محدودیت های مسافرتی زنده: انگلیسی ها را چشم پوشی دو هفته قرنطینه قانون می گوید Ryanair رئیس

تلگراف | No comments

  • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
  • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus?
  • چه قوانین را برای بعد-سفرهای این آخر هفته ؟
  • برای زمانی که باید برنامه ریزی مجدد من تعطیلات ؟

رئیس اجرایی شرکت هواپیمایی رایان ایر توصیف کرده است قصد دارد به آن دسته از ورود به بریتانیا از طریق هوا از جمله بازگشت گردشگران داخلی خود جدا برای دو هفته به عنوان “ساده لوحانه و unimplementable”. صحبت در رادیو بی بی سی چهار امروز برنامه مایکل اولری پیش بینی کرد که انگلیسی ها را به سادگی به “نادیده گرفتن” سیاست و که این امر می تواند در حال غرق پایان ماه ژوئن است.

وی افزود: “این دولت است که به شما گفتن که شما نه می تواند پرواز کند مگر اینکه شما جدا برای 14 روز و در عین حال شما می توانید با رفتن در مترو لندن و شما لازم نیست که برای منزوی کردن برای 14 روز. آنها در حال ساخت در این مسائل به عنوان آنها بروید و هیچ یک از آن هر گونه پایه و اساس در علم است.”

جزئیات کامل از قرنطینه برنامه های تایید شده توسط بوریس جانسون در 10 مه اعلام خواهد شد در روزهای آینده. این محدودیت را بر کسانی که پس از رسیدن هوا به غیر از کسانی که سفر از ایرلند جزیره یا جزایر کانال. آن را قبلا پیشنهاد شده است که مهاجران از فرانسه نیز حذف شدند اما در هفته گذشته خیابان داونینگ عقب نشینی در این پیشنهاد است.

ورود انتظار می رود به خواسته شود به ارائه یک آدرس که در آن آنها خواهد ماند برای دو هفته با جریمه های صادر شده برای کسانی که گرفتار شکستن قوانین.

یک جایگزین بهتر برای سیاست آقای o’leary اضافه خواهد بود ماسک صورت. “اگر شما واقعا می خواهید به انجام چیزی است که موثر پوشیدن ماسک,” او گفت:. “اگر هر کسی با پوشیدن ماسک های شما از بین بردن خطر گسترش Covid-19 98.5 درصد است. بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از اقدامات موثر.”

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

آلمان با هدف خندق سفر بان کی مون

بلومبرگ گزارش می دهد که در آلمان وزیر خارجه Heiko Maas با هدف بالابر جهانی آن هشدار سفر در هفته های آینده تا کشور خود را شهروندان می توانند لذت بردن از یک تعطیلات در خارج از کشور در تابستان امسال است.

آلمان در سراسر جهان هشدار سفر در محل تا ژوئن 14 حاکم کردن همه غیر ضروری در سفرهای تفریحی خارج از کشور, اما امید است مذاکرات با اتحادیه اروپا و شرکای روز دوشنبه کمک خواهد کرد که فعال کردن یک کاستن از آن موضع.

مشابه انگلستان خارجه هشدار در برابر غیر ضروری سفر در حال حاضر اعمال می شود برای گردشگران داخلی.

فرانسه و یونان و اتریش سهولت مستندات بیشتر

آخر این هفته نیز شاهد کاهش محدودیت در سایر کشورهای اروپایی.

پاتریک Sawer توضیح می دهد: “در فرانسه, سواحل باز بود روز شنبه برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از این کشور کاسته آن مستند اگر دولت خواستار خویشتن داری و پلیس هشدار داد آنها خواهد شکستن هر گونه تجمعات.

“یونانیان نیز رنگی به دریا در شنبه هنگامی که بیش از 500 سواحل بازگشایی همزمان با اولین موج گرما از سال است. Sunbathers ملزم به احترام به فاصله قوانین با بیش از 40 نفر در هر 1000 متر مربع.

“و اتریش نیز در زمان مهمی نمادین گام در روز جمعه با بازگشایی آن رستوران سنتی و وینی کافه.”

ایتالیا به استقبال گردشگران از ژوئن 3

کسانی که امیدوار به گرفتن یک تکه از لا دولچه ویتا در تابستان امسال صادر شد افزایش بیش از آخر هفته با این خبر که ایتالیا را بلند آن محدودیت در خارج از کشور و ورود در ژوئن 3.

متاسفانه یک زن و شوهر از موانع هنوز هم ایستاده بین انگلیسی ها و یک اتاق مشرف به گراند کانال. خارجی است و هنوز هم ارائه مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به ایتالیا, یک موضع است که باطل ترین بیمه نامه در حالی که هتل ها, رستوران ها و جاذبه های هنوز بازگشایی شد.

برای تسکین بسیاری از ایتالیایی ها در این کشور سواحل شروع به دوباره باز کردن بیش از آخر هفته ،

اهل توسکانی سفر ممکن است در این تابستان

این کشور خانه هتل های آینده

به عنوان چیز ایستاده یک شبه باقی می ماند در بریتانیا ممکن نخواهد بود تا جولای. هنگامی که محدودیت ها برداشته, اما, این, کشور, خانه, هتل ها هستند به احتمال زیاد در تقاضا بالا است. Hattie Garlick صحبت خواهد Ashworth صاحب واترگیت خلیج در نوقوای و جای دیگر دریاچه در Ullswater در مورد برنامه های خود را برای بازگشایی شده است.

“ما مقدار زیادی از فضای. بر خلاف مرکز شهر هتل واترگیت یا دریاچه در واقع می تواند به اجرا در 100% اشغال و هنوز هم اجتماعی فاصله در محل” Ashworth گفت. هنوز تغییرات در حال جریان است. Ashworth خوش این است که هر دو هتل را بازگشایی در اوایل ماه جولای اما پیشنهاد کرد که دالان ساخته شده می تواند یک راه مهمانان ممکن است خواسته شود به تغییر برای استخر در اتاق خود را و بار شنا ممکن است با دقت مدیریت شود. خواندن گزارش کامل.

شرکت های هواپیمایی به آرامی بازگشت به آسمان

آخرین وبلاگ توسط حمل و نقل هوایی تحلیلگر OAG نشان داده است 6% هفته-در-هفته افزایش ظرفیت خطوط هوایی آزمایشی بازگشت به آسمان.

پروازهای داخلی حساب برای 85 درصد از تمام خدمات این و امثال Ryanair و EasyJet بعید است که شروع به ارائه بسیاری از مسیرهای تا جولای. بازگشایی در بازار داخلی هند حساب برای تقریبا همه از آن بازیابی می گوید:” OAG. “مربوطه سرعت Covid-19 رویداد نیز منعکس شده در بیشتر از 22 درصد کاهش هفتگی ظرفیت در پایین جنوب امریکا است.”

‘هنگ کنگ تا به حال تست و الکترونیک برچسب ها – ادینبورگ حتی نمی باید sanitiser’

خبرنگار ما لی Cobaj پرواز از ادینبورگ به هنگ کنگ, در هفته گذشته به او داده شده یک فرصت برای مقایسه Covid-19 غربالگری اقدامات در دو شهر’ فرودگاه.

او می گوید: “در هنگ کنگ با من همراهی می کردند از طریق فرودگاه توسط مقامات بهداشتی پوشیدن صورت کامل سپر و پلاستیکی آبی مناسب. یک اشاره دمای تفنگ در پیشانی من. من رها برای پیدا کردن که من باید در محدوده طبیعی بود که من پس از آن منجر به نزدیکی طناب کردن منطقه ای که در آن من صادر شد با اجباری قرنطینه منظور و با توجه به سه فرم برای پر کردن در اطلاعات شخصی من.

“Clunky برچسب الکترونیکی شد و پس از آن نصب شده به مچ دست من و مرتبط به ماندن در خانه امن برنامه که من در حال حاضر دریافت شده به گوشی من.

“مقایسه کنید که به تجربه من در فرودگاه ادینبورگ که در آن وجود ندارد درجه حرارت چک, بدون دست, ژل ایستگاه و تعداد کمی از کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش.”

انگلیسی ها خود لذت ببرید اولین آخر هفته از آزادی

ترس است که انگلستان در نقاط زیبایی خواهد بود ضعف با روز معلق در آخر هفته به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی بی اساس است. اعتماد ملی که بازگشایی برخی از آن پارک ماشین در توصیف این وضعیت در کلید مقصد به عنوان “مشغول است اما قابل کنترل” با انگلیسی ها “با در نظر گرفتن عملی و روش معقول”.

چند پارک خودرو در اوج منطقه و Dartmoor پر سرعت اما در دریاچه منطقه یک منطقه است که تا به حال شده است به خصوص آوازی در تلاش خود را برای حفظ بازدید کنندگان دور, هیچ جمعیت گزارش شده است. منطقه دریاچه پارک ملی مقام ارشد اجرایی ریچارد Leafe تشکر مردم برای “نه عجله برگشت و گفت: منطقه “آرام” بیش از آخر هفته.

مالکوم بل, مدیر اجرایی بازدید کرن گفت: این منطقه تا حد زیادی محافظت از هجوم گردشگران به دلیل بازدید کنندگان منع از اقامت یک شبه در نتیجه مواجهه طولانی دور از سفرهای که در خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>