سفر محدودیت به روز رسانی: دریاچه منطقه پارک خودرو به گشت

تلگراف | No comments

  • بسیاری از ما تعطیلات رزرو و یا به دنبال به جلو به تعطیلات تابستانی است اما هنگامی که coronavirus سفر محدودیت برداشته شود? در اینجا ما به ارائه آخرین اطلاعات و توصیه های لازم
  • هنگامی که تعطیلات راه اندازی مجدد? یک کشور به کشور, راهنمای, از جمله فرانسه و اسپانیا و ایتالیا
  • می توانید من را به انگلستان تعطیلات ؟ آخرین توصیه های زیر کاهش مستند
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus مستند برداشته شده است و که در آن ما خواهد بود قادر به رفتن ؟
  • توضیح: این ایده از میلیون ها نفر از ما ازدحام به فرودگاه این تابستان جدا از واقعیت
  • زمانی که من باید reschedule من تعطیلات ؟ آخرین مشاوره برای مسافران در بازپرداخت و rebooking

دریاچه منطقه خواست انگلیسی ها به بازدید از زیبایی نقطه فردا برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از دولت آرام خود را مستند به قوانین.

ریچارد Leafe مدیر اجرایی منطقه دریاچه پارک ملی گفت: در صبح روز جمعه: “پیام ما خواهد بود لطفا عجله نکنید به عقب.”

پارک ملی مقامات امروز گشت پارک خودرو در منطقه خواهد شد و علامت گذاری به عنوان “قرمز” هر که دریافت بیش از حد شلوغ با بازدید کنندگان. “اگر یک ماشین پارک قرمز, لطفا, نمی, سفر به این منطقه” دریاچه منطقه هشدار داد.

آن را خواسته هر کسی است که سفر به این منطقه به “رفتن به جایی جدید” به پارک خارج رسمی پارک ماشین و به “حفظ فاصله از سایر مردم”.

برخی از مناطق انگلستان روستا در حال آماده برای یک موج daytrippers آخر این هفته پس از دولت گفت: این هفته که به مردم اجازه داده شد به درایو نامحدود فاصله برای ورزش است.

کرن و Cotswolds باید هر دو خواسته مردم را به عقب نگه دارید در بازدید ترین سایت های محبوب و اشاره کرد که از مغازه ها بارها و رستوران ها و در عین حال به بازگشایی شده است.

به روز رسانی خودکار

پیدا کردن جایگزین برای قرنطینه گردشگری خواستار سر

رئیس جهانی گردشگری بدن هشدار داده است دولت ها در برابر اعمال قرنطينه بین المللی ورود به انگلستان قصد دارد به انجام.

گلوریا Guevara, مدیر اجرایی, جهان, سفر و گردشگری شورای (WTTC) گفت: از جمله اقدامات خواهد بود “مانعی بزرگ برای سفر و قرار دادن این کشورها در رقابتی نقطه ضعف”.

“ما… موافقم که [قرنطينه] نباید لازم است اگر مناسب و موثر در مهار اقدامات در محل خروج و ورود امتیاز برای پرواز, کشتی, کشتی, جاده و راه آهن حمل و نقل,” او گفت:. “ما از دولت ها برای پیدا کردن راه حل های جایگزین به جای حفظ و یا معرفی ورود به قرنطینه اقدامات به عنوان بخشی از پست-همه گیر محدودیت های مسافرتی.”

او گفت که اگر مسافران قادر به تایید می کنند که آنها ویروس رایگان وجود خواهد داشت بدون نیاز به چنین محدودیت بالا بردن چشم انداز استفاده از برخی از مرتب کردن بر اساس گواهی سلامت به kickstart گردشگری.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلستان در نظر دارد برای اعمال 14 روز در قرنطینه بین المللی واردان اما دولت نیست با توجه به هر جزئیات بیشتر در مورد زمان و چگونگی این معرفی خواهد شد. این است که “کوتاه” فهرست کشورهای معاف خواهد بود از جمله فرانسه است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>