محدودیت های مسافرتی زندگی: UK backtracks در قرنطینه توافق

تلگراف | No comments

  • بسیاری از ما تعطیلات رزرو و یا به دنبال به جلو به تعطیلات تابستانی است اما هنگامی که coronavirus سفر محدودیت برداشته شود? در اینجا ما به ارائه آخرین اطلاعات و توصیه های لازم
  • هنگامی که تعطیلات راه اندازی مجدد? یک کشور به کشور, راهنمای, از جمله فرانسه و اسپانیا و ایتالیا
  • می توانید من را به انگلستان تعطیلات ؟ آخرین توصیه های زیر کاهش مستند
  • خواهد تعطیلات ارزان تر پس از coronavirus مستند برداشته شده است و که در آن ما خواهد بود قادر به رفتن ؟
  • توضیح: این ایده از میلیون ها نفر از ما ازدحام به فرودگاه این تابستان جدا از واقعیت
  • زمانی که من باید reschedule من تعطیلات ؟ آخرین مشاوره برای مسافران در بازپرداخت و rebooking

دولت بریتانیا را رد کرده است که فرانسه خواهد بود معاف از آن برنامه ریزی شده 14 روز در قرنطینه اقدامات است.

هفته گذشته نخست وزیر اعلام کرد که هر کسی پس از رسیدن در انگلستان هوایی قطار و یا کشتی را برای منزوی کردن برای دو هفته – از جمله بازگشت اتباع انگلیسی.

اما یک بیانیه مشترک از انگلیس و فرانسه دولت اشاره کرد که هیچ قرنطینه اقدامات خواهد بود اجرا بین دو کشور باعث امید که انگلستان-فرانسه تعطیلات می تواند بر روی کارت در این تابستان.

“هیچ قرنطینه اقدامات اعمال را برای مسافران آینده از فرانسه در این مرحله هر گونه اقدامات در هر دو طرف برداشته خواهد شد در هماهنگ و متقابل به شیوه ای گفت:” بیانیه منتشر شده در وب سایت دولت در مارس 10.

“یک گروه کاری بین دو دولت خواهد شد تا برای اطمینان از این مشاوره در طول هفته های آینده.”

اما در هفته گذشته اتحادیه اروپا صحبت کرد به هشدار دادن عضو به علاوه انگلستان که هنوز هم موضوع را به اتحادیه اروپا آزادی حرکت در قوانین نه تنها از یک ملت زمانی که بازگشایی مرزهای خود را. آن پیشنهاد شد که انگلستان و فرانسه مرز توافق می تواند جرقه یک چالش قانونی.

در همین حال اعضای صنعت سفر تلگراف گفت سفر که آنها معتقد بودند که 14 روز در قرنطینه خواهد بود بیاستفاده. در یک نظرسنجی از رهبران صنعت دو سوم آن را “غیرقابل اجرا”.

امروز یک سخنگوی نخست وزیر گفت که وجود خواهد داشت هیچ فرانسوی معافیت و گفت: این بیانیه اصلی در نظر گرفته شده همکاری برای مدیریت مرز بین دو کشور – و نه یک سفر توافقنامه است.

اکنون به نظر می رسد که کسانی که معاف از قرنطینه شامل افراد مشغول به کار در coronavirus تحقیقات و حمل و نقل رانندگان به منظور اجازه می دهد جریان کالا به قاره همچنان ادامه دارد.

ببینید ما مشاوره در هنگامی که تعطیلات به فرانسه خواهد شد در اینجا.

به روز رسانی خودکار

کرن هشدار به ساحل را برانگیخت

کرن شورای صبح امروز هشدار داد, ساحل را برانگیخت از خطرات ناشی از رفتن به دریا در این آخر هفته.

بازدید از سواحل و شنا در دریا در حال حاضر مجاز در سراسر انگلستان همراه با دست و پا زدن-شبانه روزی قایقرانی و گشت و گذار پس از دولت این هفته کاسته مستند محدودیت. اما بیش از 240 سواحل به طور معمول گشت سلطنتی ملی قایق نجات موسسه (RNLI) می تواند unguarded.

“در انگلستان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیاز مردم به احترام دریا و ساحل” گفت: Claire هیوز مدیر HM Coastguard. “آیا شما محلی و یا نه هر چه توانایی های خود و یا تجربه خود را در انتخاب ورزش یا فعالیت های اوقات فراغت, دریا هنوز هم می تواند به شما گرفتن و نامهربان بود زمانی که آن را ندارد.”

او گفت: “اکثر سواحل نخواهد بود lifeguarded” اضافه کرد: “اگر شما را به دردسر دریافت کنید تماس 999 و از آنها بخواهید برای coastguard و ما به کمک شما می آیند. اما coronavirus نشده دور و همه ما باید به دنبال قوانین است. به یاد داشته باشید انتخاب های خود را ممکن است قرار دادن مردم از جمله خودتان و مقدم پاسخ در خطر است.”

ایتالیا برای باز کردن مرزها از ژوئن 3

ایتالیا پرتاب خواهد شد باز کردن سلاح های خود را به گردشگران از اوایل ماه ژوئن و ضایعات آن 14 روز دوره قرنطینه به عنوان آن را همچنان به سهولت یکی از دقیقترین coronavirus مستند رژیم در جهان پاتریک Sawer می نویسد.

دولت ایتالیا در روز شنبه اعلام کرد که از ژوئن 3 تمام بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت با هیچ الزامی به خود منزوی. ایتالیایی ها همچنین قادر خواهد بود برای حرکت بین مناطق هر چند مقامات محلی می تواند به محدود کردن سفر اگر عفونت شروع به سنبله.

ایتالیا اولین کشور اروپایی برای ورود به مستند

با نرخ عفونت و مرگ و میر سقوط دولت گفت که از ژوئن 3 حرکات و از خارج از کشور را می توان با محدود منطقه ای فرمان “در رابطه با خاص متحده و سرزمین های مطابق با اصول کفایت و تناسب به اپیدمیولوژیک خطر است”.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

شورش جوخه های پراکنده روز معلق در Loch Lomond

سیاستمداران و پلیس محلی به اصرار مردم به دور ماندن از Loch Lomond به انگلستان آماده برای یکی دیگر از تعطیلات آخر هفته آفتابی.

آن پدید آمده است که Loch Lomond ثبت بیشترین تعداد مستند نقض هر نقطه در اسکاتلند است. پلیس فرستاده است 2,291 خانه مردم فقط در 30 روز.

“حتی در تابستان طبیعی است بعد از آن نه به عنوان مشغول به عنوان آن شده است این چند هفته گذشته” جان خاکستری یک مغازه دار محلی گفت: نگهبان.

نقاش رابین رنکین گفت: “ما شاهد شورش تیم ملی در پارک و پلیس تبدیل شد مردم در ایستگاه.”

Loch Lomond نیست فقط زیبایی نقطه هشدار مردم به دور ماندن. به عنوان انگلستان آماده برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از کاهش مستند (این “ماندن در خانه” آموزش هنوز هم در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی) برایتون به خواست بازدید کنندگان برای هدایت و روشن است.

ما خواهد شد نگه داشتن شما تا به روز در آنچه که در اطراف بریتانیا امروز. در ارتباط باشید.

در سال گذشته Loch Lomond استخدام “بستر مدیر پیشگیری” به مدیریت مشکل در اسکاتلند زیبایی نقطه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>