به جلو به تعطیلات تابستانی است اما هنگامی که coronavirus سفر محدودیت برداشته شود? در اینجا ما به ارائه آخرین اطلاعات و توصیه های لازم
 • هنگامی که تعطیلات راه اندازی مجدد? یک کشور به کشور, راهنمای, از جمله فرانسه و اسپانیا و ایتالیا
 • می توانید من را به انگلستان تعطیلات ؟ آخرین توصیه های زیر کاهش مستند
 • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus مستند برداشته شده است و که در آن ما خواهد بود قادر به رفتن ؟
 • توضیح: این ایده از میلیون ها نفر از ما ازدحام به فرودگاه این تابستان جدا از واقعیت
 • زمانی که من باید reschedule من تعطیلات ؟ آخرین مشاوره برای مسافران در بازپرداخت و rebooking

یک “بازی تغییر” Covid-19 بادي تست شده و مورد تایید بهداشت عمومی انگلستان باعث امیدوار است که مسافرت های بین المللی می تواند رزومه با ایمنی گذرنامه.

تلگراف گزارش داد صبح امروز که در وزارت بهداشت است که در مذاکرات با سوئیس بهداشت و درمان شرکت Roche به خرید میلیون ها نفر از آنتی بادی کیت های آزمایش.

این آزمون به مدت طولانی دیده می شود به عنوان کلید به بریتانیا بازگشت به کار, اما صنعت سفر و اعضای بریتانیا امیدوار به دور این تابستان باید امیدوار است که این آنتی بادی آزمون همچنین می تواند کمک به هموار کردن راه برای تعطیلات به سر این سال است.

دیگر نقاط اروپا از جمله یونان ساردینیا و بالئاریکس, با توجه به آنتی بادی بر اساس گذرنامه و یا “ایمنی گذرنامه” برای فعال کردن ورود امن برای گردشگران است. شیلی وزارت بهداشت به تازگی اعلام کرد که موضوع انتشار گواهی در قالب گوشی های هوشمند کدهای QR برای کسانی که 14 روز روشن از Covid-19 علائم.

در آوریل Onfido یک شرکت متخصص در هویت دیجیتالی و فن آوری و توضیح داد که چگونه ایمنی گذرنامه می تواند کمک به پا زدن شروع تعطیلات. مدیر عامل و موسس حسین Kassai گفت: “ما در مذاکرات با دولت و کارفرمایان به این فرایند به عنوان سریع, ایمن و ساده به عنوان امکان پذیر است.

“تکنولوژی ما استفاده می شود به کراوات فیزیکی انسان به هویت دیجیتال خود را با استفاده از فقط یک عکس از خود را شناسایی و عکاسی از خود ویدیو. هنگامی که این است که محدود به یک نتیجه تست ها گواهی دیجیتال می تواند نمایش داده می شود شبیه به یک گوشی هوشمند پاس شبانه روزی.”

به روز رسانی خودکار

بروکسل به بازگشایی موزه از شنبه

از دوشنبه 18 مه موزه بین المللی روز چند تا از بروکسل موزه ها را بازگشایی درهای خود را.

اقدامات جدید خواهد بود در محل قرار داده و به مردم اجازه می دهد برای مشاهده مجموعه در حالی که به حداقل رساندن خطر ابتلا به Covid-19. این شامل خواهد شد, فیزیکی, فاصله, قوانین ممنوعیت صوتی-راهنماهای یکی از راه رفتن سیستم و خرید بلیط در پیشبرد طوری موزه ها می توانید مدیریت تعداد بازدید کننده.

برخی از موزه ها در آلمان, جمهوری چک, فرانسه, اسپانیا و سوئیس بازگشایی در این هفته و یا با توجه به بازگشایی در روزهای آینده. دولت در اتریش دانمارک یونان و ایتالیا نیز اعلام کرد خرما در ماه مه و ژوئن برای زمانی که موزه ها می تواند بازگشایی شده است.

هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که بریتانیا موزه ها دوباره باز خواهد شد; آنها بعید است که باز کردن درهای خود را تا زمانی که آنها می توانند با تصویب دولت های دقیق آزمون ها و اعلام شود “Covid-19 امن”.

اگر تعطیلات تابستانی هستند “لغو”, هنگامی که شما باید برنامه ریزی مجدد خود را رزرو ،

مت هنکاک هشدار است که تعطیلات تابستان به احتمال “لغو” در این سال است که این آخرین نشانه ای که وجود دارد این است که در حال حاضر شانس بسیار کمی است که ما قادر خواهد بود به خارج از کشور سفر تعداد قابل توجهی تا اوایل پاییز است.

با وجود حرکت می کند به عنوان مثال Wizz هوا به راه اندازی مجدد پرواز از Luton و رایان ایر اعلام کرد که آن را به پرواز 40 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده از 1 ژوئیه ترین اظهارات اخیر از سوی دولت باید نگاه کرد به مراتب کمتر خوش بینانه است.

دولت تایید است که مسافران پس از رسیدن هوا خواهد به زودی به خود منزوی به مدت دو هفته همراه با وزارت امور خارجه را در ادامه هشدار در برابر تمام سفر در خارج از کشور زده اند یک مقدار بیشتر توجه جدی و بیشتر در صنعت استعفا داد و به یک از دست داد تابستان است.

پس چگونه شما حرکت به راه خود را از طریق این وضعیت اگر شما در حال حاضر رزرو? جزئیات کامل ما مشاوره سفر در اینجا.

فرانسه رونمایی گردشگری بسته نجات

دولت فرانسه پرده برداری کرده است یک معادل 1.4 میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری برای کشور و بخش گردشگری است که ضربه سخت جهانی shutdown.

نزدیک به 90 میلیون خارجی holidayed در فرانسه در سال 2018 ساخت آن بازدید ترین کشور در جهان و گردشگری حساب برای حدود 7 درصد از فرانسه تولید ناخالص داخلی.

مستند کاسته در انگلستان آبراه

پل مایل گزارش می دهد که با کاهش مستند در انگلستان مختلف آبراه مقامات شده اند همه در دریا. روز یکشنبه نخست وزیر گفت که در جدید آرام مستند نامحدود ورزش مجاز خواهد بود. در ابتدا کانال & رودخانه اعتماد پاسخ بود به دولت که در حالی که این آبراه را در حال حاضر به طور رسمی بازگشایی, برای, قایقرانی, paddleboarding و مانند ما narrowboaters خواهد بود و نه مجاز به شرکت در “اوقات فراغت ناوبری.”

اما دیروز نهایی دولت دستورالعمل اعلام کرد که “استفاده از بخش خصوصی متعلق به موتوری کرافت (در خط با راهنمایی های صادر شده مربوط به ناوبری قدرت) [است] مجاز است.” حداقل یک شرکت www.borrowaboat.com کرده است در تفسیر این به این معنی است که “روز منشور و استخدام می توانید جلو بروید در حال حاضر از امروز.” خواندن گزارش کامل.

روی تخت به پشت

رانندگی در جایی این آخر هفته ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن قبل از اینکه شما بازگشت به جاده ها

به عنوان بخشی از کاسته مستند اقدامات در انگلستان ما در حال حاضر مجاز به سفر با خودرو برای رسیدن به یک نقطه زیبایی. با روشن هوا برای آخر هفته پیش رو, ساحل, شهرها و پارک های ملی در حال نیروبخش خود هجوم روز معلق است.

قبل از شما در تنظیم کردن اما شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن چند چیز است. ما صحبت کرد به جک Cousens انجمن خودرو از جاده های سیاست و ریچارد Gladman, IAM RoadSmart (موسسه رانندگان پیشرفته) سر از رانندگی و استاندارد برای شنیدن توصیه های خود را.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا (از جمله راهنمایی در مورد چگونه به ماشین خود را سریع خدمات).

وجود ترافیک سنگین در M5 به بریستول شنبه گذشته

اعتبار:
PA

اسکاتلند می تواند بسته به بازدید کنندگان تمام تابستان

اسکاتلند باقی می ماند بسته به گردشگران در طول مدت تابستان یکی از کشور, گردشگری, ستاد هشدار داده است.

Riddell گراهام مدیر VisitScotland, انتقاد دولت بریتانیا پیام های مخلوط در مسافرت داخلی و هشدار داده که بریتانیا به امید لذت بردن از یک کنترل از راه دور فرار در ارتفاعات در ماه های آینده می تواند نا امید کرد.

“موقعیت در انگلستان متفاوت است به اسکاتلند در حال حاضر. که باعث سردرگمی است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که است که به کاهش سطح حداقل.”

VisitScotland شده بود لابی پشت صحنه برای بریتانیا گسترده رویکرد به صنعت گردشگری اما این مستند در اسکاتلند که در آن شما تنها مجاز به ترک خانه خود را برای ضروری دلایل باقی مانده سخت تر از در انگلستان است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

اسپانیا دستور 14 روز در قرنطینه برای ورود بین المللی

اسپانیا نیاز بین المللی ورود به رعایت 14 روز قرنطینه در تلاش برای جلوگیری از تهدید جدید Covid-19 عفونت. اندازه گیری به اجرا در می آید فردا (15 مه).

این خبر به دنبال دولت بریتانیا تصمیم به نیاز همه تازه واردان از جمله انگلیسی گردشگران داخلی را به خود منزوی برای 14 روز پس از فرود در انگلستان است.

اسپانیا شروع روند آهسته از بلند کردن آن مستند, on May 11, اما قرنطینه نیاز به ایجاد مانع دیگری برای گردشگران بین المللی به امید بازگشت به یکی از محبوب ترین مقصد.

دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

قوانین جدید در پرواز می تواند پایان دادن به Ryanair بحث برانگیز ‘تصادفی’ صندلی سیاست

Ryanair بحث برانگیز “تصادفی” صندلی تخصیص سیاست می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته تحت جدید اتحادیه اروپا ارشاد در امن پرواز پس از مستند.

کم هزینه خطوط هوایی مشهور است برای تقسیم سفر اصحاب از جمله زوج ها و خانواده ها, مگر اینکه آنها پرداخت اضافی برای رزرو صندلی خود را. این سیاست که ظهور در سال 2017 و کمک می کند تا شرکت هواپیمایی رایان ایر با چنگک جمع کردن در بیش از £2bn یک سال در “اختیاری” اتهامات یکی از بزرگترین bugbears برای کسانی که پرواز با شرکت هواپیمایی.

اما توصیه های جدید این هفته منتشر شده توسط کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده اند که مسافران از خانواده ها ممکن است نیاز به از هم جدا نگه داشته اگر پرواز را از سر گرفت.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

شرکت هواپیمایی رایان ایر است به رزومه 40 درصد از آن برنامه پرواز از ژوئیه 1

اعتبار:
PA

انگلستان هتل ها طرح برای اواخر تابستان بازگشایی

انگلستان هتل ها هنوز هم در تاریکی به زمانی که دقیقا آنها خواهد بود قادر به باز کردن درهای خود را. اما برخی از آنها امیدوار برای اواخر تابستان بازگشایی. صحبت به Telegraph Travel, رابین Hutson, مدیر عامل شرکت آهک چوب و خوک هتل گفت:

“در شرایط بازگشایی همه ما می توانیم پیش بینی است که آن را به احتمال زیاد در برخی از نقطه در بین ماه های ژوئیه و اکتبر اما بدون دانستن دقیقا چه اجتماعی فاصله اقدامات ما نیاز به رعایت آن ممکن است برای پیش بینی زمانی که در آن دوره از آن خواهد شد مناسب یا مطلوب برای بازگشایی شده است. روستایی فصلی کسب و کار نیاز به حمایت اضافی از طریق فصل زمستان اگر آنها برای زنده ماندن به باز کردن در 2021.”

دفعات بازدید: داستان کامل در زمانی که شما به احتمال زیاد به بعد از بررسی به یک هتل در اینجا.

چگونه به آماده شدن برای اولین بار خود را ‘ماسک صورت تعطیلات’

با شرکت های هواپیمایی و یورواستار معرفی جدید اقدامات ایمنی نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت و دولت ساخت آن نیاز به پوشیدن پوشش در بین مسافران به زودی نیاز به تنظیم به پوشیدن ماسک صورت در تعطیلات خود را.

Lisa Williams توضیح می دهد که شش چیز هیچ کس به شما می گوید قبل از اینکه شما به پوشیدن یک ماسک صورت ،

Lisa Williams پیدا کرده است زندگی به نظر می رسد و احساس می کند و بوی متفاوت در هنگام پوشیدن چهره و پوشش

خواهد شد بیش از 60s بود پشت هنگامی که ما شروع به پرواز دوباره ؟

وجود عصبانیت در صنعت سفر که حیاتی بیش از 60 جمعیتی – spooked توسط Covid-19 و خطرات آنها – را در حال حاضر تبدیل به تمایلی مسافران است. در واقع آن است که آنها ممکن است کتاب را دوباره تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

آن را نه تنها خطر برای سلامتی است که در مسئله وجود دارد یک سوال بسیار مهم بیش از بیمه و پیامدهای مالی اگر یک سفر لغو شود. هزینه سفر به پوشش خاصی برای بالا رفتن به شدت بیش از چند ماه آینده.

نیک روند و بنجامین پارکر نگاه در آنچه که می تواند انجام شود برای اطمینان بخشیدن به نسل های قدیمی تر است که آنها را امن خواهد بود در سفر خود. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

می تواند آنتی بادی آزمایش نگه داشتن کلید برای تعطیلات ؟

ایمنی گذرنامه طرح است که اجازه می دهد گردشگران داخلی برای سفر اگر آنها می تواند به اثبات خود ایمنی به covid-19 است که مورد بحث در انگلستان پس از اولین آزمایش پادتن شده است و مورد تایید بهداشت عمومی انگلستان است.

دیگر نقاط اروپا از جمله یونان ساردینیا و بالئاریکس, با توجه به آنتی بادی بر اساس گذرنامه و یا “ایمنی گذرنامه” برای فعال کردن ورود امن برای گردشگران است. شیلی وزارت بهداشت به تازگی اعلام کرد که موضوع “انتشار گواهی” را در قالب گوشی های هوشمند کدهای QR برای کسانی که 14 روز روشن از Covid-19 علائم.

در آوریل Onfido یک شرکت متخصص در هویت دیجیتالی و فن آوری و توضیح داد که چگونه ایمنی گذرنامه می تواند کمک به پا زدن شروع تعطیلات ما. Onfido مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران حسین Kassai گفت:

“ایمنی گذرنامه یک ارائه مدرک ایمنی. این طراحی شده است برای کمک به یک فرد ثابت کند که آنها آزمایش شده است و نتیجه آزمایش متعلق به آنها را بدون نیاز به به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات شخصی.

“ما در مذاکرات با دولت و کارفرمایان به این فرایند به عنوان سریع, ایمن و ساده به عنوان امکان پذیر است. تکنولوژی ما استفاده می شود به کراوات فیزیکی انسان به هویت دیجیتال خود را با استفاده از فقط یک عکس از خود را شناسایی و عکاسی از خود ویدیو. هنگامی که این است که محدود به یک نتیجه تست ها گواهی دیجیتال می تواند نمایش داده می شود شبیه به یک گوشی هوشمند پاس شبانه روزی.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

انگلستان campsites و تعطیلات پارک گزارش بریم بوم

رزرو برای campsites و تعطیلات پارک بالندگی پس از بوریس جانسون سخنرانی روز یکشنبه ترسیم نقشه راه برای خروج از مستند.

دن یاتس, بنیانگذار سایت رزرو محل اقامت Pitchup.com گفت:

“رزرو رسید 135% زیر بوریس’ سخنرانی در روز یکشنبه نسبت به هفته قبل. Pitchup.com در حال حاضر بیش از 10,830 رزرو برای سال 2020 از 4 جولای به بعد. همانطور که از 13 مارس Pitchup.com در حال حاضر 271 رزرو برای 2021 در مقابل 12 به همین زمان در سال گذشته است که نشان دهنده یک 23x سالانه افزایش دهد. اگر چه تعداد تعطیلات است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی پایین وجود دارد بالقوه برای 81 درصد افزایش سفرهای داخلی اگر برای تعطیلات به طور کامل تغییر داخلی.”

تفکیک رزرو در Pitchup.com که همچنین لیست لژ و کابین به شرح زیر است:

 • جنوب غرب انگلستان 38%
 • مرکزی انگلستان 13%
 • انگلستان جنوب شرقی 8 درصد
 • اسکاتلند 8%
 • شمال شرق انگلستان 8 درصد
 • ساوت ولز 6%
 • شمال غرب انگلستان 6%
 • شمال ولز 5%
 • دیگر 8%

تلگراف سفر تام Mulvihill توضیح می دهد زمانی که شما قادر خواهد بود برای رفتن به کمپینگ دوباره.

پرواز برای تبدیل شدن به گران تر می گوید: رئیس فرودگاه دبی

فیزیکی فاصله می تواند پرواز گران با توجه به سر از فرودگاه دبی.

به عنوان شرکت های هواپیمایی از سرگیری عملیات بسیاری از آنها معرفی جدید ایمنی و بهداشت از جمله اقدامات قبل از پرواز متوسط غربالگری و اجباری در هیئت مدیره ماسک صورت از جمله Wizz هوا که راه اندازی مجدد پروازها در مارس 3. یکی دیگر از اندازه گیری فیزیکی فاصله در پروازهای; easyJet اعلام کرده است که با توجه به از سرگیری پروازها با وسط صندلی های خالی.

“ما می رویم به نگاهی به آنچه اقدامات لازم را برای حفاظت از رفت و آمد عمومی و کارکنان ما” فرودگاه دبی را اجرایی پل گریفیث و گفتگو کرد.

اما Griffiths هشدار داد که فاصله فیزیکی قوانین در نهایت محدود کردن رشد تقاضا پرتاب ریباند.

“ما نمی خواهد بود قادر به کار در هر چیزی به ما طرح اصلی, ظرفیت, اگر ما تا به حال برای حفظ, اجتماعی, فاصله,” او گفت:.

ما مصرف کننده سفر کارشناس نیک روند توضیح می دهد که چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هزینه سفر.

رهبران صنعت فکر می کنم 14 روز در قرنطینه است غیرقابل اجرا

دو سوم از سران سفر رهبران کسب و کار فکر می کنم دولت پیشنهاد 14 روز قرنطینه در افراد پس از رسیدن به انگلستان غیرقابل اجرا خواهد بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط تلگراف سفر.

سونیا دیویس مدیر عامل شرکت سفر لوکس شرکت اسکات دان گفت:

“کشورهای دیگر در سراسر جهان گرفته اند زودتر مراحل [با] ردیابی, ردیابی و نظارت و قوانین متفاوت است اما در انگلستان ما [در عین حال] راه اندازی شبیه به آن است.

“بنابراین به وضوح وجود دارد یک سوال در مورد اثربخشی quarantining روند که پس از آن تماس به سوال – چطور ؟ اگر شما نمی توانید نظارت بر اثربخشی این اقدام خود را [نمی تواند] ارائه آنچه شما می خواهم و امیدوارم که از آن خواهد بود. شما با تکیه بر مردم را به انجام کار درست و اصلی این کشور انجام شده است [که] اما از آن است که چیز ساییده شده در لبه.”

ما در انتظار جزئیات بیشتری از دولت در چه پیشنهادی 14 روز در قرنطینه سیستم کار خواهد کرد و اینکه آیا هر گونه کشورها – مانند فرانسه – معاف خواهد بود.

بالتیک ‘سفر حباب’ با توجه به شروع فردا

فردا بالتیک کشورهای استونی ، لتونی و لیتوانی در حال تنظیم برای تبدیل شدن به اولین کشور اروپایی برای بازگشایی مجدد سفر به عنوان یک بلوک منطقه ای.

کشورهای دیگر از جمله استرالیا و نیوزیلند در نظر گرفته اند و پا زدن شروع مسافرت های بین المللی با یک به اصطلاح “سفر حباب”. چین و کره جنوبی نیز مذاکره یک سفر کسب و کار توافق مجموعه ای برای شروع این ماه است. کره جنوبی خواهد بود قادر به سفر بین سئول و شانگهای, Liaoning, Shandong, Jiangsu و آنهویی در چین اگر فرد یک دعوت نامه از یک شرکت مستقر در چین است.

بالتیک سفر می آید پس از توافق کمیسیون اروپا دیروز تحت فشار قرار دادند برای کشورهای اروپایی برای باز کردن مرزهای خود را در ماه ژوئن 15. این حرکت اشاره کرد که گردشگری ممکن است بازگشایی بین گروه کوچکی از کشورها با سطوح مشابه عفونت قبل از آن وجود دارد این است که کل جنبش بین 27 عضو متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>