• هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • چه هوایی پل ؟
  • برای زمانی که باید برنامه ریزی مجدد من تعطیلات ؟

یونان اجازه خواهد داد که بریتانیا گردشگران برای بازدید از این کشور وزیر گردشگری است روشن در ابتدا پس از خروج انگلستان از یک لیست مجاز سفر ملیت.

انگلیسی ها خواهد شد موضوع را به سختگیرانه تر مطلب مورد نیاز از برخی کشورهای دیگر هنگامی که به آنها اجازه می رسند از 15 ژوئن.

روز جمعه یونانی وزارت گردشگری و وزارت اعلام کرد که از ژوئن 15 نفر از 29 کشور را مجاز به ورود به کشور در پروازهای مستقیم به آتن و به شمال شهر تسالونیکی. لیست کسانی که واجد شرایط بر اساس آن بهتر از میانگین Covid-19 عفونت پرونده را شامل نمی شود انگلستان است.

آن را در حال حاضر تایید شده است که یونان را نیز قبول ورود از فرودگاه تلقی معرض خطر اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی (EASA) که شامل انگلیسی, فرودگاه, اما آنها خواهد بود موضوع را به تست و امکان قرنطینه.

وزیر گردشگری هری Theoharis گفت: ANA-MPA news agency: “گردشگران نشات گرفته از فرودگاه ذکر شده در EASA موظف به آزمایش می شود هنگامی که آنها به زمین در یونان و باقی می ماند در یک هتل تعیین شده برای یک روز. اگر این تست معلوم منفی این بازدید کنندگان را موظف به رعایت هفت روز قرنطینه. اگر نمونه مثبت آنها باقی خواهد ماند و در 14 روز در قرنطینه و سلامت آنها نظارت خواهد کرد.”

29 کشور در حال حاضر امن تلقی عبارتند از: آلبانی-استرالیا-اتریش بلغارستان و چین و کرواسی قبرس جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, آلمان, مجارستان, اسرائیل, ژاپن, لتونی لبنان, لیتوانی, مالت, مونته نگرو, نیوزیلند, در شمال مقدونیه نروژ رومانی صربستان اسلواکی اسلوونی کره جنوبی و سوئیس. مقامات انجام خواهد شد نمونه تصادفی تست در ورود مسافران از این فرودگاه در لیست تایید شده.

به دنبال آخرین اخبار در زیر.

به روز رسانی خودکار

محدودیت های مسافرتی یک فرصت و نه یک مانع

این نظر مقاله نویس آنا هارت که با استفاده از lockdown برای تجدید نظر جایی که در جهان او واقعا می خواهد برای دیدار بعدی.

در حال حاضر ساکنان محلی نیست دقیقا نورد کردن فرش قرمز برای بازدید کنندگان. اما انگلیسی ها در صنعت مهمان نوازی که آن را بازگشایی خواهد شد به شدت نیاز مسافران و بازدید کنندگان به شدت نیاز به انگلیسی, فرار,, بنابراین ما نیاز به کار در طول این بحران به ساخت امن و پایدار گردشگری, مدل, که با این نسخهها کار برای ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان. بزرگ, انگلیسی, تابستان 2020 فرصتی است برای مسافران و ملی ما صنعت گردشگری نه یک مانع است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

اتحاد راه اندازی سلامتی سفیر’ طرح

اتحاد ایرویز نشان داده است PPE به توسط آن از کابین خدمه در پرواز. خاورمیانه هواپیمایی گفت: همچنین معرفی “سفیران سلامتی” که می تواند با تماس با مسافران اختصاص داده شده آدرس ایمیل 24/7 برای اطمینان خاطر مسافران از ایمنی مسافرت هوایی.

اتحاد کابین خدمه در یک پست-همه گیر سن

اعتبار:
آرسنال

Algarve سواحل آماده بازگشایی

سواحل در پرتغال خواهد بازگشایی در ژوئن 6, پرتغالی منطقه توریستی هیئت مدیره اعلام کرده است.

بازدید کنندگان از خانواده ها انتظار می رود برای حفظ 1.5 متر از هم جدا با parasols نگه داشته و سه متر از هر یک از دیگر در حالی که تمام سواحل خواهد بود رنگ-کد های ظرفیت در یک برنامه جدید اطلاعات پریا به طوری که گردشگران داخلی می توانید ببینید که چگونه مشغول است.

Algarve محبوب برای آن طلایی سواحل شن و ماسه

اعتبار:
istock

João Fernandes رئیس جمهور پرتغال گردشگری گفت: “ما امیدواریم که این… تبدیل به یک مرجع برای همه درگیر در گردشگری در پرتغال. به عنوان بزرگترین مقصد گردشگری در کشور, سلامت بازدید کنندگان ما اولویت اول ما است و ما امیدواریم که این راهنمای کمک خواهد کرد که به آنها اطمینان است.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ قرنطینه مورد نیاز در ورود به سرزمین اصلی پرتغال. توریستی هیئت مدیره گفت پرتغالی گردشگری مقامات در حال حاضر در بحث و گفتگو با دولت بریتانیا در مورد احتمال یک “پل هوایی” که نفی نیاز برای انگلیسی ها به قرنطینه در بازگشت از تعطیلات.

خواندن راهنمای ما به بهترین سواحل در آلگاروه

60 هواپیمایی بازگشت به آسمان در ماه ژوئن

نزدیک به 60 هواپیمایی مجددا راه اندازی خدمات این هفته با اضافه کردن برخی از 5.7 میلیون کرسی های بیشتری به هوا نسبت به هفته گذشته با توجه به حمل و نقل هوایی تحلیلگران OAG.

در آخرین گزارش خود جان گرانت می نویسد که هر چند جهانی هواپیمایی ظرفیت باقی مانده 66 درصد در سال گذشته سطحآن افزایش 16 درصد در هفته گذشتهبا شرکت های هواپیمایی بازگشت به آسمان پس از همه گیر مستند از جمله خطوط هوایی ترکیه.

او می نویسد: “در حال حاضر تقاضا می شود این مسئله بسیار مهم برای همه شرکت های هواپیمایی در مرحله بازیابی و دوباره وجود دارد نشانه ای از برخی از رشد در جستجو و رزرو فعالیت در هر دو بازار داخلی چین و در واقع اروپا و به ویژه ایتالیا.

“با وجود که تقاضا علاقه ما باید جای تعجب نیست برای دیدن کوتاه اطلاع قبلی لغو و ظرفیت تنظیمات در هفته های آینده; پرواز خالی است که در بسیاری از موارد بدتر از پرواز در همه.”

یک خانواده در هر حمل و نقل در rollercoasters

پارک در حال تنظیم برای تغییر در یک پست-همه گیر سن.

در دانمارک قوانین جدید اجتماعی فاصله به این معنی است که واگن در rollercoasters باید توسط مردم ساکن از فقط یک خانوار, بنابراین اگر شما یک فرد شما باید به تنهایی سفر. این است که به منظور کاهش احتمال عفونت ،

این را نیز به شدت کاهش ظرفیت برخی از سواری و منجر به صف بسیار طولانی زمان.

همچنین در دانمارک, دانمارکی, گروه موسیقی Malk د Koijn برگزار شد, اجتماعی دور, درایو-از طریق کنسرت در یک پارک ماشین در خارج از فرودگاه کپنهاگ.

‘Put your hands up از ویندوز’

اعتبار:
ایسنا

دولت گفت به معاف از 45 کشور از قرنطینه

در دیگر تلاش های لابی گری انگلستان را در خطوط هوایی از جمله خطوط هوایی بریتانیا فرستاده اند یک لیست از 45 کشور به وزرای درخواست آنها را معاف از هر گونه قرنطینه برنامه. این شامل محبوب اروپایی مقصد تعطیلات مانند:

  • اسپانیا
  • فرانسه
  • یونان
  • ما
  • مصر
  • دلار هنگ کنگ

به عنوان آن می ایستد وجود دارد هیچ معافیت به قرنطینه در نظر دارد با توجه به در آمده نیروی در ژوئن 8, اما دولت اشاره کرده وجود خواهد داشت زمان از سیاست بررسی شده است در پایان ماه.

BA گفته می شود ارائه به مسافران خارج از کشور که در حال رزرو به بازگشت پس از 8 ژوئن فرصتی برای حرکت پرواز خود را زودتر به طفره رفتن قرنطینه.

قرنطینه برنامه paint ‘عکس ترسناک’ برای سفر

بیش از 200 سفر و مهمان نوازی شرکت به نام برای دولت بریتانیا برای پایان دادن به برنامه های خود را برای قرنطینه بین المللی واردان گزارش جید Conroy.

این گروه از 217 مهمان نوازی شرکت ها از جمله هتل ها تور اپراتورها و رستوران ها – مانند Claridges آقا Rocco Forte, آشپز, Jason Atherton این هتل ماندارین اورینتال و لوکس تور اسکات دان – را تایید یک نامه به دبیر خانه Priti پاتل بیان کرد که برنامه فعلی بیاستفاده و آسیب رساندن به فروش در صنعت مسافرت. این شرکت ها با هم حساب برای بیش از £5billion اعلام کرد فروش در سفر و بخش مهمان نوازی.

طرحهای با توجه به معرفی در ژوئن 8, معنی خواهد بود که هر کسی وارد انگلستان از خارج از کشور را مجبور به رفتن به قرنطینه برای 14 روز خواهد بود و در صورت مجازات اگر آنها نقض قوانین است. امضا کنندگان هستند و به جای آن خواستار “پل هوایی” ایجاد می شود بین دو کشور به جای آن که می تواند فعال, سفر از انگلستان به مقصد امن تلقی از coronavirus با سیستم بهداشت و درمان در محل. آن را نیز اجازه می دهد قرنطینه ایمنی.

در این نامه آمده است: “بسیاری از مردم خواست دولت را به اعمال مقررات قرنطینه در طول مراحل اولیه از Covid-19. جای هیچ اقدام گرفته شد… Covid-19 در حال حاضر تحت کنترل… اما هزینه اقتصادی دولت عمل نشده است دیده می شود جدا از اوایل شاخص که رنگ یک تصویر تیره و تار.”

امضا کنندگان همچنین خواستار خارجه برای استراحت آن زمان توصیه های سفر هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر به عنوان این است که همچنین جلوگیری از افراد رزرو آینده تعطیلات.

Ryanair ترویج پروازها به مقصد ایتالیا

صبح به خیر.

شرکت هواپیمایی رایان ایر که گفت: از آن آغاز خواهد شد برای از سرگیری پرواز خود را برنامه از ماه جولای به نظر می رسد شناور مورد بازگشت مسافران به ایتالیا و پس از آن مرزهای باز دوباره.

هواپیمایی حساب توییتر نشان داد که موج اول از مقصد را شامل رم و پیزا و ناپل.

اینجا را ببینید برای اطلاعات بیشتر در هواپیمایی که باید گفت: آنچه در پروازهای باز خواهد گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de